Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tour de France

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tour de France

Poslaťod Tibi » Uto 21. Júl 2015 19:38:57

Keram píše:Pravdepodobne tento rok nevyhra ani jednu etapu ale ja paradoxne tuto jeho Tour porovnavam viac s rokom 2012 ako s vlanajskom. Vitazstva chybaju ale ten jeho postoj k sutazeniu, jeho vykony su podobne. Ma ovela vacsiu formu ako vlani podla mna len sa to neprejavilo tym spravnym sposobom. Podobne ako v roku 2012 cely svet zasne nad Saganom a robi si touto Tour obrovske mnozstvo fanusikov po celom svete.
Klucova otazka. Pojde Sagan do uniku este niekedy tuto Tour? Mam dojem ze ano :D Len dufam ze nie na Champs Elysess a ked ano tak na styl Vinokurova. To by som si rad pozrel aj keby nevyhral. Zeleny bude mat vo vrecku tak preco nepobavit svet :D A keby sa mu to podarilo dal by za touto Tour neuveritelnu bodku :D



Jednoznačný súhlas s komentovaním Petrovej formy a spôsobu pretekania. Musím pochváliť vedenie TS a aj samotného Olega za to,že momentálne umožňujú Petrovi aktívnu cyklistiku. Aj keď niekedy tie jeho úniky vyzerajú nezmyselne(únava),tak určite robí aktívnu a brutálnu cyklistiku.Byť na mieste športového riaditeľa TS,tak neviem či by som mu dovolil riskovať v tom zjazde.Oni mu dovolili a celý cyklistický svet mal neuveriteľný zážitok.
Či pôjde Peter ešte tento rok na TDF do úniku? Ja by som aj stavil 50 eur,že už zajtra.V tých ďalších by bolo dobré šetriť sa na nedeľu.
Dokonca bude zrejme podporovaný tak trocha bláznivým Olegom,pretože on preferuje aktívnu cyklistiku.
Znie to síce absolútne nelogicky,ale mňa by prípadný ďalší únik, až tak neprekvapil.
Nedá mi nespomenúť,ako som pred približne 10 rokmi čumel na TDF a ak sa v zábere náhodou ukázal Padrnos,tak som mal zážitok.Tajne som dúfal,že aj Slováci budú mať raz pretekára na TDF.
Najskôr Velitsovci,no a teraz famózny Sagan.Normálne sa musím niekedy pri sledovaní,štipnúť do ruky,že či sa mi to náhodou nesníva.Práve preto ma primitívne názory niektorých akože odborníkov tiež dokážu vytočiť.To sa chvalabohu netýka tohto fóra.
Čo sa týka budúcnosti,tak Peter ani zďaleka nepovedal poslené slovo.Má iba 25 rokov a jeho výkonnosť môže ísť ešte hore.Ak by dostal k tomu aj top domestikov,tak sa môžu začať diať neuveriteľné veci. Tinkoff sa vyjadril,že má najlepšieho cyklistu TDF. Podľa mňa by mal mať najlepší v budúcnosti aj adekvátnu podporu.
Začínam byť z toho aj nervózny.Nervózny z toho,že doteraz namal kvalitný tím(možno aj stratégov) a preto mu uniklo veľa víťazstiev.To by mi síce až tak nevadilo,ale čo ak sa niekedy tak zraní,že to výrazne ovplyvní jeho budúcnosť.
Tým pádom by bol Petrov talent minimálne využitý.
V každom prípade treba ale myslieť pozitívne a práve preto tvrdím - na Slovensku nám vyrastá novodobý Jánošík(a možno nakrútia o ňom aj film) :lol: :D :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Tibi
 
Príspevky: 125
Registrovaný: Pia 20. Feb 2015 0:35:15

Re: Tour de France

Poslaťod rrYan* » Uto 21. Júl 2015 22:31:19

Tibi píše:
Keram píše:Pravdepodobne tento rok nevyhra ani jednu etapu ale ja paradoxne tuto jeho Tour porovnavam viac s rokom 2012 ako s vlanajskom. Vitazstva chybaju ale ten jeho postoj k sutazeniu, jeho vykony su podobne. Ma ovela vacsiu formu ako vlani podla mna len sa to neprejavilo tym spravnym sposobom. Podobne ako v roku 2012 cely svet zasne nad Saganom a robi si touto Tour obrovske mnozstvo fanusikov po celom svete.
Klucova otazka. Pojde Sagan do uniku este niekedy tuto Tour? Mam dojem ze ano :D Len dufam ze nie na Champs Elysess a ked ano tak na styl Vinokurova. To by som si rad pozrel aj keby nevyhral. Zeleny bude mat vo vrecku tak preco nepobavit svet :D A keby sa mu to podarilo dal by za touto Tour neuveritelnu bodku :D



