Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

MTB, dráha, cyklokros a ďalšie disciplíny

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: MTB, dráha, cyklokros a ďalšie disciplíny

Poslaťod konyk87 » Sob 30. Jan 2021 18:56:05

Zajtra o 15:10 (napriklad na Eurosporte) MS v cyklokrose, kde sa mozeme tesit na dalsi suboj WvA vs MvdP, ktori ovladli poslednych 6 sampionatov :)
konyk87

Poslaťod majo » Ned 31. Jan 2021 22:26:19

velmi som sa na to tesil ale nakoniec to bola totalna nuda
majo

Poslaťod pmts » Ned 31. Jan 2021 22:36:31

Nechápem, v žiadnej kategórií pomaly nebol nijaký defekt, ale zrovna jednému z týchto dvoch sa to muselo stať... Veľké sklamanie. Inak Pidcock je iný bombardér, o 5 rokov pladší než ostatní, o 20kg ľahší než ostatní, no a aj tak na takto silovej trati napriek skoršej chybe útočil na pódium, jasne dnes tretí najsilnejší. Škoda že vypustil záver, pozrel by som si čas toho jeho posledného kola, tam musel inak turbovať keď zmazal na Aertsa dobrých 10 sekúnd.
pmts

Poslaťod ifčopifčo » Pon 01. Feb 2021 20:55:39

Ja som včera prepínal medzi krosom a cestou a rozhodujúci moment som nevidel, smola. Krosárov som ľutovaľ, v tých premočených tretrách to muselo byť peklo, aj keď zábery ako makajú najskôr v piesku a potom po brehu a obmýva ich more boli štýlové. Bol som rád, že som v papučkách pri monitore ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972.
ifčopifčo

Poslaťod zakliata.panna » Sob 08. Máj 2021 20:39:13

Včera MvdP v short tracku ako keby len pred pár dňami zliezol z horského bicykla. :D Ako veľký fanúšik Petra, ale isto aj ostatní, musím uznať, že Holanďan je už dnes legenda medzi legendami. Som veľmi rád, že okrem nášho fenoména môžem naživo sledovať aj tento všestranný zjav s ideálnym mixom génov po otcovi a dedovi. P. S.: XCO som v minulosti sledoval maximálne na OH alebo MS, posledné 2 sezóny vďaka MvdP mám nastavené pripomienky pred každými pretekmi horských bicyklov. :D
zakliata.panna

Poslaťod konyk87 » Sob 08. Máj 2021 23:57:29

len doplnim link k predchadzajucemu prispevku :) elite je cca od 55. minuty, ma asi 20 minut.
https://www.redbull.com/int-en/live/xcc ... -world-cup

takmer cely svoj cyklozivot som jazdil cestu, ale v poslednych rokoch som presedlal na MTB.
myslim si, ze short track je cesta, ktora by ozivila aj cestne preteky - radsej ist hodinu naplno ako nudne 5 hodinove transporty... otazne je, ako to rozumne zakomponovat do etapakov.
konyk87

Predchádzajúci

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia