Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod lukas » Štv 01. Sep 2022 18:18:02

Prekvapilo ma Primus Classic a Gooikse Pijl u Petra na PCS, pretože som mal informáciu, že Peter so svojim tímom cestuje do Austrálie priamo z Kanady. Nie hneď po pretekoch, ale jednoducho že tam ešte 2-3 dni ostáva a potom bude cestovať tak, že sa nebude pár dní zdržiavať ešte v ďalšom časovom pásme - v Európe. Ubytovanie v Austrálii má X ľudí z jeho tímu vrátane Petra už tuším od 15.9., čo stálo obrovské peniaze a keď som sa dnes opýtal manažéra nášho tímu na MS, tak vravel, že nevie o žiadnej zmene, vraj Jano Valach potvrdil pôvodný plán. Keby to zrušili, SZC by prišlo o tisíce eur, keďže storno je 100 % a ubytovanie šialene drahé. Vraj nemá obdobu s ničím z minulosti.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Pia 02. Sep 2022 15:59:06

Ono by to bolo aj veľmi logické, cestovať z Kanady priamo do Austrálie bez zastávky v Európe. Dve klasiky v Európe krátko pred štartom MS sú vzhľadom na časové pásma zbytočnosťou. Tak verme, že ide len o omyl PCS a Peter pôjde z Kanady priamo do Austrálie.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pia 02. Sep 2022 21:40:59

Udajne je to blud a plati vopred dohodnuty program
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Uto 06. Sep 2022 18:07:57

Neviete, Peter sa ešte pripravuje na nejaké MTB preteky?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Str 07. Sep 2022 13:35:16

ifčopifčo píše:Neviete, Peter sa ešte pripravuje na nejaké MTB preteky?

Čo tým si chcel zase povedať? Nech strieda bicykle, ešte pri prestupe bolo spomenuté, že môže jazdiť aj ine disciplíny.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Str 07. Sep 2022 13:36:30

ifčopifčo píše:
elviska píše:Jaké máš plány po zítřejším šampionátu?
Hned odsud odjíždím do Plouay na silniční závody, potom strávím pár dní v Utahu v nadmořské výšce a budu se připravovat na světový šampionát na silnici. Tam pojedu s tím, že se dá dokázat vše, uvidíme, jak to tam půjde.


Tak potom je to jasné, Peter si prečítal naše náreky a rozhodol sa urobiť nám radosť, vďaka Peter, len prečo v emotikonoch nie je srdiečko, hneď by som mu ho poslal. ;)

Ty už s tými srdiečkami si....
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Ned 11. Sep 2022 11:53:16

Bolo nejaké vyjadrenie Petra či jeho tímu k Quebecu?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Ned 11. Sep 2022 12:41:38

Na fanstranke na fb napisali ze kvoli chorobe a moj otec mi povedal ze pocul zevraj zaludocne problemy ale ja som nikde nic necital
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Ned 11. Sep 2022 15:02:27

majo píše:Na fanstranke na fb napisali ze kvoli chorobe a moj otec mi povedal ze pocul zevraj zaludocne problemy ale ja som nikde nic necital

Vďaka, vyzeralo to, že uteká na WC ....., uvidíme dnes, či to bolo niečo vážnejšie.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Ned 11. Sep 2022 19:35:33

Teraz hlásateľ na ES pri prenose z Montrealu hovoril, že viacerí cyklisti mali žalúdočné problémy a spomínal aj Petra.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Ned 11. Sep 2022 20:11:44

ifčopifčo píše:Teraz hlásateľ na ES pri prenose z Montrealu hovoril, že viacerí cyklisti mali žalúdočné problémy a spomínal aj Petra.


Boli aj fotky na twittery petra ako ide do toitoiky
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Ned 25. Sep 2022 11:52:57

Peter nás svojim výkonom na MS zase navnadil na budúcu sezónu, čo poviete? A tak ostáva zopakovať to, čo sme tu písali asi ostatné tri sezóny, nech sa konečne Petrovi podarí príprava bez akýchkoľvek zdravotných problémov, nech nájde dosť fyzických a psychických síl aby sa pripravil najlepšie ako to len ide a nech nás ešte pobaví cyklistikou, dnešok ukázal že ešte má na to.

Škoda, že Juraj končí, bol Petrovi oporou a bude mi v peletóne chýbať, nakoniec už v tejto sezóne sme ho veľmi nevideli, ale stále bola nádej, že si ešte zapreteká. Nenápadný, skromný, vždy vedel kde je jeho miesto a vždy bol ochotný makať na svojich parťákov a keď dostal príležitosť, trebárs na majstráku, dokázal sa je chytiť. Juraj všetko dobré v novom živote bez bicykla a ešte raz vďaka.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Ned 25. Sep 2022 12:20:04

@ifco
Pekne napisane a uplne sa pod to podpisujem
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Uto 27. Sep 2022 18:32:06

Myslel som si, ze Peto svoju slusnu formu (na tohtosezonne pomery) este vyuzije aj na niektorych mensich belgickych klasikach, ktore su v nasledujucich dnoch. Aj tak po vysokohorskych sustredeniach vela toho neodjazdil. Pripadna vyhra proti inym klasikarom by mala nanho pozitivny vplyv a povzbudenie do dalsiej sezony.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod pmts » Uto 27. Sep 2022 18:52:43

zakliata.panna píše:Myslel som si, ze Peto svoju slusnu formu (na tohtosezonne pomery) este vyuzije aj na niektorych mensich belgickych klasikach, ktore su v nasledujucich dnoch. Aj tak po vysokohorskych sustredeniach vela toho neodjazdil. Pripadna vyhra proti inym klasikarom by mala nanho pozitivny vplyv a povzbudenie do dalsiej sezony.


Tiež by sa mi to páčilo a bol by som zvedavý, ale nie, pôjde na gravlové majstrovstvá sveta.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Štv 29. Sep 2022 21:12:36

zakliata.panna píše:Myslel som si, ze Peto svoju slusnu formu (na tohtosezonne pomery) este vyuzije aj na niektorych mensich belgickych klasikach, ktore su v nasledujucich dnoch. Aj tak po vysokohorskych sustredeniach vela toho neodjazdil. Pripadna vyhra proti inym klasikarom by mala nanho pozitivny vplyv a povzbudenie do dalsiej sezony.


Škoda, zdá sa, že na ceste už v tejto sezóne skončil, pritom TE idú ešte dosť pretekov, má asi záujem už len o väčšie preteky.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 03. Okt 2022 13:08:20

Pridávam sa k predchádzajúcim trom komentárom. Aj ja som myslel, že Peter využije výbornú formu z MS na zbieranie nejakých drobných úspechov v Európe. Myslím, že víťazstvo na menšej jednorázovke by mu mohlo priniesť viac pokoja a sebavedomia (predsalen, už viac ako štyri roky nevyhral klasiku). Napríklad dnešná Coppa Bernocchi by bola dokonalou príležitosťou! ;) Škoda... Ale je to jeho rozhodnutie. Snáď sa po kvalitnej zimnej príprave ukáže ako správne.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 03. Okt 2022 15:39:39

Za Slušný Svet píše:Pridávam sa k predchádzajúcim trom komentárom. Aj ja som myslel, že Peter využije výbornú formu z MS na zbieranie nejakých drobných úspechov v Európe. Myslím, že víťazstvo na menšej jednorázovke by mu mohlo priniesť viac pokoja a sebavedomia (predsalen, už viac ako štyri roky nevyhral klasiku). Napríklad dnešná Coppa Bernocchi by bola dokonalou príležitosťou! ;) Škoda... Ale je to jeho rozhodnutie. Snáď sa po kvalitnej zimnej príprave ukáže ako správne.


To áno, dnes by bolo víťazstvo celkom reálne.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Uto 04. Okt 2022 14:05:46

Uvidíme čo ukáže Peter na MS v nedeľu, súpermi budú aj Štyby, MvdP, GvA ..... som zvedavý na túto konfrontáciu s cyklistami ktorí sa tejto disciplíne venujú naplno, IMHO MvdP bude asi najväčším favoritom, aj keď ide gravel prvý krát. Som zvedavý, či sa to bude dať niekde pozrieť, ak áno bude to fajn víkend, v sobotu klasika padajúceho lístia a nedeľu gravel, posledný parádny víkend pre fanúšikov cyklistiky v tomto roku. (ak nepočítam krosovú sezónu)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Uto 04. Okt 2022 21:47:53

ifčopifčo píše:Uvidíme čo ukáže Peter na MS v nedeľu, súpermi budú aj Štyby, MvdP, GvA ..... som zvedavý na túto konfrontáciu s cyklistami ktorí sa tejto disciplíne venujú naplno, IMHO MvdP bude asi najväčším favoritom, aj keď ide gravel prvý krát. Som zvedavý, či sa to bude dať niekde pozrieť, ak áno bude to fajn víkend, v sobotu klasika padajúceho lístia a nedeľu gravel, posledný parádny víkend pre fanúšikov cyklistiky v tomto roku. (ak nepočítam krosovú sezónu)

Ja so hlavne zvedavy na ten ,,format" pretekov. Ci to bude o nejakych timoch a taktike, alebo kazdy pojde sam za seba ako v MTB a cyklokrose. Zatial som na oficialnej stranke nenasiel ani startovu listinu, a to mame 4 dni do zenskych pretekov a 5 dni do muzskych. Ak pojdu za kazdu krajinu dvaja alebo traja jazdci, tak to bude riadna bitka o naskok co i len 100 metrov. :D
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 49 hostia