Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Majstrovstvá sveta

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod slovakpro » Str 14. Sep 2022 10:55:12

pmts píše:
Gaučový profesionál píše:
elviska píše:@Za Slušný Svet
Možno som zabudla, ale teraz v poslednom čase si sa neospravedlnil. Skôr utocite alebo píšete ustipacne názory aj na mňa. Dneska s tvojim názorom co si teraz napísal, možno troska súhlasím, ale to co si napísal dneska v inej téme, nie je urazanie, ale hejtovanie, porovnávanie atď. A Gaučový profesionál aj výsmech.

Žiadny výsmech, len tvrdá kritika. Fakt nemám rád, keď zo mńa niekto robí hlupáka. Nežeriem seno aby som mu lajkoval FB príspevky len preto, že sa bije do hrude ako sa pripravuje na MS a má výkonnosť ako ja v piatok na gauči s pivom v ruke. Sponzor zakvákal, že pôjde pretekať s motorom do USA tak tam pekne napochodoval. Veď peniaze až na prvom mieste. O dotknutých vyhláseniach Saganovo tímu je zbytočné vôbec diskutovať. Každý, kto má 3ciferné IQ vie, že má podpriemernú výkonnosť a tie kecy sú len pre sponzorov. Človek by čakal, že po tých 20+ miliónoch čo za posledné roky zarobil by už mohol upustiť od cengania euríčiek a kašlať na sponzorov a povedať narovinu, že forma je nonexistentná a bude dúfať, že po zime sa to rapídne zmení. Ako fanúšikovia si aspoň to zaslúžime.
Namiesto toho sú tam všetci okolo neho dotknutí, že si fanúšikovia komentovať jeho nulovú výkonnosť, pche.
Mal ísť do QS s oveľa nižším platom a pozbierať monumenty, ktorých ma žalostne málo na to aká bol hviezda a aké výsledky sa mu predpovedali. Namiesto toho šiel zase za mešcom do tímu, kde zrejme nefunguje nič, od tréningu až po tímovú taktiku.
Škoda preškoda, v mojich očiach je Sagan to najlepšie čo Slovensko kedy vyprodukovalo ale to ako sa lúči s kariérou je veľmi smutné a tá pachuť v mojich ústach je veľmi silná.


Tak ty máš teda k trojcifernému IQ ďaleko :D


Ty máš aj k dvojcifernému ďaleko. Tak tíško.
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Str 14. Sep 2022 12:49:01

Pre Gaučový profesionál a slovakpro. Tentoraz ma pmts pravdu. A začína tu byt jak inde po internete.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Gaučový profesionál » Str 14. Sep 2022 22:56:05

elviska píše:Pre Gaučový profesionál a slovakpro. Tentoraz ma pmts pravdu. A začína tu byt jak inde po internete.

Tak ešte že si nám to tu ozrejmila a v kľude si môžem užiť dovolenku :D
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Štv 15. Sep 2022 10:49:34

Gaučový profesionál píše:
elviska píše:Pre Gaučový profesionál a slovakpro. Tentoraz ma pmts pravdu. A začína tu byt jak inde po internete.

Tak ešte že si nám to tu ozrejmila a v kľude si môžem užiť dovolenku :D

A ty si rieš svoje IQ.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Keram » Štv 15. Sep 2022 13:41:42

Suhlasim tentoraz s Elviskou. Nemerajte si tu IQ preboha. Osocujete sa tu ako na topkach. :roll:
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod pmts » Štv 15. Sep 2022 18:37:04

slovakpro píše:
pmts píše:
Gaučový profesionál píše:Žiadny výsmech, len tvrdá kritika. Fakt nemám rád, keď zo mńa niekto robí hlupáka. Nežeriem seno aby som mu lajkoval FB príspevky len preto, že sa bije do hrude ako sa pripravuje na MS a má výkonnosť ako ja v piatok na gauči s pivom v ruke. Sponzor zakvákal, že pôjde pretekať s motorom do USA tak tam pekne napochodoval. Veď peniaze až na prvom mieste. O dotknutých vyhláseniach Saganovo tímu je zbytočné vôbec diskutovať. Každý, kto má 3ciferné IQ vie, že má podpriemernú výkonnosť a tie kecy sú len pre sponzorov. Človek by čakal, že po tých 20+ miliónoch čo za posledné roky zarobil by už mohol upustiť od cengania euríčiek a kašlať na sponzorov a povedať narovinu, že forma je nonexistentná a bude dúfať, že po zime sa to rapídne zmení. Ako fanúšikovia si aspoň to zaslúžime.
Namiesto toho sú tam všetci okolo neho dotknutí, že si fanúšikovia komentovať jeho nulovú výkonnosť, pche.
Mal ísť do QS s oveľa nižším platom a pozbierať monumenty, ktorých ma žalostne málo na to aká bol hviezda a aké výsledky sa mu predpovedali. Namiesto toho šiel zase za mešcom do tímu, kde zrejme nefunguje nič, od tréningu až po tímovú taktiku.
Škoda preškoda, v mojich očiach je Sagan to najlepšie čo Slovensko kedy vyprodukovalo ale to ako sa lúči s kariérou je veľmi smutné a tá pachuť v mojich ústach je veľmi silná.


Tak ty máš teda k trojcifernému IQ ďaleko :D


Ty máš aj k dvojcifernému ďaleko. Tak tíško.


Vrana k vrane sadá :lol: . Ďalší čo v každom druhom príspevku buď niekoho zatracuje alebo obviňuje z dopingu. Dúfam že už máte na večer v krčme rezervované miesta vedľa seba a budete sa rozprávať, ako by ste zajazdili lepšie než Sagan :lol: .
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod majo » Štv 15. Sep 2022 20:19:21

Skusim trosku aj k teme…
padaju tu rozne mena a je fajn ze napriek mega silnym jednicom je stale kopa favoritov a nikto z nas si nemoze byt isty vitazom…neoplati sa spekulovat ani cokolvek predpokladat ale ja sa fakt tesim co vymyslia a rozohraju najvacsie cyklokrajiny…urcite vsetci cakame ako to vymyslia belgani…moj tip som uz tusim pisal ze ja to vidim na podobnu taktiku ako pred rokom…remcov veeeelmi skory utok z dialky a finish pre wouta…ale dost som zvedavy an na francuzov…ak bude julien fit tak asi nieje o com ale celkom si viem predstavit iny scenar…julien vie byt teamovy hrac a vobec by ma neprekvapilo ak by sa uplne necitil najlepie ze by to skusil podstatne skor cim by cely pretek dostal poriadny naboj a finish by francuzi nechali napriklad pre Laporta…no uvidime
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod ifčopifčo » Sob 17. Sep 2022 10:59:08

Keďže Hirschi štartovať nebude, tak mením svoj tip - Dylan van Baarle. Prial by som to nejakej starej puške, najviac Štybymu ale vôbec by mi nevadilo keby vyhral Bling, Kristoff, Fuglsang alebo môj obľúbenec Kung.
Petrove vyjadrenie - " ak budem mať nohy, tak budem vpredu a pokúsim sa vyhrať" je geniálne :D, Prívara ho favorizuje, v novinách v článkoch píšu ako ide Peter zabojovať o štvrtý titul, asi žijem v nejakej inej realite, alebo Petrove výkony bol len maskovací manéver ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod hujhe » Sob 17. Sep 2022 11:26:30

Moj cierny kon (bez rasizmu) je Girmay. Podla mna sa potichu dostava do formy a na MS prekvapi ako svojho casu Sagan v Richmonde. U Petra za 2 roky nebol ziaden signal ze by dokazal nasledovat ataky Poela, Aerta atd na kopci aky je Mount Pleasant. Je z formy ako na jar. A uz neskocim po 100ty krat na hru ze to je crevna viroza, nachladenie, zly den, smola, loteria, ocitol som sa za zlym kolesom... Bohuzial Petrov tim spravil z mojho najoblubenejsieho jazda šaša a na to sa zle pozera, takze ak si budem chciet uzit MS musim odignorovat Petrovu ucast. BTW MvdP si tiez ide
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 17. Sep 2022 17:01:30

ifčopifčo píše:Keďže Hirschi štartovať nebude, tak mením svoj tip - Dylan van Baarle. Prial by som to nejakej starej puške, najviac Štybymu ale vôbec by mi nevadilo keby vyhral Bling, Kristoff, Fuglsang alebo môj obľúbenec Kung.
Petrove vyjadrenie - " ak budem mať nohy, tak budem vpredu a pokúsim sa vyhrať" je geniálne :D, Prívara ho favorizuje, v novinách v článkoch píšu ako ide Peter zabojovať o štvrtý titul, asi žijem v nejakej inej realite, alebo Petrove výkony bol len maskovací manéver ;)

Piše to najmä športky, a prečo nie, tak ako aj Styby, Kristoff atď , tak aj Peter ma šancu, aj keď nemá najlepšiu formu a to isté sa týka aj Allaphilipa..... Novší rozhovor si asi nepočul, nečítal.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 17. Sep 2022 17:06:40

hujhe píše:Moj cierny kon (bez rasizmu) je Girmay. Podla mna sa potichu dostava do formy a na MS prekvapi ako svojho casu Sagan v Richmonde. U Petra za 2 roky nebol ziaden signal ze by dokazal nasledovat ataky Poela, Aerta atd na kopci aky je Mount Pleasant. Je z formy ako na jar. A uz neskocim po 100ty krat na hru ze to je crevna viroza, nachladenie, zly den, smola, loteria, ocitol som sa za zlym kolesom... Bohuzial Petrov tim spravil z mojho najoblubenejsieho jazda šaša a na to sa zle pozera, takze ak si budem chciet uzit MS musim odignorovat Petrovu ucast. BTW MvdP si tiez ide

A ako Petrov tím urobil z tvojho najobľúbenejšieho jazdca šaša? Nemyslela som si, že keď sa vrátim z Okolo Slovenska, budem tu flustrujuce príspevky čítať.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Hrosik255 » Sob 17. Sep 2022 19:03:49

Elviska, ty si zaľúbená do Sagana alebo čo? Každý tu fandí Saganovi. No pri všetkej úcte k jeho úspechom a minulosti, treba byť trochu objektívny s na základe faktov povedať, že je totálne bez šance na 4 titul. Tento rok. A nevyzerá, žeby to malo byť ďalšie roky lepšie, vzhľadom na to, že je to z roka na rok horšie a horšie, čo sa týka výkonov. Všetky tie vyjadrenia začínajú vyznievat až smiešne. Úplne v pohode by bolo na rovinu povedať, že sorry fakt na to teraz nemám, pokúsim sa dostať do konkurencie schopnej formy. Zbytočný hazard s menom, ktoré ešte stále má vo svete veľkú váhu.
Hrosik255
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon 10. Aug 2020 12:15:45

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod zakliata.panna » Sob 17. Sep 2022 21:40:22

Co na to povedat, je to kruta realita, ale tak to s Petrom je. Po TdF mal zabalit sezonu, poriadne si oddychnut, zregenerovat a pripadne ist na nejake dalsie specialne testy. V Monacu mal radsej ,,vypnut hlavu" a trosku nabrat motivaciu. Miesto toho s mizernou formou ide na 4 klasiky (z toho 2x nedokonci prave tie dolezite pripravne z dovodu sr.cky) a povozi sa na e-mtb. Este ma ,,dorazila" jeho veta, ze taky tep nemal uz niekolko rokov - chlape, jasne, ze si nemal, ked si absolutne odpaleny, telo ti pracuje mozno na 2/3 a ty sa ides este viac rozbit na intenzivne mtb preteky. :evil: Ak by to zabalil po TdF, vysvetlil by dovody, nikto by nepovedal ani slovo - dokonca 2 tohtorocne vyhry su nad ramec toho, co vela ludi ocakavalo po pataliach so zdravim.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 17. Sep 2022 22:23:52

Hrosik255 píše:Elviska, ty si zaľúbená do Sagana alebo čo? Každý tu fandí Saganovi. No pri všetkej úcte k jeho úspechom a minulosti, treba byť trochu objektívny s na základe faktov povedať, že je totálne bez šance na 4 titul. Tento rok. A nevyzerá, žeby to malo byť ďalšie roky lepšie, vzhľadom na to, že je to z roka na rok horšie a horšie, čo sa týka výkonov. Všetky tie vyjadrenia začínajú vyznievat až smiešne. Úplne v pohode by bolo na rovinu povedať, že sorry fakt na to teraz nemám, pokúsim sa dostať do konkurencie schopnej formy. Zbytočný hazard s menom, ktoré ešte stále má vo svete veľkú váhu.

To čo za blud si napísal. Nie som, inak by som ani dneska na Okolo Slovenska nebola a Sagan nestartoval, bola som pozrieť iných . Ja tiež napíšem ze vyhrať nevyhrá , ale nebudem až taká pesimisticka jak Vy jednoducho. A co je na tých vyjadreniach akože smiešne? Keď povie dačo zle, keď nepovie nič, tiež zle. Keď dačo povie jeho tím, tiež zle, keď nepovedia nič, tiež zle. Teraz naposledy pre talianske médiu povedal, že mal žalúdočné problémy v Kanade ale spomenul aj to ze nemá najlepšiu formu ale aj tak sa pokúsi. Teraz nech nestartuje atď , lebo podaktorí fanúšikovia nechcú. Hazard z menom by možno bol, keby nemal žiadne víťazstvo tento rok. Ale má.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 17. Sep 2022 22:26:54

zakliata.panna píše:Co na to povedat, je to kruta realita, ale tak to s Petrom je. Po TdF mal zabalit sezonu, poriadne si oddychnut, zregenerovat a pripadne ist na nejake dalsie specialne testy. V Monacu mal radsej ,,vypnut hlavu" a trosku nabrat motivaciu. Miesto toho s mizernou formou ide na 4 klasiky (z toho 2x nedokonci prave tie dolezite pripravne z dovodu sr.cky) a povozi sa na e-mtb. Este ma ,,dorazila" jeho veta, ze taky tep nemal uz niekolko rokov - chlape, jasne, ze si nemal, ked si absolutne odpaleny, telo ti pracuje mozno na 2/3 a ty sa ides este viac rozbit na intenzivne mtb preteky. :evil: Ak by to zabalil po TdF, vysvetlil by dovody, nikto by nepovedal ani slovo - dokonca 2 tohtorocne vyhry su nad ramec toho, co vela ludi ocakavalo po pataliach so zdravim.

Jasne lebo ty jeho tep najlepšie poznáš. Jasne hneď dôvody bude stále fanúšikom vysvetľovať. Aj vtedy by ste povedali svoje.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 17. Sep 2022 22:35:26

elviska píše:
zakliata.panna píše:Co na to povedat, je to kruta realita, ale tak to s Petrom je. Po TdF mal zabalit sezonu, poriadne si oddychnut, zregenerovat a pripadne ist na nejake dalsie specialne testy. V Monacu mal radsej ,,vypnut hlavu" a trosku nabrat motivaciu. Miesto toho s mizernou formou ide na 4 klasiky (z toho 2x nedokonci prave tie dolezite pripravne z dovodu sr.cky) a povozi sa na e-mtb. Este ma ,,dorazila" jeho veta, ze taky tep nemal uz niekolko rokov - chlape, jasne, ze si nemal, ked si absolutne odpaleny, telo ti pracuje mozno na 2/3 a ty sa ides este viac rozbit na intenzivne mtb preteky. :evil: Ak by to zabalil po TdF, vysvetlil by dovody, nikto by nepovedal ani slovo - dokonca 2 tohtorocne vyhry su nad ramec toho, co vela ludi ocakavalo po pataliach so zdravim.

Jasne lebo ty jeho tep najlepšie poznáš. Jasne hneď dôvody bude stále fanúšikom vysvetľovať. Aj vtedy by ste povedali svoje.

A podaktorí ste aj tu ešte písali cez jar, že žiadne víťazstvo nebude mať.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Za Slušný Svet » Ned 18. Sep 2022 9:20:13

Chudák Stefan Küng. To je taký smoliar... :(
Inak veľmi pekná a dramatická časovka. TOP3 v desiatich sekundách! Tobias Foss životné víťazstvo. Nór podal skvelý výkon. Remco bol napriek bronzu dosť nahnevaný, určite chcel viac...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Ned 18. Sep 2022 9:29:09

No Tobiasa Fossa sme asi viacerí nečakali že vyhraje časovku, prekvapenie na MS, že nevyhrávaju len veľký favoriti.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod majo » Ned 18. Sep 2022 9:31:04

Heh ja som zabudol ze ta casovka sa ide :shock: nooo kazdopadne zaujimave vysledky…a ano Kung je v tomto trosku smoliar…nic proti Norovy ale Stefanovy by som ten titul fakt doprial…ako som predpokladal tak Ganna na to tento rok nemal ale ze skonci az tak zle som fakt necakal…skoda defektu Haxtera bolo by to este zaujimavejsie
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Keram » Ned 18. Sep 2022 13:39:45

ifčopifčo píše:Keďže Hirschi štartovať nebude, tak mením svoj tip - Dylan van Baarle. Prial by som to nejakej starej puške, najviac Štybymu ale vôbec by mi nevadilo keby vyhral Bling, Kristoff, Fuglsang alebo môj obľúbenec Kung.
Petrove vyjadrenie - " ak budem mať nohy, tak budem vpredu a pokúsim sa vyhrať" je geniálne :D, Prívara ho favorizuje, v novinách v článkoch píšu ako ide Peter zabojovať o štvrtý titul, asi žijem v nejakej inej realite, alebo Petrove výkony bol len maskovací manéver ;)


Najsmutnejsie na tom je ze tieto fantasmagorie od Privaru a novinarov budu znamenat len vlnu hejtu po tom ked (ak) Sagan nezajazdi. Tymto nekritickym fandenim mu Privara skor skodi. A media by sa tiez na to mali pozriet realisticky. Potom zbytocne budu pisat o sklamani ked Peter skonci mimo top 10 (20) alebo nedajboze nedokonci. A popritom v kontexte tejto sezony sa neda nic cakat a ani o sklamani z vysledku nemoze byt rec. Skor len sklamanie z toho aku ma momentalne vykonost.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 72 hostia