Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Bratia Saganovci

Poslaťod Cycling-Info.sk » Pon 21. Feb 2022 16:16:31

Nová téma pre Saganovcov, pretože "Slováci vo World Tour" už nie je úplne aktuálnym názvom.
Cycling-Info.sk
Administrátor
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:05:28

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 27. Mar 2022 14:45:07

Zatiaľ nie je nič v tejto téme, tak dám asi sem. Prečítajte si, teda skôr preložte.
Rozhovor v maďarčine aj keď preložený od Belgicanov , škoda ze naše média nič, alebo preberú to možno neskôr. Peter hovorí ze tretiu dávku dostane po Paris Roubaix (takže asi toľko pre pochybovačov, čo si myslia, že nie je zaockovany vôbec , lebo aj takí sa nájdu ) a hovorí troska aj o vojne.
https://www.eurosport.hu/kerekpar/sagan ... tory.shtml
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 27. Mar 2022 14:49:22

elviska píše:Zatiaľ nie je nič v tejto téme, tak dám asi sem. Prečítajte si, teda skôr preložte.
Rozhovor v maďarčine aj keď preložený od Belgicanov , škoda ze naše média nič, alebo preberú to možno neskôr. Peter hovorí ze tretiu dávku dostane po Paris Roubaix (takže asi toľko pre pochybovačov, čo si myslia, že nie je zaockovany vôbec , lebo aj takí sa nájdu ) a hovorí troska aj o vojne.
https://www.eurosport.hu/kerekpar/sagan ... tory.shtml

https://www.cyclingnews.com/news/peter- ... um=twitter
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Ned 27. Mar 2022 17:55:05

Budem rad a asi aj ostatni, ak Peter a ludia z jeho okolia povedia skutocnu pravdu o jeho (ne)forme. Dnesny vykon je na urovni podpriemerneho domestika. Ak je za tym postkovidovy syndrom alebo daco ine, tak by sme to vsetci pochopili. Lebo po dnesku to vidim ako zahravanie sa s dobrym menom Petra Sagana, resp. tliachanice ako pri Froomovi, ktory sa uz dve sezony pripravuje na nieco a nikto nevie na co...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod kamel1 » Ned 27. Mar 2022 18:21:33

No tú pravdu by sme už ocenili asi všetci. Bojím sa však, že sa ju nedozvieme. Každopádne každému slovenskému fanúšikovi musí byť smutno, keď vidí toto Petrovo trápenie. Je vecou len sponzorov, že za toto sú ochotní ho tak kráľovsky platiť. Zjavne ten prístup k životospráve a tréningu už pár rokov nie je taký ako by mal byť. Tešil som sa, ze toto budú jeho najlepšie roky a bude nás baviť na monumentoch a žiaľ to tak už nie je. Ale z úcty k fanúšikom by nás aspoň nemuseli vodiť za nos vyjadreniami, že forma je dobrá. Je snáď najhoršia akú kedy mal
kamel1
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv 13. Aug 2020 10:54:31

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Ned 27. Mar 2022 18:33:33

no nie je to dobre. tieto Petove vykony stacia asi tak ulohu na domestika na Ronde na prvych 100 km. presne ako kedysi Juraj. toto nie je mozne, nieco nie je fanusikom zjavne od timu a od Peta komunikovane. bud Petove telo jednoducho povedalo stop, alebo neviem, ale toto nie je mozne aby odpadal v style ako na E3 alebo G-W. len mi je luto ze pred sezonou robi reklamy v style "I am not done" a teraz taketo vykony, tak to vyznieva velmi blbo.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 27. Mar 2022 18:59:50

@kamel1
Možno sa dozvieme neskôr, a to že ma dobru formu som nikde nepočula, len to že sa cítil dobre pred Milanom. Ani tlačovky teraz nemal.
@simko
To akože aké reklamy počuješ a neskončil, skončí keď to povie on a nie, ľudia tzv fanúšikovia, keď to už mám tak napísať.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod kamel1 » Ned 27. Mar 2022 21:03:39

elviska píše:@kamel1
Možno sa dozvieme neskôr, a to že ma dobru formu som nikde nepočula, len to že sa cítil dobre pred Milanom. Ani tlačovky teraz nemal.
@simko
To akože aké reklamy počuješ a neskončil, skončí keď to povie on a nie, ľudia tzv fanúšikovia, keď to už mám tak napísať.


@elviska napr.tu hned v podnadpise: https://sportnet.sme.sk/spravy/peter-sa ... om-boonen/

Je mozne, ze si to novinar sam parafrazoval. Vety "Citil som sa dobre" "Na nadchadzajuce klasiky sa pozeram s optimizmom" Vsak povedal naisto. Bud zavadzal vedome uz vtedy, alebo sa dobre a optimisticky citi stale aj ked ma horsiu vykonnost ako Terpstra. To, ze ked sa zavne zavodit na prvom mensom brdku sa uz tak dobre neciti a odpada medzi prvymi vidime vsetci...Chceme toho tak vela aby povedal pravdu? Prijmeme to lahsie, nech je akakolvek, ako toto, lebo clovek sa nadeja, ze hadam uz bude na tom lepsie a ono je to.este horsie. Ved sa pomaly ani do TV prenosu nedostane uz. Volakedy sme vidali a citali kde.ake preteky Sagan vyhral. Dnes uz citame len kde sa zucastnil a o.chvilu uz budeme len pocut ake preteky boli
kamel1
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv 13. Aug 2020 10:54:31

