Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Pia 21. Okt 2022 17:04:30

pmts píše:
zakliata.panna píše:Na margo divokej karty na vsetky GT pre TE. Co si myslite o takejto Petrovej sezone, mozno uz buducej 2023: priprava - jarne klasiky - Giro (utok na etapy a bodovacku) - dlhsi oddych a reset - Vuelta (priprava na MS + bonus etapy a mozno bodovacka) - MS. ;) :)

Popravde? Nemyslím si že by ho namotivovalo ešte čokoľvek okrem klasík a Tour. Plus určite bude chcieť v máji a auguste jazdiť v teréne, možno aj na konci sezóny... Ja by som práveže povedal, že čo tak keby skúsil takto neskoro v kariére ešte čo dokáže v cyklocrosse? :D to by mu asi bolo väčšmi po chuti, obetovať tieto posledné zimy. Lyžovačiek bude mať hádam dosť po kariére

Vlastne netreba to ani riesit, lebo som si uvedomil, ze MS su uz v auguste - tesne po TdF a pred Vueltou. Takze Peter isto pojde Tour, tam bude stupnovat formu (verime). Cize mozny variant je skor: priprava - jarne klasiky - kratsi oddych s vysokohorskym sustredenim - TdF - MS - mozno Vuelta. ;)
zakliata.panna

Poslaťod pmts » Pia 21. Okt 2022 19:34:51

zakliata.panna píše:
pmts píše:
zakliata.panna píše:Na margo divokej karty na vsetky GT pre TE. Co si myslite o takejto Petrovej sezone, mozno uz buducej 2023: priprava - jarne klasiky - Giro (utok na etapy a bodovacku) - dlhsi oddych a reset - Vuelta (priprava na MS + bonus etapy a mozno bodovacka) - MS. ;) :)

Popravde? Nemyslím si že by ho namotivovalo ešte čokoľvek okrem klasík a Tour. Plus určite bude chcieť v máji a auguste jazdiť v teréne, možno aj na konci sezóny... Ja by som práveže povedal, že čo tak keby skúsil takto neskoro v kariére ešte čo dokáže v cyklocrosse? :D to by mu asi bolo väčšmi po chuti, obetovať tieto posledné zimy. Lyžovačiek bude mať hádam dosť po kariére

Vlastne netreba to ani riesit, lebo som si uvedomil, ze MS su uz v auguste - tesne po TdF a pred Vueltou. Takze Peter isto pojde Tour, tam bude stupnovat formu (verime). Cize mozny variant je skor: priprava - jarne klasiky - kratsi oddych s vysokohorskym sustredenim - TdF - MS - mozno Vuelta. ;)

No v takom prípade dúfajme že radšej Okolo Slovenska ako Vuelta ;)
pmts

Poslaťod zakliata.panna » Pia 18. Nov 2022 23:42:03

Peter tento rok v hodnotení šprintérov až na 30. mieste - podľa bodovania na Cyclingnews. Naozaj aj toto potvrdilo, že ide o jeho najslabšiu sezónu. Ak si dobre pamätám, tak väčšinou bol v prvej päťke, ak nie v trojke, vlani mu to ešte stačilo na top 10. Tohtoročný pokles evidentný o vyše dvadsať miest. Verím, že budúcu sezónu sa mu budú vyhýbať choroby a zranenia, hlavne nech je opäť hladný po víťazstvách a azda ho opäť bude cestná cyklistika tešiť...
zakliata.panna

Predchádzajúci

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia