Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Štv 23. Jún 2022 13:33:58

@elviska
nechcem sa tu nejako dotahovat a slovickarcit, ale Lukas sem dal zakulisne info, z ktoreho vyplyva ze Peter nebol chory, to znamena ze covid nemal a preto netreba riesit ziadne nasledky. ja osobne to vnimam tak, ze bud bol test falosne pozitivny, alebo Petrovi naozaj na sliznici nasli koronavirus, ale jednoducho sa to z roznych pricin (uz ziskana imunita, mala virusova naloz...) nerozvinulo do ochorenia Covid. ak by sme si vsetci kazdy den testovali virusy na sliznici tak by sme boli prekvapeni co vsetko tam na dennej baze mame. preto aj ked nasi hokejisti isli do Pekingu tak niektori mali "hranicne" alebo "nejednoznacne" vysledky a museli podstupit opakovany test. a pritom chori neboli.
cize za mna osobne, ja som si to vylozil tak, ze Peter tentokrat nemal covid:) inak nikde som nezachytil ci bol pozitivny aj Daniel Oss. lebo z mojho pohladu neexistuje aby Peter bol pozitivny a Daniel nie:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Štv 23. Jún 2022 13:52:36

@simko
Mne to od Lukáša vyznie skôr neveriacky, ustipacne, prepáčte . Podobnu informáciu som čítala na Twitteri v taliančine . Ale tam to vyznelo normálnejsie. Dneska alebo zajtra asi konci Petrovi karantena a keď sa cíti fajn a je negatívny tak kľudne nech štartuje.
Musíme sa s Covidom už naučiť žiť, a ako sa hovorilo že vakcína je sloboda, nezdá sa mi už. Keď to chytí viackrát aj očkovaní a vidím to aj okolo mňa. Ze viacmenej sa teraz nakazia najmä očkovaní.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Štv 23. Jún 2022 14:02:49

@elviska
ale Lukas neprezentoval svoj osobny nazor na vec. on sa pohybuje predsalen viac v cyklistike a jej zakulisi, nez my. cize iba nam posunul nejaku zakulisnu info. a bez vetra sa ani listok nepohne:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Štv 23. Jún 2022 14:09:06

simko píše:@elviska
ale Lukas neprezentoval svoj osobny nazor na vec. on sa pohybuje predsalen viac v cyklistike a jej zakulisi, nez my. cize iba nam posunul nejaku zakulisnu info. a bez vetra sa ani listok nepohne:)

Však hej,, ale aj tak pre mňa Lukasova informácia vyznela troška čudne.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod konyk87 » Štv 23. Jún 2022 19:22:21

elviska píše:Mne to od Lukáša vyznie skôr neveriacky, ustipacne, prepáčte .


snad len nechces spekulovat nad tym ako to myslel? :?

elviska píše:Musíme sa s Covidom už naučiť žiť, a ako sa hovorilo že vakcína je sloboda, nezdá sa mi už. Keď to chytí viackrát aj očkovaní a vidím to aj okolo mňa. Ze viacmenej sa teraz nakazia najmä očkovaní.


nikto pricetny nikdy netvrdil, ze ockovani sa nenakazia. pri ockovani islo o nieco uplne ine, ale kedze si to ocividne doteraz nepochopila, tak nema zmysel to uz opakovat.
a fakt sa ti zda, ze nie je dostatocna sloboda, ked si to porovnas napr so situaciou spred pol roka, roka alebo nebodaj spred roka a pol predtym ako sa zacalo ockvovat?
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod lukas » Štv 23. Jún 2022 21:50:45

elviska píše:@simko
Dneska alebo zajtra asi konci Petrovi karantena

Aká karanténa? Od utorka trénujú s Jurom v Žiline.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Štv 23. Jún 2022 22:30:40

Lukáš, vďaka za informácie. Niekto na fóre nerozumie skrytému kontextu tvojho komentu o Petrovom ,,kovide", hľadá nejakú iróniu a nakoniec to otočí na úplne dačo iné. :D Ja som dačo šípil už skôr, lebo Bodnar aj Oss v pohodičke absolvovali národnú časovku, pritom sú to najbližší Petrovi parťáci. A keď si ešte teraz napísal o tréningu oboch Saganovcov, tak už je to asi každému jasné. :D
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod hujhe » Pia 24. Jún 2022 1:27:02

Niekde na nete som zachytil ze Peter prvu pol hodinu na Unbound siel uplne bomby a cele to tam potrhal a potom na prvom obcerstvovacom stanku pol sa pol hodinu venoval fanusikom atd :D takze tolko k nasadeniu na Unbound
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pia 24. Jún 2022 14:08:59

@hujhe @zakliatapanna
Tak to mal inak napísať, lebo to vyznelo ironicky, neveriacky ustipacne, nie všetci zoberú informáciu rovnako, nie som jak Vy. A teraz aj Vy ste to napísali ustipacne.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pia 24. Jún 2022 14:10:14

lukas píše:
elviska píše:@simko
Dneska alebo zajtra asi konci Petrovi karantena

Aká karanténa? Od utorka trénujú s Jurom v Žiline.

Však dobre, ale informácie aj fotky som videla včera. Tak možno bol negatívny skôr.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pia 24. Jún 2022 14:13:42

konyk87 píše:
elviska píše:Mne to od Lukáša vyznie skôr neveriacky, ustipacne, prepáčte .


snad len nechces spekulovat nad tym ako to myslel? :?

elviska píše:Musíme sa s Covidom už naučiť žiť, a ako sa hovorilo že vakcína je sloboda, nezdá sa mi už. Keď to chytí viackrát aj očkovaní a vidím to aj okolo mňa. Ze viacmenej sa teraz nakazia najmä očkovaní.


nikto pricetny nikdy netvrdil, ze ockovani sa nenakazia. pri ockovani islo o nieco uplne ine, ale kedze si to ocividne doteraz nepochopila, tak nema zmysel to uz opakovat.
a fakt sa ti zda, ze nie je dostatocna sloboda, ked si to porovnas napr so situaciou spred pol roka, roka alebo nebodaj spred roka a pol predtym ako sa zacalo ockvovat?

Ale pochopila, neboj . A co sa týka slobody a očkovania. Tak ďalej to rozoberať radšej nebudem. A ako to myslel Lukáš, je jeho vec, ja som to zobrala inak. Ale pochopila som.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod lukas » Sob 25. Jún 2022 11:05:30

Nemôžem napísať nejaké veci priamo, keďže by ma mohol niekto citovať. Navyše okolo Petra je roky obrovský šum, kde je relevantnosť informácií veľmi otázna. Je to ich stratégia. Takže za žiadnu informáciu sa nedá zaručiť. Každú treba brať s rezervou. Nejde o uštipačnosť. Napísal som, že sa ako fanúšikovia nemusíme obávať tohto švajčiarskeho covidu. Ďalej sa môžeme obávať toho všetkého predtým, čo mu ovplyvnilo formu.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Sob 25. Jún 2022 12:18:57

lukas píše:Nemôžem napísať nejaké veci priamo, keďže by ma mohol niekto citovať. Navyše okolo Petra je roky obrovský šum, kde je relevantnosť informácií veľmi otázna. Je to ich stratégia. Takže za žiadnu informáciu sa nedá zaručiť. Každú treba brať s rezervou. Nejde o uštipačnosť. Napísal som, že sa ako fanúšikovia nemusíme obávať tohto švajčiarskeho covidu. Ďalej sa môžeme obávať toho všetkého predtým, čo mu ovplyvnilo formu.

Prepáč, ale napísal si to čudne. A beriem informácie už s rezervou,(netýka sa to len cyklistiky) , ale aj tak talianske a francúzske média to zdieľali o troska lepšie jak ty. A potom tak zareagoval aj majo, zakliata panna, hujhe....
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod water202 » Sob 25. Jún 2022 12:45:19

lukas píše:Nemôžem napísať nejaké veci priamo, keďže by ma mohol niekto citovať. Navyše okolo Petra je roky obrovský šum, kde je relevantnosť informácií veľmi otázna. Je to ich stratégia. Takže za žiadnu informáciu sa nedá zaručiť. Každú treba brať s rezervou. Nejde o uštipačnosť. Napísal som, že sa ako fanúšikovia nemusíme obávať tohto švajčiarskeho covidu. Ďalej sa môžeme obávať toho všetkého predtým, čo mu ovplyvnilo formu.


vdaka Lukas aspon za inotaje spoza opony
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 25. Jún 2022 13:40:07

water202 píše:
lukas píše:Nemôžem napísať nejaké veci priamo, keďže by ma mohol niekto citovať. Navyše okolo Petra je roky obrovský šum, kde je relevantnosť informácií veľmi otázna. Je to ich stratégia. Takže za žiadnu informáciu sa nedá zaručiť. Každú treba brať s rezervou. Nejde o uštipačnosť. Napísal som, že sa ako fanúšikovia nemusíme obávať tohto švajčiarskeho covidu. Ďalej sa môžeme obávať toho všetkého predtým, čo mu ovplyvnilo formu.


vdaka Lukas aspon za inotaje spoza opony


Aj ja sa pripájam k poďakovaniu, Lukáš. Vždy sa teším na tieto tvoje zákulisné informácie.
Nedá sa vyhovieť všetkým. Niektorí sa budú tešiť, že Petrovi nič nehrozí. Niektorí budú neustále špekulovať.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Sob 25. Jún 2022 14:26:05

Za Slušný Svet píše:
water202 píše:
lukas píše:Nemôžem napísať nejaké veci priamo, keďže by ma mohol niekto citovať. Navyše okolo Petra je roky obrovský šum, kde je relevantnosť informácií veľmi otázna. Je to ich stratégia. Takže za žiadnu informáciu sa nedá zaručiť. Každú treba brať s rezervou. Nejde o uštipačnosť. Napísal som, že sa ako fanúšikovia nemusíme obávať tohto švajčiarskeho covidu. Ďalej sa môžeme obávať toho všetkého predtým, čo mu ovplyvnilo formu.


vdaka Lukas aspon za inotaje spoza opony


Aj ja sa pripájam k poďakovaniu, Lukáš. Vždy sa teším na tieto tvoje zákulisné informácie.
Nedá sa vyhovieť všetkým. Niektorí sa budú tešiť, že Petrovi nič nehrozí. Niektorí budú neustále špekulovať.

Ja sa tiež teším, za zákulisné informácie, ale dakedy čudne napísané. A ty tiež zvyknes špekulovať aj ostatní podaktorí.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 25. Jún 2022 15:53:19

elviska píše:A ty tiež zvyknes špekulovať aj ostatní podaktorí.


To áno, ja som tu známy špekulant. ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Juraj Sagan

Poslaťod sportovec » Štv 30. Jún 2022 6:06:48

Neviete prečo Juraj išiel ten majstrák tak poslabšie? Prečo odstúpil? Nemal svoj deň?

Veď doteraz vždy všetkým na Slovensku poriadne nakladal (teda okrem brata).

Nejaké vyjadranie po pretekoch?
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Juraj Sagan

Poslaťod ifčopifčo » Štv 30. Jún 2022 9:48:56

sportovec píše:Neviete prečo Juraj išiel ten majstrák tak poslabšie? Prečo odstúpil? Nemal svoj deň?

Veď doteraz vždy všetkým na Slovensku poriadne nakladal (teda okrem brata).

Nejaké vyjadranie po pretekoch?

Ja som toto od Juraja očakával, v tejto sezóne má minimum pretekových km 2631 v 18 dňoch a Juraj potrebuje mať najazdené, pripomína to poslednú sezónu u Cannonov, tam tiež fungoval iba ako náhradník. Zrejme keď vidí aké dostáva príležitosti tak ani motivácia makať na sebe nebude veľká, žiaľ zdá sa, že už iba dožíva. Do TE ho zobrali na poslednú chvíľu, ktovie, možno by si lepšie zapretekal v Dukle, ale účtenky skôr zaplatí z peňazí ktoré dostane v TE ako z tých ktoré by dostával trebárs v Dukle. Trochu ma mrzí, že je z formy, pretože platí, Juraj bol pri všetkých veľkých víťazstvách Petra.
Najsmutnejší bol aj tak pohľad na Erika BAšku, odpadával už v prvom kole a definitívne odpadol v druhom, chalan má ešte iba 28 rokov, ktovie, či sa mu ešte podarí reštartovať kariéru.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Ned 10. Júl 2022 9:10:08

Trocha ma štve, že sa novinári boja? Petra opýtať , čo si myslí, že je dôvodom straty puncherských schopností. Pýtajú sa ho dokola stále na to isté, ale to podstatné sa neopýtajú. Alebo sa tvária, že sa nič nedeje, Straka s Hačeckým ho včera hľadali v popredí, ja neverím, že si doteraz nevšimli, že na také stúpania už posledné sezóny nemá.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia