Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Slováci v tímoch World Tour

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod cekin » Pon 22. Nov 2021 23:51:26

Peto je hlavne ockovany aj na covid, precitajte si vyssie postnuty clanok zo cyclingnews

However, Sagan made it clear he is not against COVID-19 vaccination. He tested positive for COVID-19 at a pre-season training camp in Gran Canaria, Spain in early February of 2021.

He told Cyclingnews he has since had a follow-up vaccination during the summer and now has a complete COVID-19 pass.
cekin
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 9:39:54

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Uto 23. Nov 2021 1:35:40

Ta prva verzia neviem odkial vznikla ale tato druha na cyclingnews je ovela normalnejsia. Aj ked teda prislusnik bol zraneny tak ci tak :D. A v prvom prispevku k tejto teme som napisal ze moze byt rad ze vyviazol s podmienkou. Uz sa to neda edit ale malo byt nieco v zmysle ze moze byt rad ze dostal iba pokutu a nema podmienku ci nieco horsie.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Uto 23. Nov 2021 11:23:06

elviska píše:
lukas píše:@elviska
"Nebolo to náhodou pred Romamdiou? A v apríli mal aj Denk rôzne vyjadrenia, tak nebola by som prekvapená, že sa možno aj kvôli tomu opil."

Táto veta ma rozosmiala najviac snáď za celý november, nič vtipnejšie som už týždne nečítal. Vážne.

Neviem čo je na tom smiešne, mohlo to by kľudne aj kvôli tomu, tlaky z každej strany. Média riešili zmluvu potom už aj ľudia, že koľko ľudí berie zo sebou atď. Asi som to mala tak napísať. Je smutné že sa opil,, ale podaktorí z neho robia jak keby vraždil. Ale ubohejsie je ze hneď ho označiť antivaxerom atď. A týka sa to aj médií (teda podaktorí ľudia v médiách) a rôznych sociálnych stránok.

A tlak nespomínam len ja, ale aj SZC v príspevku na FB, že menej tlaku . A par veci možno aj vedia od Petra alebo Petrovej rodiny.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Uto 23. Nov 2021 20:34:24

@lukas
Hej aj ja som sa pousmial nad elviskynym prispevkom ale to je len dobre ze sa v dnesnej dobŕe este dokazeme usmiat

Ale chcel som ine…ja som tu spravu o Petovom “incidente” zachytil na nemenovanom expresnom radiu kde sa odvolavali na portal cycling-info.sk a tak pri prvej moznej prilezitosti otvaram CI a tam nic…teda ak neratam toto nase forum kde to uz par ludi rozoberalo?…ako to?…mame tu spiona?…alebo mate uniky z redakcie podobne ako na nasa policia?…jedno stastie ze to nevytiahol ako prvy dennik N a jeho vseveduca redaktorka pani T. lebo ty ma fakt dorazilo
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Štv 25. Nov 2021 0:10:55

@majo
pýta sa tu moja reakcia, ale neviem čo napísať. my sme o tom nepísali, čo je len držanie línie, že takéto bulvárne veci neriešime. Ako nás mohli pomenovať za zdroj v rádiu netuším :D Podľa mňa sa autor správy pomýlil. možno je náš čitateľ :)
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Štv 25. Nov 2021 7:31:37

lukas píše:@majo
pýta sa tu moja reakcia, ale neviem čo napísať. my sme o tom nepísali, čo je len držanie línie, že takéto bulvárne veci neriešime. Ako nás mohli pomenovať za zdroj v rádiu netuším :D Podľa mňa sa autor správy pomýlil. možno je náš čitateľ :)


Lukas no ved prave o to mi ide ze pre mna bolo viac prekvapive to ze sa lni v radio odvolavali na vas ako to co bolo vlastne preďetom danej spravy…nechodim na tento portal jeden den aby som nevedel aky typ sprav tu podavate a aky nie preto ma to zarazilo…jedine vysvetlenie je ze clovek co im poskytol tuto info chodi aj na forum co je samozrejme uplne vporiadku…smutne len je ze dokaze uviest ako zdroj niekoho kto tu info vobec neposkytol…takto sa to predsa nerobi do psej matere :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod konyk87 » Štv 25. Nov 2021 11:09:54

forum je predsa pristupne aj pre neregistrovanych pouzivatelov a ktokolvek si to tu mohol precitat
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Pon 13. Dec 2021 22:45:52

Rozhovor v taliančine. https://youtu.be/Dw0B8n1oTr8
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod zakliata.panna » Uto 04. Jan 2022 21:46:53

Ach, jaj, Peter, Peter!!! Tak toto je už na odstrelenie... :evil: Ďalšia sezóna s narušenou prípravou pred jarnými klasikami. Koľkýkrát? Tretí? :evil: Azda to bude len ľahká verzia s nádchou...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Uto 04. Jan 2022 21:53:22

zakliata.panna píše:Ach, jaj, Peter, Peter!!! Tak toto je už na odstrelenie... :evil: Ďalšia sezóna s narušenou prípravou pred jarnými klasikami. Koľkýkrát? Tretí? :evil: Azda to bude len ľahká verzia s nádchou...


Tak v tomto obdobi by to nemala byt priprava o nejeakom budovani sily ci tychlosti ci vytrvalosti skor je to ak sa nemylim o takej vseobecnej pohybovej aktivite tak dufajme ze mu to nenarusi sezonu…vsetko samozrejme zalezi od nasledkou…ja budem radsej optimisticky ale hlavne im vsetkym zelam pojodovy priebeh bez komplikacii lebo bez ohladu na prichadzajuci sezonu je najdolezitejsie zdravie ako take
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Sob 28. Máj 2022 7:05:04

Erik hlava hore a bojovat…drzim palce
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Sob 28. Máj 2022 16:40:50

majo píše:Erik hlava hore a bojovat…drzim palce

Veľa zdravia Erik a asi podobne aj u Petra, aspoň vidno ako je to pri športovcoch, čo sú očkovaní a mali aj Covid.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Sob 28. Máj 2022 19:53:59

elviska píše:
majo píše:Erik hlava hore a bojovat…drzim palce

Veľa zdravia Erik a asi podobne aj u Petra, aspoň vidno ako je to pri športovcoch, čo sú očkovaní a mali aj Covid.

Ono to veľmi podobne vyzerá aj s Petrom, aj keď nie až tak intenzívne, na pretekoch kde Peter bol tak do určitej intenzity to bola relatívna pohodička, keď sa zrýchlilo, prišli problémy.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Štv 11. Máj 2023 18:38:02

Viem ze ATT nieje vo WT ale mam nahaku :D
Radost pozorovat ako si Matus Stocek tuto sezonu uziva…postupne buduje svoje miesto v teame a konecne ukaze to o com sme velmi dobre vedeli ze v sebe ma…nechcem fantasmagirovat ale verim ze raz sa posunie minimalne do protour…drzim mu palce
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Predchádzajúci

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 64 hostia