Jednoznačný súhlas s komentovaním Petrovej formy a spôsobu pretekania. Musím pochváliť vedenie TS a aj samotného Olega za to,že momentálne umožňujú Petrovi aktívnu cyklistiku. Aj keď niekedy tie jeho úniky vyzerajú nezmyselne(únava),tak určite robí aktívnu a brutálnu cyklistiku.Byť na mieste športového riaditeľa TS,tak neviem či by som mu dovolil riskovať v tom zjazde.Oni mu dovolili a celý cyklistický svet mal neuveriteľný zážitok.
Či pôjde Peter ešte tento rok na TDF do úniku? Ja by som aj stavil 50 eur,že už zajtra.V tých ďalších by bolo dobré šetriť sa na nedeľu.
Dokonca bude zrejme podporovaný tak trocha bláznivým Olegom,pretože on preferuje aktívnu cyklistiku.
Znie to síce absolútne nelogicky,ale mňa by prípadný ďalší únik, až tak neprekvapil.
Nedá mi nespomenúť,ako som pred približne 10 rokmi čumel na TDF a ak sa v zábere náhodou ukázal Padrnos,tak som mal zážitok.Tajne som dúfal,že aj Slováci budú mať raz pretekára na TDF.
Najskôr Velitsovci,no a teraz famózny Sagan.Normálne sa musím niekedy pri sledovaní,štipnúť do ruky,že či sa mi to náhodou nesníva.Práve preto ma primitívne názory niektorých akože odborníkov tiež dokážu vytočiť.To sa chvalabohu netýka tohto fóra.
Čo sa týka budúcnosti,tak Peter ani zďaleka nepovedal poslené slovo.Má iba 25 rokov a jeho výkonnosť môže ísť ešte hore.Ak by dostal k tomu aj top domestikov,tak sa môžu začať diať neuveriteľné veci. Tinkoff sa vyjadril,že má najlepšieho cyklistu TDF. Podľa mňa by mal mať najlepší v budúcnosti aj adekvátnu podporu.
Začínam byť z toho aj nervózny.Nervózny z toho,že doteraz namal kvalitný tím(možno aj stratégov) a preto mu uniklo veľa víťazstiev.To by mi síce až tak nevadilo,ale čo ak sa niekedy tak zraní,že to výrazne ovplyvní jeho budúcnosť.
Tým pádom by bol Petrov talent minimálne využitý.
V každom prípade treba ale myslieť pozitívne a práve preto tvrdím - na Slovensku nám vyrastá novodobý Jánošík(a možno nakrútia o ňom aj film) :lol: :D :mrgreen:


No, ja by som na zajtra radsej nestavil :D Jedine, ze by nieco planovali pre Alberta, lebo Peto premiu uz nemusi a vitazstvo nepadne... A ist do uniku len tak pre radost? Ach, to hadam nie :) ... Ak ma pre Peta zmysel este nejaky unik, tak mozno v 18. , inac setrit na nedelu ;)
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod nat » Uto 21. Júl 2015 23:41:01

Tibi píše: Musím pochváliť vedenie TS a aj samotného Olega za to,že momentálne umožňujú Petrovi aktívnu cyklistiku. Aj keď niekedy tie jeho úniky vyzerajú nezmyselne(únava),tak určite robí aktívnu a brutálnu cyklistiku.Byť na mieste športového riaditeľa TS,tak neviem či by som mu dovolil riskovať v tom zjazde.Oni mu dovolili a celý cyklistický svet mal neuveriteľný zážitok.
Či pôjde Peter ešte tento rok na TDF do úniku? Ja by som aj stavil 50 eur,že už zajtra.V tých ďalších by bolo dobré šetriť sa na nedeľu.

TS vedeniu niet co dakovat. Ved oni sa len vezu na rozbehnutom kombajne ktory cely rozbehol Peto ..a to nie z ich pomocou , ale napriek povinnostiam co kvoli nim mal. Teraz zberaju urodu o akej sa im nesnivalo.
Netvrdim, ze mu mali dat prvy tyzden nejakych pomocnikov, ale zamestanavat ho v takejto forme domestikovanim, ked tam bolo dalsich 7 domestikov (jedine tu 4tu etapu by som pochopil) je proste hriech. A realne kde mu ozaj pomohli bolo len raz a to v 13 etape.
A tiez to skorej tipujem unik na 18tu etapu.

Ale za zvysok tvojho komentara 100 palcov hore ;)
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod ondro » Str 22. Júl 2015 7:38:56

A teraz na úpätí Álp by jazdci z bohatého a nenásytného severu mohli odpustiť manko tým ostatným, inak táto Tour - ako spoločná vízia rovnocenných partnerov - stráca svoj zmysel. Všetci majú niečo, čím môžu prispieť k spoločnému dielu - napríklad Španielom či Talianom to ide dobre z kopca, ale na to treba vytvoriť vhodné podmienky (kvóty, etc.). Čudujem sa, že voľný deň nevyužili na nejaké referendum, rokovania a pod. Ja osobne by som taký náskok dobrovoľne len tak nesťahoval. ;)
ondro
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Štv 02. Apr 2015 23:27:29

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Str 22. Júl 2015 14:27:19

Sagan v uniku. Skusal sa tam dostat ako divy az sa mu nakoniec podarilo :D Kedze je to blazon tak ja pridam par strelenych teorii :D
a, Snazi sa prerazit hlavou mur a proste vyhrat etapu za kazdu cenu aj ked takuto ktora mu vobec nevyhovuje
b, Kedze zeleny dres uz ma vo vrecku povedal si ze by nebolo zle vyhrat KOM
c, Sagan ide tajne na zlty. Uz je 26. a ak este skoci kazdy den do uniku tak tych 46 minut zmaze
d, Pocka na Alberta na Col de Allos a pomoze mu vyhrat tuto Tour ked v zjazde daju na Frooma a jeho gang par minut
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod bloy » Str 22. Júl 2015 21:10:47

Nairo sa snaží, ale to (aspoň zatiaľ nejde) a Alejandro siaha konečne po vysnívanom pódiu na Tour, aj keď tak nešťastne pre Tejaya.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Tour de France

Poslaťod bloy » Str 22. Júl 2015 22:13:12

Na CN je dobrý príspevok od Madiota z jeho blogu.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Str 22. Júl 2015 22:55:00

bloy píše:Na CN je dobrý príspevok od Madiota z jeho blogu.


S Pinotom a Bardetom nemá pravdu, oni posledný úsek stúpania pretaktizovali, viditeľne nešli na plno a tým umožnili Cuumingsovi sa priblížiť. Keď mu mali újsť tak v kopci, bolo jasné že v poslednom úseku ktorý klesá aide po rovine bude mať Cummings výhodu.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Str 22. Júl 2015 23:00:53

bloy píše:Na CN je dobrý príspevok od Madiota z jeho blogu.


A porovnávať to so Saganovými druhými miestami je tiež hlúposť, za niektoré bol aj on kritizovaný, najmä za prehru s Avermaetom kde bol favorit, ťažko ho ale kritizovať keď prehrá so špecialitami šprintérmi. Pinot a Bardet boli v tom type dojazdu jasnými favoritmi, boli v úniku, ale vlastnou špekuláciou prehrali.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod cyklofan » Štv 23. Júl 2015 14:46:55

Dnes komentuje opäť Žgravčák a pod etapou pre istotu nie je možné diskutovať. :-) Začal tak ako sa dalo čakať. Fraňo hovorí, že dnes odstúpil Renshaw, následne ide radiotour, kde tiež spomínajú Renshawa a Žgravčák to samozrejme hovorí ako veľkú novinku, že odstúpil. Timko poznamená, že v rádiu hovorili len to isté, čo už spomínali, no Žgravčák mu oponuje, že Renshawa predsa dnes ešte nespomínali... Zdá sa, že chlapec chce byť nový Ňiňaj.
cyklofan
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tour de France

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 23. Júl 2015 17:07:07

Žgravčák to je traged ku vsetkemu sa musi vyjadrit,skace do reci trepe od 10 k 5 stary dobry Ninaj
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Štv 23. Júl 2015 20:37:19

Podla mojho nazoru zajtra je kralovska etapa celej Tour. La Croix de Fer je proste brutalny kopec. Z vysky 500 metrov vystupaju v jedinom stupani nad 2000. Ved to si ani neviem predstavit :D. Zajtra by mohol prist ten dlho ocakavany utok Movistaru ale ako som spomenul aj pod clankom dnesnej etapy Movistar neriskne 3. miesto Valverdeho pre vidinu zlteho dresu. A podla mojho nazoru ak Quintana bude utocit Valverde to neuvisi lebo je dost na hrane. Sam neviem ako by som sa zachoval na mieste sportoveho riaditela. Viem ale ako by som sa zachoval keby som mal tuto etapu hrat na PCM. Peloton by bol uz po prvej jednotke na cucky :D Dost mozne ze zajtra par jazdcov nestihne limit zvlast ak sa pojde od zaciatku tvrdo. Dufam ze Peter stihne.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod bloy » Štv 23. Júl 2015 21:06:25

Tak, či tak, Chris Froome vyzerá byť neporaziteľný, žiadny veľký súboj v horách sa nekoná, jazdci na GC prichádzajú prakticky spolu. Tiež mám pocit, že Movistar napriek prehláseniam stavili skôr na istotu dvoch pódiových miest, než vsadiť všetko na totálne atakovanie na žltý. Naháňanie Contadora, či Nibaliho určite nie je tým správnym spôsobom ako ísť po "maillot jaune". Alebo sa útočiť na Frooma v súčasnej forme jednoducho nedá. :(
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Tour de France

Poslaťod bloy » Štv 23. Júl 2015 21:10:46

Keram píše:Podla mojho nazoru zajtra je kralovska etapa celej Tour. La Croix de Fer je proste brutalny kopec. Z vysky 500 metrov vystupaju v jedinom stupani nad 2000. Ved to si ani neviem predstavit :D. Zajtra by mohol prist ten dlho ocakavany utok Movistaru ale ako som spomenul aj pod clankom dnesnej etapy Movistar neriskne 3. miesto Valverdeho pre vidinu zlteho dresu. A podla mojho nazoru ak Quintana bude utocit Valverde to neuvisi lebo je dost na hrane. Sam neviem ako by som sa zachoval na mieste sportoveho riaditela. Viem ale ako by som sa zachoval keby som mal tuto etapu hrat na PCM. Peloton by bol uz po prvej jednotke na cucky :D Dost mozne ze zajtra par jazdcov nestihne limit zvlast ak sa pojde od zaciatku tvrdo. Dufam ze Peter stihne.


Kruté by bolo, keby Gorila s Cavom po tom ako prešli tie hory nakoniec dostali limit a do poslednej etapy nenastúpili. Lotto a Etixx sa zrejme ale postarajú, aby sa to nestalo.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Tour de France

Poslaťod ifčopifčo » Štv 23. Júl 2015 21:49:28

Ja mám z toho všetkého dojem že prebieha iba súboj o ďalšie miesta za Froomeom a on sa len prizerá ako sa ostatní snažia o druhé miesto. Pre Valverdeho by 3. miesto bolo jeho top umiestnenie na Tour a ešte k tomu vo výbornej konkurencii. Som zvedavý či sa na prvých 5 miestach ešte niečo zmení, zaujímavejší vyzerá súboj o bodkované tričko a súboj o 6-10 miesto. Peter nech sa neprsí, pokojne nech prichádza v grupete so šprintérmi a sleduje ako im odpadá jeden pomocník za druhým.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod Keram » Štv 23. Júl 2015 22:31:39

ifčopifčo píše:Ja mám z toho všetkého dojem že prebieha iba súboj o ďalšie miesta za Froomeom a on sa len prizerá ako sa ostatní snažia o druhé miesto. Pre Valverdeho by 3. miesto bolo jeho top umiestnenie na Tour a ešte k tomu vo výbornej konkurencii. Som zvedavý či sa na prvých 5 miestach ešte niečo zmení, zaujímavejší vyzerá súboj o bodkované tričko a súboj o 6-10 miesto. Peter nech sa neprsí, pokojne nech prichádza v grupete so šprintérmi a sleduje ako im odpadá jeden pomocník za druhým.


