Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Pia 21. Okt 2022 17:04:30

pmts píše:
zakliata.panna píše:Na margo divokej karty na vsetky GT pre TE. Co si myslite o takejto Petrovej sezone, mozno uz buducej 2023: priprava - jarne klasiky - Giro (utok na etapy a bodovacku) - dlhsi oddych a reset - Vuelta (priprava na MS + bonus etapy a mozno bodovacka) - MS. ;) :)


Popravde? Nemyslím si že by ho namotivovalo ešte čokoľvek okrem klasík a Tour. Plus určite bude chcieť v máji a auguste jazdiť v teréne, možno aj na konci sezóny... Ja by som práveže povedal, že čo tak keby skúsil takto neskoro v kariére ešte čo dokáže v cyklocrosse? :D to by mu asi bolo väčšmi po chuti, obetovať tieto posledné zimy. Lyžovačiek bude mať hádam dosť po kariére

Vlastne netreba to ani riesit, lebo som si uvedomil, ze MS su uz v auguste - tesne po TdF a pred Vueltou. Takze Peter isto pojde Tour, tam bude stupnovat formu (verime). Cize mozny variant je skor: priprava - jarne klasiky - kratsi oddych s vysokohorskym sustredenim - TdF - MS - mozno Vuelta. ;)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod pmts » Pia 21. Okt 2022 19:34:51

zakliata.panna píše:
pmts píše:
zakliata.panna píše:Na margo divokej karty na vsetky GT pre TE. Co si myslite o takejto Petrovej sezone, mozno uz buducej 2023: priprava - jarne klasiky - Giro (utok na etapy a bodovacku) - dlhsi oddych a reset - Vuelta (priprava na MS + bonus etapy a mozno bodovacka) - MS. ;) :)


Popravde? Nemyslím si že by ho namotivovalo ešte čokoľvek okrem klasík a Tour. Plus určite bude chcieť v máji a auguste jazdiť v teréne, možno aj na konci sezóny... Ja by som práveže povedal, že čo tak keby skúsil takto neskoro v kariére ešte čo dokáže v cyklocrosse? :D to by mu asi bolo väčšmi po chuti, obetovať tieto posledné zimy. Lyžovačiek bude mať hádam dosť po kariére

Vlastne netreba to ani riesit, lebo som si uvedomil, ze MS su uz v auguste - tesne po TdF a pred Vueltou. Takze Peter isto pojde Tour, tam bude stupnovat formu (verime). Cize mozny variant je skor: priprava - jarne klasiky - kratsi oddych s vysokohorskym sustredenim - TdF - MS - mozno Vuelta. ;)


No v takom prípade dúfajme že radšej Okolo Slovenska ako Vuelta ;)
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Pia 18. Nov 2022 23:42:03

Peter tento rok v hodnotení šprintérov až na 30. mieste - podľa bodovania na Cyclingnews. Naozaj aj toto potvrdilo, že ide o jeho najslabšiu sezónu. Ak si dobre pamätám, tak väčšinou bol v prvej päťke, ak nie v trojke, vlani mu to ešte stačilo na top 10. Tohtoročný pokles evidentný o vyše dvadsať miest. Verím, že budúcu sezónu sa mu budú vyhýbať choroby a zranenia, hlavne nech je opäť hladný po víťazstvách a azda ho opäť bude cestná cyklistika tešiť...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Gaučový profesionál » Štv 22. Dec 2022 17:57:42

Som celkom prekvapený, že TE s Petrom predľžilo do 2025. Zjavne im tie výkony nevadia.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Štv 22. Dec 2022 20:51:31

Gaučový profesionál píše:Som celkom prekvapený, že TE s Petrom predľžilo do 2025. Zjavne im tie výkony nevadia.

Ešte stále je o neho mediálny záujem, podobne ako o Froomieho a profi cyklistika je hlavne o tom.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Štv 22. Dec 2022 21:05:27

Gaučový profesionál píše:Som celkom prekvapený, že TE s Petrom predľžilo do 2025. Zjavne im tie výkony nevadia.

Peter zatial nepredlzil, to len firma Total Energies bude minimalne do 2025 hlavnym sponzorom timu.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Str 04. Jan 2023 19:11:50

elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pia 20. Jan 2023 21:39:29

Predpokladam ze ste to asi vsetci zachytili ale keby niekto nie tak…fanusikovska stranka petra sagana na fb zverejnila petrov sutazny program v podstate na celu sezonu…kazdemu z mas je uplne jasne ako lahko sa mozu plany menit co mna ale zaujalo najviac a dufam ze sa to nezmeni je ze peter planuje znovu si zapretekat na nasich cestach…a tak dufam ze v tomto sa nic nezmeni a taktiez v trasu co najblizsie mojej malickosti :D
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Sob 21. Jan 2023 16:51:55

majo píše:Predpokladam ze ste to asi vsetci zachytili ale keby niekto nie tak…fanusikovska stranka petra sagana na fb zverejnila petrov sutazny program v podstate na celu sezonu…kazdemu z mas je uplne jasne ako lahko sa mozu plany menit co mna ale zaujalo najviac a dufam ze sa to nezmeni je ze peter planuje znovu si zapretekat na nasich cestach…a tak dufam ze v tomto sa nic nezmeni a taktiez v trasu co najblizsie mojej malickosti :D

Keď myslíš fanúšikovsku fb stránku Peter Sagan Cz Sk, tak tá stránka je tuším neoficiálna a nie vždy majú pravdivé informácie. Aj keď podaktore preteky, určite pôjde Peter. Však aj na PCS sa to často mení.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Sob 21. Jan 2023 19:36:13

Hej viem ze je neoficialna to len behsky fanusik robi ale tvrdil tam ze to ma z nejakeho Petrovho rozhovoru pre francuzske media alebo take nieco
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pon 23. Jan 2023 17:03:59

Tak co pani nikto nic? Ja sa priznam ze som bol po dojazde trosku sklamany ale potom si povedal ze je priskoro na akykolvek pesimizmus a teraz sa uz tesim na dnesnu etpau.
Co sa ale chcem opytat je ci vam siel prenos na ES1? Pisane bolo ze od 23:00 bude live prenos ale cely cas mi siel snooker…taktiez pri TDU som cital ze maju byt prenosy na ES ale stale siel tenis na oboch programoch
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Pon 23. Jan 2023 19:00:25

majo píše:Tak co pani nikto nic? Ja sa priznam ze som bol po dojazde trosku sklamany ale potom si povedal ze je priskoro na akykolvek pesimizmus a teraz sa uz tesim na dnesnu etpau.
Co sa ale chcem opytat je ci vam siel prenos na ES1? Pisane bolo ze od 23:00 bude live prenos ale cely cas mi siel snooker…taktiez pri TDU som cital ze maju byt prenosy na ES ale stale siel tenis na oboch programoch

tak tazko povedat. ono treba aj zohladnit co sa vsetko udialo v poslednych rokoch. navyse asi nemozeme cakat ze Peto bude rychlejsi a rychlejsi. skor bude vekom pomalsi:) cize nejake cisto sprinterske etapy by sme nemali brat ako urcujuce. ja osobne sa neviem ku vcerajsiemu sprintu vyjadrit. pockajme si na Omloop. kazdopadne je pozitivne ze Peto povedal ze vsetko ide v priprave podla planu. tak dufajme ze to tak aj ostane. a ak naozaj nebudu komplikacie tak musia prist aj vykony a s nimi aj vysledky. lebo ak nepridu vykony po priprave bez komplikacii, tak v podstate uz nepridu vobec. cize budme pokorni, nemajme prehnane ocakavania, ale dufajme v Petov navrat medzi spicku:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pon 23. Jan 2023 19:08:51

@simko
Pekne napisane a plne suhlasim…napriektomu som proste vcera niekde v kutike duse snival o vitazstve…asi to bude nejaky syndrom zaryteho fanusika :D
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 23. Jan 2023 20:23:18

Mňa môže Peter iba príjemne prekvapiť, ale tieto preteky nie sú až také dôležité aj keď každé víťazstvo poteší. Včera to bolo také zvláštne, predbehli ho dvaja rozbiehači a mne sa videlo ako keby do toho nedal všetko keď videl, že na čelo stráca príliš veľa.
@majo - bolo to na webe Eurosportu začiatku pretekov, ale o nič si neprišiel , bola to nudná etapa. Dnes to malo byť od 18 hodiny na webe a ešte to nie je, tak neviem čo sa deje.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 23. Jan 2023 20:40:18

Už to je na webe Eurosportu, ale iba pohľady na prírodu :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pon 23. Jan 2023 22:04:59

ifčopifčo píše:Už to je na webe Eurosportu, ale iba pohľady na prírodu :D

ja som blazon pre mna ziaden pretek ci etapa nieje nudna 8-)
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Val » Pon 23. Jan 2023 23:25:00

Aj Tiz-Cycling Live Stream
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod hujhe » Pon 23. Jan 2023 23:53:04

Peter sa nedostal do spurtu co je skoda. No ale ten prenos je este horsi :D
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Pon 23. Jan 2023 23:57:55

Zatiaľ nič moc z Petrovej strany, dajako si nevie vybrať správne koleso a držať si tempo a rýchlosť. Včera ho tam odpojili, dnes trochu aj zavretý, ale to práve vyplýva zo zlej pozičnej jazdy - donedávna jeho najsilnejšia stránka. Zajtra dojazd preňho, teda pred pár rokmi ideálny.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Uto 24. Jan 2023 1:09:16

zakliata.panna píše:Zatiaľ nič moc z Petrovej strany, dajako si nevie vybrať správne koleso a držať si tempo a rýchlosť. Včera ho tam odpojili, dnes trochu aj zavretý, ale to práve vyplýva zo zlej pozičnej jazdy - donedávna jeho najsilnejšia stránka. Zajtra dojazd preňho, teda pred pár rokmi ideálny.

Oprava: Dnes, pisem to o 0:07, je to etapa na atak v stupani tesne pred najazdom na autodrom - cize pokojne Remco spredu, LQS to potom spomalia, kym sa zoradia ake-take vlaciky, tak uz ma k dobru aj 200 metrov. So svojim motorom si to udrzi a sekundy navyse sa vzdy hodia. :) Pozeral som vysledky v tejto etape z minulych rokov, vzdy dajaky utok bol uspesny, a sprinteri vacsinou prezili a bojovali o ,,debnu". Takze Petra si skrtam. :D
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 63 hostia

cron