Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Pia 10. Jún 2022 17:50:17

neskutocne slaba praca kamery. nulovy prehlad o hlavnej skupine
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Pia 10. Jún 2022 18:04:18

tak nebol to Peto:( zrejme to bol Turgis ale som si isty ze som videl slovenske farby na drese. tak asi zle.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pia 10. Jún 2022 18:35:38

majo píše:Davaju to niekde?

Bolo to webe Eurosportu, teraz ti je to platné ako mŕtvemu zimník ;) prepáč. Tieto preteky by mohol Peter vyhrať iba v časoch svojej top formy, nebolo to vôbec také ľahké a hlavne klasikári (ardénski) to pekne potrhali. K Petrovi, AK (napísal som to veľkým pre elvisku ;) bol dnešný jeho výkon obrazom jeho formy, tak na rozdiel od optimistického Lukáša to nevidím ružovo, pretože mne to pripomenulo jeho jarné výkony. Pokiaľ sa išla pohodička tak stíhal (uzrel som ho raz keď močil a raz keď išiel približne v druhej tretine peletónu za Danielom), ale akonáhle sa zrýchlilo a začalo sa pretekať zmizol z dohľadu a to bolo v peletóne ešte minimálne takých 70 - 90 cyklistov. Inak pre mňa sú tie TE dresy celkom nešťastné čo sa týka rozlíšenia, zlatý Podlahári, Ineos, Jumbo, Bora ... tých dominantne bielych dresov je tam príliš mnoho.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Sob 11. Jún 2022 17:57:05

Nadviazem na Ifca. Pozitivom bolo, ze Peter preteky dokoncil, kilometre do noh potrebuje. Negativom je, ze ked sa zacalo poriadne pretekat, tak Peter vypadol z hlavnej skupiny, tempo dokazali zvladnut jazdci ako Trentin, Haller, Coquard, ktorych si bez problemov ,,natieral na chlieb". Ale co bolo, asi uz nie je. Zajtrajsia prva etapa na Okolo Svajciarska vela napovie, lebo Peter bol konkurencieschopny v kazdom case sezony - aj po zimnom oddychu v januarovych pretekoch, aj po klasikarskej casti, aj neskor po TdF. Teraz si vsak asi musime zvyknut na ,,ineho Petra"....
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Sob 11. Jún 2022 21:17:36

Pozrel som si profily etáp a ak Peter v nejakej skončí v top 5 budem príjemne prekvapený a keď Švajčiarsko dokončí budem rád, pričom to budem považovať za signál, že to najhoršie už má za sebou.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Sob 11. Jún 2022 21:47:05

Ja mu verim…nemyslim si ze by sa vracal do pretekoveho kolotoca ak by mal nadalej tie problemy ako na jar…samotna momentalna kondicka a vykonnost budu otazne ale verim ze tie asi postcovidove problemy uz pominuli
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Ned 12. Jún 2022 16:49:47

Smutný pohľad na Petra ktorý zase nestíha a trápi sa, je zbytočné aby s takouto formou išiel na TdF.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Ned 12. Jún 2022 16:58:59

ifčopifčo píše:Smutný pohľad na Petra ktorý zase nestíha a trápi sa, je zbytočné aby s takouto formou išiel na TdF.


Fakt? Skoda…kedy odpadol?
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Ned 12. Jún 2022 17:04:50

majo píše:
ifčopifčo píše:Smutný pohľad na Petra ktorý zase nestíha a trápi sa, je zbytočné aby s takouto formou išiel na TdF.


Fakt? Skoda…kedy odpadol?

Problémy začal mať asi 25 km pred cieľom na v podstate len zvlnenom teréne a definitívne odpadol 21 km pred cieľom v stúpaní 4km v 5% ktoré v pohode zvládal takmer celý peletón. V podstate žiadne výrazné zlepšenie oproti forme z apríla vidieť nie je.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod kamel1 » Ned 12. Jún 2022 17:07:20

majo píše:
ifčopifčo píše:Smutný pohľad na Petra ktorý zase nestíha a trápi sa, je zbytočné aby s takouto formou išiel na TdF.


Fakt? Skoda…kedy odpadol?


Cca 24 km pred cieľom. Ťažký profil na neho, ale asi fakt nemá zmysel ísť na TdF. Osobne som nemal veľké oči. Sústredenie na horskom bicykli skôr pripomínalo reklamnú kampaň a nie nejakú cielenú drinu na návrat do formy. Sezóna je pasé a možno už aj konoec kariéry na ceste
kamel1
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv 13. Aug 2020 10:54:31

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Ned 12. Jún 2022 17:29:15

kamel1 píše:
majo píše:
ifčopifčo píše:Smutný pohľad na Petra ktorý zase nestíha a trápi sa, je zbytočné aby s takouto formou išiel na TdF.


Fakt? Skoda…kedy odpadol?


Cca 24 km pred cieľom. Ťažký profil na neho, ale asi fakt nemá zmysel ísť na TdF. Osobne som nemal veľké oči. Sústredenie na horskom bicykli skôr pripomínalo reklamnú kampaň a nie nejakú cielenú drinu na návrat do formy. Sezóna je pasé a možno už aj konoec kariéry na ceste


Ak by odpadol v záverečnom stúpaní tak by to bolo v poriadku, ale on sa trápil už vo chvíli keď si domestici ešte v pohode preberali občerstvenie. Nerozumiem, však musí vedieť ako na tom je, neverím, že si pri tréningu neotestovali telo pri záťaži, neviem, či ho netlačí TE aby už niečo ukázal (a oprávnene), celé je to čudné a zároveň smutné.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Ned 12. Jún 2022 18:03:01

:cry: :cry: zle sa to cita ale ja stale verim ze forma sa vrati len treba byt trpezlivy
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 12. Jún 2022 18:52:00

@Ifčopifčo
Tak mu to nejde momentálne, tento rok, ale ty si už predpovedal hneď dopredu a ešte nie ani koniec Švajčiarska nie je . Etapu dokončil. A dneska v predu v top 10 boli najmä ardenari, poprípade vrchari. A koniec bude vtedy, keď to povie on a nie ľudia aj akože fanúšikovia po internete, nielen trollovia.
Majo, ťažko sa to číta, keď to akože píšu fanúšikovia.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod konyk87 » Ned 12. Jún 2022 19:50:41

chcel som ti uz minule napisat nieco na tieto dristy, ale som sa zdrzal a radsej nepisem nic ani teraz...
ty tiezfanusicka...
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Roman » Ned 12. Jún 2022 20:05:59

To nie je ziaden tento rok. On je mimo uz od padu na TdF v 2018. Od vtedy stale len pocuvam ako sa pripravuje na nejaky buduci pretek a potom nanho pride a aj tam sa vlastne len pripravuje. Uz sa pripravuje 4. rok. Proste uz nic nebude, zrejme su to nasledky toho padu, ale jednoducho uz zbytocne stale dufat. Peter bohuzial uz skoncil, o chvilu ho toto prestane bavit
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 12. Jún 2022 20:07:30

konyk87 píše:chcel som ti uz minule napisat nieco na tieto dristy, ale som sa zdrzal a radsej nepisem nic ani teraz...
ty tiezfanusicka...

A čo mám napísat, ked dopredu už uplne pesimisticky predpovedáte. Ked povie že končí, tak dobre, povie to on , ale nie ludia po fórach , diskusiách atd. Pre mna ste už podaktorí už fakt (akože) fanúšikovia. Ja som sa ešte tiež zdržala čo napísali po piatku ifco alebo zakliata panna, ale dneska sa už nedalo byt ticho.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 12. Jún 2022 20:09:37

Roman píše:To nie je ziaden tento rok. On je mimo uz od padu na TdF v 2018. Od vtedy stale len pocuvam ako sa pripravuje na nejaky buduci pretek a potom nanho pride a aj tam sa vlastne len pripravuje. Uz sa pripravuje 4. rok. Proste uz nic nebude, zrejme su to nasledky toho padu, ale jednoducho uz zbytocne stale dufat. Peter bohuzial uz skoncil, o chvilu ho toto prestane bavit

Však dobre, tak je to od pádu 2018, to súhlasím, ale aspon niečo vyhraval, aj minulý rok. Tento rok to nie je ono, to napíšem aj ja. A kedy skončí, bude jeho rozhodnutie, nie naše.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Gaučový profesionál » Ned 12. Jún 2022 20:11:04

Keď Sagan skončí tak sa Elviske zrúti celý svet, to je už teraz jasné.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 12. Jún 2022 20:16:37

Gaučový profesionál píše:Keď Sagan skončí tak sa Elviske zrúti celý svet, to je už teraz jasné.

Trápny koment, nie nezruti sa neboj, aj ked určite taký cyklista čo bavil aj inak ( a stále baví, aj keď už pomenej) , nebude. Ale mám aj zahraničných oblubených cyklistov ako Ganna , Pidcock, atd.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Ned 12. Jún 2022 20:38:27

Ludia znova to iste dookola riesime
Niektory verime a dufame iny ho uz odpisuju a elviska nevie pochopit ze vsetci mu tu totalne fandime a zelame este milion vitazstiev len niektori na ten stav od padu na tour pozeraj tak a iny onak
Ja sa uz vyjadrim k tomuto naposledy:

Elviska my vsetci tu sme stale taky isty fanusikovia ako sme boli ja vtedy ked Peto vyhraval ako na beziacom pase a keby uz aj nikdy nic nevyhral tak mu budeme navzdy vdacny za tie roky skvelych zazitkov. A ano suhlasim s tebou ze len on rozhodne kedy skonci nie my ani nikto iny ale nemozes mat za zle ak je niekto tu presvedceny ze jeho cas uz konci lebo aj ked si to nikto nezela tak realita poslednych rokov tomu bohuzial dost napoveda

Ostatny prosim vas nenavazajte sa do elvisky…urcite sa jej svetbez Peta nezruti ale ona je tuv totalny fanusik ktory bude vzdy hladat vo vsetkom co jej milacik robi len to dobre. Verte mi ze kazdy sportovec chce takychto fanusikov ako je ona lebo vie ze vzdy bude mat u nich podporu

Vsetci sme fanusikovia a aj ked niektori uz mozno zlamali nad nim palicu iny(ako napr. ja a elviska) este nie ale nehadajme sa tu zbytocne neponizujme sa len vecne diskutujme aj ked sa nase nazory obcas rozchadzaju

Ci? ;)

Howgh dohovoril som
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 89 hostia

cron