Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Slováci v tímoch World Tour

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rtakze asi nie Bora

Poslaťod nat » Štv 30. Jún 2016 22:57:42

paula@sile píše:
bora a hansgrohe maju peniaze na velke mena...tak znie titulok

http://www.radsport-news.com/sport/sportnews_99370.htm


Velke mena je jedna vec a Sagan druha ;) Za Petov plat mozes mat Tonyho s Johnnym a "jeste vydelas". Sa mi nezda , ze 13M tim si moze dovolit Peta. Neverim, ze Specialized prida 4M.

Ak sa mylim, tak budem najspokojnesi fanusik na svete, ak tam pojde aj Tony :)
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Uto 12. Júl 2016 17:57:34

Viem ze je trochu skoro rozmyslat o programe cyklistov v polke Tour ale zamyslal som sa nad tym aky bude mat asi Peter este program. Kedze kvoli MTB nestihne Vueltu tak super by bolo keby pred MS dal Kanadu a potom Eneco. Vzdy som ho tam chcel vidiet len ten pretek mal nevhodny termin. S takymto programom by mohol byt schopny vyhrat oba svetove rebricky.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod MichalJ » Uto 12. Júl 2016 18:02:19

Kanada ťažko povedať, tam je ten časový posun, ale to Eneco by bolo super, keby šiel. To je etapák šitý na neho, a keď je tento rok v tomto časovom termíne, bola by fakt škoda tam neísť.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Uto 12. Júl 2016 18:33:50

MichalJ píše:Kanada ťažko povedať, tam je ten časový posun, ale to Eneco by bolo super, keby šiel. To je etapák šitý na neho, a keď je tento rok v tomto časovom termíne, bola by fakt škoda tam neísť.


Z Brazilie ani nie :lol:
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Uto 12. Júl 2016 20:13:55

Keram píše:Viem ze je trochu skoro rozmyslat o programe cyklistov v polke Tour ale zamyslal som sa nad tym aky bude mat asi Peter este program. Kedze kvoli MTB nestihne Vueltu tak super by bolo keby pred MS dal Kanadu a potom Eneco. Vzdy som ho tam chcel vidiet len ten pretek mal nevhodny termin. S takymto programom by mohol byt schopny vyhrat oba svetove rebricky.


Na Enecu by som Petra veľmi rád videl.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod MichalJ » Uto 12. Júl 2016 21:46:13

Keram píše:
MichalJ píše:Kanada ťažko povedať, tam je ten časový posun, ale to Eneco by bolo super, keby šiel. To je etapák šitý na neho, a keď je tento rok v tomto časovom termíne, bola by fakt škoda tam neísť.


Z Brazilie ani nie :lol:


Na to som úplne zabudol :D Tak uvidíme, čo vymyslí. Ale nečudoval by som, keby po Olympiáde chcel pár dní úplný oddych, keď ho nebude mať poriadne po TdF.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Uto 12. Júl 2016 22:24:01

ifčopifčo píše:
Keram píše:Viem ze je trochu skoro rozmyslat o programe cyklistov v polke Tour ale zamyslal som sa nad tym aky bude mat asi Peter este program. Kedze kvoli MTB nestihne Vueltu tak super by bolo keby pred MS dal Kanadu a potom Eneco. Vzdy som ho tam chcel vidiet len ten pretek mal nevhodny termin. S takymto programom by mohol byt schopny vyhrat oba svetove rebricky.


Na Enecu by som Petra veľmi rád videl.

Ja si nemyslím že pôjde Peter Eneco Tour, po Tour asi bude mať týždeň voľno a bude trénovať na OH.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Uto 12. Júl 2016 22:48:57

majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Roman » Uto 12. Júl 2016 22:52:52

Tinkoff si tento rok nejak nepotrpi na majstrovske dresy
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Uto 12. Júl 2016 22:54:31

Roman píše:Tinkoff si tento rok nejak nepotrpi na majstrovske dresy


suhlasim...co je dost smutne vzhladom na to kolko ich maju
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod rrYan* » Uto 12. Júl 2016 23:27:30

elviska píše:
ifčopifčo píše:
Keram píše:Viem ze je trochu skoro rozmyslat o programe cyklistov v polke Tour ale zamyslal som sa nad tym aky bude mat asi Peter este program. Kedze kvoli MTB nestihne Vueltu tak super by bolo keby pred MS dal Kanadu a potom Eneco. Vzdy som ho tam chcel vidiet len ten pretek mal nevhodny termin. S takymto programom by mohol byt schopny vyhrat oba svetove rebricky.


Na Enecu by som Petra veľmi rád videl.

Ja si nemyslím že pôjde Peter Eneco Tour, po Tour asi bude mať týždeň voľno a bude trénovať na OH.


Eneco ale ide tento rok az v sept.
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Str 13. Júl 2016 13:17:29

Jaj fakt, ja som si myslela že Eneco Tour bude v auguste, ale asi to preložili kvôli OH.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod paula@sile » Str 13. Júl 2016 17:24:35

elviska píše:Jaj fakt, ja som si myslela že Eneco Tour bude v auguste, ale asi to preložili kvôli OH.


tu su terminy etap a info

http://www.touretappe.nl/eneco-tour-2016/
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Štv 14. Júl 2016 15:20:45

Tak je to jasné Peter ide do Bory :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod dexterko » Štv 14. Júl 2016 15:32:47

ifčopifčo píše:Tak je to jasné Peter ide do Bory :D

?
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Štv 14. Júl 2016 15:37:34

dexterko píše:
ifčopifčo píše:Tak je to jasné Peter ide do Bory :D

?

Peter Doležal mechanik Bory to nepriamo potvrdil.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod paula@sile » Štv 14. Júl 2016 20:02:54

mna trocha irituje, ze komentatori na eurosport.de preberaju peta sagana zo vsetkych stran, ale k jeho prechodu k bore sa vobec nevyjadruju...
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Pia 15. Júl 2016 8:52:19

Keďže už je viac-menej isté kde zakotví Peter (ak si Doležal nevymýšľal) tam mi napadlo, keďže sa reálne spomínal aj príchod Tony Martina a s Petrom príde s vysokou pravdepodobnosťou aj Maciej že základ Bárta, Martin, Sagan, Bodnar je teda veľmi slušný stroj na tímovú časovku na MS. Vhodne doplniť a sú to reálny ašpiranti na stupne víťazov.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Tibi » Pia 15. Júl 2016 9:33:25

ifčopifčo píše:Keďže už je viac-menej isté kde zakotví Peter (ak si Doležal nevymýšľal) tam mi napadlo, keďže sa reálne spomínal aj príchod Tony Martina a s Petrom príde s vysokou pravdepodobnosťou aj Maciej že základ Bárta, Martin, Sagan, Bodnar je teda veľmi slušný stroj na tímovú časovku na MS. Vhodne doplniť a sú to reálny ašpiranti na stupne víťazov.


Celý čas som čakal pri včerajšom vysielaní RTVS,kedy budú hovoriť o tejto téme.Vypadol mi ale obraz(zvuk išiel) a tak som to prepol na eurosport. Keď som prepol naspäť,tak som zachytil len to ako Doležal hovoril o nejakých zaujímavých vrchároch pre BORU.Mená nehovoril,ale že ich majú rozpracovaných. ifčo mňa by zaujímalo či náhodou nevieš kam pôjde Roman.
BORA môže byť pre Petra dobrá cesta.Dúfam,že tam bude jasným lídrom a ak tam pôjdu nejaký vrchári,tak hlavne pre pomoc Petrovi.Prípadne na nejaké etapy,alebo menšie preteky. Na TF a JK,by mal byť Peter jasná jednička.Je to Nemecký tím a to môže byť pre Petra tiež výhodnejšia politika,ako byť v Ruskom tíme,ktorý navyše vlastní kontroverzný muž.Samozrejme všetko je to zatiaľ v rovine teórie.Múdrejší budeme po 1.8.
Obrázok užívateľa
Tibi
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 20. Feb 2015 0:35:15

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Pia 15. Júl 2016 10:40:01

Tibi píše:Celý čas som čakal pri včerajšom vysielaní RTVS,kedy budú hovoriť o tejto téme.Vypadol mi ale obraz(zvuk išiel) a tak som to prepol na eurosport. Keď som prepol naspäť,tak som zachytil len to ako Doležal hovoril o nejakých zaujímavých vrchároch pre BORU.Mená nehovoril,ale že ich majú rozpracovaných. ifčo mňa by zaujímalo či náhodou nevieš kam pôjde Roman.
BORA môže byť pre Petra dobrá cesta.Dúfam,že tam bude jasným lídrom a ak tam pôjdu nejaký vrchári,tak hlavne pre pomoc Petrovi.Prípadne na nejaké etapy,alebo menšie preteky. Na TF a JK,by mal byť Peter jasná jednička.Je to Nemecký tím a to môže byť pre Petra tiež výhodnejšia politika,ako byť v Ruskom tíme,ktorý navyše vlastní kontroverzný muž.Samozrejme všetko je to zatiaľ v rovine teórie.Múdrejší budeme po 1.8.


O Romanovi neviem nič, ani náznak kde by mal skončiť ale nemyslím si že bude mať problém nájsť si WT tím, otázka bude aké v ňom bude mať postavenie. Vôbec by mi neprekážalo keby išiel do Bory. Pre mňa je dôležité aby mal Peter podporu na klasiky, na TdF podľa mňa stačí aby nebol úplne podriadený lídrovi na GC a aby mu sem´tam tím helfol.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 256 hostia