Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preOss v úniku?teky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Ned 04. Mar 2018 13:11:06

West píše:
Ak1n0m píše:Dokonca som počula fanúšikov hovoriť, že je lepšie keď nejde preteky Sagan, lebo vtedy všetci pretekajú a je to oveľa viac zaujimavé.


To je hlúposť IMHO. Stačí si spomenúť..


Omloop..
Sagan neišiel a tie preteky boli pretaktizovane a nikto s nikym nechcel spolupracovat.
Na druhej strane taktizovanie je sucastou cyklistiky. Na youutube je spusta zaznamov z celych pretekov, či už ronde, roubaix a vela inych. Treba si ich pozriet.
Popularita Sagana spočiva prave v zivelnosti a mam trosku obavy že od ViaRoma 2017 sa u neho straca.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Ned 04. Mar 2018 13:42:02

Veru Mino to som si aj ja všimol že od osudného Sanrema to už nie je ten Sagan ako v minulosti. Veď aj minulý rok pretaktizoval napr. E3,teraz strade.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preOss v úniku?teky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Ned 04. Mar 2018 13:47:09

Mino píše:
West píše:
Ak1n0m píše:Dokonca som počula fanúšikov hovoriť, že je lepšie keď nejde preteky Sagan, lebo vtedy všetci pretekajú a je to oveľa viac zaujimavé.


To je hlúposť IMHO. Stačí si spomenúť..


Omloop..
Sagan neišiel a tie preteky boli pretaktizovane a nikto s nikym nechcel spolupracovat.
Na druhej strane taktizovanie je sucastou cyklistiky. Na youutube je spusta zaznamov z celych pretekov, či už ronde, roubaix a vela inych. Treba si ich pozriet.
Popularita Sagana spočiva prave v zivelnosti a mam trosku obavy že od ViaRoma 2017 sa u neho straca.

A prečo ja mám taký pocit, že minulý rok, ste podaktorí chceli, aby Sagan jazdil aj troška viacej takticky. Jeden diskuter v blogu aj napísal, že Sagan nemá pravé cyklistické zmýšlanie a rôzne veci okolo toho. Prepáč Dexterko.
Mino, ja som minulý rok videla uníky s Petrom, aj po Via Roma. Aj ked na menších pretekoch ako Tour of California, Tour de Pologne alebo Eneco Tour. Možno, som ešte niečo vynechala. Na MS bol skrytý, ale posledné km, tiež dotahoval, bol aktívny. Ja si myslím, že v živelnosti bude pokračovať. Aj ked dakedy možno, pôjde takticky, ale včerajší pretek by som skôr pripisovala k tomu, že nie je až tak vyjazdený pretekársky, však to povedal aj sám.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Ned 04. Mar 2018 13:56:23

Focus-Shimano píše:Veru Mino to som si aj ja všimol že od osudného Sanrema to už nie je ten Sagan ako v minulosti. Veď aj minulý rok pretaktizoval napr. E3,teraz strade.

Odkiaľ máš, že to pretaktizoval? Neveríš mu, keď povedal, že nemal dobré nohy?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2434
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preOss v úniku?teky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Ned 04. Mar 2018 14:05:59

elviska píše:
Mino píše: mam trosku obavy že od ViaRoma 2017 sa u neho straca.


Mino, ja som minulý rok videla uníky s Petrom, aj po Via Roma.


tieto dve vety si v podstate neodporuju. Su to moje pocity. Ale vsak Sagan vie co ma robit a je to jeho vec :)
Tesim sa na to ako na Poggiu skazí deň špurterom.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: TRÁPNA STRADE

Poslaťod ifčopifčo » Ned 04. Mar 2018 14:08:57

dexterko píše:Videl som posledných cca 45 km. A musím povedať, že riadna nuda, de facto sa tam nič nedialo. Dva útoky ,,outsiderov,, a bolo vymaľované. Neviem čím to bolo, ale takúto pasivitu favoritov si už na podobnej klasike ani nepamätám. Nechcem tu zasa riešiť ,,lebo Sagan,, ale už je to fakt trápne ako všetci favoriti pozerajú len a len jedného jazdca a tomu prispôsobia svoju taktiku. Ešte to aj ten Belgán (GvA) povie na plnú hubu. Že nebol Sagan tak sa mi išlo zle. Boha jeho to už kam sme sa dopracovali, mne to fakt hlava nebere toto. Dnes to bola trápnosť obrovská. Keby tu bol Fabian, to by mali iné fofry všetci, a nie že Bardet skoro vyhrá Strade, čo ti j...


