Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Giro d'Italia

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Ned 04. Okt 2020 17:53:40

@Keram
Ale výkony nie vždy su všetko a dneska ten výkon bol už, a toho pesimizmu je už dosť, preto reagujem ako reagujem. Z minulosti sa žiť nedá, ale pripomínať si to treba dakedy aj vtedy keď sa až tak nedarí. Lebo názory typu že už je za zenitom atď, je tiež už na hlavu. A viem ze v rokoch 2014 /2015 vyhral párkrát, ale tiež viacerí ho odpisovali a teraz ešte viacej. A viem ze už nevyhral rok a dačo. Co teraz? Svet sa nezruti.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Ned 04. Okt 2020 17:57:04

@ za slusny svet
Mam pocit ze Sagan sa aj obzrel dozadu ked vyrazil a bol aj prekvapeny ze za nim nikto nejde. :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Ned 04. Okt 2020 18:04:36

elviska píše:@Keram
Ale výkony nie vždy su všetko a dneska ten výkon bol už, a toho pesimizmu je už dosť, preto reagujem ako reagujem. Z minulosti sa žiť nedá, ale pripomínať si to treba dakedy aj vtedy keď sa až tak nedarí. Lebo názory typu že už je za zenitom atď, je tiež už na hlavu. A viem ze v rokoch 2014 /2015 vyhral párkrát, ale tiež viacerí ho odpisovali a teraz ešte viacej. A viem ze už nevyhral rok a dačo. Co teraz? Svet sa nezruti.


Priznam sa ja uz ani neviem ako na teba mam reagovat. Dnes pesimizmus urcite nebude. A ak mu forma vydrzi, tak ani nasledujuce tyzdne. Tu si urcite nebudeme pripominat minulost. Mozno obcas nostalgicky ale vacsina diskusie tu vzdy bude k aktualnemu dianiu a ked raz Sagan nepodava vykony nemozeme sa tu z neho tesit. Dnes sa napriklad tesime lebo podal vyborny vykon aj ked to nevyslo. My sme pesimisticki lebo sme tiez sklamani. Ale fandime mu a vzdy budeme. Svet sa nezruti, ze nevyhral rok. Ale prave preto je tu ten skepticizmus a pesimizmus co ti vadi. Nemozeme mat ruzove okuliare.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Ned 04. Okt 2020 18:24:45

@Keram
Asi by sme mali debatit inde už, teda v inej téme.
Ja nikde nepíšem, že sa máme tešiť, ale práve toho pesimizmu je pre mňa až moc aj tu alebo hocikde inde , pre Vás možno nie. Tiež vidím, že nemá výsledky rok , ale neberiem to tragicky. Stále to isté píšete skoro aj Vy, že už ten Sagan nevie tak sprintovat, atď. Ani dneska ste mu viacerí neverili.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Ak1n0m » Ned 04. Okt 2020 19:46:50

Ahoj, Ak1n0m !!! Máš u mňa 100 bodov. Aj ja som uvažovala, že zareagujem, ale ..... Už netreba!!! ( tu v smajlíkoch neexistuje palec hore ??? :shock:
Ale aby som aj k cyklistike. To som už asi fakt slepá, lebo ja som tie super dresy ešte nezaregistrovala. :P[/quote]


ahoj Val
Dnes mi bilo srdce, som myslela že vyskočí... Neviem, ja beriem len víťazstvo, Sagan je proste Sagan, škoda. Budem sledovať a fandiť ďalej. A tie dresy? asi mi to je jedno. :D
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Ned 04. Okt 2020 20:17:33

priznam sa ze aj mne dnes bilo srdce ako uz davno nie...tie posledne 4km boli pre mna nekonecne
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod hujhe » Ned 04. Okt 2020 22:52:04

Dnes to bolo super. Asi sa mame na co tesit. Taketo doklepnutie veducej skupiny nie je vobec jednoduche, takze forma tam bude. Nerozumiem ale preco sa davaju horske etapy na zaciatok GT. Ved takto dres lidra ziska nejaky vrchar hned na zaciatku, zatialco keby prvy tyzden daju jednoduchy, tak prvy tyzden by boli zapojeni do boja o dres lidra sprinteri, klasikari. Treti tyzdem by si to rozdali vrchari. Prislo by na kazdeho a viac ludi by malo sancu ukazat sa. Takto to bude od zaciatku Gira len o vrcharoch. Organizatori si zuzili moznosti pre zaujimave priebehy etap kedze bude v hre o prve miesto v GC mensi pocet jazdcov.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Pon 05. Okt 2020 10:05:16

hujhe píše:Dnes to bolo super. Asi sa mame na co tesit. Taketo doklepnutie veducej skupiny nie je vobec jednoduche, takze forma tam bude. Nerozumiem ale preco sa davaju horske etapy na zaciatok GT. Ved takto dres lidra ziska nejaky vrchar hned na zaciatku, zatialco keby prvy tyzden daju jednoduchy, tak prvy tyzden by boli zapojeni do boja o dres lidra sprinteri, klasikari. Treti tyzdem by si to rozdali vrchari. Prislo by na kazdeho a viac ludi by malo sancu ukazat sa. Takto to bude od zaciatku Gira len o vrcharoch. Organizatori si zuzili moznosti pre zaujimave priebehy etap kedze bude v hre o prve miesto v GC mensi pocet jazdcov.


Mne sa to práve páči keď je to také pestrejšie, časovka, puncherská etapa, dnes vrchárska, zajtra asi šprintérska .... Lepšie ako keď na Tour bývajú na začiatku väčšinou roviny, aj keď tento rok to aj oni urobili o niečo pestrejšie. Ale proti gustu žiadny dišputát.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Zutu » Pon 05. Okt 2020 10:25:28

hujhe píše:Nerozumiem ale preco sa davaju horske etapy na zaciatok GT.


Byt na Sicilii a neist Etnu by bol hriech. A uznaj ze odskocit si v tretom tyzdni na jednu etapu z Alp na Siciliu by bol nezmysel. Korona zmenila plany, v povodnom boli prve tri etapy madarske, to znamena, ze by to boli roviny, tak by si sa dockal svojho oblubeneho scenaru. Snad nabuduce. Mne sa paci, ze to nie je kazdy rok rovnake na jedno kopyto.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod hujhe » Pon 05. Okt 2020 11:55:06

okej, to rozumiem ze je nedela, Sicilia, Etna... No uvidime, ja mam pocit ze vacsinou taketo skore horske etapy skoncia tak, ze sa ludia setria.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Pon 05. Okt 2020 12:42:32

Co myslite? Bude chciet dnes Peter vymenit modry za cyklamenovy? Pojde do uniku? Ja by som si skor zelal aby si dal dneska vramci moznosti oddychovy den ale neprekvapilo by ma to. :) Pravdebodobne pojde do cyklamenoveho po stvrtej etape tak ci tak.

Edit: Vyzera to ze nesiel :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 05. Okt 2020 15:39:48

Vlasov out... Thomas out... Kamaráti, ak ste ich náhodou dali na Velogames, tak mi je to úprimne ľúto :( Hlavne ten Thomas je pre mňa šok...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 05. Okt 2020 16:11:41

Yates :shock: :cry: Tak toto je masaker...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Giro d'Italia

Poslaťod simko » Pon 05. Okt 2020 16:54:23

ach jaj Thomas a Giro to je jednoducho kombinacia ktora nejako nejde dokopy. sa obavam ze atraktivita tymto velmi utrpi lebo naozaj neviem kto teraz bude konkurovat Nibalimu na talianskych cestach.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod pmts » Pon 05. Okt 2020 17:04:02

Tak nehnevajte sa ale ak majú o Giro bojovať Nibali s trápiacim sa Majkom a Kruiswijkom, tak to má potenciál na veeeľmi vlažné Giro. Fuglsang vyzeral celkom silno, ale tak poznáme ho... Yates a Thomas boli presne tie dva typy ktoré pretekom dodávali šmrnc, jeden útočný agresívny vrchár, no a druhý top favorit čo nahrabe čas v časovkách, bez nich to vyzerá také fádne... Majka, Klederman, Almeida, Fuglsang, Kruijswijk aj Nibali su dieslaci, navyše veľmi porovnateľní v časovke. Ach jaj no. Thomas odstúpiť a Ineos nech ho pošle aj s Froomom, Carapazom aj Bernalom na Vueltu, no a ak ani to nevyjde tak 2020 je jednoducho zakliaty pre nich :D .
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Giro d'Italia

Poslaťod hujhe » Pon 05. Okt 2020 18:08:56

Mne sa to paci. Vyzera to na vyrovnane Giro. Preco si myslim ze Kruiswijk a Majka sa trapia? Mne prisli v pohode. Rozhodne lepsie ako Thomas a Yates :D
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Pon 05. Okt 2020 18:23:31

Za Slušný Svet píše:Vlasov out... Thomas out... Kamaráti, ak ste ich náhodou dali na Velogames, tak mi je to úprimne ľúto :( Hlavne ten Thomas je pre mňa šok...


samozrejme ze ja ich tam mam
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 05. Okt 2020 18:27:21

majo píše:
Za Slušný Svet píše:Vlasov out... Thomas out... Kamaráti, ak ste ich náhodou dali na Velogames, tak mi je to úprimne ľúto :( Hlavne ten Thomas je pre mňa šok...


samozrejme ze ja ich tam mam


Ty si smoliar, majo :cry:
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Pon 05. Okt 2020 18:54:23

Mam pocit ze este nikto poriadne nema formu. Thomas ak mal tak mu ju zrusil ten pad. S Yatesom neviem co sa stalo :shock: V kazdom pripade zaujimavy finalovy kopec. Totalny chaos bez timovej kontroly. :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Pon 05. Okt 2020 19:04:32

Za Slušný Svet píše:
majo píše:
Za Slušný Svet píše:Vlasov out... Thomas out... Kamaráti, ak ste ich náhodou dali na Velogames, tak mi je to úprimne ľúto :( Hlavne ten Thomas je pre mňa šok...


samozrejme ze ja ich tam mam


Ty si smoliar, majo :cry:


tak co ti poviem
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 61 hostia

cron