Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Giro d'Italia

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Giro d'Italia

Poslaťod pmts » Uto 17. Máj 2022 17:42:17

Za Slušný Svet píše:GIRO - 10. etapa
Dnes to bola nádhera na Gire! Celá etapa veľmi atraktívna, ale ten záver! Klobúk dole pred Mathieu van der Poelom. Aj prehrávať treba vedieť... Možnože to robí športovca pravým športovcom viac ako víťazstvá... 8-) Girmay taktiež úžasný. Celú jar si vravím, že mi ten mladík niekoho pripomína...


Presne tak... Z 10tich etáp 6x top 5 a jedno víťazstvo, k tomu na jar úžasná premiéra na kockách... To mi pripomína istého mladìka z Cannondalu :D . Akurát Girmay je vďaka pleti a pôvodu ešte omnoho viac príťažlivejší marketingovo, tento mladík dobyje svet...
pmts
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Uto 17. Máj 2022 18:20:26

pmts píše:
Za Slušný Svet píše:GIRO - 10. etapa
Dnes to bola nádhera na Gire! Celá etapa veľmi atraktívna, ale ten záver! Klobúk dole pred Mathieu van der Poelom. Aj prehrávať treba vedieť... Možnože to robí športovca pravým športovcom viac ako víťazstvá... 8-) Girmay taktiež úžasný. Celú jar si vravím, že mi ten mladík niekoho pripomína...


Presne tak... Z 10tich etáp 6x top 5 a jedno víťazstvo, k tomu na jar úžasná premiéra na kockách... To mi pripomína istého mladìka z Cannondalu :D . Akurát Girmay je vďaka pleti a pôvodu ešte omnoho viac príťažlivejší marketingovo, tento mladík dobyje svet...

Tiež je mi sympatický, ale marketingovo ešte uvidíme.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Uto 17. Máj 2022 21:06:53

pmts píše:
Za Slušný Svet píše:GIRO - 10. etapa
Dnes to bola nádhera na Gire! Celá etapa veľmi atraktívna, ale ten záver! Klobúk dole pred Mathieu van der Poelom. Aj prehrávať treba vedieť... Možnože to robí športovca pravým športovcom viac ako víťazstvá... 8-) Girmay taktiež úžasný. Celú jar si vravím, že mi ten mladík niekoho pripomína...


Presne tak... Z 10tich etáp 6x top 5 a jedno víťazstvo, k tomu na jar úžasná premiéra na kockách... To mi pripomína istého mladìka z Cannondalu :D . Akurát Girmay je vďaka pleti a pôvodu ešte omnoho viac príťažlivejší marketingovo, tento mladík dobyje svet...


Bomba chlapík, len sa musí naučiť otvárať šampanské. :lol:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Girmay

Poslaťod Vercingetorix » Str 18. Máj 2022 9:43:48

La Gazetta dello Sport reports that the Stage 10 winner is to withdraw after popping cork into eye during award ceremony

https://www.cyclingnews.com/news/girmay ... ye-injury/

Väčšinou sa cyklisti dotlčú v nejakom páde a odstúpia ... toto sme tu tuším ešte nemali. Demáre sa už asi nevyzlečie.
Obrázok užívateľa
Vercingetorix
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:00:22

Re: Giro d'Italia

Poslaťod zakliata.panna » Pia 20. Máj 2022 22:30:46

Krásne je vidieť, ako univerzálni rýchli klasikári nemajú šancu (momentálne) získať dres z bodovačky. MvdP je toho príkladom, snažil sa vyhrať ťažšie etapy, hneď prvá sa mu našťastie podarila, ale je za ne málo bodov, v klasických šprintoch je bez šance. Keď sa k tomu pridá nejaký dominantný šprintér (teraz Démare, na TdF vlani Cavendish, podobne to bolo aj pri Petrovej prvej účasti na Gire, kde Démare bral 4 výhry), môžu jazdci ako Mathieu, náš Peter, Colbrelli (ak sa dá do poriadku), Matthews zabudnúť na druhý najcennejší dres a radšej ísť po nejakej etape. Rovnako aj WVA reálne nemôže bojovať na 3 frontoch celú Tour - šprinty, klasikárske etapy, horské - čiže jeho útok na zelený môže ohroziť niekto ako Jakobsen, Groenewegen, možno Ewan, ak bude jeden z nich dominovať, bez toho, aby drel všetky etapy... Alpecin-Fénix spomínal, že aj MvdP pôjde po zelenom, ale uňho je tá šanca ešte mizivejšia ako pri WVA alebo Petrovi.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Giro d'Italia

Poslaťod sportovec » Ned 22. Máj 2022 8:38:33

14. etapa

O taktike Bory a jej prevedení by sa dalo polemizovať. Ale tak aspoň si nakoniec odstavili Trek z ružovej, aj keď dlho to vyzeralo tak, že sa Lopéz udrží až do cieľa.