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Ned 27. Mar 2022 21:43:26

Presne ako píšu Kamel a Simko. Elviska, ty si stále myslíš, že ho hejtujeme a nie sme fanúšikovia. Práveže sme a veľkí, napr. na Sme ho Ifčo často obhajuje pred trolmi, ja sa tiež snažím, keď sa zapojím. Len nás už nebaví počúvať o ,,cítil som sa dobre; zlepšujem sa; ešte vám ukážem atď." - samozrejme, parafrázoval som Petrove slová, len toto my pozorujeme z jeho vyjadrení. Zober si dnešok, ak by vypadol po poslednom prejazde Kemmelbergom, tak čert to ber, ale on jednoducho nestačil ani Jakobsenovi (čistokrvný šprintér, ktoré museli ,,ťahať" na Vuelte cez kopce) alebo Vivianimu atď a prepadol sa už počas prvého prejazdu. To by možno zvládol asi aj najhorší ,,vrchár" medzi šprintérmi Mareczko... Je to fér zo strany ,,Sagan teamu", že vypúšťajú do medií kačice? Lebo po týchto dvoch klasikách sú správy o Petrovej zlepšujúcej sa ,,forme" doslova kačicami. A tebe ako veľkej fanúšičke, asi najväčšej na tomto fóre, nie je tiež blbé, že musíš takto smutne pozerať na jeho výkony a nevedieť pravdu?
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Keram » Ned 27. Mar 2022 21:44:49

Tuto sezonu mal Peter opat zdravotne problemy a nie idealnu pripravu ale to mal aj minule sezony ale toto je tragicke zatial. On je o dva levely nizsie ako minulu sezonu . Ok ma dve miesta v top 5 ale to boli rovinky a vytazil z pozicnej jazdy v pelotone ktora sa neda zabudnut. Chcem povedat ze ta kondicka alebo ako to nazvat je velmi podpriemerna. Nie je to ziadny hejt skor ma to dost mrzi. A nemyslim si ze Peter to nejak flaka. Ale bolo by vhodne zistit co je za tym. Ja byt jeho zamestnavatel tak mi svietia vsetky cervene kontrolky. Tak dufam ze zistia co je za tym.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 27. Mar 2022 22:42:06

@kamel1 Ja som pocula a čítala že sa cítil dobre, počas Sanrema, ďalej nič. A tiež som smutná ze mu to nejde,, ale počkám si. A troska aj ho chápem, že prečo sa až tak nevyjadruje. A keď dačo povie, zle pre niektorých.....
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Ned 27. Mar 2022 22:47:48

@zakliata.panna Nikde nepíšem že trollujete,, ale ten skepticizmus len stále a stále, špekulovacky atď . A keď Vás nebaví počúvať alebo čítať jeho vyjadrenia tak ho nesledujte čo povie. A nerobia náhodou tie kačice aj médiá? Keďže Peter nemá nič na sociálnych sieťach. Ano, nevieme pravdu, ale ako píšem hore počkám si.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Gaučový profesionál » Pon 28. Mar 2022 7:30:18

Sagan spravil rozhovor pre cyclingnews že ciele sú San Remo a zelený na TDF. Na San Reme nemal najmenšiu šancu, myslím si že by na Cipresse odpadol s kondíciou akú ukazuje a na zelený na TDF môže zabudnúť.To by musel rapídne zlepšiť kondíciu aby mal aspoň malú šancu končiť do top 5 v záveroch etáp.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 296
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pon 28. Mar 2022 14:01:25

Gaučový profesionál píše:Sagan spravil rozhovor pre cyclingnews že ciele sú San Remo a zelený na TDF. Na San Reme nemal najmenšiu šancu, myslím si že by na Cipresse odpadol s kondíciou akú ukazuje a na zelený na TDF môže zabudnúť.To by musel rapídne zlepšiť kondíciu aby mal aspoň malú šancu končiť do top 5 v záveroch etáp.

Nebol to rozhovor pre cyclingnews, ale pre belgické médium, prebrali to aj Madari. Ďalej radšej dopredu neriešim.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36


Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Sob 02. Apr 2022 15:37:13

vieme nieco nove ohladom tych testov? nejako zostalo ticho. nastupi teda 5.4 Peto na start tych pretekov vo Francuzsku?
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Sob 02. Apr 2022 17:56:08

Snad to nieje nevhodne ze tu pridam link z konkurencneho webu ale ten clanok je podla mna skvely
@lukas
Ak to vymazes tak pohoda pochopim to

https://www.mtbiker.sk/clanky/125442/pe ... #komentare
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Sob 02. Apr 2022 20:22:28

simko píše:vieme nieco nove ohladom tych testov? nejako zostalo ticho. nastupi teda 5.4 Peto na start tych pretekov vo Francuzsku?

Zatiaľ nič.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Sob 02. Apr 2022 20:24:27

majo píše:Snad to nieje nevhodne ze tu pridam link z konkurencneho webu ale ten clanok je podla mna skvely
@lukas
Ak to vymazes tak pohoda pochopim to

https://www.mtbiker.sk/clanky/125442/pe ... #komentare

Tiež som to čítala a v pohode článok, možno nájde sa tam pár vecí čo nesúhlasím, ale veľmi málo. Takže dobrý článok.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod water202 » Ned 03. Apr 2022 21:24:03

Peto je uz skrtnuty aj zo startovky Circuit Sarthe :(

https://www.procyclingstats.com/race/circuit-sarthe/2022/gc/startlist
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Ďalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia