Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bratia Saganovci

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod kamel1 » Ned 03. Apr 2022 21:48:54

No som zvedavý kedy a či vôbec sa niečo dozvieme. Slovenskí novinári by už mohli aspoň tomu Uboldimu zavolať a aspoň nejaké krátke vyjadrenie ako dopadli testy.. Voľakedy rozhovor so Saganom každú chvíľu. Teraz ani na sociálnej sieti od San Rema žiadne vyjadrenie...Je to divné celé
kamel1
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv 13. Aug 2020 10:54:31

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Ned 03. Apr 2022 21:49:11

Elviska, Simko, Water, osobne mám nejakú zlú predtuchu, že to bude dačo vážne - teda vážne pre cyklistu, ktorému musí pracovať telo na 101 %. :( Lebo takého Petra som ešte nevidel, čo sme mohli pozorovať na klasikách. Amstel a P-R môžeme asi škrtnúť, nie je šanca, aby bol pripravený, možno len ako domestik na prvú časť a ako magnet pre kamery. Azda budú v tíme rozumní a jednoducho tohtoročnú Petrovu klasikársku jar ukončia, do júna nech sa dá dajako dokopy a uvidia, čo predvedie na CdD, ako sa bude cítiť. Ak nepríde zlepšenie, tak je pasé asi aj TdF... :evil:
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod water202 » Ned 03. Apr 2022 22:43:04

Len nech to nie je ten Epstein Barr virus.
Cav vyzeral tiez ako vechet predtym ako mu ho diagnostikovali.

Wouta tiez nemusim, ale to jeho osobne oznamenie covidu pred ronde bolo presne to co by som ocakaval aj od Peta, najma kvoli poctu jeho fanusikov.

Najhorsie zo vsetkeho je to ticho z TE.
Este aj Bore minuly rok pekne vydali spravu ked Kamna sa rozhodol nezavodit kvoli psychickym problemom.
Proste jednoducho jednat s fanusikmi na rovinu.

Este ma napadlo ci nahodou v TE nemaju taku tymovu politiku, ze umyselne nevypustaju negativitu. Nesledoval som ich pred prichodom Petra. Zachytil som len ked mal Terpstra ten pad v treningu a tam sa mi zdalo ze aj tym aj Terpstra pekne na rovinu informovali.

Je mi smutno ze, ako elviska lubi pisat, nam (ktory fandime Petrovi) nezostava nic ine len "spekulovat".
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pon 04. Apr 2022 13:24:13

@kamel1
Ano je to divné, ale ked sa aj vyjadrí niekto okolo neho alebo on, tak zvyčajne je zle. Pre niektorých.
@zakliata.panna
Áno tiež mám zlú predtuchu, že niečo zo zdravým, ale verím, že sa to môže zlepšiť.
@water202
Peter oznamil že má Covid minulý rok aj tento rok na Twiterri.
Tak spekulujte ďalej, .......
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod lukas » Pon 04. Apr 2022 13:29:17

@kamel1 -
Slovenskí novinári by už mohli aspoň tomu Uboldimu zavolať

samozrejme, že sa tak deje. zo slovenských novinárov ako-tak komunikuje iba so Samom Brečkom z RTVS (lebo ten bol s ním osobne najviac), neustále mu volá a píše. Uboldi nereaguje ani jedným písmenom, telefón nedvíha. Aspoň keby napísal, že sa nevyjadrí alebo dá vedieť vtedy a vtedy...
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod CyclingGeek » Pon 04. Apr 2022 14:11:28

Ja by som to tak čierno nevidel, Moscon dnes vidal stanovisko že končí svoju jarnú kampaň kvoli nulovej kondícii, mal ešte horšie výsledky ako Peťo. A keď si spomeniete tak po Covide aj Van Avermaet mal rovnaké problémy. Podľa mňa ide o nejaký proces čo chytil Peťa po opätovnom prekonaní korony a musí sa s tým vysporiadať bohužial
Obrázok užívateľa
CyclingGeek
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Str 19. Aug 2020 14:16:41

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pon 04. Apr 2022 15:34:33

lukas píše:@kamel1 -
Slovenskí novinári by už mohli aspoň tomu Uboldimu zavolať

samozrejme, že sa tak deje. zo slovenských novinárov ako-tak komunikuje iba so Samom Brečkom z RTVS (lebo ten bol s ním osobne najviac), neustále mu volá a píše. Uboldi nereaguje ani jedným písmenom, telefón nedvíha. Aspoň keby napísal, že sa nevyjadrí alebo dá vedieť vtedy a vtedy...

