Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Slováci v tímoch World Tour

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Uto 03. Aug 2021 22:21:17

lukas píše:@elviska
Píšeš mi, že sa mám viac poinformovať o Jurajovi. Myslíš si, že mi to ešte nenapadlo? :D Nerozumiem, prečo ho nespomenuli. Podľa mojich informácií tak ako píšem v článku, Juro ide, samozrejme. Úplne jasná vec. Podpísané to mali už počas Tour. Viem si predstaviť jedine nejakú situáciu, žeby Juro sa teraz rozhodol, že ukončí kariéru. Alebo to nejako tajil. To sa nedá vylúčiť, ale to by Peter určite spomenul a poďakoval mu. A žeby ľuďom okolo povedal, že podpísal a nepodpísal? To nedáva logiku. Pre mňa je to úplne jasná vec, ktorú som napísal a normálne sme Jura zaradili do prestupov. Ale nejde celý Sagan tím. Viacerí ľudia ostali mimo vrátane Erika.

Dobre, ale radšej som sa opytala, kedže sa píše hocico po intenete. Ešte sa opýtam radšej ,Maroš Hlad prestupuje tiež? Viem že jeho si spominal davnejšie aj spolu s Jurajom že majú prestupit spolu s Petrom. Ale podaktorí fanušikovia sa asi potešia že neprestupuje celý Sagan tím, aj ked aj to im stačiť nebude.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Uto 03. Aug 2021 23:09:21

@elviska
Hlad, samozrejme, ide s nimi. U Valacha som počul rozporuplné informácie a mimo majú ostať Erik, Kallány aj Bachleda. Sihelský odišiel už skôr. O rôznych členoch Sagan tímu zahraničného typu neviem nič.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Str 04. Aug 2021 8:16:00

akoze ja si tu netrufnem hodnotit kvalitu teamu alebo ci su FR teamy horsie ci lepsie ako z inych krajin ale to ze oficialna stranka totalenergies je len v tom ich zabozrutskom jazyku ma dost vytaca...alebo som len dementny a neviem najst prepnutie jazyka :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Gaučový profesionál » Str 04. Aug 2021 9:12:11

majo píše:akoze ja si tu netrufnem hodnotit kvalitu teamu alebo ci su FR teamy horsie ci lepsie ako z inych krajin ale to ze oficialna stranka totalenergies je len v tom ich zabozrutskom jazyku ma dost vytaca...alebo som len dementny a neviem najst prepnutie jazyka :D

Tiež som to tam nenašiel. Francúzi sú v tom, že francúzky jazyk je svetový jazyk a povinne sa ho učia všetci v škole a všetci ním hovoria. Des.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Mino » Str 04. Aug 2021 9:49:45

Konečne je na chvíľu pokoj. Aspoň čo sa týka Saganovho "prestupu". V konečnom dôsledku je mi úplne jedno kde je, hlavne že ešte v pelotóne ostal. Nijak nemôžeme ovplyvniť kam pôjde tak sa stým musíte zmieriť. Pri Petrovi mám pocit že jeho manažér je posledný kto rozhoduje kam pôjde :D Určite je pre neho dôležitejšie rodina a kamaráti ako nejaké víťazstvo. No keď si to môže dovoliť prečo nie?
Držím palce
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Str 04. Aug 2021 10:55:20

@Mino
Vitaj v mojej miniskupinke takéhoto myslenia ;) 8-)
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Str 04. Aug 2021 11:11:09

majo píše:akoze ja si tu netrufnem hodnotit kvalitu teamu alebo ci su FR teamy horsie ci lepsie ako z inych krajin ale to ze oficialna stranka totalenergies je len v tom ich zabozrutskom jazyku ma dost vytaca...alebo som len dementny a neviem najst prepnutie jazyka :D

Stačí keď od nového roka začnú zverejňovať príspevky aj v angličtine. :D
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Str 04. Aug 2021 11:15:16

lukas píše:@elviska
Hlad, samozrejme, ide s nimi. U Valacha som počul rozporuplné informácie a mimo majú ostať Erik, Kallány aj Bachleda. Sihelský odišiel už skôr. O rôznych členoch Sagan tímu zahraničného typu neviem nič.

Ďakujem. O Sihelskom viem, teda skor som si to všimla, ze už pracuje v obchode s bicyklami Specialized tuším. Mechanik potom neprestupuje žiaden, keďže aj Bachleda mimo.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Str 04. Aug 2021 11:23:30

Bol tam este jeden Petrov mechanik nie Slovak, takze o nom neviem. Valach podpisal s nimi, to som uz zistil (vcera som pisal, ze mam rozporuplne info).
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Str 04. Aug 2021 11:24:59

Mino píše:Konečne je na chvíľu pokoj. Aspoň čo sa týka Saganovho "prestupu". V konečnom dôsledku je mi úplne jedno kde je, hlavne že ešte v pelotóne ostal. Nijak nemôžeme ovplyvniť kam pôjde tak sa stým musíte zmieriť. Pri Petrovi mám pocit že jeho manažér je posledný kto rozhoduje kam pôjde :D Určite je pre neho dôležitejšie rodina a kamaráti ako nejaké víťazstvo. No keď si to môže dovoliť prečo nie?
Držím palce


Ja si myslím, že Peter práveže veľmi dá na Lombardiho a bezvýhradne mu v týchto záležitostiach dôveruje.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Str 04. Aug 2021 17:35:14

Ale Daniel tiež len Peťa a Bodnara spomína. Žeby neskôr oznámili Juraja.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod water202 » Štv 05. Aug 2021 6:17:03

elviska píše:Ale Daniel tiež len Peťa a Bodnara spomína. Žeby neskôr oznámili Juraja.


