Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Uto 27. Mar 2018 10:15:38

ostrihaneofce píše:Áno, Benoot vyzerá, že má skvelú formu. Ale ja osobne ako druhého najsilnejšieho považujem Vanmarckeho. Schválne nehovorím favorit č. 2, lebo neviem si ho úplne predstaviť ťahať 13 km samého od Paterbergu a v šprinte je jalový. No ten chlap vyzerá tento rok neuveriteľne silno hellingenoch!

ale Sep darmo na hellingenoch ziska bars aj 20-30 sekund ked on ma nulovy tah na ceste. ale to suhlasim ze na hellingenoch vyzera asi najlepsie. ale to moze byt celkom klamlive pretoze podla mna traja najvacsi favoriti su trochu zahaleni ruskom tajomstva. Peto nam zatial vôbec neukazal aky silny je bergoch. ak bude taky ako v roku 2016 tak ostatni nemaju sancu nech su aj v top forme. Gilbert zatial ukazal ze ma silny tah na ceste ale bol nejaky zvlastny na Kemmelbergu. no a GVA sa na E3 podla mna ukazal velmi solidne ale nie tak vynimocne ako minuly rok. aj Kemmelberg v jeho podani bol pomerne slaby. a vzhladom nato ze dookola opakuje ze sa citi dokonca silnejsi ako minuly rok tak mam pocit ze sa snazi rozohrat nejaku hru:)
cize pre mna traja najvacsi favoriti: Gilbert, Sagan, GVA
hned v zavese: Benoot, Terpstra, Vanmarcke, Naesen, Van Aert(ten pre zmenu na Kemmelbergu vyzeral vyborne)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Uto 27. Mar 2018 11:19:03

sep je silný na helingenoch!?. Porovnáme Kemmelberg 2016 Sagan- 2017 Greg-2018 - Sep. Ani nie Sagan išiel v nedeľu zo 40+/- pozície a nezdal sa mi pomalší ako Sep
Mne príde chalan trochu "bez rozumu". Okrem toho že padne aj kde sa padnúť nedá. Útočí bez zjavného plánu a nepamätám si kedy mu útok vyšiel. Silne mi pripomína Grega pred tromi a viac rokmi.
ALe bol by som radšej keby mal v závere Peter za chrbtom Sepa ako Grega. Sep mi príde férovejší. No v 2015 by som nepovedal na Grega že je "wheelsucker"
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Uto 27. Mar 2018 12:03:54

tak podla mna sa Sep javi velmi dobre, netvrdim ze trha rekordy na tych hellingenoch ale ide na nich velmi dobre aj na E3 aj na Omloope.
inak celkom sa cudujem ze mnohi favoriti sa zucastnia zajtrajsieho DDV pritom vyzera ze bude prsat pocas celych pretekov. podla mna je to zbytocny hazard co sa tyka padov. na druhej strane je to WT klasika a budu co sa pocasia tyka pripraveni na nedelu pretoze vyzera ze aj vtedy asi sprchne aj ked nie tak ako zajtra. celkovo tieto tyzdne su take dazdive cize mozno budeme vidiet nielen mokre RvV ale aj P-R. a to neviem ci je pre Peta dobre lebo sa mi zda ze uz akoby sa mu nepretekalo dobre v takých podmienkach. nemyslim ani tak samotny dazd ale dazd+chlad. bojim sa ze by to mohlo dopadnut ako na tohtorocnej E3.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Uto 27. Mar 2018 12:23:35

NA omllope bol na Muure "excelentný" ale čo z toho keď si nevie upratať únik. Na E3 sa zbavil Sagana na Paterbergu išiel ako píla ale znovu mu to je prd platné. Detto Kemmelberg. Tri preteky ako cez kopirák.. Sep má výbušnosť do kopčeka ale... nemá plán čo potom?
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod ifčopifčo » Uto 27. Mar 2018 13:04:07

Ak má Peter porovnateľnú formu akú mal minulý a predminulý rok, tak ho vylúčiť z boja o víťazstvo môže iba
- smola, pád či technické problémy v nevhodnom čase
- zlá pozičná jazda či zlý odhad kedy zareagovať na nástupy súperov
- veľká prevaha nejakého tímu, najskôr podlahárov
Najväčší súperi
Bárskto z trojice Gilbert, Terpstra, Štybar, všetci traja vyzerajú byť vo výbornej forme a Lampaert k nim ako top domestik. Slabinou môže byť nezhoda kto bude momentálny líder, Gilbert túži po kocke z Roubaix, možno sa obetuje pre iných, aby mu to vrátili na Pekle Severu, možno bude chamtivý, ktovie, je iné prenechať niekomu slávu na pretekoch ako je E3 a iné obetovať sa pre niekoho na Ronde. Je podľa mňa viac-menej isté, že Podlahári sa budú snažiť urobiť preteky čo najťažšie, ich aktivita sa dá očakávať ďaleko pred cieľom, tento recept majú odskúšaný a funguje im to. Alebo prekvapia niečím iným?

Benoot- vynikajúca forma od začiatku sezóny, dominantné prvé profi víťazstvo na Strade. Čo sa týka podpory tímu, Keukeleire sa zdá byť z formy a ten zvyšok, nemyslím si, že ho dokážu dlho podporovať, ale Benoot vo forme by mal v závere mútiť vodu. Šprint bohvieaký nemá, musí mať podľa mňa snahu prísť sólo alebo maximálne s jedným súperom, ak si privezie na cieľovú rovinku cyklistov ako Sagan, Gilbert, Štybar, GVA, tak to bude mať ťažké.

Vanmarcke - podobne ako Benoot, nemá v závere pri väčšom počte cyklistov nejaké veľké šance v šprinte, nie je vlastne prekvapujúce, že v svojom veku a pri svojich skúsenostiach ešte nemá WT víťazstvo na klasikách. Má síce všetky zručnosti potrebné na takýto typ pretekov na vysokej úrovni, v ničom však nevyniká nad ostatnými a asi by musel prísť sólo, alebo max s jedným človekom a nesmel by to byť niekto z výrazne lepším šprintom.

GVA - asi netreba nič dodávať, výborný cyklista s vynikajúcim šprintom z veľkej únavy, takže ak bude pred cieľovou rovinkou v čelnej skupine bude veľkým nebezpečenstvom pre každého. Tím okolo seba má solídny, Roelandts, Kung .. akurát na E3 som nadobudol pocit, ako keby tam nebola jednota a jasný zámer, ktovie, či problémy v BMC netlačia cyklistov k tomu, aby sa ukázali pred prípadnými novými "chlebodárcami".

Van Aert - v top 10 môže pokojne skončiť, top 3 by bolo pre mňa veľkým prekvapením, nemá podľa mňa ešte také zručnosti aby bol tak vysoko. Strade mu vyšlo, ale aj tam bolo vidieť, že na záver už mlel z posledného a to neboli také dlhé preteky aké ho čakajú v nedeľu a terén a počasie mu tam hrali do kariet ako nikomu inému.

Naesen - tento rok veľmi túži niečo vyhrať, silný pretekár, ale akým spôsobom chce vyhrať? Takmer pri každom scenári je nejaký silnejší borec, pri určitej zhode okolností sa môže radovať, ale bolo by to pre mňa prekvapením, top 5 je reálne.

A čo SKY? Zatiaľ nevýrazní Moscon, Van Baarle doteraz žiadna veľká sláva, pribudne Kwiatek, prekvapia? Kwiatek je pán cyklista, ale kocky pre neho podľa mňa nie sú to pravé, keďže v tejto sezóne neštartoval ani na jednej kockovej klasike, je veľmi ťažké odhadovať ako mu to pôjde. Stannard sa úplne vytratil, Rowe je po dlhodobom zranení .... Sú všetci v útlme alebo to bolo divadielko a teraz to rozbalia? Nechce sa mi tomu veriť.

Potom je skupina cyklistov ako Kristoff, Degenkolb, Modolo, Valgren (ten sa po víťazstve na Omloope cítil ako favorit aj na Ronde), Lutsenko ... ktorí by pri určitom priebehu mohli prekvapiť. Hlavne Kristoff je veľmi nebezpečný, formu z roku 2015 podľa mňa nemá, ale keď ho podcenia a dovolia mu aby bol v čelnej skupine, tak jeho šprint v takýchto ťažkých pretekoch je povestný a stať sa môže čokoľvek.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Uto 27. Mar 2018 13:14:19

Mino píše:NA omllope bol na Muure "excelentný" ale čo z toho keď si nevie upratať únik. Na E3 sa zbavil Sagana na Paterbergu išiel ako píla ale znovu mu to je prd platné. Detto Kemmelberg. Tri preteky ako cez kopirák.. Sep má výbušnosť do kopčeka ale... nemá plán čo potom?

ved to presne hovorim aj ja:) inak co sa tyka sprintu tak minuly rok v zavere mal celkom dobre niektore sprinty. cize ak by musel sprintovat tak pri vhodnom zlozeni tej skupiny by mohol vyhrat. ale tah na ceste ma nulovy cize aj keby na Paterbergu mal naskok ako Gilbert minuly rok tak aj tak by to Sep nedotiahol do ciela solovo.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Roman » Uto 27. Mar 2018 13:24:20

Hmm ale mne to nepride ze by mal Sagan taku formu ako posledne 2 roky...vtedy na nom bolo jasne vidiet, ze tu formu ma...ved stale bol vpredu, tahal v kazdej skupinke a proste potom sa mu to vyplatilo napr v 2016 vo Flamsku...ale teraz mi to nepripada, ze by mal v sebe potrebnu silu
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Uto 27. Mar 2018 13:35:20

ifčopifčo píše:ich aktivita sa dá očakávať ďaleko pred cieľom, tento recept majú odskúšaný a funguje im to. Alebo prekvapia niečím iným?


čítal som na velonews vyjadrenia Terpstu po E3. QSF nemali v pláne útočiť chceli čakať čo ostatný. Niki s Lampartom ani nenastupovali. Jednoducho to Gilbert odpojil. Kým si to Sagan a spol všimli už boli fuč. Na G-W to zobrali defenzívnejšie. Pri ich sile aj tak boli vpredu 5. No po Kemmelbergu boli zábery iba dopredu ale to odpojenie Kristoffa, degenkolba a aj Ossa má na svedomí na 90% práve Niki.
Mne sa páči ako tímovo jazdia, ale som fanúšik Sagana a keby mal byť súčasťou ich tímu tak som nasra... Štybarových fanúšikov musí šlak tráfať.

Ak podlahári vyvedú čo minulý rok na RVV tak to bude ťažké, ale nie nemožné. Na E3 nefungovala spolupráca v prenasledovaní Terpstru. Myslím že toto nebude na monumente nikto riskovať. Čo si pamatam minulé roky od Patterbergu tam idú všetci hlava nehlava neriešia spoluprácu nespoluprácu ale makajú či su prví alebo 30.

@roman
ibaže od MSR2017 Sagan jazdí inak. Tentorok nevyzerá nikto "brutálne silný". Ak nepočítame tímovosť QSF.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod ifčopifčo » Uto 27. Mar 2018 15:09:16

@Mino - možno to v pláne nemali ale urobili to a opäť im to prinieslo úspech. Keď necháš nejaký tím aby sa naskladali dopredu, tak potom naozaj to stačí vo vhodnú chvíľu odpojiť a kým sa súperi spamätajú, je tam diera. Ak si dobre pamätám, bolo to na horizonte nejakého stúpania a za zákrutou. Potom si vo výbornej situácii, súperi musia makať aby dostihli únik a tvoji cyklisti s nimi sa vezú a šetria sily. Tí v úniku síce idú vysoké tempo, ale pravidelné, čo neunavuje tak, ako keď sú v skupine prenasledovateľov nástupy a delenia, pretože sa dá predpokladať, že ak je to skupina favoritov tak tí sa nebudú len poslušne striedať. Ak dostihnete čelo máš vpredu unavených súperov a tvoji cyklisti ktorí oddychovali môžu udrieť. K tomu treba veľkú kolektívnu silu a tou Podlahári disponujú.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod ifčopifčo » Uto 27. Mar 2018 18:35:54

Som zvedavý na Nibaliho, či to zoberie tréningovo alebo pretekársky, myslím si, že B bude správne.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Str 28. Mar 2018 9:18:37

ifčopifčo píše:Som zvedavý na Nibaliho, či to zoberie tréningovo alebo pretekársky, myslím si, že B bude správne.

ja si myslim ze Nibali zajazdi podobne ako Kwiato alebo Gerraint Thomas na svojich ucastiach na RvV. ta hruba sila mu jednoducho musi chybat.

inak este k Van Aertovi. teraz som uz trochu prekvapeny ze mu forma drzi. po Kemmelbergu sa objavoval aj na cele a zapojil sa celkom solidne aj do spurtu. nedavno som cital clanok (myslim ze na CN alebo velonews) kde sa niekto vyjadroval v suvislosti s WvA ze cyklokros je najhorsia mozna priprava pre cestne preteky. ale zda sa ze to nemusi byt uplne pravda. aj ked vraj Van Aert je znamy svojimi dlhymi tréningovými jazdami takze toto mu asi dost pomohlo v tej adaptacii.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 29. Mar 2018 11:42:51

Takže Valverde na flándry nejde.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod berloq » Štv 29. Mar 2018 12:28:27

Po E3 Harelbeke som chcel písať o vyrovnanosti favoritov, ale nebol čas :lol:. Každopádne si myslím, že situáciu po víkende dokonalo vystihol Matejkov článok. Quick-Step má najsilnejšiu zostavu pre severské klasiky snáď od svojho počiatku [1]. V minulosti disponovali legendárnym Boonenom, ktorý si so súpermi dokázal poradiť aj sám, takže o veľké výhry na severe v tíme nebola núdza. Po roku 2012 Boonenova dominancia ochladla, a tak sa Belgičania snažili čo najviac využiť kolektívnu silu. Boonen, Terpstra a Štybar patrili k špičke pelotónu, no bolo im to málo platné, keď sa každý rok našiel niekto kto bol oveľa lepší, či už to boli Cancellara, Sagan alebo Van Avermaet. Ono to nebolo, že "úbohí QS nevedia taktiku", "QS to posral..." atď... Áno boli preteky, keď to takticky nezvládli (až vtipný záver pretekov OHN 2015 :)). Lenže primárny dôvod toho, že za posledné roky, napriek zjavnej kolektívnej prevahe, nemali viac výhier bol, že sa vždy našiel niekto lepší. A ono kolektívna sila sa napr. na flámskych pretekoch ťažko koordinuje.

Preto sa na Ronde očakáva, kto na to bude mať. Kto bude mať ten najlepší deň. Pretože doterajšie preteky to naozaj nerozlúskli. Ukáže sa komu už forma klesá, komu stagnuje a kto najlepšie vyladí. Je možné, že žiadne zmeny nenastanú a v tom prípade QS môže zase rozohrať nejakú hru, na ktorú sa nedá odpovedať. Na druhej strane slabá selekcia by mohla sedieť aj Saganovi, kedy by využil svoju rýchlosť. No.. fakt, kalkulujem (a myslím, že všetci) len z toho čo sme zatiaľ videli. Ronde môže byť úplné iné.

_____________________________________
1 - Strašne sa mi páči, že ešte stále sú tu tímy, ktoré sa držia tradície. Quick-Step začínali ako tím pre jednorázovky a za celú existenciu sa na tom vlastne nič nezmenilo. Sponzori prichádzali a odchádzali, dokonca boli roky, kedy skúšali aj jazdiť celkové poradia (Urán a Martin - myslím, že obaja sa vyplatili) ale primárny záujem tímu zostával rovnaký - vyhrať čo najviac pretekov za rok a hlavne povyhrávať veľké jednorázovky. Takáto jednoznačná orientácia tímu sa už často nevidí. Všetky tímy sa snažia o čo najväčšiu komplexitu, s čím súvisia časté prestavby, delenie cieľov atď... Podobnými tímami ako QS sú Movistar - ktorí je odjakživa tím vrchárov, a tím Sky a ich celkové poradia.

http://www.roadcycling.cz/clanek/postrehy-po-e3-a-gent-wevelgem
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod motyliLET » Štv 29. Mar 2018 19:35:09

ja si aj tak myslim ze sagan neukazal ako natom skutocne je, ci to bolo strategicke alebo to vyplynulo z okolnosti ako sa preteky msr e3 g-w vyvijali, fakt uvidime na ronde ci ozaj ten neskorsi nastup sezony ked vynechal prvy tyzden severskych klasik mu tu formu neposunul, tesim sa qst budu silny pretoze su vyrovnani a maju formu minimalne 4 spickovu ci to vsak bude stacit uvidime van aert sice zvladol 250 km g-w ale ronde je neporovnatelne tazsie aj co sa tyka bergov aj co sa tyka profilu osobne ocakavam velmi zivelne preteky aj koli pocasiu bude sa to trhat a kuskovat uz asi po kapelmure a zivotne dolezite bude kolko budu mat konkretni leadri pri sebe v tych skupinkach domestikov
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Štv 29. Mar 2018 20:35:45

presne tak tohtorocne Ronde je zatial obrovskou otazkou...samozrejme vsetci si zelame na najvyssom stupienku vydiet duhovy dres a aj ked ja nepochybujem o jeho sile a schopnostiach tak tento rok fakt nedokazem si byt isty ze prave on vyhra ale vlastne ani nedokazem vyslovit meno svojho favorita...bojim sa len jedneho aby to nebol niekto kto bude len sikovny a nie najsilnejsi lebo pre mna ronde je topka a srdcovka a najvacsia prezentacia cyklistiky ako takej...a ak ma vyhrat tzv wheelsucker tak...ani neviem co tak :D

