Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tour de France

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Pia 04. Sep 2020 20:27:58

ja uz viem o kde je problem...vo mne...dnes to bola prva etapa kroru som nepozeral...dokonca som nevidel jedinu minutu kym vsetky doteraz som videl takmer cele akebo aspon vacsiu cast...a prave dnes sa nieco deje prave dnes sa tu neriesi petova forma a problemi...do rici...ale aj tak budem pozerat dalej a tak sa velmi neteste :D
majo
 
Príspevky: 2229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Val » Pia 04. Sep 2020 21:05:28

majo píše:ja uz viem o kde je problem...vo mne...dnes to bola prva etapa kroru som nepozeral...dokonca som nevidel jedinu minutu kym vsetky doteraz som videl takmer cele akebo aspon vacsiu cast...a prave dnes sa nieco deje prave dnes sa tu neriesi petova forma a problemi...do rici...ale aj tak budem pozerat dalej a tak sa velmi neteste :D

Hehe, keby si napísal, že si videl len posledných 10 sekúnd, aj by som ti uverila. :D . Možno aj menej....lebo dovtedy paráda a potom sa všetko zosypalo ako domček z karát.
Ináč...pod článkom spomína niekto spadnutú reťaz, tu problém s pedálom, STV nič. Vie sa už niečo viac?
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Pia 04. Sep 2020 21:19:24

dnes som fakt nevidel nic a teraz som nasraty na eurosporte lebo davaju vsade tenis a ja by som si radsej kukol tu etapu...ked som si pozrel posledny km tak som si povedal kua retaz a peto to potvrdil v nejakom rozhovore...smola ale co uz...taky je sport
majo
 
Príspevky: 2229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Sob 05. Sep 2020 11:07:30

Je to take sladko kysle. Som nadseny z toho co Bora vcera predviedla ale sklamany ze Peter z toho malo vytazil. Neviem ci by vyhral ale mal mat vacsi naskok. Za tu snahu je malo 21:0 ci kolko to vcera pobral. No niekedy ma clovek proste smolu. Pozitivne je ze sa udrzal so svojim timom ked ostatni sprinteri odpadavali ako hrusky. Neni to a tou vykonostou take strasne.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Sob 05. Sep 2020 11:53:47

@Keram
no neviem ci by vyhral, to ze trochu stracal poziciu nie je uplne dobre znamenie ale uvidime na jeho dalsich sprintoch. mna stve ze Bennett vlastne este celkom dobre obisiel. nemusi mat az tak hlavu v smutku
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod zakliata.panna » Sob 05. Sep 2020 14:53:04

Včera by nevyhral. Dnes na prémii to bolo vidieť, nie je tam dravosť, akcelerácia ani dostatočná rýchlosť. :?:
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tour de France

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 05. Sep 2020 15:03:02

Tradičný šprint-nešprint v podaní Sagana je za nami a môžeme sa sústrediť na vrchársky ohňostroj :) Snáď sa nebude strieľať len v dennom úniku, ale nejakú akciu nám predvedú aj tímy na celkové poradie...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 485
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Sob 05. Sep 2020 15:59:10

zakliata.panna píše:Včera by nevyhral. Dnes na prémii to bolo vidieť, nie je tam dravosť, akcelerácia ani dostatočná rýchlosť. :?:

Tak podľa toho dnešného šprintu-nešprintu o dva body by som nič nevyvodzoval, WvA by včera nedal, ale minimálne 4 - 5. za Coquardom by podľa mňa skončil keby mu reťaz nespadla. Nechcel súperiť s Laportom o zadné koleso WvA a to ako sa ukázalo bola chyba. Coquard, Laporte a ani EBH pred ním ešte na tejto Tour neskončili ani raz.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2432
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Sob 05. Sep 2020 16:35:46

pinot to ma zas za sebov...tohto chlapca musia nenavidiet vsetci galsky bohovia...je mi ho luto mam rad jeho styl pretekania
majo
 
Príspevky: 2229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Sob 05. Sep 2020 18:57:57

Zaujimava etapa. Pogacar skvely. Roglic v pohode vsetko chytal keby chcel Pogacara nepusti. Nairo ukazuje ze ma formu. A zatial nestratil ani cas. Konecne mozno bude bojovat o triumf aj ked v jeho neprospech hovori casovka. Na Buchmannovi sa asi podpisal pad. Bora za vcerajsiu show si vobec nezasluzi tieto vysledky. Uvidime zajtra ci vypadne z GC nadobro. Luto mi je aj Pinota. Jemu sa musi vzdy nieco pokaslat.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Sob 05. Sep 2020 19:05:57

tak konecne sa dnes nieco dialo a realne vieme kto momentalne na co ma...skoda mi je Pinota, prekvapil ma Dumolin ktory sa dnes zachoval ako typicky domestik a nie co-lider...pogacar je skvely...yates pekna obrana, julien zufaly pokus ale jeho odvaha sa mo paci...nairo silny, roglic no comment, bardet a martin prekvapuju asi aj sami seba, landa a porte nieco skusili ale asi vela vody celkovo nenamutia, uran ok, carapaz prekvapil, mas ok, manny nic moc, bernal v pohode ale viacmenej obrana...este to koze byt zaujimave ale roglic vyzera byt zatial neohrozeny
majo
 
Príspevky: 2229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

GC

Poslaťod sportovec » Sob 05. Sep 2020 19:38:48

majo píše:prekvapil ma Dumolin ktory sa dnes zachoval ako typicky domestik a nie co-lider

Asi nemá takú formu ako v roku 2018, tak to dal na domestika ...

majo píše:ale roglic vyzera byt zatial neohrozeny

Roglič sa ukazuje vo výbornej forme, dúfam že sa poučil, a nedopadne ako minulý rok na Gire.


A Julián dnes zarezal riadne ... QS sa tak môže sústrediť len na zelený dres a na etapy - zajtra sa Sagan len tak jednoucho do úniku nedostane.


Vysvetlí mi tu niekto, prečo išiel dnes Bennettov dvorný domestik Michael Mørkøv do (pre neho) beznádejného horského úniku?
(A predvčerom to isté zase Oss. (Saganov dvorný domestik))
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Sob 05. Sep 2020 19:53:14

@sportovec
to by som aj ja rad vedel...morkov jedine ze sa bal limitu tak si xcel nadbehnut :lol: :lol: :lol:
a tiez nechapem preco nikdy nevidim yates za svojimi kolegami ked tahaju peloton
majo
 
Príspevky: 2229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Tour de France

Poslaťod sportovec » Sob 05. Sep 2020 20:03:03

majo píše:a tiez nechapem preco nikdy nevidim yates za svojimi kolegami ked tahaju peloton

Jedine že im chodí pre vodu ... ale mal by tam pekne byť s nimi na špici, keď už je v žltom a keď už mu to ťahajú ... aby nedopadol Roglič pri svojom víťazstve na Vuelte či Dumoulin pri svojom víťazstve na Gire - že sa mu to voľakde raz roztrhne a potom bude a zvolávať svojich domestikov dozadu do druhej skupiny a nakoniec fňukať že kto ho ešte potiahne ...
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Sob 05. Sep 2020 20:11:26

@sportovec
no ved prave preto mi to nejde do hlavy ale to uz pozorujem odkedy je v zltom ze tam nikdy nieje

a poviem vam ze som dnes dost trpel ked ukazovali zjazdujuceho zakarina...v kazdej zatacke mal blizsie k padu ako matovicova vlada :D
majo
 
Príspevky: 2229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod vladiminator » Ned 06. Sep 2020 14:26:21

no dnes to vyzera ze ak sa Van Aert co len trosku rozmysla o zelenom drese tak dnes moze ziskat pekne body na premii...
vladiminator
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Sob 24. Mar 2018 13:03:32

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Ned 06. Sep 2020 14:39:30

vladiminator píše:no dnes to vyzera ze ak sa Van Aert co len trosku rozmysla o zelenom drese tak dnes moze ziskat pekne body na premii...

tak podla mna on vidi ze ked je vo forme tak nejake etapove triumfy este moze ziskat. a teda nemusi sa silit kvoli premiam ani Jumbo tomu nic nepodriadi. cize zobere to co tam dnes bude k dispozicii:) zatial to vyzera ze by mohol brat cca 7 bodov?
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod vladiminator » Ned 06. Sep 2020 14:46:27

tak podla mna on vidi ze ked je vo forme tak nejake etapove triumfy este moze ziskat. a teda nemusi sa silit kvoli premiam ani Jumbo tomu nic nepodriadi. cize zobere to co tam dnes bude k dispozicii:) zatial to vyzera ze by mohol brat cca 7 bodov?[/quote]

chvilu to vyzeralo, ze sa skupina s castroviejom bola len 15-20 sekund od roglicovej skupiny tak hrozilo 17 bodov (ak by ostal vpredu len Hirchi).
vladiminator
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Sob 24. Mar 2018 13:03:32

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Ned 06. Sep 2020 15:08:43

Trentin celkom pekne vydrzal ale to tempo potom polavilo lebo mnohe skupiny sa vratili zozadu. ale uz clovek asi po stykrat musi opakovat ze kedze tam bol Trentin tak Peto v normalnej svojej forme by tam bol detto. skoda no...
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Green

Poslaťod sportovec » Ned 06. Sep 2020 15:13:29

simko píše:Trentin celkom pekne vydrzal ale to tempo potom polavilo lebo mnohe skupiny sa vratili zozadu. ale uz clovek asi po stykrat musi opakovat ze kedze tam bol Trentin tak Peto v normalnej svojej forme by tam bol detto. skoda no...

Tak, tak Trentin celkom pekne zabojoval a W.V.Aert nepohrdol odpadkovými bodmi, ktoré už nikto nechcel.
Pekné od Felixa, že vynuloval aspoň jeden bod.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 39 hostia