Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Majstrovstvá sveta

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Pia 01. Okt 2021 19:22:11

Keď už riešite Remca a Aerta, tak u mňa je tiež Remco sympatickejsi aj keď jazdí u Podlaharov. Plus je ešte mladý.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod majo » Štv 03. Feb 2022 19:14:14

Skoda ze sa nikomu nexce debatovat ale nevadi dam aj monolog…prave som cital ontycj velkych majstrovstvach sveta v cyklistike v Glasgowe 2023…masaker…tak tomu vravim podujatie…rozdat sa ma 190 sad medajly…az sa mi nechce verit ze to je mozne…nieje to len preklep?…smutit budu asi len cyklokrosary lebo cx som tam nevidel…kazdopadne som na to vsetko zvedavy
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod hujhe » Štv 03. Feb 2022 23:41:25

Ja mam pocit ze sa vymyslaju strasne kraviny. Ja sice nie zom ziaden marketingovy kral ale nahustit vsetky discipliny do 11 dni nie je dobry napad. Skor si najdem cas pozriet si ine discipliny ak su roztrusene pocas roka. Ale to som mozno len ja. Co ale nie som len ja je termin MS. Elite muzi pravdepodobne bude 13 augusta a zeny to budu mat rovnako zle. Kusok pred Vueltou, kusok za TdF. Tento zly termin znizi kvalitu vsetkych troch pretekov. Cele sa mi to javi ako keby to vymyslal nejaky Igor.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod majo » Pia 04. Feb 2022 7:04:21

hujhe píše:Ja mam pocit ze sa vymyslaju strasne kraviny. Ja sice nie zom ziaden marketingovy kral ale nahustit vsetky discipliny do 11 dni nie je dobry napad. Skor si najdem cas pozriet si ine discipliny ak su roztrusene pocas roka. Ale to som mozno len ja. Co ale nie som len ja je termin MS. Elite muzi pravdepodobne bude 13 augusta a zeny to budu mat rovnako zle. Kusok pred Vueltou, kusok za TdF. Tento zly termin znizi kvalitu vsetkych troch pretekov. Cele sa mi to javi ako keby to vymyslal nejaky Igor.


:lol: :lol: :lol: Tou poslednou vetou si to totalne zabil a perfektne si mi nastartoval den…dakujem…priznam sa ze to ma nenapadlo ze ten termin naozaj nieje bohvieaky…ja tiez niesom v marketingu doma ale myslim si ze z toho mozu tazit prave tie mensie a menej slavne cyklodiscipliny lebo sa im moze dostat medialneho priestoru a pozirnosti tak ako nikdy…ale suhlasim ze termin je fakt blby pre cestakov
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod simko » Štv 31. Mar 2022 11:00:14

https://www.auscycling.org.au/nat/news/ ... hips-route

ak nepride niekto iny nez Alaphilippe vo vynimocnej forme tak to stupanie 8 km pred cielom to zavana jeho tretim triumfom v rade. toto by bola parada aj pre Peta, keby mal svoju top vykonnost. ale ak sa pocas sezony nestane zazrak, tak do Australie ani nemusi cestovat.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod majo » Pia 09. Sep 2022 20:18:17

Trosku s predstihom som sa zamyslel nad tym kto by mohol alebo skor koho by som chcel vidiet vyhrat duhovy dres…samozrejme ze o Petovy asi ani pisat nemusim budem ho tlacit ocami co to da ale aj ja vecny optimista tento rok nievelmi verim ze by mohol pridat 4ty titul…asi pri kazdom inom preteku by som to zelal aj Julienovy ale asi nikomu nemusim vysvetlovat ze preco tentokrat to tak nebude plus ani si nemyslim ze po tom vsetkom cim si tento rok presiel ze na to bude mat…wva vidiet v suhe nechcem aj ked sa bojim ze prave on to bude…to skor remca by som bral…kludne by som duhu doprial slovincom…Tadej ci Marej preco nie?…dalsi kto by na to asi mohol mat je Mads Pedersen ale on uz jednu duhu ma a tak mu asi fandit nebudem…taliani ci spanieli? No neviem kto znnich by to mojol dat…Bling?…nieee aj ked predpokladam ze zas bude blizsko bedne ak nie na nej…zauracny african?…nooo to by bolo zaujimave ale 270km si myslim ze neda…holandani…jasne mvdp tak tomu by som to vcelku doprial…cesi poliaci asi nie…no uvidime co nam este naznacia kanadske jednorazovky…kazdopadne sa tesim na australiu a skore ranne vstavanie
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 10:25:17

