Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Slováci v tímoch World Tour

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Pon 28. Dec 2015 23:58:18

Skôr tu patria tieto fotky, zdroj: Slovenský zvaz cyklistiky. Ja nemôžem zo Saganovej kravaty. :lol: https://www.facebook.com/permalink.php? ... 2197170410
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Uto 29. Dec 2015 15:56:35

@elviska
môže byť? detail? (je to slabšie, bolo tam zlé svetlo a chlapík z divadla zakázal kolegovi používať blesk)
Obrázok
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Uto 29. Dec 2015 19:10:59

lukas píše:@elviska
môže byť? detail? (je to slabšie, bolo tam zlé svetlo a chlapík z divadla zakázal kolegovi používať blesk)
Obrázok

Hehe, Ľukáš ďakujem za fotku. :lol: Ale fakt sa mi tá kravata páčila. Inak prepáčte, som žena, tak si všímam oblek aj kravatu. :D
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Str 30. Dec 2015 13:30:59

Dneska som čítala že Peter Sagan, pôjde preštudovať olympijsku trať v januári po pretekoch Tour de San Luis.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Pia 01. Jan 2016 14:41:37

@ elviska

No len ci nebude sklamany. Ta trat je narocna pre klasikarov.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Pet » Pia 01. Jan 2016 21:45:51

Keram píše:@ elviska

No len ci nebude sklamany. Ta trat je narocna pre klasikarov.

Tak sa aspoň zájde s manželkou vyšantiť na Copacabanu :lol:
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Pia 01. Jan 2016 22:24:11

Keram píše:@ elviska

No len ci nebude sklamany. Ta trat je narocna pre klasikarov.

No hej, trať bude skôr pre vrchárov, ale aj on to spomína v tom rozhovore čo som čítala.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Ned 03. Jan 2016 15:44:37

Zrejme väčšina z Vás videla článok s kalendárom našich:
http://www.cycling-info.sk/slovensko-a- ... 2-pretekov
Nechcem na malé zmeny upozorňovať v článku, ale vedzte, že sme tento kalendár už prvý raz aktualizovali. Peter Sagan pôjde vrámci prvého belgického klasikárskeho víkendu okrem Omloopu aj Kuurne-Brusel-Kuurne, čomu bude predchádzať mesačná pauza. Tiež sme pri ňom vymazali otáznik z Kalifornie.
Zároveň sme doplnili niektoré preteky Miša Kolářa a Jura Sagana. Je to oficiálny kalendár. Pri Mišovi, Jurovi a Erikovi sa ale môže meniť, keďže sú niekde napísaní ako náhradníci + rôzne iné dôvody, pre ktoré môžu nastať zmeny. August - október sme zatiaľ nezverejňovali, Peter Sagan má v pláne Vueltu, Kolář Hamburg, Plouay i Kanadu a Eneco, Baška napr. Britániu, ale je to všetko ešte ďaleko.
Podľa mňa má hlavne Mišo veľmi dobrý program, neskutočne veľa priestoru na presadenie sa. Dúfajme, že to využije.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Ned 03. Jan 2016 19:17:58

@ Lukas
Myslim si ze Peter ma dost dobry kalendar. Ten mesiac bez pretekov tam by sa nieco ziadalo ale myslim ze na vyladenie formy su tie dve klasiky v Belgicku a potom Strade a Tirenno ako stvorene na to aby sa dostal do formy akurat vcas na monumenty. Zaujimalo by ma co znamena Peter Sagan s otaznikom na Valonsky sip? Mate v redakcii nejake info ohladom tohto? A som zvedavy co Peter povie na trat v Riu ci sa rozhodne do toho ist. Len sa bojim aby to nedopadlo zlym umiestnenim a nechapavi slovenski divacii a novinari ho budu neopravnene kritizovat. Miso Kolar ma zaujimavy program a snad sa niekde preda. Juraja so sebou potiehne niekde Peter. Len chudak Erik Baska bude mat teda co robit ak chce byt vo WT aj v sezone 2017.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Ned 03. Jan 2016 19:18:54

Mišovi hlavne pomohli odchody Breschela a Morkova po Petrovi je v Tinkoffe najlepší špurtér ja mu verím určite si pripíše prvú výhru u Tinkoffa a ja mu verím že na Eneco ak pôjde výhra jednu etapu.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod dexterko » Ned 03. Jan 2016 22:41:23

Ja som veľmi zvedavý na Majklovu sezónu, pretože som si ho dosť obľúbil a minulú sezónu ma sklamal. Tento rok to bude mať tiež veľmi ťažké, už len prvý závod v Dubaji je nabúchaný a som zvedavý ako sa popasuje s esami ako Cav, Kittel, Guardini, Viviani... S tempom by problém mať nemal na rovinách, a ak dokáže prešpurtovať nejaké eso tak to bude dobré znamenie do sezóny. Skeptický som ohľadom Bašku, nie som si istý či bude konkurencie schopný s matadormi. Nejaví sa mi ešte ako borec čo môže držať krok so svetovým pelotónom. Veľmi som zvedavý na jeho výkon hlavne na De Panne a Scheldeprijsi.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Ned 03. Jan 2016 23:14:31

@Keram
Je to jednoduché, Steven de Jongh chce, aby Peter šiel Valónsky šíp, lebo si myslí, že mu sedí, no videli sme v minulých rokoch, že keď na štart nastupoval unavený, výsledok nedosiahol. Takže športoví riaditelia uvidia, akú formu a koľko síl bude mať a podľa toho možno až po Flámsku a Roubaix rozhodnú, či nastúpi. Videli sme to už aj v minulosti.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod menovatel » Pon 04. Jan 2016 1:54:52

Focus-Shimano píše:Mišovi hlavne pomohli odchody Breschela a Morkova po Petrovi je v Tinkoffe najlepší špurtér ja mu verím určite si pripíše prvú výhru u Tinkoffa a ja mu verím že na Eneco ak pôjde výhra jednu etapu.

No, povedal by som, že Bennati je druhý a Michael tretí, je to aj o skúsenostiach a výdrži. Ale čas je na jeho strane a keby to bolo len o 100 m po rovine, potrápi aj PS.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Pon 04. Jan 2016 13:49:34

lukas píše:@Keram
Je to jednoduché, Steven de Jongh chce, aby Peter šiel Valónsky šíp, lebo si myslí, že mu sedí, no videli sme v minulých rokoch, že keď na štart nastupoval unavený, výsledok nedosiahol. Takže športoví riaditelia uvidia, akú formu a koľko síl bude mať a podľa toho možno až po Flámsku a Roubaix rozhodnú, či nastúpi. Videli sme to už aj v minulosti.


Skor by som povedal ze z Ardenskych by mu mal asi najviac sediet Amstel. Huy riadne nevysiel s najlepsimi ani na Valonskom sipe ani na Tour. Ja by som sa skor pohraval s myslienkou skusit vsetky 4 monumenty na jar ale medzi Roubaix a LBL by musel este niekde "roztocit nohy".
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Pon 04. Jan 2016 14:58:37

V Článku sa píše aj o Saganovi, tak to dám sem. Takže keď som dobre pochopila tak 26. januára pôjde vyskúšať olympijsku trať, nemá náhodou Peter 26. januára narodeniny? :lol: http://www.cyclingnews.com/news/sagan-t ... ws-shorts/
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Peter Sagan - 2015

Poslaťod rrYan* » Štv 07. Jan 2016 17:04:55

Pomalicky sa blizi nova sezona, kto by ale mal chut zaspominat si na highlighty tej predoslej (z pohladu Peta Sagana), dovolim si dat do pozornosti videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=uBjfT5y_P2k

...tak ako to videl a citil rrYan ;)
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Peter Sagan - 2015

Poslaťod majo » Štv 07. Jan 2016 17:43:05

rrYan* píše:Pomalicky sa blizi nova sezona, kto by ale mal chut zaspominat si na highlighty tej predoslej (z pohladu Peta Sagana), dovolim si dat do pozornosti videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=uBjfT5y_P2k

...tak ako to videl a citil rrYan ;)


vdaka velmi pekne zhrnutie petovej sezony...vzdy su tam tie zimomriavky ked vidim richmond ci kaliforniu...velmi silne momenty...som strasne rad ze si tam dal aj ten moment ked tommeke sa uprimne raduje aj ked styby gratuluje...rad by som pripomenul este jedne pre mna silny moment ked Oss evidentne rozbiehal petovy spurt...niekolko krat som si to mimule úrehraval a podla mna niet pochyb ze to robil...preco?...neviem ale pacilo sa mi to...este raz diky za video
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Peter Sagan - 2015

Poslaťod ifčopifčo » Štv 07. Jan 2016 18:36:33

rrYan* píše:Pomalicky sa blizi nova sezona, kto by ale mal chut zaspominat si na highlighty tej predoslej (z pohladu Peta Sagana), dovolim si dat do pozornosti videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=uBjfT5y_P2k

...tak ako to videl a citil rrYan ;)


Výborné, máš u mňa pochvalu pred nastúpenou jednotkou :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Peter Sagan - 2015

Poslaťod elviska » Štv 07. Jan 2016 20:01:16

rrYan* píše:Pomalicky sa blizi nova sezona, kto by ale mal chut zaspominat si na highlighty tej predoslej (z pohladu Peta Sagana), dovolim si dat do pozornosti videjko:

https://www.youtube.com/watch?v=uBjfT5y_P2k

...tak ako to videl a citil rrYan ;)

RrYan, skvelé videjko, ja som inak to videjko skoro ráno zdielala na FB. :)
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Štv 07. Jan 2016 21:39:06

Keram píše:Skor by som povedal ze z Ardenskych by mu mal asi najviac sediet Amstel. Huy riadne nevysiel s najlepsimi ani na Valonskom sipe ani na Tour. Ja by som sa skor pohraval s myslienkou skusit vsetky 4 monumenty na jar ale medzi Roubaix a LBL by musel este niekde "roztocit nohy".


Tiež si myslím že Amstel by Petrovi lepšie sedel ako Valónsky šíp. Tam ešte pridali ten jeden kopec pred záver a to klasikárom zoberie príliš veľa síl.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: majo a 87 hostia