Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Sob 28. Máj 2022 17:10:26

Peter bude štartovať na gravel pretekoch. https://www.cyclingnews.com/news/peter- ... avel-2022/
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod pmts » Sob 28. Máj 2022 17:37:24

elviska píše:Peter bude štartovať na gravel pretekoch. https://www.cyclingnews.com/news/peter- ... avel-2022/


*Najväčších gravel pretekoch :D
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Pon 06. Jún 2022 19:24:05

Gravel preteky za nami, Peter ich pojal rekreačno-reklamne, teda podľa vyjadrení, lebo výkonovo to bolo priemerné. Uvidíme, čo urobilo sústredenie s jeho telom, najbližšie už 10. júna na aargauskej jednorazovke vo Švajčiarsku. Podľa profilu by mal byť jeden z favoritov, vlani za vedúcim triom špurtovali o 4. miesto Nizzolo, Ackermann, Matthews, teda hlavne Ackermann to zvládol v balíku. Ak Peter v piatok ,,vybuchne" - nebude stíhať v balíku v relatívne miernom kopci, tak sezónu asi môže zabaliť. Čo by sme neradi videli. :evil: Ja osobne tento rok pri dobrej zhode okolností predikujem 1 výhru - a to na domácom šampionáte...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pon 06. Jún 2022 20:43:51

zakliata.panna píše:Gravel preteky za nami, Peter ich pojal rekreačno-reklamne, teda podľa vyjadrení, lebo výkonovo to bolo priemerné. Uvidíme, čo urobilo sústredenie s jeho telom, najbližšie už 10. júna na aargauskej jednorazovke vo Švajčiarsku. Podľa profilu by mal byť jeden z favoritov, vlani za vedúcim triom špurtovali o 4. miesto Nizzolo, Ackermann, Matthews, teda hlavne Ackermann to zvládol v balíku. Ak Peter v piatok ,,vybuchne" - nebude stíhať v balíku v relatívne miernom kopci, tak sezónu asi môže zabaliť. Čo by sme neradi videli. :evil: Ja osobne tento rok pri dobrej zhode okolností predikujem 1 výhru - a to na domácom šampionáte...

Už zase.....
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Pon 06. Jún 2022 22:27:03

elviska píše:
zakliata.panna píše:Gravel preteky za nami, Peter ich pojal rekreačno-reklamne, teda podľa vyjadrení, lebo výkonovo to bolo priemerné. Uvidíme, čo urobilo sústredenie s jeho telom, najbližšie už 10. júna na aargauskej jednorazovke vo Švajčiarsku. Podľa profilu by mal byť jeden z favoritov, vlani za vedúcim triom špurtovali o 4. miesto Nizzolo, Ackermann, Matthews, teda hlavne Ackermann to zvládol v balíku. Ak Peter v piatok ,,vybuchne" - nebude stíhať v balíku v relatívne miernom kopci, tak sezónu asi môže zabaliť. Čo by sme neradi videli. :evil: Ja osobne tento rok pri dobrej zhode okolností predikujem 1 výhru - a to na domácom šampionáte...

Už zase.....

Budem veľmi rád, keď sa zmýlim. A už na Okolo Švajčiarska to bude Peter, akého si pamätáme.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pon 06. Jún 2022 22:51:06

zakliata.panna píše:
elviska píše:
zakliata.panna píše:Gravel preteky za nami, Peter ich pojal rekreačno-reklamne, teda podľa vyjadrení, lebo výkonovo to bolo priemerné. Uvidíme, čo urobilo sústredenie s jeho telom, najbližšie už 10. júna na aargauskej jednorazovke vo Švajčiarsku. Podľa profilu by mal byť jeden z favoritov, vlani za vedúcim triom špurtovali o 4. miesto Nizzolo, Ackermann, Matthews, teda hlavne Ackermann to zvládol v balíku. Ak Peter v piatok ,,vybuchne" - nebude stíhať v balíku v relatívne miernom kopci, tak sezónu asi môže zabaliť. Čo by sme neradi videli. :evil: Ja osobne tento rok pri dobrej zhode okolností predikujem 1 výhru - a to na domácom šampionáte...

Už zase.....

Budem veľmi rád, keď sa zmýlim. A už na Okolo Švajčiarska to bude Peter, akého si pamätáme.

