Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Str 17. Máj 2023 16:53:49

Tak to ti poviem…to Giro je riadny masaker…pred etapou pocas etapy ale aj po nej…cele zle…kym zacnu poriadne kopce tak uz nebude mat do nich kto sliapat
Pozrel som si na mobile poslednych 5km vo francuzsku a ked som v poslednom km videl peta na cca 3 pozicii v pelotone az ma nadvihlo a nasledne v rom finishy ocividne ho nevypinalo tak ako doteraz…tak snad nas este niecim tento rok potesi…ako som pisal uz v januari…mne uplne staci 4ty duhovy dres :lol:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Roman » Str 17. Máj 2023 17:45:45

A ten co vyhral je ten, ktoreho porazal Svrcek?
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Str 17. Máj 2023 17:49:25

Roman píše:A ten co vyhral je ten, ktoreho porazal Svrcek?


Tak tak…pracidelne si to rozdavali medzi juniormy
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Roman » Str 17. Máj 2023 17:57:41

Ejha tak to uz aby aj Martin zacal vyhravat, mal by mat na to
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Str 17. Máj 2023 18:32:24

Roman píše:Ejha tak to uz aby aj Martin zacal vyhravat, mal by mat na to


Bolo by skvele ak by takato jednoducha logika naozaj fungovala ale nebyva to samozrejmostou
To ze boli na tom vykonnostne ako juniory viacmenej rovnako neznamena ze to musi tak byt aj nadalej…hlavne ten prechod k muzom byva rozny a vykonnostny narast smerom k wt cyklistike byva u kazdeho individualny…niekto sa do toho dostabe skor iny neskor…zober si taku dvojicu remco a karel vacek…pepicek bol v podstatne jedinym realnym superom remca a kde su teraz? Ano viem ze karel si presiel velkymi aj zdravotnymi problemami ale taky je sport…uz v poslednom juniorskom roku mu remco dost odskocil a teraz by sa mu v haku asi dlho neudrzal(bohuzial)
Dalsi faktor ja vidim teamoch v ktorych francuz a svrco jazdia…gregorie je v teame ktory je roky budovany okolo 2 vrcharoch a jedneho (fake)sprintera…plus maju skvelych casovkarov ktory su sice aj vyborny klasikary ale na nich sa s vynimkou par belgickych klasik takmer nejazdi…preto je logicke ze dnes mlady francuzsky talent vo francuzskom teame dostal sancu ist na vitazstvo…ked si pozries startovku tak okrem neho je tam pre mna akotak zname meno len dalsi francuz Le Gac ktory tiez nieje ziadnou klasikarskou hviezdou…no a pozri si v akej zostave zvykne pretekat Martin…aj teraz konkretne by pri tych menach co su vo francuzsku mal sancu ist na seba jedine ze by vsetci ostatny nenastupili do etapy
No som si isty ze Martin pojde hore a ze jeho cas pride…uz tuto jar dokazal ze nieje len do poctu a myslim si ze v hierarchii quickstepu dost stupol…nic nam neostava len si pockat verit a fandit
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Str 17. Máj 2023 19:41:12

@majo - napísal si to lepšie ako by som to urobil ja, tak vďaka :D Peter ma dnes veľmi príjemne prekvapil, včera to vyzeralo, e pokračuje vo výkonoch z prvej časti seóny, ale dnes to bol jeho najlepší výkon v sezóne a už teraz sa teším na majstrák a jeho súboj so Svrčom.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Roman » Str 17. Máj 2023 19:58:48

Ano rozumiem. Ja len verim, ze Martin sa postupne vypracuje a je tam ten potencial vyhravat.
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Str 17. Máj 2023 20:12:43

@roman
O tom ja absolutne nepochybujem ze ten potencial ma a zelam mu uspesnu a dlhu karieru
@ifco
Dakujem…velky kompliment pre mna si dal
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Štv 18. Máj 2023 17:47:27

Nechcem to zakriknut ale peto vyzera ze je na tom celkom slusne…strasne sa tesim
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Keram » Štv 18. Máj 2023 18:31:55

Ja som tiez milo prekvapeny Petovou formou. Vyzera ze chce sa umiestnit aj v celkovom. Velmi som zvedavy na 5.etapu. Ak tam neodpadne tak je na tom velmi dobre.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Sob 20. Máj 2023 19:05:25

