Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Ned 02. Aug 2020 21:36:27

hujhe píše:Ja som napisal ze ja uz neocakavam od neho velke vysledky. Ak by som to napisal o Kristoffovi (alebo o nasich hokejistov) tak by som bol tiez hovado? Ja vobec nekritizujem... Na Petra a ani nijakeho jazdca som nepovedal ziadnu kritiku. A ani nepisem ze nic velke nevyhra, ja nemam vestecku gulu. Ja som napisal ze JA ( a ako jedinec, ja, sa samozrejme mozem mylit. Rovnako si mozem ocakavat ze vakcina na koronu bude o mesiac. Proste ocakavat mozem co chcem nie? Moje ocakavania by sa vas nemali takto dotykat) uz od neho necakam velke vysledky,co znamena ze ked vyhra napr. P-R tak budem prekvapeny a to prijemne. Samozrejme ze mu fandim. Ani som mu neprial nic zle a ani som ho vobec za nic nekritizoval, takze nerozumiem tieto vasne. To tu je zakazane mat vlastne ocakavania?

Ja som nikde nenapísala, že si hovado, ale zrazu ked Peter nevyhráva už tak, tak začíname zabúdať, neveríme až tak vo víťazstvách atd. Možeš mať očakávania, ale podaktorých , ako mna skor tvoj komentár deprimuje negatívne, ako pozitívne. Ja tiež nemám veštecku gulu, ale troška aspoň verím Petrovi, tiež mám aj iných favoritov, z tých mladších Evenepoel skor, . lebo má len okolo 20 rokov, podobne jak Peter ked začínal. MvDP aj Aert maju okolo 25 už. A MvDP by som neprirovnávala k Petrovi, ako to tvrdia viacerí, má talent, je šikovný, a možno troška jazdí podobne jak Peter, ale vekovo sú na tom odlišne, a aj povahovo. Ked Peter raz skončí, tak bude mi chýbat či už po pretekárskej stránke ale aj inak, dal cyklistike aj viacej zábavy.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod 1p2 » Ned 02. Aug 2020 21:45:16

pmts píše:Neviete niekto nejaky fajn stream poradit kde sa bude dat zajtra sledovat horsky dojazd na Route du Sud? Bernal vs. Pinot, no a sú tam aj Froome, Bardet alebo Lopez.



neviem ci to bude aj tu, ale toto je najlepsia stranka aku poznam na cyklisticke streamy na nete
tiz-cycling-live.io
.. tak hadam to tam bude :D
1p2
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned 11. Sep 2016 15:51:00

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Ned 02. Aug 2020 21:57:02

hujhe píše:K tym sklamaniam, ja uz od Petra ani necakam nejake velke vysledky, myslim ze konkurencia je teraz obrovska ( dvaja mladi cykloklosari), Alaphilippe, Bettiol... Podla mna je teraz konkurencia o dost vacsia ako pred 5 rokmi. A Peter uz tiez nie je najmladsi. Jedine sklamanie z pretekov je eurosport player, inak to bol celkom napinak.

podla mna toto nie je spravne tvrdenie. pred piatimi rokmi urcite nebola konkurencia vyrazne slabsia. to ze nejake zmeny badat na Petovi o tom sa mozeme bavit. ale beriem WvA a MvdP ako nejaky vietor ktory pred 5 rokmi nebol resp. o dost miernejsi v podobe Stybyho. ale borci ktori mali vykonnost ako Bettiol urcite boli bez problemov. myslim si ze ked povieme ze jediny kto vyhral Strade 3 krat je Cancellara ktory jazdil prave pred tymi piatimi rokmi tak to je podla mna dostatocny argument + Kwiato vyhral 2-krat. a tie vykony ktorymi vyhrali na Strade pri vsetkej ucte by mali problem vtedy prekonat aj Alaphilippe aj WvA. inak velmi podobny Alaphilippovi je Valverde a ten vzdy mal na S-B dobre vysledky, len mozno neskorsie casovanie formy ho odstavilo od vitazstva na tychto pretekoch. takze konkurencia podla mna nebola vyrazne slabsia. mozno o kusok ano, teraz sa to tak javi, ale ja hovorim pockajme si...