Ešte ani poriadne nezačal a už špekulácie dopredu....
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod konyk87 » Pon 06. Jún 2022 23:13:03

myslim, ze prisiel cas povedat to na plnu hubu - v den, ked buduci rok skonci peter, tak sa toto forum moze zrusit...
dost vzrusujuci zaver gira tu nevyvolal prakticky ziadnu reakciu a ked niekto napise do tejto temy cokolvek okrem ody na sagana (vratane prispevkov, ktore nijako nedehonestuju jeho vykony, ktorych je tu drviva vacsina), tak do par minut je tu reakcia, ktora zabije akukolvek chut o niecom diskutovat... :roll:
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Uto 07. Jún 2022 15:45:04

konyk87 píše:myslim, ze prisiel cas povedat to na plnu hubu - v den, ked buduci rok skonci peter, tak sa toto forum moze zrusit...
dost vzrusujuci zaver gira tu nevyvolal prakticky ziadnu reakciu a ked niekto napise do tejto temy cokolvek okrem ody na sagana (vratane prispevkov, ktore nijako nedehonestuju jeho vykony, ktorych je tu drviva vacsina), tak do par minut je tu reakcia, ktora zabije akukolvek chut o niecom diskutovat... :roll:

Keď skončí tak skončí, ale to hovoria najmä ľudia po internete ako napr aj ty a nie on.
A ty si ma najmä vyštartoval, keďže si ma spomenul, momentálne som žiadne ódy nepísala. Aj keď som minule sem chcela dať video rozhovor s Breckom a s Peťom, ale načo. Plus Marlona, ale tiež načo, keď hneď dopredu všetko viete podaktorí. Ja neviem, tak nebudem dopredu, že čo ako bude. Spomenula by som tu jednu vetu cyklistu, zahraničného cyklistu, ktorému až tak nefandim,, ale súhlasím s nim.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Uto 07. Jún 2022 15:55:40

zakliata.panna píše:Gravel preteky za nami, Peter ich pojal rekreačno-reklamne, teda podľa vyjadrení, lebo výkonovo to bolo priemerné. Uvidíme, čo urobilo sústredenie s jeho telom, najbližšie už 10. júna na aargauskej jednorazovke vo Švajčiarsku. Podľa profilu by mal byť jeden z favoritov, vlani za vedúcim triom špurtovali o 4. miesto Nizzolo, Ackermann, Matthews, teda hlavne Ackermann to zvládol v balíku. Ak Peter v piatok ,,vybuchne" - nebude stíhať v balíku v relatívne miernom kopci, tak sezónu asi môže zabaliť. Čo by sme neradi videli. :evil: Ja osobne tento rok pri dobrej zhode okolností predikujem 1 výhru - a to na domácom šampionáte...


Treba asi počkať na Okolo Švajčiarska, tam sa rozhodne čo so sezónou, či vôbec pôjde na Tour a ak áno, či len ako reklamný banner alebo plnohodnotný cyklista.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Uto 07. Jún 2022 16:07:20

elviska píše:
konyk87 píše:myslim, ze prisiel cas povedat to na plnu hubu - v den, ked buduci rok skonci peter, tak sa toto forum moze zrusit...
dost vzrusujuci zaver gira tu nevyvolal prakticky ziadnu reakciu a ked niekto napise do tejto temy cokolvek okrem ody na sagana (vratane prispevkov, ktore nijako nedehonestuju jeho vykony, ktorych je tu drviva vacsina), tak do par minut je tu reakcia, ktora zabije akukolvek chut o niecom diskutovat... :roll:

Keď skončí tak skončí, ale to hovoria najmä ľudia po internete ako napr aj ty a nie on.
A ty si ma najmä vyštartoval, keďže si ma spomenul, momentálne som žiadne ódy nepísala. Aj keď som minule sem chcela dať video rozhovor s Breckom a s Peťom, ale načo. Plus Marlona, ale tiež načo, keď hneď dopredu všetko viete podaktorí. Ja neviem, tak nebudem dopredu, že čo ako bude. Spomenula by som tu jednu vetu cyklistu, zahraničného cyklistu, ktorému až tak nefandim,, ale súhlasím s nim.

A co sa týka Gira, pozerala som pár etáp na začiatku a potom zostrihy, aj by som aj k tomu niečo napísala,, ale nepáčilo by sa možno Vám.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Uto 07. Jún 2022 17:36:58

ifčopifčo píše:Treba asi počkať na Okolo Švajčiarska, tam sa rozhodne čo so sezónou, či vôbec pôjde na Tour a ak áno, či len ako reklamný banner alebo plnohodnotný cyklista.


Asi tak. Okolo Švajčiarska bude pre Sagana kľúčové. Ukáže sa tam, či v USA dokázal nájsť to, čo stratil...

elviska píše:A co sa týka Gira, pozerala som pár etáp na začiatku a potom zostrihy, aj by som aj k tomu niečo napísala,, ale nepáčilo by sa možno Vám.


Aký zmysel má to, že sem stále vypisuješ príspevky typu: Aj by som niečo napísala, ale... Aj som sem chcela niečo dať, ale... Aj by som niečo povedala, ale... :?: :!: :?:
Keď sem chceš niečo poslať, tak sem pošli. Keď sem chceš niečo napísať, tak napíš. Tieto tvoje príspevky s bodkami a so samými "ale" sú dosť otravné.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Štv 09. Jún 2022 20:24:46

@ZaSlusnySvet
Tak to bude pre teba a ostatných asi ďalej otravné.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pia 10. Jún 2022 11:24:23

Tak Peto dnes restartuje nielen svoju sezonu ale povedal by som ze aj karieru…drzke mu prsty nech to vyjde…samozrejme ze dnes o vitazstvo asi bojovat nebude ale mne uplne postaci nech sa ukaze ze je jeho organizmu opat v normale ako bol kedysi…verim ze to tak bude
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Pia 10. Jún 2022 14:09:10

majo píše:Tak Peto dnes restartuje nielen svoju sezonu ale povedal by som ze aj karieru…drzke mu prsty nech to vyjde…samozrejme ze dnes o vitazstvo asi bojovat nebude ale mne uplne postaci nech sa ukaze ze je jeho organizmu opat v normale ako bol kedysi…verim ze to tak bude

Praveze mal by bojovat o vyhru, ak je vsetko v poriadku. Ked nahodou odpadne na stupaniach, ktore su pre jazdcov jeho typu zdolatelne, tak zacne nad nim svietit velky vykricnik. Verim vsak, ze ak nahodou vyhra nejaka atakujuca skupina, Peter aspon bude vo zvysku pelotonu s inymi rychlymi klasikarmi. :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Pia 10. Jún 2022 14:24:53

majo píše:Tak Peto dnes restartuje nielen svoju sezonu ale povedal by som ze aj karieru…drzke mu prsty nech to vyjde…samozrejme ze dnes o vitazstvo asi bojovat nebude ale mne uplne postaci nech sa ukaze ze je jeho organizmu opat v normale ako bol kedysi…verim ze to tak bude


Prečo by dnes nemal bojovať o víťazstvo? Má za sebou príjemné chvíle v USA, je psychický oddýchnutý a verím, že aj namotivovaný. Vari existuje vhodnejší profil pre jazda jeho typu? Dnes by mal zabojovať o víťazstvo...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pia 10. Jún 2022 14:57:59

Za Slušný Svet píše:
majo píše:Tak Peto dnes restartuje nielen svoju sezonu ale povedal by som ze aj karieru…drzke mu prsty nech to vyjde…samozrejme ze dnes o vitazstvo asi bojovat nebude ale mne uplne postaci nech sa ukaze ze je jeho organizmu opat v normale ako bol kedysi…verim ze to tak bude


Prečo by dnes nemal bojovať o víťazstvo? Má za sebou príjemné chvíle v USA, je psychický oddýchnutý a verím, že aj namotivovaný. Vari existuje vhodnejší profil pre jazda jeho typu? Dnes by mal zabojovať o víťazstvo...


Sú to prvé ostré preteky po dvojmesačnej pauze, on v podstate začal znovu sezónu z nuly, čiže by mal byť v stave ako na začiatku sezóny, neviem kedy prišiel z USA, víťazstvo od neho neočakávam a veľmi príjemne by ma prekvapilo, len dúfam, že sa znova neukážu problémy ktoré mal na začiatku sezóny a
že nezačne strácať na peletón keď sa zrýchli. To by mal podľa mňa po sezóne.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pia 10. Jún 2022 15:47:49

Ifco vam odpovedal za mna ;)
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pia 10. Jún 2022 16:13:54

Čumím na tie preteky ale Petra som ešte nevidel, čo znamená, že zatiaľ nie je ani na konci a ani v popredí peletónu :ugeek:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pia 10. Jún 2022 16:56:06

Davaju to niekde?
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Pia 10. Jún 2022 17:33:44

zda sa mi ze Peto tam este je. alebo som si ho s niekym pomylil:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 61 hostia