Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tour de France

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tour de France

Poslaťod dexterko » Pon 10. Júl 2017 20:29:51

Akosi sa zabúda pri zelenom na Greipela. Ja by som ho teda ešte vôbec neodpisoval. Nato, že Kittel už vyhral dve etapy, tak gorilka stráca len 80 bodov. Ako vieme, André sa vie dostať do každého špurtu aj sám, Marcel potrebuje vlak. Greipel chodil doteraz na istotu, vyhýbal sa komplikáciam v špurtoch. Lenže, už tu neni Sagan, Cav, Demáre. Čiže tie tlačenky v špurtoch už nemusia byť také brutál ako doteraz. A Greipel zďaleka nepatrí do starého železa. Veď vlani vyhral na Elizejských, to svädčí o všetkom. Podla mňa rovnako vážny adept ako Kittel. Matthews asi nie, Kristoff tiež môže ešte miešať karty.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Pon 10. Júl 2017 21:09:43

inac mna dost serie to cakanie a branie ohladu na zltaka...fakt nechapem preco?...zltak ma defekt ci iny mechanicky problem tak nech sa nejazdi ale ho pockajme?...to je somarina jak hovado...preco by nemal vtedy Aru ci ktokolvek iny utocit?...kto by cakal na ineho zo skupiny lidrov ak by mal taketo problemy?...urcite nikto...nechapem ten hnoj co kydaju na Arua...ci uz vedel ze chris ma tech. problemy alebo nie je mi uplne jedno...ved on stracal len par sekund na zltu farbu a jeho by nepockal nikto...asi ani fuglsang :D :D za cakanie som jedine v pripade ked nejaky debilny fanusikovia alebo ich pes alebo nieco podobne sposobi zltakovy problem tak ok ale nie pri normalnych tech. problemoch ktore k cyklistike a s ktorymi treba ratat...pre mna blbost
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Zutu » Pon 10. Júl 2017 21:14:24

dexterko píše:Akosi sa zabúda pri zelenom na Greipela. Ja by som ho teda ešte vôbec neodpisoval. Nato, že Kittel už vyhral dve etapy, tak gorilka stráca len 80 bodov. Ako vieme, André sa vie dostať do každého špurtu aj sám, Marcel potrebuje vlak. Greipel chodil doteraz na istotu, vyhýbal sa komplikáciam v špurtoch. Lenže, už tu neni Sagan, Cav, Demáre. Čiže tie tlačenky v špurtoch už nemusia byť také brutál ako doteraz. A Greipel zďaleka nepatrí do starého železa. Veď vlani vyhral na Elizejských, to svädčí o všetkom. Podla mňa rovnako vážny adept ako Kittel. Matthews asi nie, Kristoff tiež môže ešte miešať karty.


Dexterko priznaj sa, ze ty bojkotujes Tour uz od uplne prvej etapy :D
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod dexterko » Pon 10. Júl 2017 21:58:00

Zutu, asi som ťa nepochopil. :)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Tour de France

Poslaťod Zutu » Uto 11. Júl 2017 1:11:26

dexterko píše:Akosi sa zabúda pri zelenom na Greipela. Ja by som ho teda ešte vôbec neodpisoval. Nato, že Kittel už vyhral dve etapy, tak gorilka stráca len 80 bodov. Ako vieme, André sa vie dostať do každého špurtu aj sám, Marcel potrebuje vlak. Greipel chodil doteraz na istotu, vyhýbal sa komplikáciam v špurtoch. Lenže, už tu neni Sagan, Cav, Demáre. Čiže tie tlačenky v špurtoch už nemusia byť také brutál ako doteraz. A Greipel zďaleka nepatrí do starého železa. Veď vlani vyhral na Elizejských, to svädčí o všetkom. Podla mňa rovnako vážny adept ako Kittel. Matthews asi nie, Kristoff tiež môže ešte miešať karty.


vyhral tri etapy
vsetky tri etapy vyhral bez svojho vlaku

mal som z toho tvojho prispevku pocit akoby si nevidel nic z tohtorocnej tour minimalne rovinate etapy.

Na Greipela som zvedavy, minuly rok vyhral etapu len tak tak a tento rok zatial bol od vitazstva dost daleko, ale hadam sa mu aspon nieco podari aj teraz.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod motyliLET » Uto 11. Júl 2017 19:19:29

jednoducho nuda ked v tak pokojnej etape s technickym koncom nikto marcela ani nepotrapi je to ubohe na to ze je to tdf , bling na zeleny ani nahodou on nie je schopny koncit aspon top 5 v takychto etapach a gorila zjavne uz je za zenitom aj ked mal dnes perfektnu podporu takze pokial aru nieco nevymysli comu velmi neverim tak najnudnejsi rocnik za posledne roky mimo jury extempore a padov za ktore ale moze hlavne akteri ktori alebo velmi riskovali alebo jednoducho technicky na dobry zjazd nemaju
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Wiggo93 » Uto 11. Júl 2017 20:17:10

Veru je to bieda medzi šprintérmi. Tí ktorí mali nato aby Kittela potrápili (Sagan, Cavendish a mnohí možno nebudú súhlasiť ale aj Démare) sú fuč. Dnes som síce etapu nevidel lebo som bol mimo domu, ale keď som si pozrel cez internet výsledok, myslel som si, že André niekde spadol alebo sa stala nejaká iná nepríjemnosť, keďže nefiguroval ani v TOP10 (pritom ja by som ho osobne ešte donedávna tipoval v každej etape v TOP3). No práve pozerám dojazd a naozaj si neviem vysvetliť čo s ním je. Kittel mi je sympatický, ale ako divák by som pri toľkých rovinatých etapách očakával aspoň trochu napínavejší špurt. Veď Kittel si už dokonca ide bez vlačika a vyhráva s rozdielom dvoch bicyklov. Kristoff a Degenkolb ani nevravím, tí mi prídu, že zďaleka nie sú na tom tak, ako v sezóne, keď práve oni trápili najviac Peťa Sagana (hoci Dege sa dnes blisol veľmi dobrým umiestnením a snáď to nie je len taký výstrel do tmy).
Na záver len otázka, čo myslíte zastaví niekto zajtra Kittela? (nemyslím tým nepríjemnosti, ale niekto svojím výkonom) :?:
Wiggo93
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob 28. Mar 2015 21:43:16

Re: Tour de France-Nuda?

Poslaťod Miki » Uto 11. Júl 2017 20:36:01

Súhlas.Prudhomovi,či ako sa volá to veľmi nevychádza.Bodovacia súťaž rozhodnutá v polovici.O etapy nemá kto zabojovať.Klasikárov skoro odpísal.Pretekári na celkové poradie sa pomali zabíjajú,alebo nemajú formu.Sranda bude,ak sa aj Froomovi niečo stane.Jediné čo mu zatiaľ vychádza,tak to je snaha o podchytenie nemeckého trhu.Preto aj ten začiatok v Nemecku.Nemci sa možu tešiť,majú zeleňaka,zatial 4 etapy a dalšie na ceste.Peniažky možno potečú aj z Nemecka,ktoré v uplynulom desaťročí zanevrelo na cyklistiku.Ale aj tak si myslím,že tú bodovačku si takto nepredstavoval,aj ked spravil všetko preto,aby to Sagan nevyhral.
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Uto 11. Júl 2017 20:48:42

BORA

zatial az neuveritelne zvlastna a nevyspytatelna tour pre BORU...vynimajuc prolog nadherny start TDF...bora bola jednoznacne najviac viditelnym teamom v pelotone ktory sa nebal ukazat ze ma lidra ktoreho chcu maximalne podporit a ktoremu veria ze im prinesie vitazstva...krasna symbolika ze majstrovy sveta so slovenskym obcianskym preukazom tahal peloton a kontroloval unik nekonecne hodiny a este nekonecnejsie km majster slovenska a.k.a starsi brat Duri...naozaj nedherne sa pozeralo na uvodne etapy...po nevydarenom sprinte v 2. prisiel bomba zaver v 3. etape a vyzeralo to na gala predstavenie Bory pocas troch tyzdnov minimalne co sa rovinatych a zvlnenych etap tyka...no potom prisla slavne neslavna 4. etapa a koniec pre lidra BOH a velka rana pre cely team...no tour isla dalej a Rafal Majka bol prislubom pre dalsie uspechy...okrem toho dostal k dispozicii dalsich ludi ktori sa uvolnili po Petrovom vyhadzove a ktorych asi tazko by BOH obetovala pre neisteho sprintera a necakaneho nahradnika za PS...ak si niekto mysli ze tu idem dehonestovat Seliga tak to v ziadnom pripade lebo treba povedat ze bojuje za svoje farby ako lev a nieje v tych koncovkach len do poctu aj ked ferovo treba skonstatovat ze maximalna rychlost mu na najlepsich proste chyba...ale to je v jeho pripade pochopitelne...inac za mna ok...prisla 8.etapa a DS rozhodli ze to bude prave Juraj Sagan ktory ma na uvod etapy kontrolovat uniky ktory ma chytit kezdeho kto by Bore nevyhovoval vpredu a zlikvidovat vsetky mozne uniky kde by BOH nemali svojho cloveka...nakoniec to trvalo viac ako 50km s nespocetnym mnozstvom nastupov a prave chalan so slovenskym znakom na drese tam nechal dusu...lepsie povedane pluca a nohy ale to preto ze jeho srdce mu proste hovorilo pod toto je tvoja robota...DS vedeli preco prave Duri vedeli ze alebo uspeje alebo padne lebo kto iny ak nie chalan ktory ukazal najvacsiu moznu mieru sebareflexie sebakritiky a oddanosti teamu lebo si nebol isty ci jeho forma je hodna velkej TdF...a Duri to zvladol a nakoniec aj padol...doslova sa uvaril a v danej takmer rekordne rychlej etape uzavrel vysledkovu listinu...no a co?...ved to bol pre team a to sa rata...bohuzial na dalsi den kralovska etapa a bohuzial starsi brat asi nema take regeneracne schopnosti ako majster sveta...stale caka na nejake oficialne vyjadrenie preco nestihol limit ale podla mna su moznosti len 2...alebo na to proste nemal alebo ratal s tym ze FDJ dostane svojho blbecka Demara do ciela vcas ked uz sa ten videl v Parizi v zelenom...ale nedostali ho do ciela vcas a tak sa spolu s nim rozlucil so svojou prvou GT aj starsi z dua Saganovcov...skoda preskoda takmer som sa rozplakal ked som si to precital...v danej nestastnej etape si prezil svoj boj aj druhy lider teamu pasteka Majka...bohuzial na dalsiu etapu uz z objektivnych dovodov nenastupil...a teraz k tomu preco som vlastne toto vsetko zacal pisat...
...co dalej BORA?...ostali tam 6ti chalani bez lidra a bez cloveka ktory by naozaj mohol?...neverim...podla mna maju na nejake uspechy len tomu musia obetovat vsetko...buchman na biele?...momentalne to je viac ako 6min ale v tejto klasifikacii to este nemusi nic znamenat aj ked konkurencia fakt tvrda...selig asi etape v spurte neda ale prial by som mu to...mozno Body v casovke ale pre tuto moznost by ho museli nechat az do zaveru jazdit podla seba aby posetril co najviac sil a zaroven nechytil limit...co ale vidim celkom realne je ze mozno burghart alevo McCarthy by mohli v nejakej zvlnenej ci klasikarskej etape vybojovovat vitazstvo ale to by museli spravit vsetko preto vsetci 6ti prezivsi boraci...ja osobne im budem drzat palce...skepticky vacsina z nas vstupovala do tejto sezony ci BOH je konkurencie schopny team a mna osobne ten skeptizmus uz davnejsie opustil...a verim ze je nas takych viacero ci?
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod dexterko » Uto 11. Júl 2017 21:21:10

Zutu píše:
dexterko píše:Akosi sa zabúda pri zelenom na Greipela. Ja by som ho teda ešte vôbec neodpisoval. Nato, že Kittel už vyhral dve etapy, tak gorilka stráca len 80 bodov. Ako vieme, André sa vie dostať do každého špurtu aj sám, Marcel potrebuje vlak. Greipel chodil doteraz na istotu, vyhýbal sa komplikáciam v špurtoch. Lenže, už tu neni Sagan, Cav, Demáre. Čiže tie tlačenky v špurtoch už nemusia byť také brutál ako doteraz. A Greipel zďaleka nepatrí do starého železa. Veď vlani vyhral na Elizejských, to svädčí o všetkom. Podla mňa rovnako vážny adept ako Kittel. Matthews asi nie, Kristoff tiež môže ešte miešať karty.


vyhral tri etapy
vsetky tri etapy vyhral bez svojho vlaku

mal som z toho tvojho prispevku pocit akoby si nevidel nic z tohtorocnej tour minimalne rovinate etapy.

Na Greipela som zvedavy, minuly rok vyhral etapu len tak tak a tento rok zatial bol od vitazstva dost daleko, ale hadam sa mu aspon nieco podari aj teraz.

:lol: nojo, trošku aj bojkotujem, bo som videl asi tri etapy, z toho jednu vyhral Sagan, druhá horská, tretia časovka :D večer si síce pozrem záznam, ale asi nepomáha. Teda tri vyhral do včera, duplom bolo tých 80 b. málo. Ale dnes ma Kittel vyviedol z omylu. Už asi ani ja nepochybuje, že zelený je rozhodnutý. Nič to nemení na tom, že vo väčšine má Kittel pri sebe Orient Express. Zvláštne ako zrazu vyhráva aj bez neho. Ale musí mať obrovskú silu momentálne, keď sa dokáže za tak krátky čas dostať ďaleko zo zadných pozícií až k winneru. Možno ozaj ten vlak ani nepotrebuje, len doteraz bol QSF vždy pri ňom, a zrazu táto letošná divná tdf a celý QSF je out už km pred cieľom. No a Greipel, ten ma dnes zabil úplne. :shock:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Tour de France-Nuda?

Poslaťod dexterko » Uto 11. Júl 2017 21:32:32

Miki píše:Súhlas.Prudhomovi,či ako sa volá to veľmi nevychádza.Bodovacia súťaž rozhodnutá v polovici.O etapy nemá kto zabojovať.Klasikárov skoro odpísal.Pretekári na celkové poradie sa pomali zabíjajú,alebo nemajú formu.Sranda bude,ak sa aj Froomovi niečo stane.Jediné čo mu zatiaľ vychádza,tak to je snaha o podchytenie nemeckého trhu.Preto aj ten začiatok v Nemecku.Nemci sa možu tešiť,majú zeleňaka,zatial 4 etapy a dalšie na ceste.Peniažky možno potečú aj z Nemecka,ktoré v uplynulom desaťročí zanevrelo na cyklistiku.Ale aj tak si myslím,že tú bodovačku si takto nepredstavoval,aj ked spravil všetko preto,aby to Sagan nevyhral.

Nevychádza ako nevychádza. Za to, že je Cav out nemôže, ani za jalového Demára (i keď pri ňom sa už chvíľku oblizoval). Za pády aj v tých málo zjazdoch čo tu tento rok je, isto nemôže. Brutál dominanciu Kittela asi tiež nikto nečakal. Odfajčili iba Sagana. Doplatia iba na itinerár. A na tie mega dlhé rovinaté etapy, v ktorých sa ale že fakt nič nedeje, ani vietor, ani silný únik, ani trt. Saganovi šupli len dve etapy, nanešťastie hneď v tej prvej ukázal všetkým ako vyzerá 6 jedničiek vedľa seba. V Rodeze by to bolo, myslím, ešte dominantnejšie. A ja stále verím, že Aru ešte nepovedal posledné slovo. Je tu rozdiel pár sekúnd, úplne zanedbateľné. Už vo štvrtok môže byť všetko inak.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Tour de France

Poslaťod West » Uto 11. Júl 2017 22:51:05

Kittel bol vždy najrýchlejší, ale v minulosti mal problém sa dostať v dobrej pozícii do špurtu. Dôvodov pre to bolo viac, ale asi ten najhlavnejší, že nemal dostatočne silný motor, aby sa vlastnými silami udržal vpredu (tak ako to už roky predvádza Peťo Sagan). Preto tá jeho závislosť od vláčika. Ale on na tom dosť posledné 2 roky popracoval. Vidieť to aj na jeho lepších výkonoch v časovkách, hlavne v tých kratších. Teraz mu stačia v závere 1-2 ľudia, ale zvládol by si to asi odmanažovať aj sám. Momentálne to vyzerá na ešte ďalšie 2-3 etapy pre neho.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Str 12. Júl 2017 7:59:29

Konecne mohol byt tento rok boj o zelene zaujimavy lebo mam pocit ze pri tomto itinerari a forme by Peter mal teda co robit s Kittelom a zase je to dominancia jedneho muza. Fakt skoda ze je Kittel taky dominantny v spurtoch. Pomohlo by tymto etapam keby aspon dvaja traja boli na rovnakej urovni ze by tie sprinty boli napinavejsie. Tento rok by sa Peter musel nahanat po premiach este viacej ako po minule roky a suboj s Marcelom mohol byt zaujimavy. Nuz... Matthews bohuzial darmo zvladne taku premiu ako v Nedelu ked potom v rovinatej neda ani top 10. Ak chce vyhrat zeleny musi mat viacero druhych a tretich miest ako mava Peter. Vcera som videl poslednych 3,9 km a myslim ze som o nic neprisiel. Keby boli v tychto etapach aspn normalne uniky. Offredo ma cistu pravdu.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Kittel

Poslaťod Vercingetorix » Str 12. Júl 2017 13:06:20

Alex píše:Absolútne som nepochopil, prečo včera Katuša pomáhala QS sťahovať ten únik..... Katuša, obe Lottá a pro-konti celky by mali poslať do úniku svojho cyklistu v týchto rovinatých etapách a nechať všetku prácu na QS a buď by to QS stiahli a úplne sa vyčerpali na dojazd, alebo by to vyhral únik a mali by väčšiu šancu šprintérske celky na víťazstvo keby tam mali svojho muža, ako keby má byť šprint proti Kittelovi v závere.....

Tiež nechápem, čo tam ostatné tímy včera predvádzali (teda okrem GC, vrchárov a podobných).
Tak Kittel už dovtedy 3x vyhral, rozdrvil ich na prach. A čo akože čakali? Keď príde balík pokope do cieľa v 10. etape, že ako to asi zase dopadne ... ?

Únik musí mať viac ľudí aby to prežil a ostatné celky čo idú po etapách by tam mali mať svojho cyklistu. Dovtedy to tlačiť a útočiť kým sa QS nevyčerpá. Alebo aj skúšať odtrhnúť Kittela na každom kopci 4. kategórie ...

TdF je nuda.
Obrázok užívateľa
Vercingetorix
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:00:22

Re: Kittel

Poslaťod Wiggo93 » Str 12. Júl 2017 13:33:55

Vercingetorix píše:
Alex píše:Absolútne som nepochopil, prečo včera Katuša pomáhala QS sťahovať ten únik..... Katuša, obe Lottá a pro-konti celky by mali poslať do úniku svojho cyklistu v týchto rovinatých etapách a nechať všetku prácu na QS a buď by to QS stiahli a úplne sa vyčerpali na dojazd, alebo by to vyhral únik a mali by väčšiu šancu šprintérske celky na víťazstvo keby tam mali svojho muža, ako keby má byť šprint proti Kittelovi v závere.....

Tiež nechápem, čo tam ostatné tímy včera predvádzali (teda okrem GC, vrchárov a podobných).
Tak Kittel už dovtedy 3x vyhral, rozdrvil ich na prach. A čo akože čakali? Keď príde balík pokope do cieľa v 10. etape, že ako to asi zase dopadne ... ?

Únik musí mať viac ľudí aby to prežil a ostatné celky čo idú po etapách by tam mali mať svojho cyklistu. Dovtedy to tlačiť a útočiť kým sa QS nevyčerpá. Alebo aj skúšať odtrhnúť Kittela na každom kopci 4. kategórie ...

TdF je nuda.

Presne tak, neskúšajú urobiť absolútne nič, žiadne útoky pred koncom etáp, žiadne úniky, ataky na štvorkách aspoň pre zvýšenie tempe, proste spoliehajú, že sa stane zázrak, alebo im asi stačí umiestnenie v TOP3/5...
Wiggo93
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob 28. Mar 2015 21:43:16

Kittel

Poslaťod Vercingetorix » Str 12. Júl 2017 17:54:20

Wiggo93 píše:alebo im asi stačí umiestnenie v TOP3/5

Dnes to isté cez kopirák. Aspoň, že to Bodnár osviežil. Sunweb, Katusha, Lotto a spol. sa zjavne zmierili s tým, že budú bojovať len o 2.+ miesto v rovinatej etape. Všetko ostatné by bolo asi len zbytočné mrhanie energiou. QS+Kittel by aj tak všetky pokusy zničili. Však takto dostanú aspoň nejaké UCI body. Po minulé roky sa napríklad tiež GC tímy zmierili s tým, že na SKY+Froome nikto nemá, tak sa snažili len udržiavať top10. Nuda.
Obrázok užívateľa
Vercingetorix
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:00:22

Re: Tour de France

Poslaťod Focus-Shimano » Str 12. Júl 2017 18:20:04

Kittel z roku 2013 a 2014 bol perfektny ale tento Marcel Kittel je stroj. Neskutocne ako dokaze vyhravat aj bez vlacika. Uprimne neviem ci by Peter mal na tohto Marcela v suboji o zeleny dres.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tour de France

Poslaťod Zutu » Str 12. Júl 2017 18:24:15

Focus-Shimano píše:Kittel z roku 2013 a 2014 bol perfektny ale tento Marcel Kittel je stroj. Neskutocne ako dokaze vyhravat aj bez vlacika. Uprimne neviem ci by Peter mal na tohto Marcela v suboji o zeleny dres.


Bola by to sialena drama, asi az do Pariza.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Focus-Shimano » Str 12. Júl 2017 18:32:13

Ale inač je to strašne nudná tour. Nechápem načo je dobré toľko rovinatých etáp .Ten priebeh vyzerá ako etapy na Paris-Nice rýchlo sa utvorí únik a je po všetkom.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tour de France-Klasický priebeh rovinatej etapy.

Poslaťod Miki » Str 12. Júl 2017 18:47:55

Pridám sem niečo na obvselenie s diskusie na sme .sk.Dobre som sa zasmial.:dnes tradične...po štarte sa utrhnú nejaké tri štyri zúfalé existencie ( z pohľadu celkovej straty) a pôsobia počas celej etapy ako nosiče reklamy nič viac, ...10-5 km pred cieľom ich peletón zožerie (aj to je komické ako sa to pohltenie naťahuje...proste "maximálny reklamný čas" :-)) a v cieľovom špurte Kitel všetkých preští...naser možno niekomu natiahne...ostatní zmierení so scénárom len kamuflujú záujem o body...a v celom tom divadle SKY si opatruje svoj žltok aby sa im nezgrcol a v paríži bol čerstvý a chutný:-(

Čítajte viac: http://sport.sme.sk#ixzz4mdXYBspQ
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 44 hostia

cron