@ifcopifco
presne tak, Peter nam az nezdravo dvihal tlak:) a presne to je ta obrovska pridana hodnota, to je creme de la creme sportu. ja verim ze este nie je en cas kedy uz budeme odkazani len na spomienky. ze este mozno uvidime podobneho Peta ako v rokoch 2016-2018. ved predsa Yorkshire bol velmi slubny. ja verim ze toto Strade bola zhoda viacerych faktorov. co ma trochu mrzi je to, ze Peto sa zameral na dve GT a pritom 3-tyzdnove etapaky podla mna su velmi nachylne k tomu aby sa nedokoncili. pri tejto situacii ake je vo svete. skor si myslim ze jednodnove preteky su o dost vacsia istota. ale tak program sa da zmenit tak uvidime este ako sa to vyvrbi. kazdopadne mame sa na co tesit do buducna budu tu slubne rivality. ja osobne som velmi zvedavy na rivalitu Evenepoel, Pogacar, Bernal. a hlavne ci Remco dokaze splnit tie obrovske ocakavania. ci nahodou jeho jedina slabina o ktorej mozno este nevieme nebude konzistentnost pocas 3 tyzdnov na GT. ale tato buducnost bude sice bohata na krasne suboje ale pre mna to uz bude bez emocii resp. s o dost miernejsimi emociami:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

La Route d'Occitanie

Poslaťod Phobos » Uto 04. Aug 2020 12:33:28

20 minút zo záveru včerajšej etapy. Žiadny súboj sa nekonal, bol to klasický Sky vláčik s vozňami v poradí Amador, Castroviejo, Froome, Geoghegan Hart, Sivakov a Bernal. Myslel som si, že lídrom Ineosu bude (predtým, než ho zdomestikujú na Tour) Sivakov, ale zas Bernal ešte asi nie je v pozícii a ani nemá chuť, niekomu niečo nechávať. Ale Sivakov sa pekne a postupne zlepšuje, včera bol na tom rovnako, ak aj nie o trochu lepšie ako Bernal. A Froome tiež predčil moje očakávania, preriedil to tam z cca 35-40 jazdcov na 10-15.

https://youtu.be/wAgkGBh0R7E
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 05. Aug 2020 21:08:31

od Peta pekny spurt len bol prilis skoro volny a tak musel ist a potom jo prevalcovali...demare ma prekvapil ako siel...je na tom dobre

a to polsko...hroza...ja dylana neodsudzujem naschval to urcite nebolo ale ani uplne ciste to neboli...ackes teraz asi dakuje vaetkym svatym ze to vzdal tak skoro
vsetkym zelam skore uzdravenie bez nasledkov...v sobotu dufam nic podobne nazivo nezazijem ale kedze budem v takmer 20% stene tak je pravdepodobnost sice nulova ale aj tak
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod eres » Str 05. Aug 2020 21:58:59

@majo

doteraz ma mrazi, a to som to videl iba v TV.

A mam obavy, kedze Deceuninck vydal vecer stanovisko, ze myslienkami a modlitbami su s Fabiom...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod eres » Str 05. Aug 2020 23:38:26

info:
Prílohy
Screenshot_20200805-233347806_1.jpg
Screenshot_20200805-233347806_1.jpg (202.72 KiB) Zobrazené 7137 krát
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Str 05. Aug 2020 23:58:24

Ja som este v zivote nevidel ze by niekto tak rozfrckal bariery. Jednak to bola riadna supa a jednak neviem z coho to maju ale tie bariery su nejake volnejsie ako inde. To bolo ako ked formula narazi do gumenych barier v 300 kilometrovej rychlosti. Brutal. Prajem Fabiovi skore uzdravenie.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Štv 06. Aug 2020 10:35:42

co sa tyka Petovho vcerajsieho sprintu tak to bolo celkom fajn. ano zacal prilis skoro, ale ak sa nemylim tak Van Aert aj Ewan ho dali iba tesne a to bol Peto na vetre omnoho dlhsie.

co sa tyka Polska verme ze Jakobsen to zvladne bez ujmy co by bol aj zazrak ak si zoberieme v akej rychlosti to bolo a ako to vyzeralo na kamere. Groenewegenovi by som nenakladal, myslim si ze on samotny ma z toho velmi zle pocity a asi najviac dufa aby sa Fabio dal uplne do poriadku. navyse si toto ponesie so sebou dlho aj v dalsej kariere sprintera. umysel natlacit a zranit Jakobsena tam nemohol byt to by znamenalo ze Dylan nie je v hlave normalny. a ci tam bol umysel blokovat niekoho potencialneho zozadu aby ho nemohol predbehnut to vie len on sam. podla mna ked dal tu prvu vlnu smerom k barieram tak vtedy este nemohol vidiet ze ho niekto ide obiehat nieto este ze je to Jakobsen. otazne je ci ta vlna bola umyselna
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 06. Aug 2020 20:16:46

xcel som este dodat k tomu vcerajsiemu sprintu v polsku ze som az oci otvaral aku mal Fabio obrovsku rychlost ked bol Dylanovy v haku ze sz parkrat prestal pedalovat...sialeny finish...velmi mi je luto ze to takto dopadlo
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Phobos » Pon 10. Aug 2020 17:51:15

