Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 22. Aug 2022 8:03:10

Ahojte, po TdF mal Peter v pláne ísť už len päť jednorázoviek - Hamburg, Bretagne, Québec, Montréal a MS. Na PCS však má napísanú iba Kanadu (obe klasiky) a MS, Bretagne Classic mu odtiaľ zmizla... :( Neviete čo sa stalo? Snažil som sa tešiť aspoň z mála... A z toho mále je zrazu ešte menej.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pon 22. Aug 2022 9:27:29

Za Slušný Svet píše:Ahojte, po TdF mal Peter v pláne ísť už len päť jednorázoviek - Hamburg, Bretagne, Québec, Montréal a MS. Na PCS však má napísanú iba Kanadu (obe klasiky) a MS, Bretagne Classic mu odtiaľ zmizla... :( Neviete čo sa stalo? Snažil som sa tešiť aspoň z mála... A z toho mále je zrazu ešte menej.


Ani pcs nieje vseveduci ved napriklad oni stoceka uvadzaju v preteku v pobalti v zelenej sutazi az na 8om mieste kym ATT na svojom instagrame sa tesi z matusovho zisku zeleneho dresu
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 22. Aug 2022 11:34:08

Za Slušný Svet píše:Ahojte, po TdF mal Peter v pláne ísť už len päť jednorázoviek - Hamburg, Bretagne, Québec, Montréal a MS. Na PCS však má napísanú iba Kanadu (obe klasiky) a MS, Bretagne Classic mu odtiaľ zmizla... :( Neviete čo sa stalo? Snažil som sa tešiť aspoň z mála... A z toho mále je zrazu ešte menej.


Na fejsbúku má Peter niečo v tom zmysle, že "teraz je čas vyraziť do Francúzska na UCI MS MTB."
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Pon 22. Aug 2022 12:45:10

ifčopifčo píše:
Za Slušný Svet píše:Ahojte, po TdF mal Peter v pláne ísť už len päť jednorázoviek - Hamburg, Bretagne, Québec, Montréal a MS. Na PCS však má napísanú iba Kanadu (obe klasiky) a MS, Bretagne Classic mu odtiaľ zmizla... :( Neviete čo sa stalo? Snažil som sa tešiť aspoň z mála... A z toho mále je zrazu ešte menej.


Na fejsbúku má Peter niečo v tom zmysle, že "teraz je čas vyraziť do Francúzska na UCI MS MTB."

Bude vysielat MS e-MTB nejaka televizia alebo Red Bull kanal? Zatial som nic nenasiel. Ci nahodou niekto z vas nema info. :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pon 22. Aug 2022 19:29:47

zakliata.panna píše:
ifčopifčo píše:
Za Slušný Svet píše:Ahojte, po TdF mal Peter v pláne ísť už len päť jednorázoviek - Hamburg, Bretagne, Québec, Montréal a MS. Na PCS však má napísanú iba Kanadu (obe klasiky) a MS, Bretagne Classic mu odtiaľ zmizla... :( Neviete čo sa stalo? Snažil som sa tešiť aspoň z mála... A z toho mále je zrazu ešte menej.


Na fejsbúku má Peter niečo v tom zmysle, že "teraz je čas vyraziť do Francúzska na UCI MS MTB."

Bude vysielat MS e-MTB nejaka televizia alebo Red Bull kanal? Zatial som nic nenasiel. Ci nahodou niekto z vas nema info. :)

Možno FB UCI MTB.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Štv 25. Aug 2022 15:03:08

Zase som nahnevaný a frustrovaný... :lol:
Spočiatku som si asi myslel, že si zo mňa len uťahujete. To fakt niekto, kto sa seriózne pripravuje na MS a chce na nich podať najlepší výsledok, vymení Bretagne Classic (vzhľadom na profil a nastúpané metre veľmi dobré preteky pred blížiacimi sa MS v Austrálii) za majstrovstvá sveta e-MTB (čo to je za sprostosť? v živote som o niečom takom nepočul...). :? To už hraničí s neúctou športovca voči svojim verným fanúšikom...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Štv 25. Aug 2022 21:34:37

Za Slušný Svet píše:Zase som nahnevaný a frustrovaný... :lol:
Spočiatku som si asi myslel, že si zo mňa len uťahujete. To fakt niekto, kto sa seriózne pripravuje na MS a chce na nich podať najlepší výsledok, vymení Bretagne Classic (vzhľadom na profil a nastúpané metre veľmi dobré preteky pred blížiacimi sa MS v Austrálii) za majstrovstvá sveta e-MTB (čo to je za sprostosť? v živote som o niečom takom nepočul...). :? To už hraničí s neúctou športovca voči svojim verným fanúšikom...


