Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Slováci v tímoch World Tour

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod pmts » Pon 22. Nov 2021 13:07:02

https://www.cyclingnews.com/news/peter- ... 19-curfew/

Aj by som sa natom zasmial, ale s tým že to bolo len pá r dní pred Girom, čo ja viem...
Každopádne to zas bude mať sk tlač Vianoce :roll: ...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Pon 22. Nov 2021 13:51:33

pmts píše:https://www.cyclingnews.com/news/peter-sagan-fined-for-injuring-police-officer-after-violating-covid-19-curfew/

Aj by som sa natom zasmial, ale s tým že to bolo len pá r dní pred Girom, čo ja viem...
Každopádne to zas bude mať sk tlač Vianoce :roll: ...

Nebolo to náhodou pred Romamdiou? A v apríli mal aj Denk rôzne vyjadrenia, tak nebola by som prekvapená, že sa možno aj kvôli tomu opil.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod hujhe » Pon 22. Nov 2021 14:19:15

Mne najvtipnejsie prislo, ze sa branil lebo sa bal ze ho donutia sa zaockovat :D To by som cakal od ludi v obchodoch co otravuju predavacky ze sa brania policajtom lebo sa boja ockovania. Vacsiu blbost si jeho pravnici vymysliet nemohli?
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Pon 22. Nov 2021 14:35:17

hujhe píše:Mne najvtipnejsie prislo, ze sa branil lebo sa bal ze ho donutia sa zaockovat :D To by som cakal od ludi v obchodoch co otravuju predavacky ze sa brania policajtom lebo sa boja ockovania. Vacsiu blbost si jeho pravnici vymysliet nemohli?

ano vymysleli dobru blbost:) Peto zjavne spanikaril , predsalen Romandia za rohom, vyjednavanie o zmluve, porusenie zakazu vychadzania... akoze toto nie je vec za ktoru by som Peta pochvalil ale co uz:) stava sa... ale ako vyhovorku vymysleli pravnici blbost a aj im to bolo prd platne.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod pmts » Pon 22. Nov 2021 14:37:11

elviska píše:
pmts píše:https://www.cyclingnews.com/news/peter-sagan-fined-for-injuring-police-officer-after-violating-covid-19-curfew/

Aj by som sa natom zasmial, ale s tým že to bolo len pá r dní pred Girom, čo ja viem...
Každopádne to zas bude mať sk tlač Vianoce :roll: ...

Nebolo to náhodou pred Romamdiou? A v apríli mal aj Denk rôzne vyjadrenia, tak nebola by som prekvapená, že sa možno aj kvôli tomu opil.


Nemyslím že to bude mať takú hlbokú backstory; proste sa opustil niekde na nejakej akcioške a zavolal Jura nech poňho dojde na aute; jediné čo mi vadí je že sa strieskal tak že si nič nepamätal v srdci sezóny keď ho čakal Grand Tour :lol: ... Ale tak etapa aj ciclamino boli, tak čo :D .
@Hujhe... plne súhlasím, na druhú stranu by sa teda vynára otázka, prečo teda do šlaka zaútočil na policajta xd... To predsa nie je len nejaká bitka v bare.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Bubo » Pon 22. Nov 2021 14:48:37

elviska píše:
pmts píše:https://www.cyclingnews.com/news/peter-sagan-fined-for-injuring-police-officer-after-violating-covid-19-curfew/

Aj by som sa natom zasmial, ale s tým že to bolo len pá r dní pred Girom, čo ja viem...
Každopádne to zas bude mať sk tlač Vianoce :roll: ...

Nebolo to náhodou pred Romamdiou? A v apríli mal aj Denk rôzne vyjadrenia, tak nebola by som prekvapená, že sa možno aj kvôli tomu opil.



tak to ze sa opil, je to najmenej..stane sa hocikomu
to ze niekto porusi lockdown sa tiez stane,
ale aby popri tom este ohrozoval policajta, bluznil o ockovani a to cele pred nadchadzajucimi pretekmi, tak to uz je "palec dole"
Bubo
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned 04. Mar 2018 23:06:31

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Pon 22. Nov 2021 15:01:24

Bubo píše:ale aby popri tom este ohrozoval policajta, bluznil o ockovani a to cele pred nadchadzajucimi pretekmi, tak to uz je "palec dole"

ale toto si nemyslim ze sa dialo. Peto tam iba pobehoval pred policajtom, vieme ako clovek pobehuje ked ma vypite, ze ho hadze kade tade a zvlast ked je v panike a policajt sa nasledne pri jeho zatykani "zranil". takze netreba to prezentovat ze Peto pomaly napadol policajta. to o ockovani je zrejme verzia uz pochadzajuca od pravnikov. ale zo svojich mladych cias si pamatam ze ked je clovek opity tak je dost hlupy, niekolkokrat sa mi stalo ze som si chcel otvorit nespravnym kluc a vtej opitej hlavne to jednoducho nie a nie pochopit:) takze je mozne ze Peto si vo svojej hlavne nejako spojil aktualnu temu ockovania a nieco v stave opitosti bluznil. inak triezva hlava samozrejme vie ze policajti neockuju. na jeho obranu, ockovanie pred pretekmi by bolo uplne nespravne kedze tam musi byt uplny klud. aj Remco sa rozhodol pred Girom vakcinu vynechat. naopak GVA si vakcinu dal a isiel do plneho treningu a nasledne na Dauphine a vieme ako to snim potom v dalej casti sezony skoncilo.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod hujhe » Pon 22. Nov 2021 15:08:41

pmts píše:@Hujhe... plne súhlasím, na druhú stranu by sa teda vynára otázka, prečo teda do šlaka zaútočil na policajta xd... To predsa nie je len nejaká bitka v bare.

No netusim co si myslel. Porusil lockdown a bol opity pred pretekmi a to v dobe ked asi vyjednaval zmluvu. Vraj ho chceli doviezt do nemocnice co by znamenalo ze sa ta kauza dostane do novin kedze tam by si ho uz niekto vsimol, takze sa podla mna branil zadrzaniu lebo zlu reklamu vtedy asi nepotreboval. Samozrejme aj zautocis na policajta tak to len zhorsis ale to opity clovek nevie. To je len taky moj tip a fantazmagoria.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 22. Nov 2021 16:08:40

Tento príbeh ja hlavne veľmi smutný... A je to tiež ďalší kamienok do mozaiky toho, že Peter nebol / nie je v najlepšej psychickej i športovej forme.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Pon 22. Nov 2021 17:08:31

Podla mna oslavovali Juraja. Aj ked samotny Juraj opity nebol. Porusit takto zivotospravu pred pretekmi mi velmi na Sagana nepasuje. Prave preto som dost sklamany. O tom ze porusil zakaz vychadzania to tiez velmi neprida. Ale povedzme si kto neporusil :roll: Aj ked teda mna policajti nechytili. To ze zranil policajta je dost pruser moze byt rad ze vyviazol s podmienkou. A ta blbost s ockovanim je riadna tragikomedia tomu sa mi az nechce verit :D Ale ak je Peter antivaxer tiez si tym u mna nesplhol.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Pon 22. Nov 2021 17:19:45

@Keram
Peto podla mna nie je antivaxer (dufam) ale treba si povedat ze v aprili sa vedelo menej nez teraz. cize teraz uz vieme ze po prekonani sa mozes ockovat aj po nejakych par tyzdnoch. a za druhe, profesionalni sportovci si musia podla mna vakcinaciu dobre nacasovat lebo sa mozu odpalit ako GvA. cize urcite nie par dni pred pretekmi. Remco tiez odmietol vakcinu tesne pred Girom....
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Pon 22. Nov 2021 20:08:49

https://www.cyclingnews.com/news/peter- ... violation/
tak Peto vysvetlil:) mne to staci. nie je antivaxer, je plne zaockovany. a bol nervozny preto lebo ho chceli policajti brat do nemocnice kvoli testu na drogy pritom skuter riadil Juraj.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod pmts » Pon 22. Nov 2021 20:18:43

simko píše:https://www.cyclingnews.com/news/peter-sagan-apologises-after-fine-for-injuring-a-police-officer-and-covid-19-curfew-violation/
tak Peto vysvetlil:) mne to staci. nie je antivaxer, je plne zaockovany. a bol nervozny preto lebo ho chceli policajti brat do nemocnice kvoli testu na drogy pritom skuter riadil Juraj.


Tak príde mi to ako uvarené z vody keď mu dnes tieklo do topánok, ale asi je to úplne jedno :roll: ... Trocha nešťastne sa pripomenul pred novou sezónou, čo už.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Pon 22. Nov 2021 20:19:10

@ Simko
Tak ja potom nechapem tu kravinu co si vymysleli jeho pravnici s tym ockovanim. Tento pribeh je uplne iny co som cital predtym.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Pon 22. Nov 2021 20:24:55

@pmts
mne to praveze pride logicke. ta verzia od pravnikov to neviem co je za haluz ale toto je podla mna uveritelne aj vzhladom nato ze Peter potom absolvoval plne ockovanie a vlastne v profi sporte to ani inak nejde...
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Pon 22. Nov 2021 21:17:21

No tak ozral…no boooze no a co…a mozno prave preto ze asi nieje prilis zvyknuty na chlast tak ho to rozobralo natolko ze mal okno a neprimeranu reakciu na policajta(aj ked toto je smutne) predsalen peto je vodcovsky typ zvyknuty na to ze to on je ten dominantny a ze urcuje pravidla a tak sa mu to v tej spitej hlave trosku pomiesalo…ale ja by som z toho tragediu nerobil a predpokladam ze na nom to zanecha skor pozitivne stopy ako tie negativne
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Pon 22. Nov 2021 23:01:33

@elviska
"Nebolo to náhodou pred Romamdiou? A v apríli mal aj Denk rôzne vyjadrenia, tak nebola by som prekvapená, že sa možno aj kvôli tomu opil."

Táto veta ma rozosmiala najviac snáď za celý november, nič vtipnejšie som už týždne nečítal. Vážne.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod motyliLET » Pon 22. Nov 2021 23:28:31

No Peto je normalny zdravy clovek, drzali ho doma ako blazna ako aj vsetkych ostatnych tak si vyrazil normalni ludia normalne ziju a este chce posportovat nebude si nicit zdravie experimentalnym genetickym sajrajtom :) palec hore
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Pon 22. Nov 2021 23:29:33

lukas píše:@elviska
"Nebolo to náhodou pred Romamdiou? A v apríli mal aj Denk rôzne vyjadrenia, tak nebola by som prekvapená, že sa možno aj kvôli tomu opil."

Táto veta ma rozosmiala najviac snáď za celý november, nič vtipnejšie som už týždne nečítal. Vážne.

Neviem čo je na tom smiešne, mohlo to by kľudne aj kvôli tomu, tlaky z každej strany. Média riešili zmluvu potom už aj ľudia, že koľko ľudí berie zo sebou atď. Asi som to mala tak napísať. Je smutné že sa opil,, ale podaktorí z neho robia jak keby vraždil. Ale ubohejsie je ze hneď ho označiť antivaxerom atď. A týka sa to aj médií (teda podaktorí ľudia v médiách) a rôznych sociálnych stránok.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod motyliLET » Pon 22. Nov 2021 23:35:40

elviska píše:
lukas píše:@elviska
"Nebolo to náhodou pred Romamdiou? A v apríli mal aj Denk rôzne vyjadrenia, tak nebola by som prekvapená, že sa možno aj kvôli tomu opil."

Táto veta ma rozosmiala najviac snáď za celý november, nič vtipnejšie som už týždne nečítal. Vážne.

Neviem čo je na tom smiešne, mohlo to by kľudne aj kvôli tomu, tlaky z každej strany. Média riešili zmluvu potom už aj ľudia, že koľko ľudí berie zo sebou atď. Asi som to mala tak napísať. Je smutné že sa opil,, ale podaktorí z neho robia jak keby vraždil. Ale ubohejsie je ze hneď ho označiť antivaxerom atď. A týka sa to aj médií (teda podaktorí ľudia v médiách) a rôznych sociálnych stránok.

No netreba si mylit medzi antivaxer a covid antivaxer , peter je urcite ockovany vsetkymi normalnymi vakcinami ako vacsina ludi :)
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 73 hostia