@berloq pravdive zhodnotenie QS z tvojej strany...co mna ale udivuje najviac(v dobrom) je Mr. Cauberg...ak bol minuly rok znovuzrodenou hviezdou tak tento rok je uz naozajstnym kockovym klasikarom...nieco ti ludia v QS urcite robia spravne...ak by nie tak by to Tommeke s nimi netahal tak dlho tak by viaceri top klasikari neostavali s nimi tolke roky napriek tomu ze nikdy nedostali sancu byt ozajstnymi lidrami a to ako teraz jazdi Gilbert to je proste parada
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Mino » Štv 29. Mar 2018 22:24:24

minulý rok na Poggiu si všetci mysleli že Sagan je neporaziteľný. Jediným výsledkom bola prehra o galusku na viaroma. Nič viac. bronz na g-W. no..

Teraz majú všetci pochybnosti o jeho forme. Asi som iný ale T-A za Yatesom a posledná etapa sa mi nezdali mimo formy. E3 možno, mne to skôr prišlo nezvládnuté takticky a potom psychicky. Na G-W som mal pocit že sa Peter až do záveru "nudí". Nakoniec to vyzeralo "s prstom v nose ".Aj vyjadrenia v cieli "najlahší" ročník, bla-bla
Smoly mal na monumentoch až-až. Teraz je na opäť na rade so šťastím. Aj Ronde aj Roubaix.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Štv 29. Mar 2018 22:43:56

Mino píše:minulý rok na Poggiu si všetci mysleli že Sagan je neporaziteľný. Jediným výsledkom bola prehra o galusku na viaroma. Nič viac. bronz na g-W. no..

Teraz majú všetci pochybnosti o jeho forme. Asi som iný ale T-A za Yatesom a posledná etapa sa mi nezdali mimo formy. E3 možno, mne to skôr prišlo nezvládnuté takticky a potom psychicky. Na G-W som mal pocit že sa Peter až do záveru "nudí". Nakoniec to vyzeralo "s prstom v nose ".Aj vyjadrenia v cieli "najlahší" ročník, bla-bla
Smoly mal na monumentoch až-až. Teraz je na opäť na rade so šťastím. Aj Ronde aj Roubaix.


presne taaaaak...ideme si po oba monumenty :D :D
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Pia 30. Mar 2018 17:41:50

Ja neviem co si mam mysliet. Asi sa budem zajtra cely cas bat ci mu nedojde az pokym mu skutocne nedojde alebo pripade az do konca ak mu nedojde alebo ak bude v malej skupine zase aby niekto neusiel a nepozerali sa vsetci ako teliatka. Tak ci tak pozajtra budem urcite nervozny. Petrova forma je velmi otazna. Zajtra by sa ale nemalo jazdit anti Sagan ale anti QS a ak si to ostatni favoriti neuvedomia tak QS s nimi opat "vytru podlahu". Klucove bude nepustit nikoho po Muure a najlepsie by bolo keby po prvom prejazde dvojice Kwaremont Paterberg mal Peter pri sebe niekoho z dvojice Oss Burghardt a najlepsie oboch. Cim skor ich strati tym mensie su jeho sance. Dovolim si tvrdit ze ak bude sam 50km pred cielom tak ziadne. Cim neskorsie sa preteky rozbiju tym pre Sagana lepsie. Na zajtrajsom Ronde je dobre to ze nikto nevycnieva ako v minulosti Boonen, Cancellara ci vlani Sagan a GVA. Sagan, GVA, Benoot, Vanmarcke, Terpstra, Stybar, Gilbert vsetci zhruba na rovnakej urovni aj ked kazdy z nich ma trochu iny arzenal zbrani. A to je pre preteky dobre.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

RONDE FINAL COUNTDOWN

Poslaťod dexterko » Pia 30. Mar 2018 17:54:01

Prípravy vrcholia.
Prílohy
r.jpg
r.jpg (108.2 KiB) Zobrazené 13106 krát
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

RONDE PODIUM

Poslaťod dexterko » Pia 30. Mar 2018 17:58:36

Prezentačné pódium pomaly hotové :D
Prílohy
p.jpg
p.jpg (140.87 KiB) Zobrazené 13104 krát
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 83 hostia