Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Peter Sagan

Poslaťod Vercingetorix » Ned 13. Aug 2023 21:16:43

Pozrime sa na to takto.

Peter Sagan obidva tieto preteky v teréne pekne dokončil a nebol stiahnutý z trate. Takže niečo v ňom ešte stále drieme. Ak bude on sám veľmi chcieť, tak nám ešte niečo predvedie ... aj keď :| :?:
Obrázok užívateľa
Vercingetorix
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:00:22

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod konyk87 » Ned 13. Aug 2023 21:56:02

elviska píše:Úbohé, že aj ty zverejňuješ už druhýkrát ženské meno. A aj keď nie si Matúš Talian, tak jeden z Vás to asi bude. Nemám to len tak. odkiaľ vieš na 100%ze som Zuzana? NEMUSÍM byť. A co keď riešim najmä časté skepicke príspevky iných? Píšem aj k veci, spomínam aj iných jazdcov, ktorým fandím.


co si mam predstavit pod "jeden z Vás"? :D akoze sme nejaka vacsia skupina, ktora bojuje proti tebe na internete :lol:

styl tvojho pisania je taky specificky, ze hned ako som videl tvoj komentar pod nejakym prispevkom na fb, tak bolo hned jasne, ze si to ty :)
a ak nevidis rozdiel medzi zverejnenim celeho mena a krstnym menom, tak je to s tebou asi este horsie ako som si myslel :roll:
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod hujhe » Pon 14. Aug 2023 8:06:55

Mna naopak Saganov vykon potesil. Neviem co bol Saganov ciel, jeho vyjadrenia a jeho timu okolo uz dlho necitam. Hlavne kvoli predchadzajucim skusenostiam. Takze som si vytvoril vlastne ocakavania a tie boli, ze Peter to bude mat tazke dokoncit. Pad a odstupenie po dlhom nejazdeni na horakoch vysokej intenzite sa dal cakat.

To preradenie Petra a MvdP je smiesne. Dobre vieme, ze Petra by urcite nepreradili sameho. Naco menit pravidla kvoli niekomu, u koho je jasne, ze nebude jazdit v pretekoch vpredu. Toto cele sa robilo kvoli MvdP a Petra tam supli nech to nevyzera ako cira protekcia MvdP.
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: Usa

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod adamovotec » Pon 14. Aug 2023 8:36:52

ifčopifčo píše:
adamovotec píše:Beriem si popcorn a colu.
Riesia sa tu veci, ktore sa nikoho z tu diskutujucich netykaju, ak teda nie su samotnymi objektami diskusie (sagan, zastupcovia total energies, saganov tim atd. - co pochybujem, ze su tu prihlaseni a citaju to alebo nejak participuju) Vysledok tejto diskusie je len par vylevov na internetovej diskusii.

Nic neriesia, nemaju ziadnu pridanu hodnotu, ktora by niekoho alebo nieco posunula dalej. Ak je cielom tu diskutujucich svojim nazorom 'predcit' alebo 'dat dole argumentacne' niektorych inych, na zaklade svojich domienok, 'expertiz', dlhodobych skusenosti obyvackovych trenerov a prilezitostnych hobby jazdcov, tak potom fajn.

Mne ako fanusikovi, je jedno ako Sagan alebo iny oblubeny jazdec, ci tim jazdi. Potesim sa, ked je vitazstvo, neberiem to ako samozrejmost, ked nie, zivot ide dalej.
Fandit budem stale. Ale nebudem po nikom nic vyzadovat, vycitat, zosmiesnovat a kritizovat, pretoze na to nemam realny dosah a nic svojimi komentarmi nezmenim.

Ci ma urazaju vyhlasenia Sagana alebo Valacha? Nie. Pousmejem sa nad nimi a tym to konci. Preco by som sa mal citit urazeny?

V skratke, nech brouka zit, alebo live and let die.

Teste sa zo Svrceka. Len neviem ci bude dobre, ked bude az prilis dobry ...... ;)


Tak áno, je to zvláštne, že ľudia na cyklistickom fóre riešia cyklistov, ich formu, tímy, trénerov, kto čo povedal, rozoberajú preteky apod. Má nám to byť všetko jedno ako tebe a máme tu rozoberať iba to, čo môžeme ovplyvniť, takže vlastne nič. Suma sumárum, mali by sme byť ticho, my obývačkový tréneri a experti a nevypisovať žiadne domnienky a smiešne názory, keďže to nemá pridanú hodnotu a diskutovať treba iba s pridanou hodnotou, nestačí obyčajná výmena názorov, takže Lukáš, môžeš to tu zavrieť, dovi a dopo ;)


Ano, je to jeden z moznych scenarov, alebo prestanem citat forum. ;)

Pripodobnim situaciu k detoxikacii. Pretekar uz nedodava mnozstvo dopaminu (dobreho pocitu po vitazstve alebo dobrom vykone), na ake boli diskuteri/fandovia zvyknuti, tak sa prejavuju abstinencne priznaky, ktore so sebou prinasaju sprievodne javy vo forme nespokojnosti, frustracie az pocitu urazenia. Ved za vsetko moze pretekar. Tak mozme pretekarovi dat co pro to ako mluvia v ceskych zemich. Ale mozno svita na lepsie casy, pretoze sa objavil novy, zatial neosvedceny, ale nadejny pretekar. Tak pozor nan, aby to znovu neprehnal s davkami, lebo rychlo podlahneme novej zavislosti az manii, a znovu spadneme do spiraly zavislosti a situacia sa bude opakovat :)

Ked situaci zapadne do nasho predpokladaneho modelu, tak sme vlastne radi, aj ked to nie je zelany vystup (napr. diskuter predpoveda, ze sa Sagan neumiestni do Top 10, jeho predpoved vyjde, co ho potesi) ked sa takyto scenar opakuje viackrat, z pohladu inych diskuterov prechadza do "negativnej podpory", tomu kto fandi bez tychto vzorcov a predpokladov (srdcom, nie hlavou) sa to moze javit ako zosmiesnovanie, averzia a podobne.

Tak ako kazdy zapas je iny, tak je aj kazdy pretek iny a kazdy jazdec je iny.

Mzri ma nevyhrate San Remo 2017 a 2013. Co mohlo by nema zmysel rozoberat ...

Parafrazujem Mikiho :)
Vôla uz nie je, tak sa cesta mozno musi zmenit na korene, skaly, blato a strk. ;)
adamovotec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Gaučový profesionál » Pon 14. Aug 2023 13:49:34

Pokúsim sa vratiť debatu do príjemných vôd lebo už môžme Petrovu cestnú kariéru spokojne hodnotiť a analyzovať.
Napadlo mi spraviť tu taký dotazník s otázkami ohľadom Petrovej kariéry nech si zaspomíname a poanalyzujeme.
Najväčšie víťaztvo?
Najkrajšie víťazstvo?
Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom?
Najväčšia chyba kariéry?
Čo vás najviac mrzí na jeho palmares?
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Keram » Pon 14. Aug 2023 15:02:17

Tak ja zacnem :)

Najväčšie víťaztvo?
Urcite MS. Ja by som dal Richmond.
Najkrajšie víťazstvo?
Asi Paris Roubaix. Cestne miesto ma este Ronde a etapa na Gire z uniku
Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom?
Momentalne ma nenapada nejaky co vycnieva. Ale napr. San Remo 2013 a 2017 alebo ta etapa na Tour kde napodobnoval Vlka z Wallstreet.
Najväčšia chyba kariéry?
Nemal ziadnu zasadnu. Chyby v pretekoch boli a pripravili ho o niekolko vitazstiev ale zasadna chyba nie. Ak by sa dalo povazovat za chybu tak jazdecka chyba kvoli ktorej spadol na Tour 2018.
Čo vás najviac mrzí na jeho palmares?
Ze nevyhral San Remo. Inak mu nic nechyba co sa tyka vitazstiev. Ale mrzi ma ze tych monumentov nepadlo viac. Nemyslim teraz LBL alebo Lombardiu ale ze nevyhral viackrat Ronde alebo Roubaix. Alebo spominane San Remo.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 14. Aug 2023 15:13:43

Gaučový profesionál píše:Pokúsim sa vratiť debatu do príjemných vôd lebo už môžme Petrovu cestnú kariéru spokojne hodnotiť a analyzovať.
Napadlo mi spraviť tu taký dotazník s otázkami ohľadom Petrovej kariéry nech si zaspomíname a poanalyzujeme.
Najväčšie víťaztvo?
Najkrajšie víťazstvo?
Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom?
Najväčšia chyba kariéry?
Čo vás najviac mrzí na jeho palmares?

Musia byť jednoznačné odpovede, alebo je možné na jednu otázku dať dajme tomu 3 odpovede?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod hujhe » Pon 14. Aug 2023 16:17:45

Gaučový profesionál píše:Pokúsim sa vratiť debatu do príjemných vôd lebo už môžme Petrovu cestnú kariéru spokojne hodnotiť a analyzovať.
Napadlo mi spraviť tu taký dotazník s otázkami ohľadom Petrovej kariéry nech si zaspomíname a poanalyzujeme.
Najväčšie víťaztvo?
Najkrajšie víťazstvo?
Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom?
Najväčšia chyba kariéry?
Čo vás najviac mrzí na jeho palmares?

Skusim to trocha inak, aby sa neopakovali tie iste.
Najvacsie vitazstvo GC na Okolo Kalifornie. Nie je to cenene vitazstvo ale Peter tam kazdy den zmykal zo seba co sa dalo a urobil na mna velky dojem.
Najkrajsie vitazstvo je Okolo Flamska. Tam zviedol krasny suboj so Spartakusom na konci kariery, myslim, ze to bola sta edicia, mal na sebe duhu ktoru bolo vidiet v cieli aj na oblohe.
Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom? Samozrejme to je MSR, rok si vyberte. No vyzdvihnem T-A kedy sa zrusila horska etapa a Peter tesne nevyhral GC.
Najvacsia chyba kariery je podla mna to, ze si vyberal timy kde nemal velku podpou. Dalo by sa o tom pisat ci to vobec chyba bola, no ja si myslim ze hej.
Na Palmares ma mrzi, ze nevyhral S-B. Ta trasa je najkrajsia zo vsetkych klasik.
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: Usa

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Pon 14. Aug 2023 16:43:37

pridavam sa k dotazniku:)
Najväčšie víťaztvo? prvy duhovy dres v Richmonde. myslim ze toto vitazstvo odomklo to co nasledovalo v rokoch 2016-2018
Najkrajšie víťazstvo? tazke, to je velmi tesne. ale poviem Bergen pretoze tam sa zavrsilo nieco, co este nikto nedokazal a ja dufam ze ani nedokaze:)
Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom? MSR 2017, alebo ta etapa na ToC kde Peto bol dlhe kilometre sam v uniku, potom sa vratil do pelotonu a nakoniec prehral tesne na paske s Kristoffom.
Najväčšia chyba kariéry? v tomto mam celkom jasno. chyba bol pad na TdF 2018 a samotny Peter priznava ze to bol hlupy pad. nieco sa posuskavalo aj o tom ze to bolo kvoli nejakej timovej stavke kde sutazili, ze kto bude v zjazde rychlejsi. kazdopadne to bol zbytocny pad lebo tam o nic neslo. a tento pad v podstate udal ton jeho dalsej kariere.
Čo vás najviac mrzí na jeho palmares? urcite nevyhrate MSR , ale rovnako mrzi aj nevyhraty stvrty titul na MS, kedy by sa uplne osamostatnil v pocte titulov. myslim ze tesne po Bergene sme mnohi dufali ze este bude kopec prilezitosti a ze sa to moze podarit. cize ked tak nad tym rozmyslam tak ten stvrty duhovy mrzi este viac ako MSR. lebo bolo viacero cyklistov ktori vyhrali aj MSR aj Ronde aj Roubaix. ale nebol ziadny ktory by vyhral styri tituly na MS. ale samozrejme to MSR stve kvoli sposobom akymi o to prisiel. ta klasika je pre jazdca ako bol Peter idealna. je az neuveritelne ze sa mu to nepodarilo vyhrat ani raz :(
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Gaučový profesionál » Pon 14. Aug 2023 17:36:02

ifčopifčo píše:
Gaučový profesionál píše:Pokúsim sa vratiť debatu do príjemných vôd lebo už môžme Petrovu cestnú kariéru spokojne hodnotiť a analyzovať.
Napadlo mi spraviť tu taký dotazník s otázkami ohľadom Petrovej kariéry nech si zaspomíname a poanalyzujeme.
Najväčšie víťaztvo?
Najkrajšie víťazstvo?
Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom?
Najväčšia chyba kariéry?
Čo vás najviac mrzí na jeho palmares?

Musia byť jednoznačné odpovede, alebo je možné na jednu otázku dať dajme tomu 3 odpovede?

Môžeš aj viac, nenahnevám sa :)
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Pon 14. Aug 2023 18:29:16

ja by som este za seba taky dodatok k otazkam najvacsie a najkrajsie vitazstvo zahrnul aj fakt, ze Peto vyhral oba monumenty v duhovom drese. tym tie vitazstva este stupaju na cene. v duhovom drese sa nevyhrava lahko. a dost sa to aj riesi pocas prenosu ze kto, kedy a kolkorat vyhral ten dany monument v duhovom drese.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod konyk87 » Pon 14. Aug 2023 19:49:46

Najväčšie víťaztvo?
Bergen 2017 - bezprecedentny treti titul v rade

Najkrajšie víťazstvo?
Richmond/Ronde - prvy titul, resp dlho ocakavane vitazstvo na mojom oblubenom monumente, navyse v duhovom drese

Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom?
MSR 2017, kde po rokoch dokazal, ze utok na poggiu stale moze byt uspesny

Najväčšia chyba kariéry?
Yorkshire 2019, ked nereagoval pri utoku mvdp 32 km pred cielom. vtedy sa to nedalo cakat, kedze v hlavnej skupine zostalo este vela belgicanov, ale ziaden z nich uz nemal silu tahat. sagan sa mi v ten den zdal najsilnejsi, 4. duha bola realna a tato anketa by mala uplne ine odpovede :D

Čo vás najviac mrzí na jeho palmares?
okrem dvoch vyssie spomenutych pretekov asi to, ze nevyhral viac kockovych monumentov. sice roky patril medzi absolutnu spicku na klasikach a najma na ronde sa ocakavalo viac vavrinov. minimalne to, co tam predvadza posledne roky mvdp :)
velmi podobne su na tom s monumentmi aktualne aj wva a alaphilippe, pricom druhemu menovanemu to podobne ako saganovi vyslo aspon na ms.
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Gaučový profesionál » Pon 14. Aug 2023 21:07:57

Najväčšie víťaztvo? Richmond, vtedy mu narástli krídla a prišiel fenomenálny rok 2016, diskutabilný je určite Bergen keď sa stal nesmrteľným

Najkrajšie víťazstvo? Veľmi ťažko sa mi vyberá... Eneco Tour prekľučkovaný šprint kde na páske pelotón dostihol únik/ TDF 2016 11. etapa únik s Froomeom / Etapa na Gire po krásnom úniku

Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom? MSR 2017 je asi jasná voľba, fantastické preteky a ten ošiaľ komentátorov keď na Poggiu utiekol, nádherné momenty. / 10. etapa TDF 2016, celodenný únik nabitý menami, Peter to potrhal a následne prečíslené Matthewsovym tímom v závere kde chytil každý nástup a ešte si došpurtoval po 2. miesto z poslednej pozície. Hádam som nikdy nebol na neho pyšnejší za druhé miesto. Síce tá etapa na TDF 2015 keď v zjazde stiahol na toho španiela 30s, fantázia.

Najväčšia chyba kariéry? Asi ten pád na TDF, tam to bol už domino efekt. Za zmienku stojí Yorkshire 2019 keď mal na to byť v závere najvyššie a navždy sa osamostatniť na dúhových pretekoch.

Čo vás najviac mrzí na jeho palmares? Určite to M-SR. Pokašľal to s Ciolekom, pokašľal to s Kwiatkowskim a pokašľal to aj s Alaphilippom keď v špurte nezavrel svoju ľavú stranu
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod kamel1 » Str 16. Aug 2023 8:55:06

Pridám sa...
Najväčšie víťaztvo? Za mňa Bergen, kde sa zapísal do histórie vo veľmi napínavom finiši, z ktorého sme okrem špurtu nič nevideli. Navyše nebol 100 % fit.
Najkrajšie víťazstvo? Ronde 100 edícia, kde vyhral na výkon po silných eliminačných pretekoch.
Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom? Navzdory väčšine názorov, u mňa je to Amstel v r. 2018, kde dlho ťahal čelnú skupinu a v posledných 15 km odišiel Valgren. Tam podal neuveriteľný výkon a nakoniec skončil štvrtý.
Najväčšia chyba kariéry? MSR a jeho špurt s Kwiatom. Som presvedčený, že keby vydržal ešte 2 sekundy s nasadením do šprintu, tak by vyhral.
Čo vás najviac mrzí na jeho palmares? To, že veľakrát pretekal živelne akoby bez rozumu, plytval energiou v častiach pretekov, ktoré neboli rozhodujúce. Ináč by zapísal viac víťazstiev aj viac monumentov.
kamel1
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv 13. Aug 2020 10:54:31

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Gaučový profesionál » Str 16. Aug 2023 10:00:10

kamel1 píše:Pridám sa...
Najväčšie víťaztvo? Za mňa Bergen, kde sa zapísal do histórie vo veľmi napínavom finiši, z ktorého sme okrem špurtu nič nevideli. Navyše nebol 100 % fit.

Na nete sú zábery z helikoptéry, ktoré neboli vysielané. Peter tam urobil neskutočnú prácu s chytaním nástupov a zaslúžene bol v cieli prvý.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Str 16. Aug 2023 11:28:39

Najväčšie víťaztvo Pre mňa Ronde, už len preto, že tie preteky mám veľmi rád. V dúhovom drese predviedol Peter ukážkový výkon nielen čo sa týka samotného fyzického výkonu ale aj skvelého čítania pretekov a veľkej sebadôvery. Pripojenie sa ku Kwiatkovi, odpútanie sa od Sepa a perfektná časovka do cieľa kde si mohol vychutnať víťazstvo sám. Čiste z cyklistického hľadiska sú Ronde, Roubaix, a Richmond u mňa pred Dohou a Bergenom.

Najkrajšie víťazstvo Asi Richmond, pretože to bolo prvé veľké a po problémoch ktorými si prešiel na jar a to nielen fyzickými ale aj psychickými zo strany Olega dokázal, že má na to vyhrávať veľké preteky. Veľmi sa mi páčilo aj jeho GC víťazstvo v Kalifornii a nezabudnem na jeho víťaznú etapu číslo 4. kde aj komentátor konštatoval, "Peter je späť" a mal veľkú pravdu. Skvelé bolo aj jeho prvé víťazstvo na WT klasike G-W v roku 2013 kde unikol z úniku a aj Montreal 2013 kde si krásne kontroloval preteky a nakoniec všetkým zdrhol.

Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom Tak tých je viac, určite už tu spomínaná 10. etapa TdF 2016. Predpokladal som, že po nej bude fyzicky zničený a čo potom predviedol v 11. etape si všetci pamätáme. Takisto jeho výkon na Tirrene v roku 2016 bol fantastický a bol v tých pretekoch najsilnejší a Greg zvíťazil najmä preto, že to zvládol lepšie takticky.

Najväčšia chyba kariéry Ja by som to rozdelil na tie cyklistické a iné. Z tých cyklistických je to určite ten pád v roku 2018, MS 2019, MSR 2013 a 2017 a pridám aj taktické zaváhanie na Ronde 2017 a z tých necyklistických to bola silvestrovská lyžovačka na ktorej dostal druhýkrát covid a bolo to v čase keď vrcholila pandémia a alkoholove excesy.

Čo vás najviac mrzí na jeho palmares Samozrejme už spomínaná Primavera. Ďalší zárez čo sa týka monumentov by bol fajn. Takisto by ma potešilo jeho víťazstvo na spomínanom Tirrene, 4. víťazstvo na MS či trebárs bodovačka na Vuelte.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod adamovotec » Str 16. Aug 2023 13:22:08

Najväčšie víťaztvo
Richmond 2015, patril medzi favoritov, ale v tom roku nemal "velke" vitazstva.

Najkrajšie víťazstvo
Giro 2020 - Lanciano › Tortoreto v pandemickom roku, predviedol asi jeden z najlepsich vykonov 2 polovice jeho kariery. Ked to neslo zo sprintu, skocil do uniku, bitka uniku s celym FDJ a napokom odparal vsetkych v uniku a dosiel solo.

Najlepší výkon, ktorý nebol ocenený víťazstvom
California 2016, vetranie sa v samostatnom uniku cely den, a potom este v sprinte 2 miesto.

Najväčšia chyba kariéry
Sobáš. Z cisto sportoveho hladiska, ze chcel toho vela dosiahnut bez pomoci - ano, je to epicke - len to nie vzdy vychadza.

Čo vás najviac mrzí na jeho palmares
San Remo
adamovotec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod kamel1 » Štv 17. Aug 2023 14:35:23

Gaučový profesionál píše:
kamel1 píše:Pridám sa...
Najväčšie víťaztvo? Za mňa Bergen, kde sa zapísal do histórie vo veľmi napínavom finiši, z ktorého sme okrem špurtu nič nevideli. Navyše nebol 100 % fit.

Na nete sú zábery z helikoptéry, ktoré neboli vysielané. Peter tam urobil neskutočnú prácu s chytaním nástupov a zaslúžene bol v cieli prvý.

Ja viem a aj som to dodatočne videl. Myslel som to z toho hľadiska a emócií priameho prenosu, kde sme do poslednej chvíle netušili čo sa deje....
kamel1
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv 13. Aug 2020 10:54:31

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod 3pa3ck3 » Pon 21. Aug 2023 13:10:35

Peter už oficiálne nepôjde Vueltu, stále je v hre jeho štart na Okolo Slovenska https://sportnet.sme.sk/spravy/cyklisti ... elta-2023/
3pa3ck3
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Ned 16. Sep 2018 11:12:17

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 21. Aug 2023 15:13:31

3pa3ck3 píše:Peter už oficiálne nepôjde Vueltu, stále je v hre jeho štart na Okolo Slovenska https://sportnet.sme.sk/spravy/cyklisti ... elta-2023/


Verím, že na Okolo Slovenska štartovať bude. Bola by to pekná rozlúčka s cestnou kariérou v jeho rodnej krajine. Keďže to, čo predviedol na majstrovstvách republiky sa za dôstojnú rozlúčku považovať nedá...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 242 hostia