Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tour de France

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Sob 09. Júl 2022 15:31:19

Keram píše:@ majo

Predpoved ti nevysla. :D


Uz druhykrat sa Sagan neobjavil na premii. Peter uz teda na zelene uz nejde. Nova situacia pre nas aj prenho. Kedze ma do konca Tour tym padom absolutnu volnost tak som zvedavy co predvedie este.


Peter už pred začiatko Tour povedal, že po prvých piatich etapách uvidí ako to bude s bodovačkou a IMHO celkom rozumne ju zabalil.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Sob 09. Júl 2022 15:45:36

@keram
Ja som tym znamy ze tipujem takmer zasadne zle…preto radsej netipujem za peniaze :D
Peto to na unik ani neskusal a nasledne bol ten pad…ak som to dobre videl tak donho buchol padajuci dms-ak a asi mu spravil nieco s radenim lebo menil bicykel…na zeleny dobre ze sa vykaslal nema to zmysel prenho…ja verim v etape…najviac v tu 21 :lol:
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Sob 09. Júl 2022 16:54:01

Suhlasim s vami ze to nema cenu uz. Ja som to len skonstatoval.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Sob 09. Júl 2022 17:08:23

Kto to praje Blingovi ako ja? ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod nat » Sob 09. Júl 2022 18:41:19

No Matthews .. teda Bling zasa druhy. Chudak , obdivuhodne ako si udrziava vykonost. :geek:
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Sob 09. Júl 2022 20:29:13

Blinkovy nikdy nefandim a woutovy uz tiez nie…cize potesilo ma az tretie miesto
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod zakliata.panna » Sob 09. Júl 2022 21:28:35

Je mi az Peta luto, co vsetko mu sposobil viacnasobny kovid a najma ,,legendarny" pad na Tour. Dnesna etapa opat za starych cias sita prenho a on jednoducho uz nedokaze prejst s najlepsimi taketo useky. Musi to byt na hlavu, ze prednedavnom to telo zvladalo a teraz nie - ako keby sme zabudli behat alebo pisat nejake pismena. :( Neviem, ci taketo pretekanie este bude Peta bavit, to sme si priali, aby este aspon o 2 roky predlzil s TE, osobne si myslim, ze ak buducu jar nebude konkurencieschopny, tak to zabali... :(
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Sob 09. Júl 2022 21:44:56

Dnes sa ukázalo, že keby sa WvA v 6. etape nešiel vyblázniť, mohol mať o jedno víťazstvo viac a Pogačar o jedno menej.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Zutu » Sob 09. Júl 2022 22:09:53

ifčopifčo píše:Dnes sa ukázalo, že keby sa WvA v 6. etape nešiel vyblázniť, mohol mať o jedno víťazstvo viac a Pogačar o jedno menej.


Ak by sa nesiel vyblaznit, urcite by tu etapu vyhral unik.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod pmts » Sob 09. Júl 2022 22:36:55

zakliata.panna píše:Je mi az Peta luto, co vsetko mu sposobil viacnasobny kovid a najma ,,legendarny" pad na Tour. Dnesna etapa opat za starych cias sita prenho a on jednoducho uz nedokaze prejst s najlepsimi taketo useky. Musi to byt na hlavu, ze prednedavnom to telo zvladalo a teraz nie - ako keby sme zabudli behat alebo pisat nejake pismena. :( Neviem, ci taketo pretekanie este bude Peta bavit, to sme si priali, aby este aspon o 2 roky predlzil s TE, osobne si myslim, ze ak buducu jar nebude konkurencieschopny, tak to zabali... :(


Áno samozrejme, ale tak to isté sa dá povedať o mnohých cyklistoch... Čo taký Froome? Mal na dosah ruky vyrovnanie najprestížnejšieho rekordu aký v cyklistike je, no a rekord i celú kariéru mu zobral jeden moment... Ktovie aký bude Bernalov osud po takom istom nešťastnom momentíku. A čo taký Adrien Costa, ktorý sa javil byť najväčším talentom zo všetkých aktuálnych mladíkov a jeden moment mu nielen že ukončil kariéru, ale aj totálne zmenil żivot... Treba to brať do perspektívy, k športu patria aj zranenia a Peťo mal až neuveriteľne bezproblémové prvé dve tretiny kariéry, okrem nejakého toho výpadku na jar 2015, no a aj tak mal šťastie že nemal väčší úraz. Buďme radi za to čo bolo a dúfajme, že ešte aspoň niečo bude :)... Veď v tretej etape bol reálne v bitke o etapu na Tour de France, čo je stále fantázia.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Sob 09. Júl 2022 22:50:24

Zutu píše:
ifčopifčo píše:Dnes sa ukázalo, že keby sa WvA v 6. etape nešiel vyblázniť, mohol mať o jedno víťazstvo viac a Pogačar o jedno menej.


Ak by sa nesiel vyblaznit, urcite by tu etapu vyhral unik.


Možno máš pravdu a možno nie, BikeExchange mal tú etapu určite vytipovanú pre Blinga, únikom skončila 5. a tímy loviace etapy a nie je ich málo, by si to IMHO mohli ukotrolovať, veď aj samotné Jumbo by asi malo záujem. On sa mohol stiahnuť, keď bolo jasné, že sa nepridajú ďalší cyklisti.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Sob 09. Júl 2022 23:18:08

zakliata.panna píše:Je mi az Peta luto, co vsetko mu sposobil viacnasobny kovid a najma ,,legendarny" pad na Tour. Dnesna etapa opat za starych cias sita prenho a on jednoducho uz nedokaze prejst s najlepsimi taketo useky. Musi to byt na hlavu, ze prednedavnom to telo zvladalo a teraz nie - ako keby sme zabudli behat alebo pisat nejake pismena. :( Neviem, ci taketo pretekanie este bude Peta bavit, to sme si priali, aby este aspon o 2 roky predlzil s TE, osobne si myslim, ze ak buducu jar nebude konkurencieschopny, tak to zabali... :(


Áno, smola sa mu lepí na päty ostatné sezóny, aj ten pád v 5. etape, určite 100x prešiel zákrutu v takej rýchlosti a náklone a v pohode a akurát teraz v etape ktorá mu mohla sadnúť (aj keď vývoj ukázal, že by sa do záveru asi nedostal) sa vyváľal a akurát vo fáze keď sa začalo pretekať. Na druhej strane ako napísal pmts, cyklistika je krutá a mnohí skončili horšie. Pozri sa na to z tej lepšej stránky, pred pár mesiacmi to vyzeralo katastrofálne a asi sme mnohí ani nedúfali, že sa na Tour dostane a on sa tam dostal a ešte stihol vyhrať etapku vo Švajci. Pozri sa na MvdP, aj on sa čuduje čo s ním je a o to to má WvA ľahšie, ten je ako z inej planéty, bude mať za chvíľu 28 rokov, uvidíme koľko sezón to bude takto ťahať.
Ja som si pozeral Petrove sezóny a ktovie, či nie je pes zakopaný aj v tom, že Cannoni ho teda v mladosti vôbec nešetrili. 21 ročný Sagan - skoro 12 500 pretekových km, 22 ročný skoro 12 600, 23 ročný 14 100 km, 24 ročný 14 400 km. To sú riadne dávky a najmä v roku 2014 ho šťavili poriadne, veď prakticky skoro iba on im robil body, pamätám si aký bol nasrdený, keď musel ísť na Vueltu a aj to tam tak vyzeralo. A ako vieme, Peter okrem časoviek a vyslovene horských etáp stále tlačil na pílu, šprinty, kopcovité etapy, klasiky, všetko naplno, žiadne nejaké prípravné preteky, výsledky sa čakali od jari do jesene.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod pmts » Sob 09. Júl 2022 23:29:10

ifčopifčo píše:
Zutu píše:
ifčopifčo píše:Dnes sa ukázalo, že keby sa WvA v 6. etape nešiel vyblázniť, mohol mať o jedno víťazstvo viac a Pogačar o jedno menej.


Ak by sa nesiel vyblaznit, urcite by tu etapu vyhral unik.


Možno máš pravdu a možno nie, BikeExchange mal tú etapu určite vytipovanú pre Blinga, únikom skončila 5. a tímy loviace etapy a nie je ich málo, by si to IMHO mohli ukotrolovať, veď aj samotné Jumbo by asi malo záujem. On sa mohol stiahnuť, keď bolo jasné, že sa nepridajú ďalší cyklisti.


Tu by som sa postavil na stranu Zutua... Žiadny tím by neťahal s Woutom v pelotóne a Jumbo bolo hotové po kockách, nevládalo by kontrolovať etapu. Dobre to vedeli, žltý by stratili tak či tak, jedine že by vyhral veľký brejk aj s Woutom v ňom... A taký bol plán, ale odišla len trojica. Podľa mňa na dojazd hlavnej skupiny boli v ten deň odds tak 1:20 a fakt to vyšlo na ten šprint favoritov :lol: ...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Ned 10. Júl 2022 9:06:38

Posledná poznámka, keby tam nechali odísť únik ktorý sa vytvoril (Cosnefroy, Skujinš, Hoorn) nejakých 15 km po štarte a mal už aj okolo minúty, tak sa to dalo v pohode ukontrolovať, lenže Jumbo a najmä WvA namiesto toho aby sa to snažili zavrieť, tak sa stále jašili ako keby mali vsugerované, že uspieť môže iba únik a nakoniec priznali, že to bola chyba.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 11. Júl 2022 14:34:57

Využijem voľný deň na zhodnotenie doterajšieho priebehu z môjho pohľadu. Snáď mi to nebudete mať za zlé. ;)

PRVÝ TÝŽDEŇ TdF
Počas prvého bloku etáp si takmer všetku pozornosť pre seba ukradli Wout van Aert a Tadej Pogačar. Priznám sa, že som van Aertovi celkom neveril ten avizovaný útok na zelený dres. Obával som sa, že bude veľmi zviazaný tímovou taktikou. Opak je pravdou. Cyklistika v jeho podaní je živelná a krásna. Šprintuje, útočí, zbiera body na prémiách, nepozerá na to, čo bude zajtra... Veľmi dobre sa na to pozerá. 8-) Tadej Pogačar je to isté len v žltom. V etape na La Planche des Belles Filles bolo krásne vidieť, ako veľmi chce vyhrať. To je presne on. Do každej etapy ide s tým, že ju chce vyhrať. Zo strany adepta na celkové víťazstvo ide o mimoriadne riskantné poňatie Tour. Ako divákovi sa mi to však neskutočne páči a jeho jazdu si vychutnávam. Držím mu palce! ;) Najmä vďaka týmto dvom cyklistom je zatiaľ TdF veľká paráda. S tohtoročným Girom sa to nedá ani porovnávať. Viem, zatiaľ nemajú konkurenciu, ale to nie je ich chyba. Wout van Aert a Tadej Pogačar prišli na Tour perfektne pripravení a radosť sa na nich pozerať.

PETER SAGAN
Výborný začiatok Tour pre Petra! ;) Asi málokto čakal, že sa v 2., 3. a 4. etape bude energicky naháňať s Jakobsenom, Groenewegenom, van Aertom alebo Philipsenom. O Ewanovi, ktorého nechával ďaleko za sebou, ani nehovorím. Skutočne parádny vstup do pretekov. Potom však prišla 5. etapa, do ktorej mnoho fanúšikov, vrátane mňa, vkladalo obrovské nádeje. Tam Peter spadol a do finišu sa nezapojil. Mám dojem, že od tejto etapy je nejaký namosúrený, ofučaný a taký nevýrazný. Tento môj pocit zvýraznil samotný Peter, keď si po 8. etape neodpustil zbytočný výrok: "Furt vyhrávajú tí istí..." Mrzí ma, že na podobnú vlnu naskočili aj mnohí fanúšikovia na sociálnych sieťach. Títo tvrdia, že Tour je slabá, lebo stále vyhrávajú tí istí... Zo strany Petra a tých, ktorí tento jeho výrok radi opakujú, je to veľké pokrytectvo. V roku 2012, keď z prvých šiestich etáp istý cyklista vyhral rovnú polovicu, to nevadilo? Vtedy nevyhrávali stále tí istí? Veľmi Petrovi prajem, aby nás počas tejto Tour dokázal zaujať ďalšími peknými športovými výkonmi a nie neohrabanými výrokmi pre médiá.

ČO NÁS ČAKÁ?
Druhý týždeň začne vo veľkom štýle. Čaká nás trojica nádherných etáp v Alpách. Etapy číslo 10, 11 a 12 majú potenciál rozhodnúť celú Tour de France. V dlhých cieľových stúpaniach sa dajú vytvoriť obrovské rozdiely. Som zvedavý, kto sa ako prvý odváži vyzvať Pogačara na veľkú vrchársku bitku. Vingegaard má viac skúseností ako pred rokom a je to vidieť. Vlasov by mal zabrať, očakávam od neho útoky z veľkej diaľky. V prvej desiatke sú aj Gaudu a Bardet, obaja majú radi hory a dlhé stúpania. Myslím, že sa máme na čo tešiť! ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Pon 11. Júl 2022 15:49:23

Niet co dodat…vsetko si to pekne zhodnotil a ja v podstate s tebov vo vsetkom suhlasim
Len za seba dodam ze naozaj niesom woutovym fanusikom napriek tomu musim uznat ze je to fakt borec a cyklistika v jeho podani je fakt nadherna
Naopak pogacarov fanusik som ale aj tak si zelam aby nemal az tak dominantny aby sa nasiel super ktory ho poriadne vyzmyka dokonca mozno aj aspon raz porazi nech ma tadej este dalsiu a vacsiu motivaciu tlacit poriadne do pedalov
Viem ze je to asi trosku nerealne ale taktiez dufam ze to este poroadne rozbalia ineosaci…sice sa bohuzial vcera odpalil moj oblubenec martinez ale prave vdaka tomu maju v ineosu cloveka ktory moze tlacit na tadeja bez rizika ze vypadne z poradia lebo uz tam aj tak nieje
A takisto trosku zelam aj bardetovy nech sa mu konecne na tour zadari aj ked v jeho pripade je jasne ze v casovke strati tolko co vsetci ostatnyz top 10 dokopy
A Peto?
Dajte na moje slova…v parizi vyhra a sezona bide zachranena ;) 8-)
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod hujhe » Pon 11. Júl 2022 17:31:24

Posledne dve etapy som nevidel len som cital textove zhrnutie. No z toho co som videl a co sa pisalo mi pride ze timy mimo Jumba to maju v pazi. Pocuvat poziadavky Jumba nech nechaju odist unik... Jumbo je az nechutne silne a to vyblokovanie Petra Aertom mi tiez nepridalo na chuti sledovat ako si Jumbo robi co chce. Takze dufam ze sa vytiahnu aj ostatne timy po vzore Jungelsa lebo uz zacinam mat pocit ako tento divak https://m.youtube.com/shorts/8EucmIcIzBY :D
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Tour de France

Poslaťod elviska » Pon 11. Júl 2022 17:43:53

Za Slušný Svet píše:Využijem voľný deň na zhodnotenie doterajšieho priebehu z môjho pohľadu. Snáď mi to nebudete mať za zlé. ;)

PRVÝ TÝŽDEŇ TdF
Počas prvého bloku etáp si takmer všetku pozornosť pre seba ukradli Wout van Aert a Tadej Pogačar. Priznám sa, že som van Aertovi celkom neveril ten avizovaný útok na zelený dres. Obával som sa, že bude veľmi zviazaný tímovou taktikou. Opak je pravdou. Cyklistika v jeho podaní je živelná a krásna. Šprintuje, útočí, zbiera body na prémiách, nepozerá na to, čo bude zajtra... Veľmi dobre sa na to pozerá. 8-) Tadej Pogačar je to isté len v žltom. V etape na La Planche des Belles Filles bolo krásne vidieť, ako veľmi chce vyhrať. To je presne on. Do každej etapy ide s tým, že ju chce vyhrať. Zo strany adepta na celkové víťazstvo ide o mimoriadne riskantné poňatie Tour. Ako divákovi sa mi to však neskutočne páči a jeho jazdu si vychutnávam. Držím mu palce! ;) Najmä vďaka týmto dvom cyklistom je zatiaľ TdF veľká paráda. S tohtoročným Girom sa to nedá ani porovnávať. Viem, zatiaľ nemajú konkurenciu, ale to nie je ich chyba. Wout van Aert a Tadej Pogačar prišli na Tour perfektne pripravení a radosť sa na nich pozerať.

PETER SAGAN
Výborný začiatok Tour pre Petra! ;) Asi málokto čakal, že sa v 2., 3. a 4. etape bude energicky naháňať s Jakobsenom, Groenewegenom, van Aertom alebo Philipsenom. O Ewanovi, ktorého nechával ďaleko za sebou, ani nehovorím. Skutočne parádny vstup do pretekov. Potom však prišla 5. etapa, do ktorej mnoho fanúšikov, vrátane mňa, vkladalo obrovské nádeje. Tam Peter spadol a do finišu sa nezapojil. Mám dojem, že od tejto etapy je nejaký namosúrený, ofučaný a taký nevýrazný. Tento môj pocit zvýraznil samotný Peter, keď si po 8. etape neodpustil zbytočný výrok: "Furt vyhrávajú tí istí..." Mrzí ma, že na podobnú vlnu naskočili aj mnohí fanúšikovia na sociálnych sieťach. Títo tvrdia, že Tour je slabá, lebo stále vyhrávajú tí istí... Zo strany Petra a tých, ktorí tento jeho výrok radi opakujú, je to veľké pokrytectvo. V roku 2012, keď z prvých šiestich etáp istý cyklista vyhral rovnú polovicu, to nevadilo? Vtedy nevyhrávali stále tí istí? Veľmi Petrovi prajem, aby nás počas tejto Tour dokázal zaujať ďalšími peknými športovými výkonmi a nie neohrabanými výrokmi pre médiá.

ČO NÁS ČAKÁ?
Druhý týždeň začne vo veľkom štýle. Čaká nás trojica nádherných etáp v Alpách. Etapy číslo 10, 11 a 12 majú potenciál rozhodnúť celú Tour de France. V dlhých cieľových stúpaniach sa dajú vytvoriť obrovské rozdiely. Som zvedavý, kto sa ako prvý odváži vyzvať Pogačara na veľkú vrchársku bitku. Vingegaard má viac skúseností ako pred rokom a je to vidieť. Vlasov by mal zabrať, očakávam od neho útoky z veľkej diaľky. V prvej desiatke sú aj Gaudu a Bardet, obaja majú radi hory a dlhé stúpania. Myslím, že sa máme na čo tešiť! ;)

Čo sa celkového poradia týka, tak fandím Pogačarovi, čo sa týka Aerta, formu má to napíšem aj ja, ale nemám z neho specifické....... Čo sa týka Petra, tak po páde, to už nechal tak, a čo sa týka vyjadrenia furt vyhrávaju tí ístí, tak okrem toho povedal, že Aert to vyhrá, ak sa mu nič nestane. Čudné, že ludia si všimnu len to zlé alebo to čo sa nepáči. A nezdá sa mi, žeby ludia by opakovali to čo Peter povedal, skor vidím iné komenty od ľudí. A Petra možno znechutilo aj podaktoré komenty ludí, médií na začiatku TDF (najma prvé etapy), aj mna by to znechutilo.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Pon 11. Júl 2022 19:09:19

Minulý rok mal po 9. etape Pogačar na Vingegaarda náskok 5:30, v závere v Paríži 5:20, tento rok má zatiaľ náskok 39 sekúnd.
Ak v minulých rokoch na Tour prejavil Pogačar nejakú slabosť, tak to bolo v opakovaných dlhých stúpaniach a vo veľkej horúčave, nejaké sekundy stratil na Vingegaarda, Rogliča či Lopeza a také etapy sú ešte pred cyklistami, takže Tour asi rozhodnutá nie je a to je dobre. Okrem toho môže zasiahnuť covid, pád, technické problémy či sila tímu, ale dúfam, že rozhodnú len športové aspekty.
Budem samozrejme Petrovi držať palce v boji o etapku a to čo povedal? Podľa mňa na tom nič také zlé nie je, vyjadril svoje pocity ktoré nemusia byť v súlade s nejakou štatistikou. WvA? Je ako stroj, zaujímavé je jeho porovnanie s MvdP, ten vykazuje známky ľudskosti ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Pon 11. Júl 2022 19:45:22

Niektorí športoví žurnalisti sú čistá katastrofa, pozrel som si včerajšie G-B-S a najskôr vraj Jungels dosiahol 25. etapové víťazstvo a potom vraj Sagan vytvoril grupeto už 150 km pred cieľom. Žiadna úcta k faktom.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 53 hostia