Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tour de France

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tour de France

Poslaťod nat » Ned 30. Aug 2020 19:11:05

GVA 4 ty :geek: zaujimave
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Ned 30. Aug 2020 19:13:52

U mne dobry. Vcera som bol trosku sklamany ale dnes pohodka. Potesilo ma ze bol v uniku. Vlani bol vobec v nejakom?
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod elviska » Ned 30. Aug 2020 19:39:28

Keram píše:U mne dobry. Vcera som bol trosku sklamany ale dnes pohodka. Potesilo ma ze bol v uniku. Vlani bol vobec v nejakom?

Áno bol, treba si preštudovať minuloročné etapy.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod Gaučový profesionál » Ned 30. Aug 2020 20:05:21

elviska píše:
Keram píše:U mne dobry. Vcera som bol trosku sklamany ale dnes pohodka. Potesilo ma ze bol v uniku. Vlani bol vobec v nejakom?

Áno bol, treba si preštudovať minuloročné etapy.



Ty si ale nabrúsená. Keby Sagan niekoho zapichol tak to zvalíš na obeť že sa napichla na nôž :mrgreen:
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Tour de France

Poslaťod vladiminator » Ned 30. Aug 2020 20:17:13

Tak Julian to dal dnes parádne.
Všetci vedeli ze dnes zaútočí a aj kde zaútočí a on urobil všetko ako bolo treba a zaslúžene zvíťazil.
Palec hore...
vladiminator
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Sob 24. Mar 2018 13:03:32

UAE

Poslaťod Vercingetorix » Ned 30. Aug 2020 20:38:21

sportovec píše:Ja zase nechápem taktiku UAE ... načo ťahali pelotón? Čo očakávali v cieli takejto etapy hromadný šprint + to že ho vyhrá Alexander? Trošku crazy ...

Pravda. UAE dnes bláznovstvo v priamom prenose.

To čo mali spraviť nespravili: Držať pelotón pokope trápnych 16 km.
Kristoff by dostal určite viac ako len tých 5 zelených bodov.
Mohol si upevniť líderstvo v bodovacej súťaži.
(A pravdepodobne viac mávať z pódia v cieli nasledujúcich etáp pri obliekaní zeleného dresu.)
Touto čudnou taktikou nezískali nič.
Obrázok užívateľa
Vercingetorix
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Pon 10. Júl 2017 10:00:22

Re: Tour de France

Poslaťod elviska » Ned 30. Aug 2020 20:43:15

Gaučový profesionál píše:
elviska píše:
Keram píše:U mne dobry. Vcera som bol trosku sklamany ale dnes pohodka. Potesilo ma ze bol v uniku. Vlani bol vobec v nejakom?

Áno bol, treba si preštudovať minuloročné etapy.



Ty si ale nabrúsená. Keby Sagan niekoho zapichol tak to zvalíš na obeť že sa napichla na nôž :mrgreen:

Myslím si, že Keramovi som to nenapísala nabrusene, to skor tebe. Ale dá sa to kuknut či bol v uniku, možno nebol v uniku často, ale bol.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Ned 30. Aug 2020 22:19:36

Uprimne. Nemam az taku giganticku pamat. Co si tak vybavujem Sagan vlani jazdil konzervativnejsie ako roky predtym. Mozno bol v unikoch. Nepamatam sa tak sa pytam. Viac si pamatam jeho klasiky 2019. Dlhy unik na GW. Unik na Roubaix.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Ned 30. Aug 2020 22:22:51

@elviska
ano Peto bol minuly rok v nejakych unikoch ale bolo to neporovnatelne menej ako v jeho silnych rocnikoch kedy bol niekedy v uniku aj 3 dni po sebe. myslim ze rocnik 2015 bol v tomto smere vynimocny. tak uvidime ako to pojde tento rok. ja verim ze Petova forma pojde hore s najazdenymi kilometrami. jednoducho musi:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod slovakpro » Pon 31. Aug 2020 0:10:52

simko píše:Treba byt ale vdacny aj zato ze Peto sa do spurtu dostal a ze sa mu vyhli pady. Ved si zoberme ze skoncil Gilbert a Degenkolb hned v prvej etape. Cize hlavne nech Peto v zdravi dokonci kazdu etapu. Inak aj protivietor mohol nieco zohrat pretoze prava strana akoby spurtovala rychlejsie ako Saganova lava. Ale to moze byt len nahoda:)


srandista :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Pon 31. Aug 2020 12:19:07

slovakpro píše:
simko píše:Treba byt ale vdacny aj zato ze Peto sa do spurtu dostal a ze sa mu vyhli pady. Ved si zoberme ze skoncil Gilbert a Degenkolb hned v prvej etape. Cize hlavne nech Peto v zdravi dokonci kazdu etapu. Inak aj protivietor mohol nieco zohrat pretoze prava strana akoby spurtovala rychlejsie ako Saganova lava. Ale to moze byt len nahoda:)


srandista :lol: :lol: :lol:

hlavne neumyselne:) ale myslel som to tak ze cyklisti ktori boli viac kryti barierou vpravo mohli mat nejake zavetrie. ale tak nemam to podlozene smerom vetra to som len chcel na margo toho preco Bennett so Saganom boli naoko pomalsi oproti dvojici Kristoff Pedersen.