Akosi rýchlo sa vytratili domestici ostatných tímov, to tam nie je ani jeden super-domestik z Movistaru, Astany, Ineos, ... čo by tam uvisel v takejto etape aspoň do méty 30 km do cieľa? Zvláštne. Nibalimu a Carapázovi mechanické a defektové šťastie prialo. Ale Valverde musel meniť bicykel a už ho nemal kto dostať do skupiny. Napriek tomu a svojmu veku uzatvára top10, zaujímavé.

Nibali išiel dnes ako chladnokrvný robot, čo ide vyhrať GT. Radosť na neho pozerať. Škoda, tej straty na začiatku.

Pozzovivo (39r) podal dnes tiež obdivuhodný výkon a uzatvára top5.

Yatesa GC súboj doviezol k víťazstvu k etape.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Giro d'Italia

Poslaťod pmts » Ned 22. Máj 2022 10:09:47

No, nedovolím si nepovedať menšiu konšpiračnú teóriu (zo srandy samozrejme) k Nibalimu... Ten jazdec od začiatku pandémie nič moc nezajazdil, no a zrazu na svojej rozlúčkovej domácej Grand Tour, po tom čo dostal výprask hneď v prvej ťažšej etape, ide hory lepšie ako Carapaz či Landa :D Veeeľmi mi to pripomína Contadora na Vuelte 2017. Alberto už moc nejazdil posledné roky, v prvej horskej etape v Andorre dostal vyše 2 minúty (ako Nibali na Etne), no a zrazu v ďalšej už bol po boku Frooma úplne našpici a zvyšok Vulety doháňal straty, až skoro zaútočil na pódium a vyhral na Angliru. Nibali bude ako cez kopirák to vyzerá... Akurát sa nemusí byť s Froomom na vrchole síl, takže to môže skutočne aj vyhrať :lol: ... Myslíte že je to len taká motivácia týchto šampiónov ku koncu kariéry, alebo si dačo proste šňupli a že na rozlúčku si naposledy poriadne zapretekajú doma :lol: ? Ale nie, teraz vážne... Neuveriteľné zmŕtvychvstanie Nibaliho. A čo sa Hindleyho týka, vau... Podľa mňa je ešte o level vyššie ako bol pred dvoma rokmi. Včera bol najlepší a Bora dobre vedela, čo robí... No teším sa na zvyšok Gira, len veeeľká škoda Bardeta...
pmts
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Ned 22. Máj 2022 12:10:09

sportovec píše:
majo píše:Apropo ten sprint…tam hore to uz bolo mierne to by ich odpalit nemalo a kedze vsetci traja vedia ako lahko je pocas gt stratit v gc tak vitazstvo v etape je len dobre mat vo vrecku tak skoro…duplom na takom kopci ci?


Ale tak to nie je mentalita celkového víťaza GT, aby sa tam pechoril, naťahoval a šprintoval v prvom týždni o každú drobnosť. Hlavne keď si tam prišiel preto že budeš trojtýždňovým kráľom. Pre víťaza GT je prvom týždni asi najdôležitejšie, nespadnúť, neprepáliť, nenabrať minúty a hlavne ušetriť maximum energie.


No zalezi aj od trasy a giro byva v tomto rado ine…na tour byva vacsinou prvy tyzden pre gc jazdcou viacmenej ako rozcvickovy ale taliani a spanieli radi robia veci inac a preto aj gc jazdci pretekaju inac
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Ned 22. Máj 2022 12:20:28

pmts píše:No, nedovolím si nepovedať menšiu konšpiračnú teóriu (zo srandy samozrejme) k Nibalimu... Ten jazdec od začiatku pandémie nič moc nezajazdil, no a zrazu na svojej rozlúčkovej domácej Grand Tour, po tom čo dostal výprask hneď v prvej ťažšej etape, ide hory lepšie ako Carapaz či Landa :D Veeeľmi mi to pripomína Contadora na Vuelte 2017. Alberto už moc nejazdil posledné roky, v prvej horskej etape v Andorre dostal vyše 2 minúty (ako Nibali na Etne), no a zrazu v ďalšej už bol po boku Frooma úplne našpici a zvyšok Vulety doháňal straty, až skoro zaútočil na pódium a vyhral na Angliru. Nibali bude ako cez kopirák to vyzerá... Akurát sa nemusí byť s Froomom na vrchole síl, takže to môže skutočne aj vyhrať :lol: ... Myslíte že je to len taká motivácia týchto šampiónov ku koncu kariéry, alebo si dačo proste šňupli a že na rozlúčku si naposledy poriadne zapretekajú doma :lol: ? Ale nie, teraz vážne... Neuveriteľné zmŕtvychvstanie Nibaliho. A čo sa Hindleyho týka, vau... Podľa mňa je ešte o level vyššie ako bol pred dvoma rokmi. Včera bol najlepší a Bora dobre vedela, čo robí... No teším sa na zvyšok Gira, len veeeľká škoda Bardeta...


Tak aj nibali pred par rokmy tusim na tdf(nechce sa mi googlit) schytal na zaciatku poriadnu davku minut a na konci to valcoval ak nie dokonca vyhral celkovo(niesom dobry v statistikach tak ma opravte ak sa mylim) len tentoraz je uz jednak starsi jednak naozaj neposobil tento rok zeby na to mohol mat…no ale preco nie? Myslim ze kazdy mu aspon trosku zela nech sa mu este zadari…ja fandim carapazovy a landovy a veril som aj yatesovy ale ten uz je bohuzial asi tiez mimo ale vobec by mi to nevadilo ak by zralok vyhral gc…bol by to brutalny koniec jednej uzasnej kariery
@sportovec
Etapu som nevidel len som si precital raporty a videl nejake zostrihy ale suhlasim…kde preboha boli domestici?
No a k Bore? Pekne predstavenie od ich lidrov aj ked je jasne ze taky wilco uz je mimo a emo pri svojom nuda-style jazdy sa uz dopredu asi tazko dostane
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Nibali

Poslaťod sportovec » Pon 23. Máj 2022 9:46:19

pmts píše:Ten jazdec od začiatku pandémie nič moc nezajazdil

Tak ale toto je Nibaliho špecialita. Dokáže si naladiť formu presne na jeden pretek. A ak ju náhodou naladí trochu skôr, tak ju dokáže skrývať. Pred tou jeho slávnou Tour sa ale neudržal a vyhral si domáce majstrovstvá.

pmts píše:, no a zrazu na svojej rozlúčkovej domácej Grand Tour, po tom čo dostal výprask hneď v prvej ťažšej etape

Tak nebol to úplne výprask na Etne, stratil asi 2 minúty na Carapaza. Mohol mať len zlý deň, alebo usúdil, že si radšej pôjde svoje watty podľa výpočtov pre celú GT. Neviem. Uvidíme.

pmts píše:ide hory lepšie ako Carapaz či Landa

Ide dosť ekonomicky, chladná hlava ako z chladničky a čaká ako dravec na korisť.

majo píše: ... kde preboha boli domestici?

Tak zjavne Movistar nemá žiadneho poriadneho cyklistu, ktorý by sa dokázal udržať pri staršom (42r) pánkovi (ktorý strácal pred etapou cca minútu na hlavného favorita Carapaza) v jednej zvlnenej etape aspoň 20km do cieľa? Smutné. Ale smutné bolo pozerať aj na Ineos a Astanu, že ich tam nechali opustených, keby dostali napríklad defekt, tak by sa už dopredu asi nijako nedostali.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Uto 24. Máj 2022 17:58:56

Paráda Honza Hirt, tŕpol som, aby si neustlal na vlhkej ceste, ale udržal to. Dúfam, že sa mu vydarí aj top 10 GC.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod CyclingGeek » Štv 26. Máj 2022 12:31:17

Almeida odstúpil kvôli Covidu
to bude ešte zaujímavý vývoj :D :lol: ak to má on, nebude jediný :roll:
Obrázok užívateľa
CyclingGeek
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Str 19. Aug 2020 14:16:41

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Sob 28. Máj 2022 5:38:08

Takto vytovnany boj o gc sme tu teda velmi dlho nemali…2 etapy do konca a rozdiel 3s? A treti jazdec v minute? To co ma byt toto? :?: dnes dufam v epicku bitku no pri vyrovnanosti tejto trojice moze rozhodovat kazdy detajlik kazde minimalne zavahanie ci indispozicia…passo fedaia ma potencial to rozhodnut…no a este tu mame zajtrajsiu nevyspytatelnu casovku…dlzka taka stredna cize ani vela ani malo…v strede kopec…dlzka ani sklony by nemali byt nejake brutalne ale je rozdiel sliapat do kopca v skupine a sam za seba…plus nevieme aky tak bude zjazd…kazdopadne aj tato TT moze a podla mna aj bude robit rozdiely…ale koho prospech ci neprospech to si absolutne nedovolil predpovedat…musime si pockat
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Sob 28. Máj 2022 19:10:44