simko píše:https://www.auscycling.org.au/nat/news/10-things-you-should-know-about-wollongong-world-championships-route

ak nepride niekto iny nez Alaphilippe vo vynimocnej forme tak to stupanie 8 km pred cielom to zavana jeho tretim triumfom v rade. toto by bola parada aj pre Peta, keby mal svoju top vykonnost. ale ak sa pocas sezony nestane zazrak, tak do Australie ani nemusi cestovat.

Momentálne ani Allaphilpe nemá takú vykonnost ako Peter, skor vyhrá dúhový dres niekto iný. A prečo nemám íst Peter na MS, ano nemá formu, ale ako pretekár čo získal tri tituly MS za sebou, chce íst.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 10. Sep 2022 11:12:56

elviska píše:
simko píše:https://www.auscycling.org.au/nat/news/10-things-you-should-know-about-wollongong-world-championships-route

ak nepride niekto iny nez Alaphilippe vo vynimocnej forme tak to stupanie 8 km pred cielom to zavana jeho tretim triumfom v rade. toto by bola parada aj pre Peta, keby mal svoju top vykonnost. ale ak sa pocas sezony nestane zazrak, tak do Australie ani nemusi cestovat.

Momentálne ani Allaphilpe nemá takú vykonnost ako Peter, skor vyhrá dúhový dres niekto iný. A prečo nemám íst Peter na MS, ano nemá formu, ale ako pretekár čo získal tri tituly MS za sebou, chce íst.


Treba čítať s porozumením. simko svoj komentár písal v marci. Vtedy nikto z nás netušil, že Alaphilippe bude mať takú katastrofálnu sezónu. Takže túto výčitku voči nemu si si mohla odpustiť. Bola zbytočná. Simko v tom svojom starom komentári však naznačil aj vec, ktorá je veľmi aktuálna. Zázrak sa nestal a včera v Quebecu sme videli, že výkonnosť Petra Sagana je biedna. Za výsledkom do Austrálie naozaj ani nemusí cestovať... Právo na to má, to určite. Ale ak tam pôjde, tak len v úlohe maskota, ktorý kedysi získal tri tituly v rade. Presne ako píšeš aj ty, elviska.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod majo » Sob 10. Sep 2022 12:02:25

@za slusny svet
Uplne rozumiem tvojmu postoju a vcera som stratil uz aj ja posledne kusky nadeje ze Peto bude v australii konkurencieschopny(pozn. pre elvisku: strasne si zelam aby som sa mylil a budem mu totalne fandit tak ako vzdy) ale aj tak si myslim ze Peto tak ma ist aj ked bude viacmenej ako si ty napisal maskot ale kto iny ako trojnasobny majster sveta by nim mal byt…aj froomy siel na tour ako stvornasobny sampion a aj ked tam bol viacmenej len ako tien sameho seba tak ja a som si isty ze aj dalsie miliony fanusikov po celom svete sa potesili ze tam bol a ze pretekal najlepsie ako vedel…ja som rad ze ide viem ze bude bojovat aj ked v uspech uz ani ja neverim…ale fandit budem naplno ako vzdy
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 12:07:06

Za Slušný Svet píše:
elviska píše:
simko píše:https://www.auscycling.org.au/nat/news/10-things-you-should-know-about-wollongong-world-championships-route

ak nepride niekto iny nez Alaphilippe vo vynimocnej forme tak to stupanie 8 km pred cielom to zavana jeho tretim triumfom v rade. toto by bola parada aj pre Peta, keby mal svoju top vykonnost. ale ak sa pocas sezony nestane zazrak, tak do Australie ani nemusi cestovat.

Momentálne ani Allaphilpe nemá takú vykonnost ako Peter, skor vyhrá dúhový dres niekto iný. A prečo nemám íst Peter na MS, ano nemá formu, ale ako pretekár čo získal tri tituly MS za sebou, chce íst.


Treba čítať s porozumením. simko svoj komentár písal v marci. Vtedy nikto z nás netušil, že Alaphilippe bude mať takú katastrofálnu sezónu. Takže túto výčitku voči nemu si si mohla odpustiť. Bola zbytočná. Simko v tom svojom starom komentári však naznačil aj vec, ktorá je veľmi aktuálna. Zázrak sa nestal a včera v Quebecu sme videli, že výkonnosť Petra Sagana je biedna. Za výsledkom do Austrálie naozaj ani nemusí cestovať... Právo na to má, to určite. Ale ak tam pôjde, tak len v úlohe maskota, ktorý kedysi získal tri tituly v rade. Presne ako píšeš aj ty, elviska.

Tak sa ospravedlňujem simkovi aj Allaphilipovi. Nekukla som na dátum a mesiac. Ty sa ospravedlniť ani nevieš, len porovnávať, kritizovať (hejtovat). A aj keby tam išiel ako maskot by mi nevadilo, to isté aj Froome bol tento rok na TDF ako maskot potom.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 10. Sep 2022 12:15:28

majo píše:@za slusny svet
Uplne rozumiem tvojmu postoju a vcera som stratil uz aj ja posledne kusky nadeje ze Peto bude v australii konkurencieschopny(pozn. pre elvisku: strasne si zelam aby som sa mylil a budem mu totalne fandit tak ako vzdy) ale aj tak si myslim ze Peto tak ma ist aj ked bude viacmenej ako si ty napisal maskot ale kto iny ako trojnasobny majster sveta by nim mal byt…aj froomy siel na tour ako stvornasobny sampion a aj ked tam bol viacmenej len ako tien sameho seba tak ja a som si isty ze aj dalsie miliony fanusikov po celom svete sa potesili ze tam bol a ze pretekal najlepsie ako vedel…ja som rad ze ide viem ze bude bojovat aj ked v uspech uz ani ja neverim…ale fandit budem naplno ako vzdy


majo, absolútne s tebou súhlasím. Máš pravdu, trojnásobný majster sveta by tam mal byť, ak mu v tom nebráni zranenie, choroba... Tým slovom "maskot" som len chcel vyjadriť to, že už nemám smerom k výsledku na majstrovstvách sveta žiadne očakávania. Čiže v podstate to isté, ako si napísal aj ty. Ono, nemusíme byť žiadni mudrci, stačí sa pozrieť, ako teraz jazdí Pedersen na Vuelte, ako sa na MS pripravujú van Aert, Girmay alebo Matthews. To sa s Petrovými výkonmi nedá porovnávať. Favoritov na MS bude veľa, ale tentoraz medzi nimi nebude Sagan.

elviska píše:Tak sa ospravedlňujem simkovi aj Allaphilipovi. Nekukla som na dátum a mesiac. Ty sa ospravedlniť ani nevieš, len porovnávať, kritizovať (hejtovat). A aj keby tam išiel ako maskot by mi nevadilo, to isté aj Froome bol tento rok na TDF ako maskot potom.


Myslím si, že sa viem ospravedlniť. Aj tebe som sa neraz na tomto fóre ospravedlnil... Ale vidím, že si na to už zabudla. Alebo také veci pre teba nie sú podstatné. Teraz píšem vecne a komunikujem slušne. Verím, že nikoho svojimi príspevkami neurážam.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 12:29:16

@Za Slušný Svet
Možno som zabudla, ale teraz v poslednom čase si sa neospravedlnil. Skôr utocite alebo píšete ustipacne názory aj na mňa. Dneska s tvojim názorom co si teraz napísal, možno troska súhlasím, ale to co si napísal dneska v inej téme, nie je urazanie, ale hejtovanie, porovnávanie atď. A Gaučový profesionál aj výsmech.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 10. Sep 2022 15:05:32

elviska píše:@Za Slušný Svet
Možno som zabudla, ale teraz v poslednom čase si sa neospravedlnil. Skôr utocite alebo píšete ustipacne názory aj na mňa. Dneska s tvojim názorom co si teraz napísal, možno troska súhlasím, ale to co si napísal dneska v inej téme, nie je urazanie, ale hejtovanie, porovnávanie atď. A Gaučový profesionál aj výsmech.