inak ked pozeram vcerajsie vysledky: GVA stvrty, Bettiol desiaty. taky Styuven stratil cca. 5 minut co nie je az tak vela. cize stary Peto by dnes bol na dostrel top 10. ale tak to uz je obohrata platna:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod majo » Pon 31. Aug 2020 12:23:32

@simko
ja si myslim ze tam kludne mohol byt aj vcera ale on musi proste kalkulovat...gva a ostatny co nejdu na zeleny sa vcera mohli pripriet a nemuseli kalkulovat so silami tak ako peto a ak ma ist na bodovacku aj na giro tak detto
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Pon 31. Aug 2020 12:28:25

majo píše:@simko
ja si myslim ze tam kludne mohol byt aj vcera ale on musi proste kalkulovat...gva a ostatny co nejdu na zeleny sa vcera mohli pripriet a nemuseli kalkulovat so silami tak ako peto a ak ma ist na bodovacku aj na giro tak detto

suhlas. GVA sam povedal ze vcerajsiu etapu ponal ako jednorazovku. cize zjavne isiel v cervenych. ale nie som si isty ci v sucasnej forme by sa tam Peto udrzal. ale verim ze mu pojde forma kazdou etapou hore. a mozno stareho dobreho Peta uvidime az na Gire ked bude mat v v nohach potrebne kilometre.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod elviska » Pon 31. Aug 2020 12:53:26

Ešte koľkokrát spomeniete starého Petra? Dobre ja tiež napíšem ze nie je na tom ako kedysi, ale už asi rozmýšľa inak, ale včera sa viacero ludi bavilo jak pretekal, teda všimla som si to na Twitteri. :lol: No pridám sem jeden článok z cyclingnews. https://www.cyclingnews.com/news/quest- ... ter-sagan/
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Pon 31. Aug 2020 16:52:33

Peter po premii vytriasal nohy:) pamatam si ze toto bol vzdy zly znak unho. tak snad to bolo nie kvoli tomu ze uz citi nejake krce...
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 31. Aug 2020 17:09:58

simko píše:Peter po premii vytriasal nohy:) pamatam si ze toto bol vzdy zly znak unho. tak snad to bolo nie kvoli tomu ze uz citi nejake krce...


To je pravda, starý Peter by si po takejto prémii nohy nevytriasal... :lol: :lol: :lol: Ale nie, sranda bokom, je to dobré ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Pon 31. Aug 2020 17:15:41

Za Slušný Svet píše:
simko píše:Peter po premii vytriasal nohy:) pamatam si ze toto bol vzdy zly znak unho. tak snad to bolo nie kvoli tomu ze uz citi nejake krce...


To je pravda, starý Peter by si po takejto prémii nohy nevytriasal... :lol: :lol: :lol: Ale nie, sranda bokom, je to dobré ;)

:))) tak uvidime snad mas pravdu:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Pon 31. Aug 2020 17:43:58

no hmm budme vdacni aj zato:) nie uplne top spurt od Peta. inak som zvedavy dokedy to Bennett vydrzi s nervami zapajat sa do boja o zeleny. lebo urcite nebude chciet byt porazany kvoli tomu ze mina energiu na sprinterskych premiach
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod Gaučový profesionál » Pon 31. Aug 2020 17:45:26

Niavne som si myslel, že si ide po víťazstvo :D To len sila zvyku z čias keď Sagan neflákal prípravu. Prefičali okolo neho ako nič. Nejaký Hofstetter?
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Tour de France

Poslaťod simko » Pon 31. Aug 2020 17:48:04

Gaučový profesionál píše:Niavne som si myslel, že si ide po víťazstvo :D To len sila zvyku z čias keď Sagan neflákal prípravu. Prefičali okolo neho ako nič. Nejaký Hofstetter?

tak Sagan by dnesneho Ewana neporazil asi ani v top sprinterskych rokoch. co mna mrzi je ze Peto nebol hned za tymito dvomi. lebo sme zvyknuti ze taketo tretie miesta daval s prstom v nose.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 257 hostia