Troska som Fedaiu predriemal ale teda rozhodujici okamih Gira mi neusiel :D Carapaz sa dnes riadne zlomil. Hindley zajtra uz tolko nestrati. Gratulujem Bore k prvej vitaznej GT.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Sob 28. Máj 2022 19:43:13

Ak sa niečo mimoriadne nestane, tak Hindley to má vo vrecku. V roku 2019 bola veľmi podobná časovka
https://www.procyclingstats.com/race/gi ... ult/result
medzi Carapazom a ním bolo len 6 sekúnd.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Sob 28. Máj 2022 20:42:32

Mam zmiesane pocity…2ja z prvych 3och su moji oblubenci cize dnesok trosku mrzi ale na druhej strane nemozem povedat zeby som to jayovy nezelal toboz ze by som ho nemal rad…kazdopadne dnes to nastartoval paradne a risko dostal slusne cez drzku…viem po vojne je kazdy general a nemozem vediet ako sa carapaz citil ale takto spatne by som povedal ze mozno mudrejsie by bolo ak by sivakov nesiel taku hranu ale o nejaky ten wattik menej a takto aby dobehol kamnu a az potom to mohol roztocit a nasledne richard zautocit…ale aj tak som presvedceny ze by dnes australan pobil ekvadorcana za kazdeho scenara lebo bol proste silnejsi…zajtra sa uz podls mna ruzova neprezlecie a ani by som to hindleymu nezelal…to by bolo naozaj nestastne dejavu…skor mam obavy ze carapaz padne az na bronz ale ci to bude tak alebo tak je mi v podstate jedno
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Za Slušný Svet » Uto 07. Jún 2022 17:56:18

konyk87 píše:myslim, ze prisiel cas povedat to na plnu hubu - v den, ked buduci rok skonci peter, tak sa toto forum moze zrusit...
dost vzrusujuci zaver gira tu nevyvolal prakticky ziadnu reakciu a ked niekto napise do tejto temy cokolvek okrem ody na sagana (vratane prispevkov, ktore nijako nedehonestuju jeho vykony, ktorych je tu drviva vacsina), tak do par minut je tu reakcia, ktora zabije akukolvek chut o niecom diskutovat... :roll:


konky87 nám v inej sekcii fóra vytkol, že sme tu neprediskutovali "vzrušujúci" záver Gira. Tak teda, poďme na to. :!: :lol:

Posledné dva ročníky Gira ma dosť nahnevali. Z mojej najobľúbenejšej Grand Tour, ktorá každoročne ponúkala vrchársky ohňostroj a bláznivú akciu v horách, sa stal paškvil. Je to možno len môj prísny pohľad, ale tak skúsim vysvetliť. Vysvetlím to na príklade Gira 2022. Začnem tým pozitívnym. Šprintérske etapy? Lahôdka. Lepšie nebudú ani na TdF. Van Der Poel, Girmay, Démare a Cavendish predvádzali parádne bitky. Nádherné súboje spolu zviedli najmä prví dvaja. Na toto bude spomínať rád. 8-) Vrchárske etapy? Nuda, nuda, nuda... Bez toho, aby sa vo vrchárskej etape bojovalo aj o celkové poradie, sú vrchárske etapy totálna nuda. Posledné dva ročníky Gira to podčiarkli. 90 % vrchárskych etáp končí víťazstvom úniku. Občas je víťazstvo úniku fajn, ale mňa nebaví stále sledovať len to, či vyhrá únik o 5 alebo o 6 minút, prípadne, či vyhrá nejaký no name Talian alebo stroskotaný cyklista s ambíciou na GC, ktorý to v predchádzajúcej etape pohnojil... Boj o ružové tričko? V koľkých etapách sa vlastne bojovalo o víťazstvo v GC? V dvoch? V 14. etape do Turína a v 20. etape na poslednom kopci celého Gira. To je strašné. Celý boj o GC sa zredukoval len na postupné vypadávanie slabších jedincov. Žiadna akcia. S výnimkou 14. etapy žiadny premyslený útok. /// Giro som pozeral celé. Z každej etapy som videl aspoň posledné kilometre. Ale záver som pretrpel. Nebavilo ma to. Dúfam, že TdF a Vuelta prinesú poriadnu vrchársku akciu. Giro v tomto smere sklamalo...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Štv 09. Jún 2022 20:27:01