PCS ho tam uz vidi :-)

https://www.procyclingstats.com/rider/juraj-sagan
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod sportovec » Štv 05. Aug 2021 9:14:55

water202 píše:
elviska píše:Ale Daniel tiež len Peťa a Bodnara spomína. Žeby neskôr oznámili Juraja.

PCS ho tam uz vidi :-) https://www.procyclingstats.com/rider/juraj-sagan

Vyzerá to tak.
2022 Transfers overview IN, Previous_team: 4x BORA - hansgrohe
https://www.procyclingstats.com/team/te ... /transfers
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Štv 05. Aug 2021 14:41:02

sportovec píše:
water202 píše:
elviska píše:Ale Daniel tiež len Peťa a Bodnara spomína. Žeby neskôr oznámili Juraja.

PCS ho tam uz vidi :-) https://www.procyclingstats.com/rider/juraj-sagan

Vyzerá to tak.
2022 Transfers overview IN, Previous_team: 4x BORA - hansgrohe
https://www.procyclingstats.com/team/te ... /transfers

Len to že, PCS sa tiez nedá vždy veriť, dám sem bulvár, aj keď nerada. Tiež spomínajú že Juraj zatiaľ nemá podpísanú zmluvu. A včera Francúzi tiež dakde písali, že sa na tom pracuje. https://www.cas.sk/clanok/2572373/bez-b ... -partakov/
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Pia 06. Aug 2021 18:35:56

Juraj je u Francúzov aj podľa cyclingfever
http://www.cyclingfever.com/transfers.html
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod nat » Ned 08. Aug 2021 14:20:02

nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Ned 08. Aug 2021 14:29:09

ifčopifčo píše:Uvidíme, či sa Peter bude zabávať ako je avizované, pretože ostatné minimálne dve sezóny to bolo skôr trápenie, neviete, ide s ním aj Szmyd? Ak nie, koho bude mať ako trénera, alebo už nepotrebuje trénera? Výber tímu je jeho vec, ale keď tam nebude Juraj, bude to pre mňa veľké prekvapenie. Ako píše majo, je to jeho život, jeho kariéra, asi sa nechce na jej záver nervovať s Lefeverom a očakávať, čo na neho nakydá v slabej chvíli. A vidím to podobne ako hujhe, ak sa nedostane na svoju predchádzajúcu úroveň, tak ho asi nebude príliš baviť pretekať aby mal zopár etapových víťazstiev a radšej sa bude venovať synčekovi. Dúfam, že dres slovenského majstra urobia s väčším vkusom aby nevyzeral ako u Olega prvá rok ;) Tak nech sa mu darí a ešte nás minimálne dva roky pobaví tak, aby sme mali počas pretekov zvýšený pulz ako v minulosti :lol:

Trápenie to bolo skôr zo zdravotného hľadiska. Ale baviť baví, možno pomenej teraz keďže nepreteka, nedáva rozhovory , ale vie ešte aj zabávať , a skôr si myslím ze aj otcovstvo ho zmenilo v niektorých veciach. A čo sa týka Juraja, tak veľké prekvapenie by to nebolo, keďže Zanicky tiež pripomína, že sa môžu rozísť a Juraj to vie pochopiť. Je to starší článok z júna ešte. https://sportnet.sme.sk/spravy/peter-sa ... ance-2021/
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Ned 08. Aug 2021 14:41:49


No a viacerí len jeho plat riešili a ľudí okolo neho a až toľko ľudí ani neprestupuje, plus že kde prestupi . Takže pár vecí mimo píšu aj médiá a potom aj ľudia.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Za Slušný Svet » Ned 08. Aug 2021 18:15:49

Mne je jeho platu ukradnutý, aj to, či si tam so sebou berie 12 alebo 15 členov tímu... Ale videli ste tú fotku v drese nového tímu (https://twitter.com/WorldSagan/status/1 ... 57/photo/1)?
Fuj ha, hnusné sú tie dresy... Ten, kto toto navrhol, by mal ísť do basy... Musím si ísť dať nejaký vyprošťovák...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Ned 08. Aug 2021 18:35:16

Za Slušný Svet píše:Mne je jeho platu ukradnutý, aj to, či si tam so sebou berie 12 alebo 15 členov tímu... Ale videli ste tú fotku v drese nového tímu (https://twitter.com/WorldSagan/status/1 ... 57/photo/1)?
Fuj ha, hnusné sú tie dresy... Ten, kto toto navrhol, by mal ísť do basy... Musím si ísť dať nejaký vyprošťovák...

Aj Sportful, 100% idú zo Saganom, tak asi budu mat iné dresy.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 80 hostia