Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Slováci v tímoch World Tour

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Tibi » Pia 15. Júl 2016 10:57:05

ifčopifčo píše:
O Romanovi neviem nič, ani náznak kde by mal skončiť ale nemyslím si že bude mať problém nájsť si WT tím, otázka bude aké v ňom bude mať postavenie. Vôbec by mi neprekážalo keby išiel do Bory. Pre mňa je dôležité aby mal Peter podporu na klasiky, na TdF podľa mňa stačí aby nebol úplne podriadený lídrovi na GC a aby mu sem´tam tím helfol.


Aj ja by som bol rád,ak by išiel Roman do Bory.Bolo by fajn,ak by sa tam vytvorila Slovensko-Česko-Poľská skupina pretekárov.Čo si myslím,že ak tam pôjde Peter aj nastane.
Obrázok užívateľa
Tibi
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 20. Feb 2015 0:35:15

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Pia 15. Júl 2016 12:41:21

Tibi píše:Aj ja by som bol rád,ak by išiel Roman do Bory.Bolo by fajn,ak by sa tam vytvorila Slovensko-Česko-Poľská skupina pretekárov.Čo si myslím,že ak tam pôjde Peter aj nastane.


Žeby sa k ním vrátil aj Leo? Nemyslím si že nemecké firmy by až s takým nadšením sponzorovali Slovensko-Česko-Poľský tím ;) Majú vraj požiadavku aby 50% tímu tvorili Nemci ale je fakt že na GC na GT nemajú Nemci zatiaľ cyklistu a s Leom majú dobré skúsenosti. Osobne by som bol rád keby Roman išiel do Bory, ale akosi tomu neverím, uvidíme.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod bloy » Pia 15. Júl 2016 13:14:48

Kto by teda mohol prísť z Nemcov do Bory okrem T. Martina ? Taký Burghardt by sa Petrovi hodil. Ciolek, Arndt , Geschke, Haussler, Kluge ?
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Tibi » Pia 15. Júl 2016 13:23:05

ifčopifčo píše:Žeby sa k ním vrátil aj Leo? Nemyslím si že nemecké firmy by až s takým nadšením sponzorovali Slovensko-Česko-Poľský tím ;) Majú vraj požiadavku aby 50% tímu tvorili Nemci ale je fakt že na GC na GT nemajú Nemci zatiaľ cyklistu a s Leom majú dobré skúsenosti. Osobne by som bol rád keby Roman išiel do Bory, ale akosi tomu neverím, uvidíme.


Nemcov tam bude určite najviac,s tým treba rátať.K tomu Leovi-to vôbec nemusí byť nereálne.
Obrázok užívateľa
Tibi
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 20. Feb 2015 0:35:15

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Pia 15. Júl 2016 15:11:45

bloy píše:Kto by teda mohol prísť z Nemcov do Bory okrem T. Martina ? Taký Burghardt by sa Petrovi hodil. Ciolek, Arndt , Geschke, Haussler, Kluge ?

Geschke a Arndt maju zmluvu s Giantom
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Pia 15. Júl 2016 15:35:57

bloy píše:Kto by teda mohol prísť z Nemcov do Bory okrem T. Martina ? Taký Burghardt by sa Petrovi hodil. Ciolek, Arndt , Geschke, Haussler, Kluge ?


Haussler je Austrálčan aj keď s nemeckými koreňmi. Ťažko odhadnúť, už je tam Buchmanna a asi predĺžia Bauhausovi a možno ešte zoberú mlaďasov ako Kamna, Shachmann? Z tých skúsenejších Nemcov nemám prehľad kto má zmluvu a kto nie.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod emor » Pia 15. Júl 2016 17:55:06

Čo keď sa otvorí T.Martinovi v BORA cesta ku jazdeniu na GC .? minimálne v týždených etapákoch.? Sám sa vyjadril že by sa rád dostal aj ku iným cieľom ako večne voziť za sebou niekoho alebo vyhrať TT. Myslím že keď sa stretnú s Petrom, môže to byť obojstranne výhodné. :idea:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:09:25

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 16. Júl 2016 7:05:06

emor píše:Čo keď sa otvorí T.Martinovi v BORA cesta ku jazdeniu na GC .? minimálne v týždených etapákoch.? Sám sa vyjadril že by sa rád dostal aj ku iným cieľom ako večne voziť za sebou niekoho alebo vyhrať TT. Myslím že keď sa stretnú s Petrom, môže to byť obojstranne výhodné. :idea:

Martin sa chce zamerať na kockové klasiky GC je u neho nereálne
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06


Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 16. Júl 2016 11:56:13

Peter a Oleg su si povahou velmi blizky takze sa tomu ani nedivim Oleg Petra proste miluje :D same fotky s nim ma na instagrame a podobne :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06


Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Sob 16. Júl 2016 12:35:23

Focus-Shimano píše:Peter a Oleg su si povahou velmi blizky takze sa tomu ani nedivim Oleg Petra proste miluje :D same fotky s nim ma na instagrame a podobne :D


Neviem teda odkiaľ to máš že sú si povahovo blízki, ja som ešte nepočul a nevidel Petra zosmiešňovať a urážať iných cyklistov či DS.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 16. Júl 2016 12:49:49

ifčopifčo píše:
Focus-Shimano píše:Peter a Oleg su si povahou velmi blizky takze sa tomu ani nedivim Oleg Petra proste miluje :D same fotky s nim ma na instagrame a podobne :D


Neviem teda odkiaľ to máš že sú si povahovo blízki, ja som ešte nepočul a nevidel Petra zosmiešňovať a urážať iných cyklistov či DS.