Pobavil si človeče, to bolo myslené ironicky?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2434
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preOss v úniku?teky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Ned 04. Mar 2018 14:28:04

elviska píše:A prečo ja mám taký pocit, že minulý rok, ste podaktorí chceli, aby Sagan jazdil aj troška viacej takticky.

Peťo musí útočiť, je to jeho štýl, je na to dokonale prispôsobený, prináša mu to popularitu. Ak som mu niekedy niečo vyčítal, tak skôr to fungovanie v úniku, kde si na seba zvykol nakladať priveľa a tiež riešenie špurtu vybranej skupinky, kde si mal dať pozor a trochu zvoľniť pred cieľom, nabrať sily na špurt, kde on väčšinou vchádzal do cieľovej rovinky ako prvý a ťahal bandu vychytralcov za sebou. Ak by vyladil takéto drobnosti, tak mohol vyhrať viac pretekov a zároveň ostať verný svojmu štýlu.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preOss v úniku?teky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Ned 04. Mar 2018 14:32:52

Mino píše:
elviska píše:
Mino píše: mam trosku obavy že od ViaRoma 2017 sa u neho straca.


Mino, ja som minulý rok videla uníky s Petrom, aj po Via Roma.


tieto dve vety si v podstate neodporuju. Su to moje pocity. Ale vsak Sagan vie co ma robit a je to jeho vec :)
Tesim sa na to ako na Poggiu skazí deň špurterom.

No to je pravda, že každý máme svoje pocity, len ja som videla aj po Via Roma, aktivitu u Petra, aj ked možno počas jarných klasík, minulý rok, troška pretaktizoval, ale potom bol ďalej aktivny. Ale on vie čo má robit a je to jeho vec, to súhlasím, dakedy to nevyjde, a potom mi fanušikovia, premýšlame.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preOss v úniku?teky - World Tour aj iné

Poslaťod motyliLET » Ned 04. Mar 2018 17:06:56

Mino píše:
West píše:
Ak1n0m píše:Dokonca som počula fanúšikov hovoriť, že je lepšie keď nejde preteky Sagan, lebo vtedy všetci pretekajú a je to oveľa viac zaujimavé.


To je hlúposť IMHO. Stačí si spomenúť..


Omloop..
Sagan neišiel a tie preteky boli pretaktizovane a nikto s nikym nechcel spolupracovat.
Na druhej strane taktizovanie je sucastou cyklistiky. Na youutube je spusta zaznamov z celych pretekov, či už ronde, roubaix a vela inych. Treba si ich pozriet.
Popularita Sagana spočiva prave v zivelnosti a mam trosku obavy že od ViaRoma 2017 sa u neho straca.


nemyslim ze sa u neho ta zivelnost straca, hlavne po via roma 2017; ronde na kapelmuure do toho nesiel zdalo sa mu to daleko oprel sa do toho n akwaremonte no zle to dopadlo , pr tam nebol zivelny???? bohuzial defekty myslim ze je to len taky subjektivny pocit peto si myslim ze je stale tym saganom ako bol aj ked starsi silnejsi vyzretejsi takticky uvidis tuto jar ....
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: TRÁPNA STRADE

Poslaťod dexterko » Ned 04. Mar 2018 22:26:14

ifčopifčo píše:
dexterko píše:Videl som posledných cca 45 km. A musím povedať, že riadna nuda, de facto sa tam nič nedialo. Dva útoky ,,outsiderov,, a bolo vymaľované. Neviem čím to bolo, ale takúto pasivitu favoritov si už na podobnej klasike ani nepamätám. Nechcem tu zasa riešiť ,,lebo Sagan,, ale už je to fakt trápne ako všetci favoriti pozerajú len a len jedného jazdca a tomu prispôsobia svoju taktiku. Ešte to aj ten Belgán (GvA) povie na plnú hubu. Že nebol Sagan tak sa mi išlo zle. Boha jeho to už kam sme sa dopracovali, mne to fakt hlava nebere toto. Dnes to bola trápnosť obrovská. Keby tu bol Fabian, to by mali iné fofry všetci, a nie že Bardet skoro vyhrá Strade, čo ti j...


Pobavil si človeče, to bolo myslené ironicky?

Ani náhodou.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: TRÁPNA STRADE

Poslaťod Bubo » Ned 04. Mar 2018 23:10:06

ifčopifčo píše:
dexterko píše:Videl som posledných cca 45 km. A musím povedať, že riadna nuda, de facto sa tam nič nedialo. Dva útoky ,,outsiderov,, a bolo vymaľované. Neviem čím to bolo, ale takúto pasivitu favoritov si už na podobnej klasike ani nepamätám. Nechcem tu zasa riešiť ,,lebo Sagan,, ale už je to fakt trápne ako všetci favoriti pozerajú len a len jedného jazdca a tomu prispôsobia svoju taktiku. Ešte to aj ten Belgán (GvA) povie na plnú hubu. Že nebol Sagan tak sa mi išlo zle. Boha jeho to už kam sme sa dopracovali, mne to fakt hlava nebere toto. Dnes to bola trápnosť obrovská. Keby tu bol Fabian, to by mali iné fofry všetci, a nie že Bardet skoro vyhrá Strade, čo ti j...


Pobavil si človeče, to bolo myslené ironicky?


prečo ironicky? ja to vidím rovnako :) to ale neznamená, že víťaz si to nezaslúžil..
Bubo
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned 04. Mar 2018 23:06:31

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pon 05. Mar 2018 11:01:44

este keby som sa mal vratit k tomu Petovmu vykonu na SB, tak fascinuje ma ako niektori hlavne teda na iných forach uz robia zavery o Petovej forme resp. zase sa objavuju reci o tom ako to takticky nezvladol. pritom zjavne mu chybali pretekarske kilometre. ak by sa citil dobre tak minimalne by isiel s Valverdem a Stybarom a zabojoval aspon o 4 miesto. trosku ma mrzi ze tento rok upustili od toho minulorocneho modelu, ktory zahrnal OHN a KBK. podla mna je tato dvojkombinacia nutnostou ak ma Peto bojovat o vitazstvo na SB. ja si myslim ze ten minuly rok sa osvedcil a Peto bol velmi silny pocas jari. aj ked ci bol dost silny na vitazstvo na RvV a P-R sa uz nedozvieme. kazdopadne zrejme ine je vratit sa po vysokohorskom sustredeni na Omloop s 1700 nastupanymi metrami a ine na SB s 3000m. to len na margo toho ze niekomu sa mohol zdat minuly rok Peto silnejsi bezprostredne po sustredeni.

teraz uz vsak pohlady smeruju k T-A co je velmi dolezita cast pripravy. su tam dve etapy ktore budu zaujimave aj z pohladu Petovych sanci. 3.etapa je vsak asi prilis narocna hlavne tie zaverecne 20% useky budu asi stat v ceste tomu aby bojoval o popredne umiestnenie. piata etapa vsak uz vyznieva o nieco lepsie. myslim ze je lahsia ako ta minulorocna etapa do Ferma ktoru Peto vyhral. ale moze sa zadarit aj v niektorej rovinatej:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preOss v úniku?teky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Pon 05. Mar 2018 12:59:02

motyliLET píše:ronde na kapelmuure do toho nesiel zdalo sa mu to daleko oprel sa do toho n akwaremonte no zle to dopadlo , pr tam nebol zivelny???? ....

podľa mňa nie, Ronde išiel čisto na výkon. RVV je šité na Petra. Ide len o to uviesiť mu v háku na Paterbergu a Kwaremonte. Okolnosti môžu zmeniť pozície ale Peter Sagan bude na tých kopčekoch vždy najsilnejší a tam nejde o "živelnosť".
toto je "jeho" cyklistika: https://www.youtube.com/watch?v=-3i3mOADq2c
V etapáku sa môže baviť. No E3 a G-W ukázali že sa baviť za každú cenu nebude čo je škoda.

Pravda je to moj pohlad a netvrdím že to vidím správne. Užívam si cyklistiku aj bez Sagana len ten mi "niekedy zahmlieva" oči a myseľ.
V pelotóne sa začína presadzovať ďalšia generácia Benoot, Mohorič ( včera na GPLAnviano mal nádherný záver aj eď MAJKA drel ) Van Aert a ďalší a keď budú trhať peloton ako PS bude to na prospech cyklistiky
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pon 05. Mar 2018 14:01:50

@Mino
ja si tiez nemyslim ze by Peto az tak stratil na zivelnosti. nie kazde preteky to dovoluju a niekedy aj potrebuje partakov. napríklad ako v 2016 ked zacal utocit Kwiatkowski na Ronde. pre Peta by bol nezmysel aby v tych miestach zacal utocit on sam. a myslim si ze na minulorocnom P-R utocil dost slusne.
verim tomu ze ak by zopakovali ten dojazd z TdS 2016 tak Peto by v tom kopci opat nieco vymyslel. on potrebuje kopce kde mu nikto nebude stacit. a tam musi byt zivelny. darmo bude zivelny na miestach kde za nim uvisia GVA, Matthews... a potom sa len obzeraju. Matthews nie je partak do unikov ked o nieco ide, GVA je ale nie v kazdych pretekoch.
podla mna Petova zivelnost je aj podmienena výsledkami. ak by sa mu podaril nejaky monument tak verim tomu ze aj ta uvolnenost v dalsich menej dolezitych jednodnovych pretekoch alebo etapakoch by bola ina. videli sme v roku 2016 ked mal na konte G-W a RvV tak potom zvysok roka ci uz TdS alebo TdF boli jedna basen.

ano Mohoric sa pomalicky ale isto zacina presadzovat. lebo mal trochu utlm. avsak bude to mat tazke pretoze nie je extra vybusny a tusim nema ziadny sprint. bude musiet stavat hlavne na svojich top zjazdárskych schopnostiach a tym padom bude zavisly od profilu pretekov. inak Benoot je tu uz dost dlho uz ho vnimam ako etablovaneho:) tiez sa chvilu hladal lebo je velmi vsestranny - 12.miesto na Dauphine a 20.miesto na TdF. ta nizsia hmotnost mu na kockách urcite neprospeje takze logicky by som videl prenho ardenske klasiky.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pon 05. Mar 2018 19:19:45

nexcel som do tejto temy viacej reagovat ale neda mi
som riadne prekvapeny kolko ludi riesi Petovu formu ci taktiku Bory? vy ste nieco z toho videli? lebo ja nie...ja som vobec necudujem Dexterkovy ze sa mu zdal pretek nudny ved co sme videli poslednych 40km okrem 4och pretekarov vpredu? ahaaa jasne jeden zaber na Peta a Borakov...a z toho cele slovenska vie aku ma Peto formu a aku mala Bora taktiku?...gratulujem to vam fakt zavidim...nic dolezite sme uz v hlavnej skupine nevideli...ked zacal prenos boli 2 silne skupiny s minimalnym asi 15s rozostupom...Peto s ostatnymi borakmi bol v druhej a Daniel v prvej...perfektna situacia...osobne predpokladam ze tam bol preto lebo chytal nastup Kwiata ktory to vsetko spiskal...uplna hlupost su podla mna nazory ze sa tam zbytocne silil a ze v uniku mal byt niekto iny...to totizto nebol klasicky unik dna ale skupinka po akcii top favorita...potom si to peto doskocil a priviezol si tam aj neskorsieho vitaza...nasledne sa obe skupinky spojili a daniel visel na konci mal toho fakt dost...co bolo potom sme vsetci videli a vlastne aj nevideli...usli 2ja a potom dalsi 2ja a potom sme ich sledovali v podstate az do ciela...organizatory a aj tvorca prenosu neboli pripraveny az na taku selekciu a bohuzial to nezvladli...ved ani nieje zachyteny pad Aerta v poslednom km ked dostal na tej stene krce...k tej taktike este tolko co ked Bora sla naozaj na MÜHLBERGERa a v tom jedinom prestrihu bojovali boraci prave onho?...ak to tak aj bolo tak to sa asi tak skoro nedozvieme lebo to aspon nevedia aj konkurenti a teda tiez si nemozu byt isty Petovou formou...ja som ale max spokojny...a preco?...lebo Peto je spokojny a aj Bora je spokojna a v top 15 boli 4ia boraci co je v takomto brutalnom preteku naozaj prezentacia obrovskej sily...a ja im verim...peto nieje typ co by sa vyhovaral ci vymyslal si a preto ak on povie ze to bolo dobre tak ja nemam dovod si vymyslat nejake teorie
majo
 
Príspevky: 2230
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pon 05. Mar 2018 21:53:49

Odporúčam pozrieť si preteky ešte raz v pokoji, na youtube je už celý prenos. Iste, koľko ľudí toľko chutí, ale keď aj po pozornom opätovnom zhliadnutí sa vám budú zdať preteky nudné či dokonca trápne, tak neviem ..... Stále sa tam niečo dialo, skupiny sa tvorili a prelínali, jedinou chybičkou krásy bolo to, že preteky netvorili najväčší favoriti, to by ale fanúšikovi cyklistiky nemalo až tak prekážať. Zaujímavé, že komentátori, cyklistické portály, samotní cyklisti, atď... sa vyjadrujú k pretekom väčšinou v superlatívoch, len náročnému slovenskému divákovi sa to málilo. Keby bol na mieste Benoota Sagan a na mieste Bardeta Spartakus, boli by to skvelé a nezabudnuteľné preteky asi pre všetkých, alebo sa mýlim?
Robiť z Bardeta nejakého chudáka je už úplne mimo misu, ten cyklista skončil 2x na L-B-L šiesty a minulý rok na Lombardii 4. Nie je to žiadny chudák ktorý nevie jazdiť jednorázovky. Mám pocit, že mnoho z vás ovplyvňuje ako na pretekoch skončí Sagan, keď vyhrá sú to skvelé preteky, keď nie, je to slabé a nudné ;) Uznávam, že každý môže mať svoj pohľad, len by to chcelo aspoň trochu objektivity. Alebo chýba mne?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2434
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Pon 05. Mar 2018 22:34:26

@majo
nezvyknem niekomu vyvracať jeho názory ale...
bol pre teba nudmý prenos z Richmondu 2015 keď posledné 2 km bol záber na Sagana a nič iné? Dokonca ani boj o ostatné medaily sa neobjavil v záberoch!!!
RVV 2016 od nástupu Kwiatka iba Sagan - Cancellara sem tam prestrih niekam do neznáma? 34 km
a takto možno pokračovať. Jednoducho SB2018 bolo o niekom inom. Podla tvojej teorie to musela byt najvacsia nuda pre fans GVA.
Budiš je to tvoj názor a máš na neho plne právo. ale...
sorry o jednom zabere na Borakov a 40 km nudy mam pocit ze si ten prenos ani nevidel,

@simko
po tretej repríze uznávam že PS odjazdil dosť aktívne preteky, dokonca si dovolím tvrdiť že Bora ako tým celkom zvládla pretek.
z pohladu fanusika Sagana - žial ( aj keď prvá trojka je pre mňa oslava cyklistiky klasikár - vrchár - cyklokrosár(zatial ) )boli cyklisti ktorí boli lepšie pripravení.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pon 05. Mar 2018 22:59:13

@Mino
ale ved ja som nenapisal ze bol pre mna nudny ale ze sa zdal nudny dexterkovy
kazdy mame ine naroky na pretek...ked si to prelistujes vyssie tak som predtym pisal ze sa mi pretek pacil a za tym si stojim cely moj predchadzajuci prispevok bol o niecom nie o tom ci sa mi zdal pretek nudny alebo ci sa mi pacil ale o tom ze sa tu a inde riesia veci ktore sa z prenosu podla mna nedaju urcit ale pozriem si ho urcite este raz

@ifco
neviem ci si narazal na mna ale hadam nie lebo ja som nic take nepisal...moj nazor: Benoot-totalne zasluzeny vitaz...o tom aj skoda debatovat...Bardet-skvely pretekar jeden zmojich oblubenych ktory to skusil a vyslo mu to takmer idealne...ano mal aj kus stastia...som presvedceny ze ak by sa pri jeho pokuse za neho zavesilo niekolko cistokrvnych klasikarov tak to neustoji...pekne to bolo vidno ked na to dupol Benoot...siel vysoke tempo v kazdom terene...hore dole v blate na asfalte...proste vzdy ako spravny klasikar...Barder mal trosku stastia ze ho nechali odist a nasledne si myslim ze stastim prenho bolo aj ten teren na usekoch lebo on ako lahucky vrchar sa mozno menej zabaral...no a cyklokrosar?...siel nadherne...pouzil taktiku pokus-omyl ale unho sa to zmenilo na pokus-podium...aj ked mozno nechybalo vela a ciel ani nemusel vydiet...no ja smekam klobuk...ale ci da Ronde ci PR pri uplne inom naklade km no neviem neviem

zhrniem ze mna nadherny doslova epicky pretek ako tak radi vsade pomenuvavaju
majo
 
Príspevky: 2230
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pon 05. Mar 2018 23:24:26

majo - to bola reakcia na dexterka a buba a aj na tých, ktorí sa dehonestujúco vyjadrovali k pretekom pod článkom.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2434
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pon 05. Mar 2018 23:28:01

ifčopifčo píše:majo - to bola reakcia na dexterka a buba a aj na tých, ktorí sa dehonestujúco vyjadrovali k pretekom pod článkom.


ahaa ok...tak sorry...trosku som bol vztahovacny :D
majo
 
Príspevky: 2230
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 76 hostia