Sledoval niekto aj Tour de l'Ain? Včera to vyzeralo, že Jumbo je k Bernalovi ešte celkom milosrdné, ten vyzeral, že má toho plné zuby a veľmi zlý deň (čo mu aj tak stačilo na druhé miesto). A to Rogličove plávanie po skupine, z čela dozadu, obzrieť si Bernala a naspäť... a toto opakuje v pohode, ako keby nič. No veľmi sebavedomá, až drzá ukážka sily. Uvidíme čo ďalej, pokračovanie na Dauphiné.

V tom kalendári mám inak celkom hokej. Pred týždňom bolo Strade, pozajtra začína Dauphiné, v sobotu je už Lombardia. A medzi tým mám pocit, že sa odjazdilo 10 ďalších pretekov. Hm, a možno ich aj naozaj bolo 10. Celkom náklad a záťaž pre fanúšika, nieto ešte pre (neexistujúcu) redakciu...
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Phobos » Pon 10. Aug 2020 17:52:18

A majo, ako bolo v Poľsku? Videl si aj mladého Merckxa?
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pon 10. Aug 2020 18:30:51

Phobos píše:A majo, ako bolo v Poľsku? Videl si aj mladého Merckxa?


nadherne a horuco...najazdil som 70km 3x aom si osahal peloton a pozbieral nejake flase a gely...nadherne poobedie

poviem ti remco ma tah neskutocny...ja som kazdy prejazd bol na inom mieste a ked uz bol v uniku tak som stal v jednom nehodnotenom kopceku v asi 7-8% sklone cca 25km pred cielom a preletel okolo mna ako strela a prisaham ze v tvari nemal ani naznak unavy ani kvapku potu...nasledne ked asi minutu za nim sla Majkova skupina tak v ich tvare hovorili nieco uplne ine...a bavil som sa tam s mechanikom lotta o nom...pytal som sa ho ci je podla neho v remcovych silach vyhrat giro a on mi povedal ze vela ludi z vrcholovej cyklistiky si to nemysli ale ze on je presvedceny ze to remco da...taktiez mi hovoril su na jednom hoteli a remco kazdy den rano si dava najmenej polhodinu na valcoch ale ze v ten den(sobota) netocil a tak ze sa ho pyta ze co to a ze remco mu hovori ze dnes nie lebo dnes ide utocit...no a vsetci vieme ako to nakoniec dopadlo
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod pmts » Pon 10. Aug 2020 18:31:52

Tak z mladého Merckxa ide strach, Fuglsang drví všetko posledné 2 roky a Remco mu nadelí dve minútky jak keby sa nechumelilo... Neskutočné ako odišiel 50km pred cieľom a jednoducho deklasoval pole... Je o 3 roky (!!) ešte mladší od Bernala. Ineos a Jumbo si tento a budúci rok ešte môžu bojovať o žltý dres ale potom im odzvoní.
No a k Jumbu... Fuuu, tak to bola sila ala Sky 2012/2016. Na môj vkus ale až moc nadupaní boli, minimálne Bennett vyhorí v treťom týždni na Tour, keď už teraz takto lieta... Kruijswijk a Dumoulin vyzerajú že skúsene ladia formu, no obávam sa že ak aj by ju vyladili na formu z rokov 2016, resp 2018, tak Roglič ich k líderstvu nepustí. Už vlani vyzeral nechutne silný, no a posledné 3 dni čo stváral... Moja jediná nádej je že aj vlani vyzerali Fuglsang s Yatesom silní celú sezónu, no na Tour zhasli ako fakle.
Moc si neviem predstaviť ako chce Ineos vyhrať tento rok... Bernal by musel nabrať náskok pred časovkou aspoň 2 minúty, no má to háčik, a to taký že Primož je v tých kopcoch tak nejak lepší... U Thomasa to bol prvý pretek a nezdá sa mi že by natom bol až tak zle ako to vyzeralo, na Dauphiné už bude lepší. Neviem prečo, ale verím Geraintovi na Tour, už len kvôli tomu že v časovke nestratí minúty ale len sekundy. No a k Froomovi... Myslím že aj Castroviejo má momentálne väčšiu šancu vyhrať Tour :lol: Aby to ešte nedopadlo že na žltý dres nakoniec pôjde ďalší miracle mladík Sivakov :lol: ...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Uto 11. Aug 2020 7:41:11