Súhlasím že GC bolo dosť nudné tento rok. Ale u mňa nezabodovali ani šprintéri,. Možno troska ešte na začiatkom Gira.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Pia 05. Máj 2023 19:03:51

Zajtra začína Giro a tu je ticho ako v kostole ;) Tak kto, Remco alebo Primož? Alebo bude platiť kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí? Kto by to mohol byť? Žeby doteraz nie veľmi presvedčivý Vlasov ukázal ako si vie načasovať formu? Alebo si Tao spomenie na na rok 2020? Ukáže sa nenápadný Almeida? Alebo bude nejaké väčšie prekvapenie? Veľa otázok málo odpovedí, ale v jednom sa asi zhodneme, ak nevyhrá Remco alebo Primož bude to prekvapenie. Som zvedavý na Remca a ťažké horské etapy, predsa len, Vuelta bola ťažká, ale myslím si, že Giro má tie najťažšie etapy ešte o niečo ťažšie a ak ukazoval doteraz Remco nejaké slabiny, tak to bolo práve pri opakovaných ťažkých stúpaniach. Slabšia chvíľa na Gire môže znamenať veľkú stratu. Na druhej strane Rogličovi už ide na 34 a vyhrával Vuelty, kde množstvo cyklistov chodieva len zachraňovať sezónu, nakoniec robil to aj on.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod pmts » Pia 05. Máj 2023 19:14:36

ifčopifčo píše:Zajtra začína Giro a tu je ticho ako v kostole ;) Tak kto, Remco alebo Primož? Alebo bude platiť kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí? Kto by to mohol byť? Žeby doteraz nie veľmi presvedčivý Vlasov ukázal ako si vie načasovať formu? Alebo si Tao spomenie na na rok 2020? Ukáže sa nenápadný Almeida? Alebo bude nejaké väčšie prekvapenie? Veľa otázok málo odpovedí, ale v jednom sa asi zhodneme, ak nevyhrá Remco alebo Primož bude to prekvapenie. Som zvedavý na Remca a ťažké horské etapy, predsa len, Vuelta bola ťažká, ale myslím si, že Giro má tie najťažšie etapy ešte o niečo ťažšie a ak ukazoval doteraz Remco nejaké slabiny, tak to bolo práve pri opakovaných ťažkých stúpaniach. Slabšia chvíľa na Gire môže znamenať veľkú stratu. Na druhej strane Rogličovi už ide na 34 a vyhrával Vuelty, kde množstvo cyklistov chodieva len zachraňovať sezónu, nakoniec robil to aj on.


Ja si tu dovolím dať svoju odvážnu prognózu... Ak sa odjazdí komplet trasa, tak nevyhrá ani jeden z dvojice superfavoritov :D. Tretí týždeň tohto Gira je priam hnusný, ťažší ako celá minuloročná Vuelta dokopy... Môj tip je že do 17tej etapy bude celé Giro o tom že Remco bude brániť náskok z časoviek pred druhým Rogličom, ale v 17tej etapy v zime a na prudkých kopcoch rupne. Tretím v GC bude v tom bode Almeida, no a niekde za nimi ešte Tao Hart. Almeida vycíti šancu, zaútočí v tom prudkom závere, utrhne aj Rogliča ktorý je tiež bude v mraze a nadmorskej výške slabší, no a udrží sa ho iba Hart. No a Tao napokon Almeidu zdolá skrz bonifikácie a nadelí mu dačo aj v horskej časovke, lebo ukáže ešte lešpiu formu ako v 2020 v treťom týždni :D ... Takže môj tip: 1. Tao, 2. Almeida, 3. Roglič, 4. Carthy (ten bude lietať v tom poslednom týždni). Sľubuje si ešte niekto od toho brutálneho tretieho týždňa také bláznovstvo ako ja :lol: ?

Pridám aj ďalšie tipy: Thomas bude dobrý, ale vo finále padne do úlohy superdomestika pre Taa, niečo ako bol Dennis v 2020. Remco vyhrá obe časovky pred Gannom, Kämna bude v GC lepší ako Vlasov, no a Cavendish aj bez vlaku a bez formy vybojuje aspoň jedno pódium v etape. Inými slovami, celkom sa veru teším na prvú Grand Tour :lol: ...
pmts
 
Príspevky: 414
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia