Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Keram » Str 06. Sep 2023 13:02:25

Skoda ze Peter nepride na Okolo Slovenska. Teraz ospravedlnte moje ignoranstvo ale clanok som doslova len preletel ocami cize mozem sa mylit ale nepride ani Total Energies teda. Skoda fakt som dufal ze sa rozluci na domacich pretekoch.

Kde vlastne este Peter bude tuto sezonu startovat? Su nejake info?. Zachytil som len ze opat vyhral nejake kriterium.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Peter Sagan na Okolo Slovenska 2023

Poslaťod sportovec » Str 06. Sep 2023 13:43:06

Tím k nemu nemal koho poslať. Sagana sme pozvali aspoň ako hosťa, vraví Privara
https://sportnet.sme.sk/spravy/cyklistika-peter-sagan-peter-privara-supisky-hlasy-okolo-slovenska-2023/

„Veľmi rád by som prišiel na Okolo Slovenska, ale nezávisí to len odo mňa,“ vysvetľoval v júni Peter Sagan, či ho uvidia slovenskí fanúšikovia.
Reagovali, že nemajú k nemu koho doplniť, aby mohol na Slovensko prísť. Preto sa ako pretekár nezúčastní,“ vysvetľoval na tlačovej konferencii riaditeľ pretekov a šéf slovenskej cyklistiky Peter Privara.

Nemohol by byť SK tím ako to bolo minulý rok?

https://www.procyclingstats.com/race/ok ... /startlist
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod lukas » Sob 09. Sep 2023 20:44:22

Samozrejme, že mu ponúkali zloženie repre okolo neho. Prišiel, videl, zvíťazil pred dvoma rokmi. Vidíte, že na ceste už dávno mentálne skončil, takže je logické, že nechcel prísť a tieto zbytočné motanice... V máji bolo jasné, že nepríde.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Sob 30. Sep 2023 13:42:02

Peto ma zajtra udajne posledne cestne preteky kariery…viem ze ste vacsina z vas nad nim uz zlamali palicu ale ja si myslim ze si zasluzi aby sme si nanho zajtra este spomenuli ci?
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Sob 30. Sep 2023 21:28:37

majo píše:Peto ma zajtra udajne posledne cestne preteky kariery…viem ze ste vacsina z vas nad nim uz zlamali palicu ale ja si myslim ze si zasluzi aby sme si nanho zajtra este spomenuli ci?

Súhlasím, ale k ostatným sa radšej nevyjadrujem už.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifcopifco » Ned 01. Okt 2023 9:22:56

majo píše:Peto ma zajtra udajne posledne cestne preteky kariery…viem ze ste vacsina z vas nad nim uz zlamali palicu ale ja si myslim ze si zasluzi aby sme si nanho zajtra este spomenuli ci?


Úprimne neviem čo očakávaš, ale posledné top 10 by teoreticky mohol dať aj keď podľa štartovky nie je ani jednotkou svojho tímu, držať palce mu samozrejme budem a myslím si, že všetci jeho fanúšikovia.
ifcopifco
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 03. Feb 2016 9:17:46

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Ned 01. Okt 2023 18:10:41

ifcopifco píše:
majo píše:Peto ma zajtra udajne posledne cestne preteky kariery…viem ze ste vacsina z vas nad nim uz zlamali palicu ale ja si myslim ze si zasluzi aby sme si nanho zajtra este spomenuli ci?


Úprimne neviem čo očakávaš, ale posledné top 10 by teoreticky mohol dať aj keď podľa štartovky nie je ani jednotkou svojho tímu, držať palce mu samozrejme budem a myslím si, že všetci jeho fanúšikovia.


Ja som absolutne nic neocakaval…bolo mi uplne jedno ako smonci alebo ci vobec dokonci…islo mi len o to ze pred par rakmy by sme tu mali birlivi debatku uz tyzden dopredu a teraz niektori mozno ani nevedeli ze niekde startuje
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifcopifco » Ned 01. Okt 2023 18:14:34

majo píše:Ja som absolutne nic neocakaval…bolo mi uplne jedno ako smonci alebo ci vobec dokonci…islo mi len o to ze pred par rakmy by sme tu mali birlivi debatku uz tyzden dopredu a teraz niektori mozno ani nevedeli ze niekde startuje

O čom by tá debatka mala byť v súčasnosti? Diskutovať o Saganovi? To asi každému znechutila jedna jeho nemenovaná fanúšička ;)
ifcopifco
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 03. Feb 2016 9:17:46

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifcopifco » Ned 01. Okt 2023 19:47:22

https://www.sp-resort.sk/
Chystáte sa navštíviť?
ifcopifco
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 03. Feb 2016 9:17:46

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Keram » Ned 01. Okt 2023 21:36:05

Je to divny pocit. Aj ked samozrejme tep 190 a nervy pri Petrovi nemame uz nejaky ten cas aj tak ma dnes prepadla nostalgia. Skoncila jedna era ktoru si budeme pamatat navzdy. Bodaj by sa mu Svrco aspon vzdialene priblizil.

Dakujeme Peter bola to zabava sledovat. Roky 12 az 18 boli top. Nebolo preteku kde by nas to nebavilo ako Petovych fanusikov.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifcopifco » Pon 02. Okt 2023 14:34:38

Keram píše:Je to divny pocit. Aj ked samozrejme tep 190 a nervy pri Petrovi nemame uz nejaky ten cas aj tak ma dnes prepadla nostalgia. Skoncila jedna era ktoru si budeme pamatat navzdy. Bodaj by sa mu Svrco aspon vzdialene priblizil.

Dakujeme Peter bola to zabava sledovat. Roky 12 az 18 boli top. Nebolo preteku kde by nas to nebavilo ako Petovych fanusikov.


Ja by som tam ešte v pohode pridal aj rok 2019, nebol horší ako rok 2014 a Peter stále bavil. Svrčo má smolu na zranenia, teraz koleno, to je veľmi nepríjemné a Leo Konig by vedel rozprávať, dúfajme, že sa dá do poriadku a bude mať konečne medzi profíkmi sezónu bez prerušení a zdravotných problémov.
ifcopifco
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 03. Feb 2016 9:17:46

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pon 02. Okt 2023 21:26:48

ifcopifco píše:
majo píše:Ja som absolutne nic neocakaval…bolo mi uplne jedno ako smonci alebo ci vobec dokonci…islo mi len o to ze pred par rakmy by sme tu mali birlivi debatku uz tyzden dopredu a teraz niektori mozno ani nevedeli ze niekde startuje

O čom by tá debatka mala byť v súčasnosti? Diskutovať o Saganovi? To asi každému znechutila jedna jeho nemenovaná fanúšička ;)

Alebo napr aj ty.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod pmts » Uto 03. Okt 2023 17:54:42

ifcopifco píše:
Keram píše:Je to divny pocit. Aj ked samozrejme tep 190 a nervy pri Petrovi nemame uz nejaky ten cas aj tak ma dnes prepadla nostalgia. Skoncila jedna era ktoru si budeme pamatat navzdy. Bodaj by sa mu Svrco aspon vzdialene priblizil.

Dakujeme Peter bola to zabava sledovat. Roky 12 az 18 boli top. Nebolo preteku kde by nas to nebavilo ako Petovych fanusikov.


Ja by som tam ešte v pohode pridal aj rok 2019, nebol horší ako rok 2014 a Peter stále bavil. Svrčo má smolu na zranenia, teraz koleno, to je veľmi nepríjemné a Leo Konig by vedel rozprávať, dúfajme, že sa dá do poriadku a bude mať konečne medzi profíkmi sezónu bez prerušení a zdravotných problémov.


V prvom rade dúfajme že bude medzi profíkmi o rok :roll: . Podľa dnešných správ by iba šestica zo Soudalu mala ísť do Jumba. Držme Martinovi palce!
pmts
 
Príspevky: 418
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod konyk87 » Uto 03. Okt 2023 21:56:10

ja mam este zasadnejsiu otazku - kto je ifcopifco? nejake alterego k ifčopifčo?
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifcopifco » Uto 03. Okt 2023 22:21:24

konyk87 píše:ja mam este zasadnejsiu otazku - kto je ifcopifco? nejake alterego k ifčopifčo?

Samozrejme, že som to ja,po určitých zmenách v mojom počítači, čistení, sa mi nedalo prihlásiť a tak som použil v podstate rovnaké konto len bez diakritiky, nehľadaj v tom žiadne konšpirácie :P
ifcopifco
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str 03. Feb 2016 9:17:46

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Uto 03. Okt 2023 22:26:07

Už som tu aj s diakritikou :lol: Spokojný?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod konyk87 » Štv 05. Okt 2023 6:10:21

je to trochu lepsie, ale podozrenie zostalo :D
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Štv 05. Okt 2023 9:04:39

@konyk87
Ci pana tak ty mas ridne pozorovacie schopnosti…ja este aj tu tvoju otazku na ifca som si musel precitat 3x kym som si vsimol ten rozdiel :lol:
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Štv 05. Okt 2023 22:01:41

konyk87 píše:je to trochu lepsie, ale podozrenie zostalo :D


A z čoho ma upodozrievaš, nech neumriem sprostý? Z toho, že som si zmenil prezývku aby som diskutoval pod druhým kontom a urobil som to tak idiotsky, že som len vynechal diakritiku v nicku? :lol: Mimochodom, celkom ľahko zistíš, že nick bez diakritiky je zaregistrovaný v roku 2016, bolo to v čase, keď sa prerábal web a nešlo sa mi prihlásiť pod starou prezývkou. To sa dá overiť tiež v diskusii, zmeny spomína Lukáš.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod konyk87 » Pia 06. Okt 2023 10:40:39

ale ved to neber tak vazne, na to je tu elviska :) bola to len referncia na jeden z mojich oblubenych vtipkov...

„Kohn, zdá sa mi, že sa mi nejako vyhýbate.“
„Nuž, viete, keď ste boli naposledy u nás, tak manželke zmizol náhrdelník.“
„To by som si predsa nedovolil!“
„No áno, veď sme ho potom aj našli, ale podozrenie zostalo...“

a skor mi islo o opacny pripad, ze niekto si takto nenapadne prisvoji iny nick s nenapadnou zmenou a moze sa tu zacat navazat do inych pouzivatelov a tym povodnemu majitelovi skodit.
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 258 hostia