Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Giro d'Italia

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Pia 28. Máj 2021 20:59:26

@ifcopifco
Ale je to utočné a hnusné, áno je stále hviedza, ale nech rieša potom aj ostatných média, a neviem či by sa ostatným pačili podaktoré komentáre, podaktoré aj vyhrážné, atd. Posledných 5 rokov ho dost často trestajú, či už teraz, minulý rok, v roku 2017 alebo aj na Vuete 2015. Mohla by som menovat aj iných cyklistov, ale podaktorým to prešlo ako napr Cavovi .
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Ak1n0m » Pia 28. Máj 2021 22:24:13

elviska píše:@ifcopifco
Ale je to utočné a hnusné, áno je stále hviedza, ale nech rieša potom aj ostatných média, a neviem či by sa ostatným pačili podaktoré komentáre, podaktoré aj vyhrážné, atd. Posledných 5 rokov ho dost často trestajú, či už teraz, minulý rok, v roku 2017 alebo aj na Vuete 2015. Mohla by som menovat aj iných cyklistov, ale podaktorým to prešlo ako napr Cavovi .



Ja nerozumiem na akú pamiatku čítaš všetky tie tvitery a fejsbuky a diskusie, kde ľudia, ktorí nemajú radi Sagana, naňho nadávajú a kritizujú ho! Načo to robíš, keď si potom nešťastná, frustrovaná a je ti z toho zle. Prečo sa nebavíš s chlapcami tu na fóre, ktorí ťa akceptujú a Saganovi fandia. Prídeš mi ako masochista, raz ti z toho prepne, keď sa už nestalo....
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Pia 28. Máj 2021 22:37:40

Ak1n0m píše:
elviska píše:@ifcopifco
Ale je to utočné a hnusné, áno je stále hviedza, ale nech rieša potom aj ostatných média, a neviem či by sa ostatným pačili podaktoré komentáre, podaktoré aj vyhrážné, atd. Posledných 5 rokov ho dost často trestajú, či už teraz, minulý rok, v roku 2017 alebo aj na Vuete 2015. Mohla by som menovat aj iných cyklistov, ale podaktorým to prešlo ako napr Cavovi .



Ja nerozumiem na akú pamiatku čítaš všetky tie tvitery a fejsbuky a diskusie, kde ľudia, ktorí nemajú radi Sagana, naňho nadávajú a kritizujú ho! Načo to robíš, keď si potom nešťastná, frustrovaná a je ti z toho zle. Prečo sa nebavíš s chlapcami tu na fóre, ktorí ťa akceptujú a Saganovi fandia. Prídeš mi ako masochista, raz ti z toho prepne, keď sa už nestalo....

Lebo čítam, nie som slepá, a nemusím to ani hľadať, stačí keď to vyskočí hocikde a si to prečítam, ale nie vždy celé. Nehovorím ze co majú radi Sagana nadávajú, ale kritizovať ho kritizujú, vidno to aj u ifca a troska aj u simka tiež troška. A kto ma akceptuje, skoro nikto, keď mám iný názor, tak tiež si viete na mňa podaktorí vymyslieť niečo ( nie všetci). Prepnúť mi neprepne, ale viete aj Vy nasrdit a teraz už aj ty, teda častejšie. Dakedy mám chuť odísť už z tade, ale stále fandím cyklistike, ale robí sa z tohto športu, šport pre balerinky už. Ale stále tu ostávam kvôli podaktorym.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Gaučový profesionál » Pia 28. Máj 2021 22:45:50

Strácam sa tu ako v Tureckej telenovele, ktorú sleduje moja manželka :lol:
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Ak1n0m » Sob 29. Máj 2021 6:46:47

elviska píše:
Ak1n0m píše:
elviska píše:@ifcopifco
Ale je to utočné a hnusné, áno je stále hviedza, ale nech rieša potom aj ostatných média, a neviem či by sa ostatným pačili podaktoré komentáre, podaktoré aj vyhrážné, atd. Posledných 5 rokov ho dost často trestajú, či už teraz, minulý rok, v roku 2017 alebo aj na Vuete 2015. Mohla by som menovat aj iných cyklistov, ale podaktorým to prešlo ako napr Cavovi .



Ja nerozumiem na akú pamiatku čítaš všetky tie tvitery a fejsbuky a diskusie, kde ľudia, ktorí nemajú radi Sagana, naňho nadávajú a kritizujú ho! Načo to robíš, keď si potom nešťastná, frustrovaná a je ti z toho zle. Prečo sa nebavíš s chlapcami tu na fóre, ktorí ťa akceptujú a Saganovi fandia. Prídeš mi ako masochista, raz ti z toho prepne, keď sa už nestalo....

Lebo čítam, nie som slepá, a nemusím to ani hľadať, stačí keď to vyskočí hocikde a si to prečítam, ale nie vždy celé. Nehovorím ze co majú radi Sagana nadávajú, ale kritizovať ho kritizujú, vidno to aj u ifca a troska aj u simka tiež troška. [b][b]A kto ma akceptuje, skoro nikto, keď mám iný názor[/b],[/b] tak tiež si viete na mňa podaktorí vymyslieť niečo ( nie všetci). Prepnúť mi neprepne, ale viete aj Vy nasrdit a teraz už aj ty, teda častejšie. Dakedy mám chuť odísť už z tade, ale stále fandím cyklistike, ale robí sa z tohto športu, šport pre balerinky už. Ale stále tu ostávam kvôli podaktorym.




Áno akceptujú, len ty to nevidíš, lebo si nastavená negatívne.
A preštuduj si čo je kritika, a čo je názor. zjavne si to pletieš.
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod hujhe » Sob 29. Máj 2021 7:07:26

Videl som to video s udajnym priestupkom Petra. Teraz suhlasim s elviskou, trest je cisty joke, Sagan tou vlnou nikoho neohrozil a vela jazdcov hadze nie take vlny ako nevedia ovladat svoj bicykel a zhodia pritom dalsich 10 ludi. Myslim ze to mozeme uzavriet, uz sa tu ani nediskutuje ale skor hada.
Aj ked to Bernalovi prajem, dufam ze to dnes este zdramatizuje.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Giro d'Italia

Poslaťod elviska » Sob 29. Máj 2021 8:14:39

:cry: @Ak1n0m
Nepletiem, viem čo je názor aj kritika. Momentálne viem najviac pochopiť adamotovec názor, keďže napísal kriticky názor zo začiatku, ale napísal aj iný pohľad na to . Ifčopifčo, ani nepozeral predvčerom preteky a hneď sa zástava rozhodcov, určite tam niečo muselo byt inak by ho nepotrestali..... Simko rieši najmä Petrovu jazdu defenzívnu, dobre jazdil defenzívnejsie to napíšem aj ja (ale môže zo byť s rôznych dôvodov) a ze si strážia únik viaceré tímy a dakedy dosť okato, tak to netrestaju, a keď aj dakoho potrestaju, nerobia z toho média aj ľudia telenovelu ako u Petra. A som aj rada ze sa zatiaľ nevyjadril, aj keď som videla video po preteku, ale nie pre média, keď sa rozprával s Uboldim o tom. Ale to súkromne a bol troška nahnevaný. Taliani na jednej stránke to preložili do angličtiny . Včera sa vyjadril Pomer z Bory. Ja nekritizujem Giro, ale UCI, média a ľudí, lebo to co vidím, je hnusne, Vy aj keď nenadávate tak sa k trollom troska pridávate podaktorí . A možno som nastavená negatívne, lebo to vidím aj tu. A súhlasím s hujhe, že v poslednom čase sa ani nediskutuje,, ale sa hada, možno som na vine aj ja, že sa zapájam, ale som iná jak ty a ostatní, viem pochopiť aj kriticky názor, ale nie stále dennodenne, čo v poslednom čase vidím aj tu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Sob 29. Máj 2021 17:48:25

Super Damiano, zase som niekoho tlačil do cieľa, bol by som napaprčerný keby ho Bernal v závere spravil :lol: Kto očakával takéto predstavenia od doteraz relatívne nenápadného Taliana? Škoda, že sa nedozvieme ako by skončil Landa, isté je, že v Carusovi by mal skvelého domestika. Bahrajn, ktorému postupne odpadli Landa, Mader a Mohorič čo nie sú žiadne béčka, bude aj tak patriť k top tímom na tohtoročnom Gire.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Sob 29. Máj 2021 18:52:38

Presne aj ja dom to Carusovy velmi zelal dnes dokonca som dufal ze da aspon minutu a pol nech je to zajtra este vzrušo ale aj tak sa priznam ze toto som necakal od najnudnejsieho z top 10…kvoli počasiu som neočakával nejaky razantný útok yatesa a almeidovy sa ocividne spočítali posledne aktívne dni…ostatny uz nemali nárok…este pekny vykon od bardeta a vlastne cely team DSM dnes zrobil preteky
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Ned 30. Máj 2021 15:20:13

Tak Sagan uz svoje posobenie na Gire ukoncil. Ukazali ho trikrat dnes. Na starte na prvom medzicase a v cieli. Pekne vyzera v tom ciclamine. :) Priznam sa ze od tohto Gira ma ako zvycajne odputalo MS v hokeji takze ked som videl aka je etapa a ze Sagan nie je v uniku alebo nebude bojovat o vitazstvo tak som velmi nazivo nesledoval. Tu etapu co vyhral Nizzolo to som zase nemal moznost vidiet ani keby som chcel. V konecnom dosledku si uzijem ked dnes vyjde na stupen vitazov. Historia sa pytat nebude ci mal superov a akym sposobom ho ziskal ( defenzivnym na Sagana nezvyklym).
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Ned 30. Máj 2021 17:53:54

Tak neviem preco ale ostatne klasifikacie ani neukazovali. Nastvalo ma to :cry:
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod eromedo » Ned 30. Máj 2021 18:00:17

Keram píše:Tak neviem preco ale ostatne klasifikacie ani neukazovali. Nastvalo ma to :cry:


Ukazovali, v reklamou neprerušovanom streame. Na ES Playeri, nie v televízii. Sagan bol na pódiu so synom.
eromedo
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon 25. Mar 2019 19:07:40

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Ned 30. Máj 2021 18:19:01

eromedo píše:
Keram píše:Tak neviem preco ale ostatne klasifikacie ani neukazovali. Nastvalo ma to :cry:


Ukazovali, v reklamou neprerušovanom streame. Na ES Playeri, nie v televízii. Sagan bol na pódiu so synom.


Dik najdem si to tam to chcem vidiet :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod 3pa3ck3 » Ned 30. Máj 2021 18:21:32

Celé pódium na oficiálnom YT: https://youtu.be/oVJvLyT7a-8
3pa3ck3
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Ned 16. Sep 2018 11:12:17

Re: Giro d'Italia

Poslaťod majo » Ned 30. Máj 2021 20:11:08

Tak a mame to za sebov…nebudem robit nejake velke hodnotenie prvej GT to radsej necham na kompetentnejsich(btw @pmts rad by som si precital nejaky tvoj blok ktorým by si nadviazal na ten spred gira a vyhodnotil a porovnal tvoju vtedajšiu top10 s tou ktora je realitou ci? ;) )
Za seba by som xcel len povedat ze sk nieco utkvelo za tieto 3 tyzdne v pamäti je trojica ineosu ganna-castroviejo-Martinez…prave tychto troch povazujem za jeden z rozhodujúcich faktorov bitky o ružový dres…skvely teamovy duch, oddanosť a ochota pracovat pre lidra doplnené so skvelou fyzickou formou…toto ma fakt dostalo…a to ako martinez burcoval egana v tych brutálnych sklonoch to bolo fakt uzasne…neviem neviem ci keby tam martinez vtedy nebol tak ci by sa bernal nezlomil a nestratil vedenie v gc…no a este poviem ze podla mna bol martinez vo forme s ktorou sam by bol asi schopny vybojovať pódium ak nie aj vyhrat cele giro…naozaj uzasne
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod nat » Pia 06. Aug 2021 18:16:35

nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod hujhe » Pia 06. Aug 2021 18:50:08

Zaujimalo by ma ci take zvady maju aj v inych krajinach alebo to je nasa specialitka.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Giro d'Italia

Poslaťod ifčopifčo » Pia 06. Aug 2021 18:57:18

hujhe píše:Zaujimalo by ma ci take zvady maju aj v inych krajinach alebo to je nasa specialitka.


Existuje nejaký športový zväz v ktorom by po osamostatnení neboli tieto žabomyšie vojny? Možno v rybolovnej technike.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro d'Italia

Poslaťod simko » Pia 06. Aug 2021 18:57:39

hujhe píše:Zaujimalo by ma ci take zvady maju aj v inych krajinach alebo to je nasa specialitka.

ja si myslim ze vsade sa co-to najde:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Giro d'Italia

Poslaťod Keram » Štv 05. Máj 2022 21:02:45

Tak zajtra nam to startuje. Mna osobne nastartoval clanok tu na stranke a uz sa tesim. Zajtra sa ide u susedov cez Ostrihom, ktory mne je blizky kedze v Sturove som bol za mladi mininalne na 8 letnych dovolenkach a par razy sme zasli aj za Dunaj :D

Suhlasim s CI ze bude to najma asi medzi Simonom Yatesom a Carapazom aj ked zvedavy som na Borakov aj ked z nich ma asi naj formu Vlasov a ten pokial viem nejde. Jumbo ma otaznu zostavu. Miesat karty moze Uae s Almeidom a Bahrajn. Sprinterske pole je tiez celkom fajn a som zvedavy na MVDP. Teoreticky by mohol vyhrat par etap a skusit vyhrat ciclamino.

Podtrzeno secteno. Tesim sa uz a podporene je to aj tym ze mam novu 65 palcovu telku. Na tom cyklistika bude labuzo :D :D :D . Uvidime kolko casu mi zostane ked zacnu MS v hokeji ale na prvy tyzden sa uz tesim. :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 70 hostia

cron