Žiadny výsmech, len tvrdá kritika. Fakt nemám rád, keď zo mńa niekto robí hlupáka. Nežeriem seno aby som mu lajkoval FB príspevky len preto, že sa bije do hrude ako sa pripravuje na MS a má výkonnosť ako ja v piatok na gauči s pivom v ruke. Sponzor zakvákal, že pôjde pretekať s motorom do USA tak tam pekne napochodoval. Veď peniaze až na prvom mieste. O dotknutých vyhláseniach Saganovo tímu je zbytočné vôbec diskutovať. Každý, kto má 3ciferné IQ vie, že má podpriemernú výkonnosť a tie kecy sú len pre sponzorov. Človek by čakal, že po tých 20+ miliónoch čo za posledné roky zarobil by už mohol upustiť od cengania euríčiek a kašlať na sponzorov a povedať narovinu, že forma je nonexistentná a bude dúfať, že po zime sa to rapídne zmení. Ako fanúšikovia si aspoň to zaslúžime.
Namiesto toho sú tam všetci okolo neho dotknutí, že si fanúšikovia komentovať jeho nulovú výkonnosť, pche.
Mal ísť do QS s oveľa nižším platom a pozbierať monumenty, ktorých ma žalostne málo na to aká bol hviezda a aké výsledky sa mu predpovedali. Namiesto toho šiel zase za mešcom do tímu, kde zrejme nefunguje nič, od tréningu až po tímovú taktiku.
Škoda preškoda, v mojich očiach je Sagan to najlepšie čo Slovensko kedy vyprodukovalo ale to ako sa lúči s kariérou je veľmi smutné a tá pachuť v mojich ústach je veľmi silná.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod pmts » Sob 10. Sep 2022 15:18:30

Gaučový profesionál píše:
elviska píše:@Za Slušný Svet
Možno som zabudla, ale teraz v poslednom čase si sa neospravedlnil. Skôr utocite alebo píšete ustipacne názory aj na mňa. Dneska s tvojim názorom co si teraz napísal, možno troska súhlasím, ale to co si napísal dneska v inej téme, nie je urazanie, ale hejtovanie, porovnávanie atď. A Gaučový profesionál aj výsmech.

Žiadny výsmech, len tvrdá kritika. Fakt nemám rád, keď zo mńa niekto robí hlupáka. Nežeriem seno aby som mu lajkoval FB príspevky len preto, že sa bije do hrude ako sa pripravuje na MS a má výkonnosť ako ja v piatok na gauči s pivom v ruke. Sponzor zakvákal, že pôjde pretekať s motorom do USA tak tam pekne napochodoval. Veď peniaze až na prvom mieste. O dotknutých vyhláseniach Saganovo tímu je zbytočné vôbec diskutovať. Každý, kto má 3ciferné IQ vie, že má podpriemernú výkonnosť a tie kecy sú len pre sponzorov. Človek by čakal, že po tých 20+ miliónoch čo za posledné roky zarobil by už mohol upustiť od cengania euríčiek a kašlať na sponzorov a povedať narovinu, že forma je nonexistentná a bude dúfať, že po zime sa to rapídne zmení. Ako fanúšikovia si aspoň to zaslúžime.
Namiesto toho sú tam všetci okolo neho dotknutí, že si fanúšikovia komentovať jeho nulovú výkonnosť, pche.
Mal ísť do QS s oveľa nižším platom a pozbierať monumenty, ktorých ma žalostne málo na to aká bol hviezda a aké výsledky sa mu predpovedali. Namiesto toho šiel zase za mešcom do tímu, kde zrejme nefunguje nič, od tréningu až po tímovú taktiku.
Škoda preškoda, v mojich očiach je Sagan to najlepšie čo Slovensko kedy vyprodukovalo ale to ako sa lúči s kariérou je veľmi smutné a tá pachuť v mojich ústach je veľmi silná.


Tak ty máš teda k trojcifernému IQ ďaleko :D
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 10. Sep 2022 15:24:48

pmts píše:
Gaučový profesionál píše:
elviska píše:@Za Slušný Svet
Možno som zabudla, ale teraz v poslednom čase si sa neospravedlnil. Skôr utocite alebo píšete ustipacne názory aj na mňa. Dneska s tvojim názorom co si teraz napísal, možno troska súhlasím, ale to co si napísal dneska v inej téme, nie je urazanie, ale hejtovanie, porovnávanie atď. A Gaučový profesionál aj výsmech.

Žiadny výsmech, len tvrdá kritika. Fakt nemám rád, keď zo mńa niekto robí hlupáka. Nežeriem seno aby som mu lajkoval FB príspevky len preto, že sa bije do hrude ako sa pripravuje na MS a má výkonnosť ako ja v piatok na gauči s pivom v ruke. Sponzor zakvákal, že pôjde pretekať s motorom do USA tak tam pekne napochodoval. Veď peniaze až na prvom mieste. O dotknutých vyhláseniach Saganovo tímu je zbytočné vôbec diskutovať. Každý, kto má 3ciferné IQ vie, že má podpriemernú výkonnosť a tie kecy sú len pre sponzorov. Človek by čakal, že po tých 20+ miliónoch čo za posledné roky zarobil by už mohol upustiť od cengania euríčiek a kašlať na sponzorov a povedať narovinu, že forma je nonexistentná a bude dúfať, že po zime sa to rapídne zmení. Ako fanúšikovia si aspoň to zaslúžime.
Namiesto toho sú tam všetci okolo neho dotknutí, že si fanúšikovia komentovať jeho nulovú výkonnosť, pche.
Mal ísť do QS s oveľa nižším platom a pozbierať monumenty, ktorých ma žalostne málo na to aká bol hviezda a aké výsledky sa mu predpovedali. Namiesto toho šiel zase za mešcom do tímu, kde zrejme nefunguje nič, od tréningu až po tímovú taktiku.
Škoda preškoda, v mojich očiach je Sagan to najlepšie čo Slovensko kedy vyprodukovalo ale to ako sa lúči s kariérou je veľmi smutné a tá pachuť v mojich ústach je veľmi silná.


Tak ty máš teda k trojcifernému IQ ďaleko :D

Veď ty ani nevieš čo znamená mať trojciferné IQ.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 15:57:37

@Gaučový profesionál
Ale je to aj výsmech s kritikou, pche. A samozrejme tiež zase peniaze riešiť, davnejsie som dávala tu, že zarába menej jak v Bore, ešte aj šéf TE to spomenul . Mne nevadí ze išiel emtb preteky, kvôli sponzorovi. Nech má aj zmenu. A kde sa ako bije do hrude, že sa pripravuje na MS. Pripravuje, ale nikde dopredu nehovorí ze ide vyhrať skôr je ticho a keď aj dačo povie, tak zle . Ja tiež nelajkujem všetky príspevky. A porovnávať seba s pivom v ruke a zo Saganom je úbohé a odveci dosť. Lebo pred telkou a PC sme najmúdrejší vsak. A nikde netvrdí že ma dobru formu, ale je dobre ze si aspoň troška on verí a nie ako podaktorí ľudia, fanúšikovia. A co si fanúšikovia zaslúžime, už dosť toho povyhraval, ani tento rok nebude bez víťazstva. Vadí keď dačo povie, vadí keď nič nepovie. A ako sa lúči? Áno nemá formu tento rok , ale môže sa stať že na budúci rok možno bude lepšie. Ja som vďačná aj za to co dosiahol, fanúšikovia sú nazrati úspechmi a teraz hľadajú len to zlé ako aj ty. Sú aj iní cyklisti, čo na konci kariéry nevyhrali. Ale ľudia, fanúšikovia hneď všetko vedia, nech štartuje tam, nech skončí, atď.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod pmts » Sob 10. Sep 2022 18:48:56

Gaučový profesionál píše:
pmts píše:
Gaučový profesionál píše:Žiadny výsmech, len tvrdá kritika. Fakt nemám rád, keď zo mńa niekto robí hlupáka. Nežeriem seno aby som mu lajkoval FB príspevky len preto, že sa bije do hrude ako sa pripravuje na MS a má výkonnosť ako ja v piatok na gauči s pivom v ruke. Sponzor zakvákal, že pôjde pretekať s motorom do USA tak tam pekne napochodoval. Veď peniaze až na prvom mieste. O dotknutých vyhláseniach Saganovo tímu je zbytočné vôbec diskutovať. Každý, kto má 3ciferné IQ vie, že má podpriemernú výkonnosť a tie kecy sú len pre sponzorov. Človek by čakal, že po tých 20+ miliónoch čo za posledné roky zarobil by už mohol upustiť od cengania euríčiek a kašlať na sponzorov a povedať narovinu, že forma je nonexistentná a bude dúfať, že po zime sa to rapídne zmení. Ako fanúšikovia si aspoň to zaslúžime.
Namiesto toho sú tam všetci okolo neho dotknutí, že si fanúšikovia komentovať jeho nulovú výkonnosť, pche.
Mal ísť do QS s oveľa nižším platom a pozbierať monumenty, ktorých ma žalostne málo na to aká bol hviezda a aké výsledky sa mu predpovedali. Namiesto toho šiel zase za mešcom do tímu, kde zrejme nefunguje nič, od tréningu až po tímovú taktiku.
Škoda preškoda, v mojich očiach je Sagan to najlepšie čo Slovensko kedy vyprodukovalo ale to ako sa lúči s kariérou je veľmi smutné a tá pachuť v mojich ústach je veľmi silná.


Tak ty máš teda k trojcifernému IQ ďaleko :D

Veď ty ani nevieš čo znamená mať trojciferné IQ.


No neviem, či zrovna ty to vieš... Veľká časť populácie také šťastie nemá, no a na základe tvojich posledných dvadsiatich príspevkov ty k tejto časti zrejme patríš ;) . Popravde nechápem ako si zablúdil na toto fórum...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod majo » Sob 10. Sep 2022 20:03:26

Benoit Cosnefroy na MS nebude startovat…po vcerajsku som cakal ze bude lidrom :shock:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod hujhe » Sob 10. Sep 2022 22:55:24

Dam sem moj tip: Remco. Zo vsetkych jazdcov co teraz jazdia ukazuje najlepsiu formu (predpokladam ze ho belgicky tim nominuje).
A neviem ci ma zmysel nieco pisat k Petrovi. Myslim ze keby si precitam prispevky v tejto teme za posledne 2 roky tak by sedeli aj teraz. Naco sa 3 MS opakovat...
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Majstrovstvá sveta

Poslaťod zakliata.panna » Uto 13. Sep 2022 22:22:13

Môj zoznam favoritov - 3 trojhviezdičkoví (nič iné ako zlato neberú, aj očakávania najvyššie), 4 dvojhviezdičkoví (ak by vyhrali, nebude to prekvapenie), 5 jednohviezdičkoví (patria medzi favoritov, ale iba zhoda okolností by im priniesla zlato) - čiže spolu 12 jazdcov, ktorí by mohli byť pri lámaní chleba v záverečných kilometroch. (Niektoré krajiny ešte nemajú zverejnenú úplnú nomináciu.)
3 *:
- Pogačar (Slovinsko) - pre mňa hlavný favorit.
- WVA (Belgicko) - k nemu nič netreba tiež písať.
- Evenepoel (Belgicko) - ak teda nevypálil všetky náboje na Vuelte.

2*:
- Alaphilippe (Francúzsko) - celoročná záhada, ale môže len a len zaskočiť súperov, alebo nula bodov.
- MvdP (Holandsko) - tiež príprava v tichosti po katastrofálnej TdF, ale môže vypáliť rybník trojhviezdičkárom.
- Matthews (Austrália) - MS na domácej pôde, celú sezónu smeruje k 25. septembru.
- Laporte (Francúzsko) - kvalitná alternatíva k Alaphilippovi, zaujímavý by bol prípadný súboj s WVA.

1*:
- Girmay (Eritrea) - už teraz je to vďaka nemu sezóna snov pre Afriku.
- Molema (Holandsko) - takmer vždy silný na klasikách ardenského typu.
- Bardet (Francúzsko) - tretí do partie vo francúzskom tíme.
- Narváez (Ekvádor) - jeden z najlepších juhoamerických klasikárov.
- Powless (USA) - kvalitný jazdec na ťažšie klasiky.

Nad kým som ešte uvažoval do 1*, ale nevošli sa do finálnej päťky? Cort Nielsen (Dánsko), Higuita (Kolumbia), Almeida (Portugalsko), Hayter (Spojené kráľovstvo), Kung (Švajčiarsko), Trentin (Taliansko), Clarke (Austrália), Fuglsang (Dánsko). Tento rok bez nášho Petra, bohužiaľ, ani som nad ním neuvažoval. Azda niekedy nabudúce, verím tomu... ;)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 74 hostia