Pozri Peter asi vie ako na tom je a toto robí pre Specialized, už v Utahu trénoval na e-biku, takže v podstate odpísal záver sezóny, verní fanúšikovia mu pošlú na fejsbúku srdiečko, čo iné očakávaš? ;) Mne sa vidí, že cesta je už pre Petra hlavne cestou za zárobkom, ale ja to nekritizujem, je to výsostne vec jeho a tímu ktorý ho platí. On IMHO dotiahol Spešl do TE a musí si plniť sponzorské povinnosti. My, teda presnejšie podaktorí, ako by napísala elviska môžeme byť iba trochu smutní a na zlepšenie nálady si môžeme púšťať videá s jeho úspešnými pretekmi.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Štv 25. Aug 2022 23:05:46

Za slusny svet, Ifco, mne by osobne vobec neprekazalo, ak by vymenil cestu za MTB a cyklokros, tiez su to hodnotne discipliny so skvelymi jazdcami v danej kategorii. A napinave od uvodneho kola, clovek sa nenudi. Len keby sa tomu venoval poriadne. To je ta hlavna vec. 8-) Toto su len take nicnehovoriace odskoky pre potesenie sponzorov...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pia 26. Aug 2022 9:00:57

@Za Slušný Svet
Všetci čo tu vyplakavate, ste nahnevaný, flustrovany nedeľňajší cestný pretek pôjde, odchádza potom na Bretagne. ALE zahraničné mtb portály ste asi nekukli. Ale ľahšie je hneď byt kriticky a
@ifcopifco
A v Utahu trénoval aj na normálnom mtb biku a teraz v Let Gets aj na cestaku, strieda to. Tak neviem co tu tiež vyplakavas, a žiadne srdiečka na FB..
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pia 26. Aug 2022 11:56:47

elviska píše:@Za Slušný Svet
Všetci čo tu vyplakavate, ste nahnevaný, flustrovany nedeľňajší cestný pretek pôjde, odchádza potom na Bretagne. ALE zahraničné mtb portály ste asi nekukli. Ale ľahšie je hneď byt kriticky a
@ifcopifco
A v Utahu trénoval aj na normálnom mtb biku a teraz v Let Gets aj na cestaku, strieda to. Tak neviem co tu tiež vyplakavas, a žiadne srdiečka na FB..


Žiadne srdiečka na fejsbúku? Pod jeho posledným postom ich tam je 6 a niektoré poriadne veľké a to si mu práve ty zabudla to srdiečko dať :lol: Elviska, človek nemôže by "flustrovaný", môže byť frustrovaný, je to od slova frustrácia.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pia 26. Aug 2022 12:18:10

ifčopifčo píše:
elviska píše:@Za Slušný Svet
Všetci čo tu vyplakavate, ste nahnevaný, flustrovany nedeľňajší cestný pretek pôjde, odchádza potom na Bretagne. ALE zahraničné mtb portály ste asi nekukli. Ale ľahšie je hneď byt kriticky a
@ifcopifco
A v Utahu trénoval aj na normálnom mtb biku a teraz v Let Gets aj na cestaku, strieda to. Tak neviem co tu tiež vyplakavas, a žiadne srdiečka na FB..


Žiadne srdiečka na fejsbúku? Pod jeho posledným postom ich tam je 6 a niektoré poriadne veľké a to si mu práve ty zabudla to srdiečko dať :lol: Elviska, človek nemôže by "flustrovaný", môže byť frustrovaný, je to od slova frustrácia.

Nie som na srdiečka.. Nie som v tom veku. A keď neviete poriadne hľadať, tak musím dať info asi ja, TE dajak neinformuje na sociálnych sieťach, že kde štartujú jazdci, ale aj tak sa to dá nájsť., že bude štartovať v nedeľu, ale ľahšie je kritizovať a vyplakavat dopredu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pia 26. Aug 2022 12:38:05

Za Slušný Svet píše:Zase som nahnevaný a frustrovaný... :lol:
Spočiatku som si asi myslel, že si zo mňa len uťahujete. To fakt niekto, kto sa seriózne pripravuje na MS a chce na nich podať najlepší výsledok, vymení Bretagne Classic (vzhľadom na profil a nastúpané metre veľmi dobré preteky pred blížiacimi sa MS v Austrálii) za majstrovstvá sveta e-MTB (čo to je za sprostosť? v živote som o niečom takom nepočul...). :? To už hraničí s neúctou športovca voči svojim verným fanúšikom...

A s akou neuctou hranici k verným fanúšikom? Fanúšikov informuje na sociálnych sieťach a treba aj hľadať troška a nie hneď fnukat. A spomínať tu hneď neuctu voči fanúšikom, flustrovanost.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod slovakpro » Pia 26. Aug 2022 13:00:01

Eliška ty si tak troška mimo nie? Každý jeden tvoj príspevok sa zástavaš sagana. Už je to otravné.
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pia 26. Aug 2022 14:45:45

slovakpro píše:Eliška ty si tak troška mimo nie? Každý jeden tvoj príspevok sa zástavaš sagana. Už je to otravné.

Napis aspoň poriadne moju prezývku. Kde všade sa zastávam Sagana? Keď podaktorí neviete nájsť ze bude štartovať v nedeľu, to nie je zastavanie ale aspoň troška informácia. A mimo nie som, mimo ste skôr podaktori,
keď neviete hľadať ale dopredu kritizujete ze nebude pretekať v Bretagne. A otravný ste aj Vy, flustraciou, už skoro stálou kritikou.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pia 26. Aug 2022 15:02:03

elviska píše:
slovakpro píše:Eliška ty si tak troška mimo nie? Každý jeden tvoj príspevok sa zástavaš sagana. Už je to otravné.

Napis aspoň poriadne moju prezývku. Kde všade sa zastávam Sagana? Keď podaktorí neviete nájsť ze bude štartovať v nedeľu, to nie je zastavanie ale aspoň troška informácia. A mimo nie som, mimo ste skôr podaktori,
keď neviete hľadať ale dopredu kritizujete ze nebude pretekať v Bretagne. A otravný ste aj Vy, flustraciou, už skoro stálou kritikou.

Jaké máš plány po zítřejším šampionátu?
Hned odsud odjíždím do Plouay na silniční závody, potom strávím pár dní v Utahu v nadmořské výšce a budu se připravovat na světový šampionát na silnici. Tam pojedu s tím, že se dá dokázat vše, uvidíme, jak to tam půjde.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pia 26. Aug 2022 15:58:20

elviska píše:Jaké máš plány po zítřejším šampionátu?
Hned odsud odjíždím do Plouay na silniční závody, potom strávím pár dní v Utahu v nadmořské výšce a budu se připravovat na světový šampionát na silnici. Tam pojedu s tím, že se dá dokázat vše, uvidíme, jak to tam půjde.


Tak potom je to jasné, Peter si prečítal naše náreky a rozhodol sa urobiť nám radosť, vďaka Peter, len prečo v emotikonoch nie je srdiečko, hneď by som mu ho poslal. ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Ned 28. Aug 2022 9:13:44

Tak Duri nakoniec bretagne nejde…bohuzial musim skonstatovat ze ma to neprekvapujem…bojim sa ze toto je jeho definitvny koniec v profi cyklistike :(
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod pmts » Ned 28. Aug 2022 11:56:49

Peter je po novom predbežne napísaný aj na Primus Classic a Gooikse Pijl, menších belgických klasikách, ktoré sa idú len týždeň pred MS... To už by mal byť v obstojnej forme a v menšej konkurencii ho môžeme konečne vidieť opäť hrať prvé husle na belgických cestičkách a bergoch ;) ...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Ned 28. Aug 2022 21:28:02

Viem, ze Peter nikdy nemal Bretagne v oblube, ale prist do ciela po jazdcoch ako De Lie, Viviani, Modolo, to nevesti nic dobre. Ak teda nedomestikoval pre inych, co vsak podla niektorych zaberov nevyzeralo, kedze vo vlaciku TE bol na predposlednom mieste, ked ukazovali zabery z pelotonu. Osobne si myslim, ze Peter po vsetkom, co schytal pocas ostatnych sezon, je minimalne -20 %. :? A to znamena nulove sance na dobry vysledok v zvlnenych klasikach.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod pmts » Pon 29. Aug 2022 10:37:15

zakliata.panna píše:Viem, ze Peter nikdy nemal Bretagne v oblube, ale prist do ciela po jazdcoch ako De Lie, Viviani, Modolo, to nevesti nic dobre. Ak teda nedomestikoval pre inych, co vsak podla niektorych zaberov nevyzeralo, kedze vo vlaciku TE bol na predposlednom mieste, ked ukazovali zabery z pelotonu. Osobne si myslim, ze Peter po vsetkom, co schytal pocas ostatnych sezon, je minimalne -20 %. :? A to znamena nulove sance na dobry vysledok v zvlnenych klasikach.


De Lie je takmer najlepší klasikár sezóny, ten ti tam ako zabľúdil :) ?
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 59 hostia