hovorim si nuda tak kuknem na startovku dauphine...vysledok: sialene vrcharske a gc zostavy tak reku majo kukni na profily etap...vyskedok: :shock: :shock: :shock: poviem vam tato kombinacia trate a cyklistov ktori ju absolvuju davaju predpoklady nazabudnutelnemu priam az epickemu rocniku CdD...neviem kolko toho budem moct pozerat vidim to asi az na nocne reprizy ale nevadi lebo verim v krasne cyklisticke predstavenia
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Uto 11. Aug 2020 11:48:46

no som zvedavy na to Dauphine. Roglic sa zda byt nezlomny ale uvidime kto lepsie casuje na TdF. myslim si ze Bernal to ladi lepsie, mam z toho taky pocit. celkovo sa mi Jumbo Visma uz teraz zdaju velmi silni, nevidim tam uz ani velmi priestor na nejake zlepsenie formy. mozno iba u Dumoulina. kdezto taky Gerraint je vidiet ze ma este priestor na zlepsenie, ktore ked sa dostavi tak bude na TdF velmi silny.
ucast Petra na prvy pohlad vyzera ako haluz, ale hladal by som za tym akysi kompromis. jednak bude mozno ladit nejaku vrcharsku formu a jednak si myslim ze ho uvidime v ulohe domestika pre Buchmanna.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Phobos » Uto 11. Aug 2020 18:29:28

@majo
Super zákulisné info, díky! To si tak v pohode dostal k ľuďom z pelotónu? Žiadne korona pravidlá a predchádzanie kontaktu s cudzími ľuďmi?

Ak to bude takto pokračovať, tak Evenepoel bude meniť dynamiku pretekov aj taktiku tímov. Lídri, ak sa chcú naňho (pokúsiť) zavesiť, musia byť ostražití aj ďalej pred cieľom, a to aj v takých situáciach, kde sa spravidla čaká na posledný kopec alebo kolo. Ak sa im to nepodarí, domestici si siahnú ešte hlbšie, aby ho dotiahli a ak sa nepodarí ani to, bude bez nich aspoň zaujímavejší boj o druhé miesto :) A na klasikách je v prípade viacerých lídrov Evenepoel vysnený žolík každého športového riaditeľa. Dosť silný na to, aby dokončil čo začal a ak aj nie... tak je tam niekto ďalší.

Čo sa týka Gira, tak veru neviem, čo očakávať. Bernal prvú Grand Tour domestikoval, u Pogačara sa špekulovalo, či ju má vôbec dokončiť a Remco je rovno favorit. Iný level, ešte aj medzi mladými zázrakmi. Ja vidím zatiaľ u neho problém s tímom, inštinktom a emóciami. Quick-Step naposledy pre GC cielene podporoval Urána. Na predbežnej štartovke síce vidím talenty ako napr. Almeida a Knox, ale tí nevedia, čo obnáša takáto práca, on by skôr potreboval staršieho skúseneho mazáka. Takým je Devenyns (možno Serry), ale v porovnaní s top domestikmi iných tímov je to málo.

Ďalej je tu otázka, či bude vedieť skrotiť svoj prirodzený inštinkt útočiť. Tu samozrejme odkazujem na klasické poučky, ako sa vyhráva GT. Ak prepíše aj tie, tak je tento bod bezpredmetný. A napokon mi príde ako dosť emotívny a senzitívny typ. Tlak zvládne, v tomto smere nemám pochybnosti. Ale ak nepôjde niečo podľa jeho predstáv? Spadne, dostane defekt, stratí čas... zachová si chladnú hlavu? Nerozhodí ho to, neovplyvní to jeho výkon? Ako zareaguje, ak (resp. nie "ak", ale "keď") sa doňho pustí Nibali so svojimi psychologickými hrami?

A potom je tu samozrejme otázka výdrže a konzistencie. Typicky náročné, po sebe nasledujúce multikopcovité etapy... Ale tak dajme tomu, že zatiaľ zvládol všetko. Nech sa ukáže medzi dospelými, hovorili ľudia. Ukázal sa, a ako. Potom časovka, nech sa skúsi porovnať s najlepšími. Bez problémov. Kopce... naozajstné, proti naozajstným vrchárom. V pohode. Prekonal zatiaľ každú jednu prekážku. Bude nad jeho sily až Giro?


Súhlas o Dumoulinovi a Thomasovi. To sú jazdci, ktorí sa potrebujú (na rozdiel od Bernala a Rogliča) poriadne rozjazdiť. A Dumoulin už vyzeral aj na Tour de l'Ain veľmi dobre, ťah tam je, už len popracovať na konzistencii - podľa jeho slov. V prvej etape, keď rozbiehal Rogliča, tak ho zvládli obehnúť už len ďalší dvaja jazdci a v poslednej, keď Froome dával grimasy ako keby mu lámali kosti (čo je dosť možné, že cyklistika ho teraz bolí oveľa viac ako pred zranením), Dumoulin tám znudene gúľal očami a pozoroval miestne vtáctvo.
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Uto 11. Aug 2020 18:53:28

Dauphine je tento rok brutal. Chudaci sprinteri co tam idu. Verejnost sa asi bude divit ze Sagan sa nezmesti ani v jednej etape do top 50. My co to sledujeme blizsie budeme vediet co je za tym. Necakam ze by sa pokusal hodit do unikov. Skor asi bude domestikovat a budovat formu.


Ako Phobos pise tak Remco je uplne inde ako ostatne vychadzajuce hviezdy. Nie momentalne ale ked prihliadneme na vek. Tazko neverit ze sa este nebude zlepsovat. A ak sa bude tak neviem ako to bude vyzerat ked uz teraz si robi co chce. Ocakavam ze vyhra aj Lombardiu. Dobre ze sa nepresadil vo futbale :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Uto 11. Aug 2020 19:07:06

pre dobro cyklistiky verim ze Evenepoel ma nejaky svoj kryptonit. ved si predstavme o com by bola cyklistika keby hocikedy odide pelotonu a ti ho nebudu vediet stiahnut:) lidri len budu pozerat po sebe a budu sa uz pripravovat na boj o druhe miesto.v podstate by to bol Merckx ale v dobe kedy je aj naozajstna konkurencia. ja si stale myslim ze Remcovi najviac sedi teren ako bol v Polsku. kratsie kopce, zvlneny teren. vtedy vie uplne v pohode odist pelotonu uz to ukazal neraz. nechce sami verit ze bude tvrdit muziku aj na mamutich stupaniach na GT den co den v top konkurencii. musi mat nejaku slabinu. alebo zhasne v 25 rokoch:) nieco tam bude, nikto nie je perpetum mobile.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Uto 11. Aug 2020 19:39:07

ja som tiez na remca na gt veeeelmi zvedavy a osobne si myslim ze tento rok to proste neda lebo nevydrzi 3 tyzdne jazdit v plnej sile...plus ak sa necha strhnut vlastnou silou tak ako simon minuly rok tak kludne mozeme ocakavat totalne vyhorenie v tretom tyzdni...ale uprimne ja dufam ze to tak nebude a ze to da...ja mu budem fandit

@phobos

neboli ziadne viditelne obmedzenia...prvy prejazd som bol v tej prvej jednotke v najprudsom useku kde bolo aj najviac ludi sklony okolo 16-18% a tam nikto kto by nieco kontroloval druhy prejazd som bol na vrchole tejto premie kde uz su sklony len okolo 4-5% tam bolo dokopy mozno 30 ludi a tiez nikto z organizatorov no a treti prejazd som bol ako som uz pisal v jednom nehodnotenom stupani tam bol max 20 ludi a uz vobec nikto z organizatorov...ten okruh sa jazdi uz roky ale tak malo ludi kolo cesty ako bolo tento rok som este nevidel a to bola nadherna slnecna sobota s horucavami 30 stupnov...maseri a mechanici boli rozhodeny po trati v ovela pocetnejsom pocte ako po minule roky a oni vsetci mali ruska aj pri podavani obcerstvenia ale to bolo fakt vsetko...kecal som s tym chlapikom z lotta aj s jednym z jumba o tom sprinte v prvej etape a ani jeden z nich neriesil nejake korona veci
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 52 hostia