To je sice pekne ze Barguil, Mollema, Bardet, Frank bojuju o top 10 a ze suboj o bodky je napinavy ako guma v trenkach ale to je ako dat si miesto slepacieho vyvaru vifonku :cry: Nevadi. Stale naivne dufam ze zajtra Movistar nieco skusi.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod emor » Pia 24. Júl 2015 11:21:34

Som dosť skeptický ohľadne útokov Movistaru. Už v predošlej etape mali možnosť pustiť Pistolera dopredu a nechať nech ho naháňajú Sky.. ale sú príliš bojazliví a tak jazdia defenzívu na svoje 2. a 3. miesto. Tie smiešne nástupy 3-4km pred cieľom nemôžu nijak ohroziť Froomieho a ten si to pochytá a ešte ich prešpurtuje na páske. Tie vyhlásenia Movistaru sú len propaganda , reálne ešte nespravili jediný vážnejší pokus o zisk žlťáka a to mi teda ako tiež fanúšika Valverdeho nesdí. alejandro stále zdôrazňuje podporu Indiánovi ale konečný efekt je len stále obhajoba svojho miesta na pódiu :) Aj keď dnes sa môžu diať veci a Alejandro môže prísť o to svoje najlepšie umiestnenie :)

V etape na Alp'd Huez sa už neudeje nič. Tam im Froomie ufrnkne a a pripíše si pravdepodobne etapový triumf. Už nebudú mať v Sky dôvod sa šetriť. Na Champs de elysee už nikto Froomieho neoberie o triumf. ;)
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 91
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:09:25

Re: Tour de France

Poslaťod ondro » Pia 24. Júl 2015 13:12:41

Celý zvyšok pelotónu na čele s Movistarom uvažuje tak trošku o tom, aby dokončili Tour so cťou, lebo keď budú (príliš) ťahať tigra za fúzy, tak im Froome nadelí ešte raz po tri minúty, čo sa podľa mňa chystá na Alpe dˇHuez. Takže útočiť áno, ale aj šetriť sily do sobotňajšej etapy, lebo, ako je napísané vyššie, tam sa už Froomey šetriť nebude, tak aby došli aspoň do 2 minút za ním. Myslím, že keby boli na to nohy, tak by ho už niekde aspoň trošku nalomili.
Ale stále treba veriť, dúfať; nádej umiera posledná.
P.S. Nie je mi ten Froomey dva krát sympatický, ale je mi ho aj ľúto, za všetky tie otvorené prejavy antipatií. Myslím, že na to aby bol namočený v dopingu, potrebuje byť väčší sympaťák (ako svojho času Basso, Valverde, Contador, atď. - to všetko sú obľúbení cyklisti a ľahšie sa im to prepečie, lenže Froomey, s tým ako pôsobí na ľudí, no... Nielenže si nevie získať fanúšikov, ešte by aj dopoval; to sa mi nezdá. :) )
ondro
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Štv 02. Apr 2015 23:27:29

Re: Tour de France

Poslaťod berloq » Pia 24. Júl 2015 21:57:41

Zdravím

Tak čo? Páčia sa Alpy? Po dlhšej odmlke píšem. Nestíham, nevládzem, "out of wifi" alebo proste len nie som schopný nič inteligentné napísať. Každopádne Sagan = galacticos! Dnes Nibali fenomenálny (aj keď má to aj druhú stránku). Každopádne Froome relatívne v pohode, keďže súperov stojí zbavenie sa jeho pomocníkov všetky sily, na jeho samotného žiadne nezostávajú. Movistar na čele s Valverdem už tradične šaškujú.

Ale hory paráda, dnešná etapa totálna brutalitka! Som rád, že horské mamuty sú znovu zaradené. V tom prípade len škoda Galibieru.

Zajtra Huez, bude to krása nech už to skončí ako chce. Zatiaľ sa majte a užívajte! :D 8-)
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tour de France

Poslaťod bloy » Pia 24. Júl 2015 22:18:24

Ako fanúšik Movistaru musím povedať, že Nibali by si zaslúžil skočiť Valverdeho. Sorry Alejandro, ale jazdiť celé kopce tak defenzívne, to si pýta priúčku.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 116 hostia

cron