Peter bojoval, ale dnešok ukázal jeho súčasné limity, akonáhle sa v závere zrýchlilo tak nestačil, s touto formou asi nemá ako vyhrať nejaké preteky (okrem majstráku), ale priestor na zlepšenie ešte je, aj keď je otázne či už nie je na limite svojho motora.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Keram » Sob 20. Máj 2023 22:53:30

Peto sa fakt snazil dnes, dlho drzal pozicie. Bohuzial potom ho odpalilo kilometer pred cielom. Male pozitivum ze udrzal top 10 v celkovom. Su tam naznaky zlepsenia ale smerom k TDF dufajme aspon ze svoju poslednu Tour dojde do konca. Pripadne mohol by vyskusat aj par unikov pri svojej derniere.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Ned 21. Máj 2023 7:39:36

Jój, zmiešané pocity mám. Na jednej strane mi to je ľúto, lebo včera 2 kilometre pred páskou vyzeral Peter tak dobre! Potom si však vystúpil. Na druhej strane, keď som videl útok Hagenes a Grégoire, tak som sa obával, že Peter nakúpi aj minútu. Do cieľa prišiel s mankom 19 sekúnd, čo vôbec nie je zlé. Zrejme si ten záverečný kopec prešiel vlastným tempom, dokázal dosť dobre limitovať stratu a udržať sa v TOP10. A to vnímam ako úspech. 8-)
Stále platí, že Peter je najkonzistnejším jazdcom na pretekoch v Dunkerque (výsledky: 10., 4., 11., 6., 16.), drží TOP10 v celkovom poradí a dnes by si veľmi, ale naozaj veľmi, zaslúžil tú etapku...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Ned 21. Máj 2023 22:07:13

Mame za sebou 6 dni pretekania s Petrom, klobuk dole, ako bojoval, aj ked to uz davno nie je ono. Ako niekto prednedavnom pisal, za starych cias by minimalne 2 etapy boli jeho a GC tiez. Napr. v 2. etape na zaverecnom stupani by stihol dat este autogram, vyvetrat tretry a zdvinut koleso. :D A to iste aj vcera. Bohuzial, vykon aj rychlost su uz prec. Pri ucasti dalsich top sprinterov a top klasikarov na Okolo Svajciarska a TdF je sanca na etapu nulova, to si dovolim tvrdit s istotou. Co sa tyka dokoncenia TdF, to by mal zvladnut, nie som pesimista ako Keram ;) , zase oproti sprinterom ako Groenewegen, Jakobsen, Cav, Bennett atd. je na tom lezecky o triedu lepsie, ked to oni zvladnu, comu verim ja aj organizatori ;) , tak nie je problem. Viem, ze je to asi Petrovi suma-fuk, ale prajem mu aspon jednu vyhru - ci uz na nasom majstraku, alebo na Okolo Slovenska, ak teda pride, aby neskoncila jeho seria s vyhrami v kazdej sezone medzi profikmi, i ked o tu seriu s WT vyhrami v sezone pride...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Sob 10. Jún 2023 11:37:17

Zajtra začína Švajčiarsko, pozeral som profily, Petrove šance na top 10 vidím v 2. etape a v 6. etape, tam to bude ale ťažké, 7, etapa bude pravdepodobne nad jeho súčasné možnosti. Celkovo nejaké víťazstvo bude veľký zázrak, top 3 bude malý zázrak a top 5 asi na hranicu možného. Na top 10 v tých dvoch etapách celkom verím, pričom 5. etapa bude o prežití.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod water202 » Pon 03. Júl 2023 21:20:46

Rozhodol som sa napisat sem do tohto vlakna aby bolo kazdemu jasne ze ma nezaujima nikto iny na svete ale len jeden z bratov Saganovcov.
Konkretne Peter.

Zhrozeny, znechuteny, sklamany.
To je moj osobny vztah k Petrovi v tejto chvili.
Kedysi to bolo na urovni zboznovania az uctevania a nehanbim sa za to.

Uz som vo veku kedy ma nezaujimaju vyjadrenia do novin ale skutky a fakty.

Faktom je ze vedome porusil zakaz vychadzania v Monaku a opity napadol policajta. Bol za to sudeny a uznany vinnym.
(Ku cti Juraja sluzi, ze on soferoval skuter a vypite nemal)

Faktom je ze ohrozil bezpecnost seba aj verejnosti ked z vyse 3ma promile soferoval skuter. Bol za to sudeny a uznany vinnym.
Dajte si to do suvislosti s tym ked v 2018 v CR organizovala spolocne majstrovstva Kreuzigerova a Roman s Vakocom mali tie videa kde popisovali ake su hrozby na ceste pre cylistov, Peter ich podporil pocas interview. Sam potom v 2019 loboval za 1.5m odstup od cyklistov na ceste.
Faktom je ze ked sposobil tento skutok a vedel aj o rozsudku nemal absolutne ziadnu pokoru a po dojazde MSR si vylial zlost na nevinnom jazdcovi o ktorom vtedy nemohol tusit ci nema nejake zranenie.

To su prosim pekne 2 pripady kedy Petra ozrateho chytila policia. V oboch pripadoch par dni pred pretekmi.
V tychto 2 pripadoch je FAKTOM ze v ramci pripravy chlastal.

Ja som len rekreacny sportovec a nieco mam odchlastane.
Ne sebe viem ako na moj vykon negativne vplyva chlast.
V profesionalnom pelotone kde sa hra o kazdy watt, ktore su moje nohy schopne tlacit....
No nebudem SPEKULOVAT, ale svojim sedliackym rozumom mi vychadza ze ten vykon noh po chlaste nesiel hore.

Nespekulujem kolko razi chlastal pred pretekmi a nevystrajal az tak aby ho policia lapila.

Tym co som napisal som chcel povedat ze uz navzdy vo mne zostane ten pocit CO KEBY.
Peter Sagan je a bude jednym z najlepsich sportovcov SR.
Peter Sagan je a bude legendou svetovej cyklistiky.

Ale ak by dodrziaval zivotospravu o KOLKO VIAC mohol dosiahnut.

Stale mu fandim a ked je v zavere pretekov v popredi zatajim dych a drzim palce.

Ak vam to nahodou uniklo tu je cerstvy rozhovor so Stybym o Petrovi https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-cyklistika-tour-de-france/433532/stybar-o-saganovych-zacatcich-kdo-to-je-asi-bude-dobrej-byl-to-showman.html
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod kamel1 » Pon 03. Júl 2023 22:33:25

water202 píše:Rozhodol som sa napisat sem do tohto vlakna aby bolo kazdemu jasne ze ma nezaujima nikto iny na svete ale len jeden z bratov Saganovcov.
Konkretne Peter.

Zhrozeny, znechuteny, sklamany.
To je moj osobny vztah k Petrovi v tejto chvili.
Kedysi to bolo na urovni zboznovania az uctevania a nehanbim sa za to.

Uz som vo veku kedy ma nezaujimaju vyjadrenia do novin ale skutky a fakty.

Faktom je ze vedome porusil zakaz vychadzania v Monaku a opity napadol policajta. Bol za to sudeny a uznany vinnym.
(Ku cti Juraja sluzi, ze on soferoval skuter a vypite nemal)

Faktom je ze ohrozil bezpecnost seba aj verejnosti ked z vyse 3ma promile soferoval skuter. Bol za to sudeny a uznany vinnym.
Dajte si to do suvislosti s tym ked v 2018 v CR organizovala spolocne majstrovstva Kreuzigerova a Roman s Vakocom mali tie videa kde popisovali ake su hrozby na ceste pre cylistov, Peter ich podporil pocas interview. Sam potom v 2019 loboval za 1.5m odstup od cyklistov na ceste.
Faktom je ze ked sposobil tento skutok a vedel aj o rozsudku nemal absolutne ziadnu pokoru a po dojazde MSR si vylial zlost na nevinnom jazdcovi o ktorom vtedy nemohol tusit ci nema nejake zranenie.

To su prosim pekne 2 pripady kedy Petra ozrateho chytila policia. V oboch pripadoch par dni pred pretekmi.
V tychto 2 pripadoch je FAKTOM ze v ramci pripravy chlastal.

Ja som len rekreacny sportovec a nieco mam odchlastane.
Ne sebe viem ako na moj vykon negativne vplyva chlast.
V profesionalnom pelotone kde sa hra o kazdy watt, ktore su moje nohy schopne tlacit....
No nebudem SPEKULOVAT, ale svojim sedliackym rozumom mi vychadza ze ten vykon noh po chlaste nesiel hore.

Nespekulujem kolko razi chlastal pred pretekmi a nevystrajal az tak aby ho policia lapila.

Tym co som napisal som chcel povedat ze uz navzdy vo mne zostane ten pocit CO KEBY.
Peter Sagan je a bude jednym z najlepsich sportovcov SR.
Peter Sagan je a bude legendou svetovej cyklistiky.

Ale ak by dodrziaval zivotospravu o KOLKO VIAC mohol dosiahnut.

Stale mu fandim a ked je v zavere pretekov v popredi zatajim dych a drzim palce.

Ak vam to nahodou uniklo tu je cerstvy rozhovor so Stybym o Petrovi https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-cyklistika-tour-de-france/433532/stybar-o-saganovych-zacatcich-kdo-to-je-asi-bude-dobrej-byl-to-showman.html


No hlavne že Valach je spokojný, "forma je dobrá", Peťo ke v pohode...a tie podobné kecy...oni si z nás už fakt robia prdel...Smutno mi je z toho ako dopadol veľký šampión. Po Belgických novinách si už z neho robia prdel. Ešte si zabudol ako v čaae vrcholu Omikron vlny išiel s celou partiou lyžovať do jedného z ohnísk. Samozrejme schytal tretíkrát covid, ktorý ho vyradil na trištvrte sezóny. Skrátka bol výborný jazdec a keby mal len za mak viac inteligencie a životosprávy mohol dokázať eštw oveľa viac. Takto sa jeho derniéra mení na komédiu
kamel1
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv 13. Aug 2020 10:54:31

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Pon 03. Júl 2023 23:00:09

ludia neblaznite. to si naozaj myslite ze ak by Peto nevypil za cely rok ani kvapku alkoholu ze by tam teraz na TDF a vobec cele posledne sezony trhal asfalt? ja som si isty ze tie vysledky by boli uplne rovnake aj keby sa zdrzal nejakych prilezitostnych opijasov. Petrov koniec zacal padom na TdF 2018, vtedy sme to este netusili aj ked boli take obavy u niektorych, ze to bol pad ktory moze ukoncit karieru (ved podobne dopadol Froome, len Sagan bol omnoho viac osvaleny a tak Petrov pad neskoncil nejakou operaciou a dlhou rekonvalescenciou). odvtedy mal par vybornych zableskov (Yorkshire 2019 a vitazna etapa na Giro 2020) lenze potom prisiel prvy covid (predpokladam ze sa jednalo o britsky variant alfa ktory bol pre pluca velmi zly) a ten to cele dorazil. nezabudajme ze Erikovi Baskovi ten variant ukoncil karieru. dostali ho spolu este aj s Jurajom na sustredeni myslim ze v Sierra Nevade. mne vadi len to ze Peter jazdil ozraty. nevadi mi ze v aprili/maji sa obcas opije v Monaku. je to jeho vec a jeho zamestnavatela, a ja ako fanusik si uz po tych rokoch uvedomujem ze tie vysledky uz lepsie nebudu hoci by sa aj cely rok vyvaroval kvapky alkoholu.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Uto 04. Júl 2023 9:39:42

simko píše:ludia neblaznite. to si naozaj myslite ze ak by Peto nevypil za cely rok ani kvapku alkoholu ze by tam teraz na TDF a vobec cele posledne sezony trhal asfalt? ja som si isty ze tie vysledky by boli uplne rovnake aj keby sa zdrzal nejakych prilezitostnych opijasov. Petrov koniec zacal padom na TdF 2018, vtedy sme to este netusili aj ked boli take obavy u niektorych, ze to bol pad ktory moze ukoncit karieru (ved podobne dopadol Froome, len Sagan bol omnoho viac osvaleny a tak Petrov pad neskoncil nejakou operaciou a dlhou rekonvalescenciou). odvtedy mal par vybornych zableskov (Yorkshire 2019 a vitazna etapa na Giro 2020) lenze potom prisiel prvy covid (predpokladam ze sa jednalo o britsky variant alfa ktory bol pre pluca velmi zly) a ten to cele dorazil. nezabudajme ze Erikovi Baskovi ten variant ukoncil karieru. dostali ho spolu este aj s Jurajom na sustredeni myslim ze v Sierra Nevade. mne vadi len to ze Peter jazdil ozraty. nevadi mi ze v aprili/maji sa obcas opije v Monaku. je to jeho vec a jeho zamestnavatela, a ja ako fanusik si uz po tych rokoch uvedomujem ze tie vysledky uz lepsie nebudu hoci by sa aj cely rok vyvaroval kvapky alkoholu.


Chlastanie a vrcholový šport a najmä cyklistika, to nejde dokopy. Schválne hovorím o chlastaní a nie o striedmom pití alkoholu v malých množstvách mimo pretekov a prípravy. Vysvetli mi prosím ťa, prečo je Peter tento rok ešte slabší ako minulý a to dosť výrazne, keď mal v tejto sezóne výbornú prípravu, nemal žiadnu väčšiu chorobu? Pády. Iste, treba mať aj šťastie, ale na Roubaix sa Peter podľa všetkého vyváľal svojou chybou, na majstrovstvách to bola tiež jeho chyba, prečo padá častejšie ako počas svojej predchádzajúcej kariéry? Je to len o šťastí :?: Pád Petra a Froomieho, to sa IMHO nedá porovnávať, to nebolo len o osvalení, veď Peter ešte dokončil Tour, Froomie bol v ohrození života, Peter mal pri páde 28 rokov, Froomie výrazne viac.
Ako chce uspieť na Tour, keď nedokázal na majstrovstvách poraziť nešprintérov Vaceka a Štočeka v technickom závere ktorý mu vždy sedel? Aj včera, len samé výhovorky, aké je to nebezpečné, akí sú domestici zlí, nechce sa zabiť ..... Veď to je smiešne. Nemá výkonnosť, nedokáže udržať pozíciu, prepadáva sa do zadu pretože je slabší ako rozbiehači iných šprintérov. Nemá fyzické schopnosti bojovať o pozície.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Uto 04. Júl 2023 10:44:09

@ifcopifco
ty mas zarucenu informaciu ze chlasta na tyzdennej baze alebo aspon mesacnej? lebo ja viem o dvoch excesoch. jeden bol v aprili 2021 a jeden v maji 2023. cize velmi podobne obdobie a rozostup dvoch rokov. nie som samozrejme naivny ze by to boli jedine dva pripady za to obdobie ale neverim ani tomu ze by to bolo prilis casto pocas sezony a neverim ani tomu ze to ma vplyv na jeho vykonnost.
pozor, neporovnavaj pady na zaklade toho ako skoncili. Froome bol kost a koza a par svalov. neviem ci si pamatas ale Sagan mal poriadne panvu narazenu. mozno keby bol vrchar tak ju ma zlomenu. Peter mohol skoncit aj ako Gino Mader. obaja padli do rokliny pri zjazde. suhlasim s tym ze Sagan mal menej rokov ako Froome a tym padom bola rekonvalescencia lahsia.
preco Peto kazdym rokom upada aj po idealnej priprave? neviem, ale popisal som hlavne dovody kontinualneho poklesu vykonnosti. upada od leta 2018. takze urcite to nie je kvoli obcasnemu pitiu. faktor alkohol vobec neberiem ako nejaky extra dovod jeho vykonnosti. jednoducho Petova vykonnost nestaci na vitazstva na top pretekoch ci uz s obcasnym pitim alkoholu alebo bez. alebo dobre. som ochotny pripustit ze urcite mu to neprospieva a som ochotny pripustit ze mozno keby vsetko dodrzal ohladom pripravy tak by na MSR tesne vyhral a vcera by bol niekde na hranici top 10. ale to je maximum. ved neblaznite uz. Peter vam dal zamienku, je to jeho chyba samozrejme, ale vsetci ste sa jej chytili a pomaly si myslite ze Peter chlasta prvu ligu a nebyt toho tak by vyhraval monumenty rad radom , zelene dresy, majstrovstva sveta a podobne. Petra treba zdzubat za jazdu na skutri pod vplyvom a to ostatne to nic neznamena to je jeho vec a jeho timu.
vsetci si tu musite uvedomit ze Petrovi velmi zalezalo na vysledkoch. ved Milano San Remo 2017 je toho jasnym dokazom. on za svoju karieru urcite nerobil nic co by ohrozilo vykonnost a vysledky. on sa chcel zapisat do historie najviac ako sa dalo. preco to uz teraz nedodrzuje a nezalezi mu na tom? odpovedzte si sami...
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 67 hostia