Ale Lukáš keď spomínaš Rtvs, prečo neboli napr na Miláno Sanremo?
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod elviska » Pon 04. Apr 2022 18:29:02

Vyzerá že bude zajtra štartovať. https://twitter.com/Massot_/status/1511 ... q9juw&s=19
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod simko » Pon 04. Apr 2022 18:56:08

elviska píše:Vyzerá že bude zajtra štartovať. https://twitter.com/Massot_/status/1511 ... q9juw&s=19

Tak dufajme ze je to dobra sprava, ze testy boli ok a ze moze naberat kolometre.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod majo » Pon 04. Apr 2022 19:31:08

A Duri stale nikde…ocividne ho podpisali len aby si spravili u Peta plusko a mozno vyhodu ak by sa trebalo zase niekedy jednat tak mozu argumentovat ze mu zaplatili brata aj ked ho nechceli a nepotrebovali…obrovska skoda a velmi ma to mrzi lebo Duri X-krat dokazal ze vie byt skvelym tahacom a ze si miesto v wt teame vie zastat a obhajit
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 04. Apr 2022 19:59:37

majo píše:A Duri stale nikde…ocividne ho podpisali len aby si spravili u Peta plusko a mozno vyhodu ak by sa trebalo zase niekedy jednat tak mozu argumentovat ze mu zaplatili brata aj ked ho nechceli a nepotrebovali…obrovska skoda a velmi ma to mrzi lebo Duri X-krat dokazal ze vie byt skvelym tahacom a ze si miesto v wt teame vie zastat a obhajit


Juraj je na PCS napísaný na ten etapák kde mal ísť Peter.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 04. Apr 2022 20:47:11

ifčopifčo píše:
majo píše:A Duri stale nikde…ocividne ho podpisali len aby si spravili u Peta plusko a mozno vyhodu ak by sa trebalo zase niekedy jednat tak mozu argumentovat ze mu zaplatili brata aj ked ho nechceli a nepotrebovali…obrovska skoda a velmi ma to mrzi lebo Duri X-krat dokazal ze vie byt skvelym tahacom a ze si miesto v wt teame vie zastat a obhajit


Juraj je na PCS napísaný na ten etapák kde mal ísť Peter.


Už je to naopak. Juraja škrtli a Peter je opäť na súpiske. Tak snáď aj odštartuje a v tej (jemnej) konkurencii urve nejaké etapy...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 04. Apr 2022 21:00:55

Za Slušný Svet píše:
ifčopifčo píše:
majo píše:A Duri stale nikde…ocividne ho podpisali len aby si spravili u Peta plusko a mozno vyhodu ak by sa trebalo zase niekedy jednat tak mozu argumentovat ze mu zaplatili brata aj ked ho nechceli a nepotrebovali…obrovska skoda a velmi ma to mrzi lebo Duri X-krat dokazal ze vie byt skvelym tahacom a ze si miesto v wt teame vie zastat a obhajit


Juraj je na PCS napísaný na ten etapák kde mal ísť Peter.


Už je to naopak. Juraja škrtli a Peter je opäť na súpiske. Tak snáď aj odštartuje a v tej (jemnej) konkurencii urve nejaké etapy...


Áno, za pár minú ako som si to pozrel to zmenili, ale prečo idú iba piati a Juraj tam nie je mi rozum neberie. Dúfam, že to má nejaké rozumné vysvetlenie.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 04. Apr 2022 21:09:16

Na šprinty tam sú Pedersen, Cav, Kooij, Viviani, Guarnieri, Barbier, Hofstetter... takže to vidím na boj okolo 3-5 miesta, ak sa do šprintov dostane s podporou 4 cyklistov.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod ifčopifčo » Pon 04. Apr 2022 21:25:33

Neviem, kto spravuje Petrovu ofiko fejsbúčkovú stránku, ale na nej sa ešte pripravuje na E3 :o
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod lukas » Pon 04. Apr 2022 21:28:12

Tak vidíte ako to je so Saganovcami, naopak. Žeby niekto urobil preklep Juraj/Peter, neviem.
@elviska
RTVS vyčlenila v rozpočte len štáb na Ronde a Roubaix. Napokon na Ronde nešli pre Petrovu absenciu, takže pôjdu na Roubaix. Ale nie Samo, jeho kolegyňa Zuzka.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod kamel1 » Pon 04. Apr 2022 21:36:39

lukas píše:@kamel1 -
Slovenskí novinári by už mohli aspoň tomu Uboldimu zavolať

samozrejme, že sa tak deje. zo slovenských novinárov ako-tak komunikuje iba so Samom Brečkom z RTVS (lebo ten bol s ním osobne najviac), neustále mu volá a píše. Uboldi nereaguje ani jedným písmenom, telefón nedvíha. Aspoň keby napísal, že sa nevyjadrí alebo dá vedieť vtedy a vtedy...


Ďakujem za reakciu. Naozaj som netušil, že Petrov mediálny manažér má voči slovenským novinárom takýto "salám" prístup. Evidentne tam nie je niečo v poriadku, lebo už to tu niekto spomínal...posledný ťuk na Petrových sociálnych sieťach má pomaly dva týždne. Toto si naozaj nezaslúži ani on a ani my jeho fanúšikovia, ktorí chceme len férovo vedieť či bude ok.
kamel1
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Štv 13. Aug 2020 10:54:31

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod water202 » Pon 04. Apr 2022 22:24:51

lukas píše:@kamel1 -
Slovenskí novinári by už mohli aspoň tomu Uboldimu zavolať

samozrejme, že sa tak deje. zo slovenských novinárov ako-tak komunikuje iba so Samom Brečkom z RTVS (lebo ten bol s ním osobne najviac), neustále mu volá a píše. Uboldi nereaguje ani jedným písmenom, telefón nedvíha. Aspoň keby napísal, že sa nevyjadrí alebo dá vedieť vtedy a vtedy...


Aj ja dakujem za popis situacie ako to funguje okolo Petra.
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod zakliata.panna » Uto 05. Apr 2022 0:04:31

Ach, jaj. Juraja naozaj hodili asi na 4. vedlajsiu kolaj, dodnes ma 5 sutaznych dni. To aj v Cannondale mal viac dni a dobre vieme, ze vtedy ho hadzali nekoncepcne podla potreby - forma - neforma, nevhodny profil atd. Toto si fakt od Francuzov nezasluzi... :evil: Pred sezonou som ani nemyslel, ze toto vyslovim, ale posobenie oboch bratov v TE nabera velmi smutne mysteriozne kontury - od komunikacie timu a Petra smerom von k verejnosti (fanusikom, novinarom), cez zahadne ,,ochorenia", az po pretekanie.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Bratia Saganovci

Poslaťod lukas » Uto 05. Apr 2022 9:14:16

@kamel1
Desaťročné salam-párky, prvé tri roky to bolo fajn.

Zisťoval som info. Testy vraj dopadli dobre, teda neprišli na nič zásadné a ľudia okolo neho veria, že sa postupne rozbehne. Ten francúzsky etapák je na to dobrý. Amstel veru má v pláne, že ak pôjde OK ten etapák, tak naozaj má ísť aj Amstel ako ďalšie rozjazdenie pred Roubaix. V tíme mu ešte urobili takú zmenu, že by mal ísť napokon Suisse namiesto Dauphiné, ako zvykol.

Juro je zdravý a trénuje v okolí Žiliny, bol pripravený odcestovať do Francúzska, no tak ako ste si aj všimli, tím nastupuje s piatimi ľuďmi namiesto šiestich. Takže to komentár nepotrebuje.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 73 hostia