Myslel som to tam že Peter a Oleg sú zábavné povahy a hlavne majú svojské vyjadrovanie.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Sob 16. Júl 2016 12:56:24

treba si uvedomit ze stranka z ktorej ste tu dali posledne 2 linky je viac bulvarna ako sportova...ja osobne som presvedceny ze ak by tinkov myslel na zotrvanie tak by uz bol davno rozhodnuty a uz by to bolo aj vonku...reci ze mozno sa len xce zbavit niektorych su blbost...takmer kazdemu v teame vraj konci zmluva tento rok cize on sa nikoho nepotrebuje zbavovat...a ak by jednal s inymi cyklistami aby vytvoril silny team tak by to uz urcite bolo von...rozhodnutie o teame uz urcite padlo ci uz ano alebo nie...oleg je v prvom rade biznisman a sam velmi dobre vie ze ak xce aby na cyklistike aj zarabal tak nemoze cakat na to ci sagan vyhra este jednu etapu a nasledne si ponechat team...on uz davno vie ako to bude dalej...zas raz len tak hlesol blbost coho sa chytili media a aspon sa znovu jeho meno objavuje a snad aj predava cize zaraba...ja osobne dufam v to ze skonci a ze peto podpise bore ktora mu posklada team na mieru...mozno nie hned ale v priebehu 2-3 rokov by okolo neho mohli vyskladat top klasikarsky team sveta ci? :P
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Sob 16. Júl 2016 13:25:29

majo píše:treba si uvedomit ze stranka z ktorej ste tu dali posledne 2 linky je viac bulvarna ako sportova...ja osobne som presvedceny ze ak by tinkov myslel na zotrvanie tak by uz bol davno rozhodnuty a uz by to bolo aj vonku...reci ze mozno sa len xce zbavit niektorych su blbost...takmer kazdemu v teame vraj konci zmluva tento rok cize on sa nikoho nepotrebuje zbavovat...a ak by jednal s inymi cyklistami aby vytvoril silny team tak by to uz urcite bolo von...rozhodnutie o teame uz urcite padlo ci uz ano alebo nie...oleg je v prvom rade biznisman a sam velmi dobre vie ze ak xce aby na cyklistike aj zarabal tak nemoze cakat na to ci sagan vyhra este jednu etapu a nasledne si ponechat team...on uz davno vie ako to bude dalej...zas raz len tak hlesol blbost coho sa chytili media a aspon sa znovu jeho meno objavuje a snad aj predava cize zaraba...ja osobne dufam v to ze skonci a ze peto podpise bore ktora mu posklada team na mieru...mozno nie hned ale v priebehu 2-3 rokov by okolo neho mohli vyskladat top klasikarsky team sveta ci? :P

Denník šport je bulvár? Pán Lučanič je priamo vo Francúzsku. Do témy Slováci v tímoch World Tour, som dala preto lebo sa v článku spomína Peter a aj jeho masér. Dakedy preberá šport.sk články od SITA, ale majú aj svoje vlastné články.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod MichalJ » Sob 16. Júl 2016 14:00:05

V článku je jasne napísané, že toto je len ich myšlienka, len z ich pohľadu. Ja tomu neverím vôbec, už je strašne neskoro, aby teraz Tinkov zrazu povedal, že tím pokračuje. On si tými rečami robí len ďalšiu reklamu sebe.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod nat » Ned 17. Júl 2016 2:16:42

Vzhladom na to, ze sa Dolezal z Bory, prekecol ze budu potrebovat slovenskeho prekladatela, tak asi na 99% Bora.
Ale zas u Olega clovek nikdy neviem.
Skorej si viem predstavit, ze Petovi prispeje na plat, a Peto na oplatku si bude davat pri kazdom interview dava ciapku s napisom Le Datcha.

Spojenie s Martinom uzas. A hlavne nech nejde do timu kde bude top GC jazdec, lebo take predstavenie ako s Froomom neuvidime :!:
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Ned 17. Júl 2016 8:51:25

nat píše:Vzhladom na to, ze sa Dolezal z Bory, prekecol ze budu potrebovat slovenskeho prekladatela, tak asi na 99% Bora.
Ale zas u Olega clovek nikdy neviem.
Skorej si viem predstavit, ze Petovi prispeje na plat, a Peto na oplatku si bude davat pri kazdom interview dava ciapku s napisom Le Datcha.

Spojenie s Martinom uzas. A hlavne nech nejde do timu kde bude top GC jazdec, lebo take predstavenie ako s Froomom neuvidime :!:


Doležal sa neprekecol, povedal to naschvál takto keďže oficiálne to povedať nemohol.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod motyliLET » Pon 18. Júl 2016 18:12:58

Oleg moze ist do bory ako sponzor takze v cyklistike by ostal ;)
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Pia 12. Aug 2016 20:54:25

Aby ste boli aspoň trošku premiantmi, tak viete prví, že Erik Baška bude definitívne štartovať na katarských MS v kategórii U23, kde všetci vieme, že bude mať slušnú šancu zabojovať o titul majstra sveta. Eliťáci si zopakujú osvedčenú zostavu. Šesť miest nám tesne ušlo.
Prezradím ešte, že na ME do Nice malo cestovať šesť Eliťákov vrátane viacerých z WT s Jurom v líderskej pozícii, ale zrušením dejiska sa situácia mení a ostáva všetko otázne, keďže náhradné dejisko ani termín nie sú ešte definitívne.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 270 hostia

cron