Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Slováci v tímoch World Tour

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Oss

Poslaťod nat » Uto 18. Júl 2017 4:19:57

Oss by bola bomba, je to v http://www.cyclingfever.com/transfers.html, ale dokial to neprebehne neuverim.

No potom na sezonu 2019 T. Martin, a teoereticky napr Stybar a uz to bude uplen super (ten kvoli rozlicnym strategiam)
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Str 19. Júl 2017 20:39:01

Oss by nechal na trati za Petra aj zivot. Spolu s Marcusom a Lukasom Postlbergerom by mohli na klasikach podkurit superom. Bora sa mi paci stale viac a viac.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Str 19. Júl 2017 21:01:51

Focus-Shimano píše:Oss by nechal na trati za Petra aj zivot. Spolu s Marcusom a Lukasom Postlbergerom by mohli na klasikach podkurit superom. Bora sa mi paci stale viac a viac.


ak mu nejaky slabsi team neponukne jasne liderstvo na JK tak si myslim ze by to bore kludne mohol podpisat a potom presne ako pises by dal za petra aj zivot...to ako zasiel tento rok P-R je tym najlepsim prikladom...dovolim si tvrdit ze bez neho by to GVA asi nedal na vitazstvo...osobne mam ale z neho pocit ze on mozno lidrom ani nexce byt ze mu domestikovanie ktore robi cize aktivne pretekani dopredu do uniku nastupy ci chytanie nastupov ze mu to vsetko maximalne vyhovuje a ze si to uziva...je to samozrejme len spekulacia ale trosku viem o com hovorim cize by to mohlo byt tak a to ze moze mat problem zobrat zodpovednost a liderstvo na svoje plecia ze mozno mu to hlava a psychika proste nedovoli a nasledne ani nohy nejdu tak ako by mohli a mali a hlava robi nespravne rozhodnutia...je to nieco co je vseobecne v sporte bezne...je X sportovcov ktori v treningoch lamu svetove rekordy a na sutaziach ci pretekoch niesu ani len do poctu...moze to tak byt ale mozno to je uplna blbost to vsetko co som tu teraz napisal...kazdopadne ak podpise Bore bude to ten najoddanejsi a najspolahlivejsi domestik akeho si peto a nielen on ale aj kazdy iny lider v Bore moze zelat...dufajme ze to tak bude
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Str 19. Júl 2017 21:32:23

Napr. Ossov kolega Nico Roche tiez radsej robi domestica bavi ho to a nechcel by byt lidrom a znasat vsetky tie tlaky. Oss bol suverene najlepsi Petrov domestic a ako pozname Petra na niektorych pretekoch by to mohol skusit aj Oss ako lider.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod nat » Pia 21. Júl 2017 0:50:56

Formolo do Bory. Zaujimave. Pozna chalanov, ale nesedi mi do koncepcie timu. Ako taliansku nadej by som ho skorej videl v nejakom takom "talianskom" time.

Na domestikovanie je ho skoda, mozno chcu mat viac zeliezok v ohni napr na takom Gire a Vuelte.
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Pia 21. Júl 2017 8:47:38

nat píše:Formolo do Bory. Zaujimave. Pozna chalanov, ale nesedi mi do koncepcie timu. Ako taliansku nadej by som ho skorej videl v nejakom takom "talianskom" time.

Na domestikovanie je ho skoda, mozno chcu mat viac zeliezok v ohni napr na takom Gire a Vuelte.

to je hotova vec? alebo zatial len spekulacia? taktiez sa mi uplne nehodi ale moze pomoct aj Petovi obcas, ako Rafal zvykne. trochu zastagnoval v poslednom obdobi sa mi zda. skor ho vidim ako domestika pre Buchmanna (ak bude vykonnostne rast) a na Vuelte alebo Gire by mal dostat volnejsiu ruku v unikoch. mozno aj na GC ak by napredoval.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Pia 21. Júl 2017 8:59:09

Formolo zrejme pojde do Bahrainu nie do bory.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

SAGAN 2017 from VIDEO rrYan PERFORMANCE

Poslaťod dexterko » Pon 08. Jan 2018 22:19:44

@rrYan

fakt nemám slov, jednoducho perfeto. Big job.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: SAGAN 2017 from VIDEO rrYan PERFORMANCE

Poslaťod rrYan* » Uto 09. Jan 2018 16:06:11

dexterko píše:@rrYan

fakt nemám slov, jednoducho perfeto. Big job.


vdaka ;)
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Mino » Str 28. Feb 2018 11:38:52

Informácii o našich vo WT je ako šafranu. Zmena programu oproti avizovanemu ma prekvapila ( prijemne ) Erik je v nominacii na Paris-Nice. Ako rozbiehac pre Benneta? Zaujimalo by ma ci bola s nim taka spokojnost na Abu-dabi alebo to ma iný dovod. Jurajova volba nie je prekvapením. Jeho leadout hlvane v tretej etape bol neskutocny, keby to previedol taky Marcel Sieberg tak by sa mnohí rozplývali.
Mišo ide do Talianska, ten profil nie je pre neho. Uvidime. Bojujte chlapci
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod dexterko » Ned 24. Jún 2018 23:12:17

Mišooo, prečooo :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Uto 26. Jún 2018 16:47:37

dexterko píše:Mišooo, prečooo :cry: :cry: :cry: :cry:


veru aj mna to mrzi...ale robit to nasilu a viac sa trapit ako mat z toho radost je blbost...snad bude teraz spokojnejsi
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Str 27. Jún 2018 8:50:43

Co vravite na Petrov dalsi program? Kanadske klasiky su teda fuc. Ktovie preco Vuelta. Mozno kvoli tomu ze realny ciel MS tento rok nie su a z casti mozno aj preto ze vlani neabsolvoval GT tak mu nalozia teraz dve. Binck Bank asi nepojde tohto roku. A tiez som zvedavy na ME ci bude mat nejaku tu formu uprostred regeneracie medzi dvoma GT.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Str 27. Jún 2018 9:45:38

Keram píše:Co vravite na Petrov dalsi program? Kanadske klasiky su teda fuc. Ktovie preco Vuelta. Mozno kvoli tomu ze realny ciel MS tento rok nie su a z casti mozno aj preto ze vlani neabsolvoval GT tak mu nalozia teraz dve. Binck Bank asi nepojde tohto roku. A tiez som zvedavy na ME ci bude mat nejaku tu formu uprostred regeneracie medzi dvoma GT.

Nemyslím si, že pôjde celú Vueltu. Možno to bude mať skôr ako prípravu na MS. Aj keď trať na MS bude pre vrcharov. Ale na Vueltu, tiež nemáme dobré spomienky, najmä na Vueltu 2015.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Str 27. Jún 2018 10:57:33

Ja si myslim ze by ju ist mohol aj celu a to rovno na zeleny dres prave tohto roku ked sa na jesen nejavi ziadny realny ciel ale kedze na MS za Sagana ani nie je realna alternativa tak asi to bude tak ako vravi Elviska hoci Petrove sance na MS su tento rok velmi minimalne.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Str 27. Jún 2018 12:33:05

no ja osobne neviem ci sa mam z toho programu tesit alebo nie:) lebo podla mna Eneco (zostanem pri starom nazve) + kanadske klasiky su velmi pekna kombinacia. navyse aj so slusnym bodovym pridelom. co sa tyka tej Vuelty naozaj neviem co ocakavat, ci odstupenie v priebehu alebo boj o bodovaciu sutaz. Peto ma rad vyzvy a podla mna on sa na MS pripravi najlepsie ako bude v jeho moznostiach aj ked trat je taka aka je. takisto stale tajne dufam v ucast na Lombardii. viem si to vsak predstavit iba vtedy ak by Vuelta bola iba vrchárskou pripravou na koniec septembra a teda nebola by absolvovana cela.

inak nenachadza sa niekde podrobnejsie ta trat v Glasgowe? nasiel som iba profil okruhu ale nikde som sa nedocital ake su metre nastupane na jeden okruh a kolkokrat sa pojde.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Str 27. Jún 2018 13:12:31

zaujmava Petova statistika...odporucam precitat :D :D

http://naszosie.pl/2018/06/25/kiedy-pet ... e-klubowa/
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Str 27. Jún 2018 14:20:33

Podľa mňa prejde celú Vueltu a bude sa snažiť vyhrať nejaké etapy bodovačku, ten dres ešte v svojej zbierke nemá. Smerom k MS si myslím, že Peter tam pôjde pre úctu k dúhovému dresu, niečo vyskúša, možno sa pokúsi dostať do úniku apod, ale reálne šance uspieť nemá.Osobne by som ho radšej videl na klasikách, Bretagne classic v palmare nemá a tiež by sa mi páčil na Enecu, to je etapák pre neho a dva ročníky tam mal smolu.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod MichalJ » Pon 10. Dec 2018 16:14:47

Tak Sagan podľa Cyclingnews budúcu sezónu (opäť) vynechá otvárací víkend v Belgicku, ale vynechá aj Strade Bianchi, naopak ale pôjde všetky klasiky až po L-B-L. Čiže v pláne sú všetky 4 jarné monumenty. Myslím, že sa máme na čo tešiť :)
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Pon 10. Dec 2018 16:28:25

@MichalJ
predbehol si ma o par minut s touto spravu:) kazdopadne povedal by som ze jedno oko sa smeje ale druhe place. na tom Strade Bianche mne osobne bude Peto velmi chybat. navyse od LBL buduci rok neocakavam nejake zazraky. skor to bude o nejakom testovani tej trasy a zbierani skusenosti. predsalen RvV a P-R si vyzaduju trochu inu pripravu aj z hladiska hmotnostných parametrov.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 65 hostia

cron