Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Mino » Str 13. Mar 2019 16:02:03

majo píše:boraci asi zabili nejakeho debila...majka s gattom :shock: :shock:


skor to vyzeralo že ten debil pácha samovraždu :evil: :evil:
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 13. Mar 2019 16:06:30

@mino

veru...a ak to prezil tak by som ho dorazil asi
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 13. Mar 2019 21:03:51

A aky to mohol byt zaujimavy etapak z hladiska GC. Ale verim ze pre Petra bude uspesny, cakaju tam nanho vyborne profily, hlavne nech je zdravy a vyhnu sa mu kadejake neprijemnosti.

7 etap a z toho jedna 20km TTT a jedna 10km ITT. To je velmi nestastne a prave v takejto edicii kde nie je poriadny horsky dojazd to velmi citit. Ved v podstate po dnesku, ak sa nic mimoriadne nestane tak v boji o GC ostali Roglic, Yates a Dumoulin. Nebyt tej timovej casovky tak v hre o celkovy triumf by bolo 10-15 mien v pohode. Tirreno zacina velmi stracat na atraktivite oproti P-N podla mna, mali by s tym nieco robit. Aj ked treba povedat ze mena pritiahlo T-A zvucnejsie.

Je to neuveritelne ako pritahuju casovky na Tirrene taketo incidenty. To pada jednoznacne na hlavu organizatorov. Nebolo to prvy a ani druhy krat. Neuveritelne, a Oscarovi s Rafalom a celkovo Bore to uz nikto nekompenzuje. Pritom v plnom zlozeni by Bora dosiahla urcite cas na urovni CCC.
A ten chlapik tiez nie je bez viny. Ma stastie ze to prezil. Ako moze takto chodit cez prechod. Nepozriet sa. Ved keby tam neboli cyklisticke preteky tak by ho zramovalo nejake auto. Cize zjavne vedel asi ze tam preteky prebiehaju. Cize bud bol pod vplyvom alebo len "neprebudeny".
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 13. Mar 2019 21:48:08

@simko
No dosť časté sú tieto incidenty na Tirrene, najma počas časoviek.
Ja si skôr myslím, že teraz na začiatku nepojde naplno, ževraj sa cíti ešte slabo po chorobe, a v športových správach na RTVS bolo vidiet, že aj schudol, vidieť to najma v tvári.
Vyjadrenie Peta: Dnes to na Tirreno-Adriatico nebol náš deň. Jeden divák vošiel priamo pred nás počas tímovej časovky a aj keď našťastie nezasiahol priamo mňa, tak Rafal a Oscar nepríjemne spadli. Týmto im želám rýchle zotavenie. Po páde sme už nešli naplno, takže to pre mňa nebolo príliš ťažké. Už sa pomaly zotavujem z mojej choroby, ale som stále dosť slabý. Uvidíme, ako to bude postupovať v ďalších etapách.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 13. Mar 2019 22:08:54

@elviska
no uvidíme uz zajtra ci sa Peto zapoji do zaveru. Vieme ze on niekedy byva vo vyjadreniach opatrnejsi. Povie ze sa neciti uplne dobre, ze to nie je uplne prenho etapa no a potom poda brutalny vykon. Ono niekedy je to aj taka medialna hra, ze co sa povie do medii. Mohli to aj trosku zvelicit ohladom tej jeho virozy. Ak vsak zajtra v zavere Peto nebude stacit tempu tak je to jasne:) Inak mne sa zdal pochudnuty uz na jednej fotke zo Sierra Nevady. Cize moze to byt len sucastou jeho pokusu o LBL a nemusi to suvisiet s tym ze par dni bol chory.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Str 13. Mar 2019 22:34:04

Zajtra sa uvidi. Dnes ocividne od incidentu uz naplno nesli. Vcera Sagan hovoril ze mu to preslo na hrdlo aj bol taky fufnavy. Dnes ked opisoval tu zrazku tak sa zdalo ze uz nefufne. S tym chudnutim kvoli LBL dost pochybujem. Skor je to tym ze ho vystavila choroba. Nebude riskovat Ronde ani Roubaix. Vlani bol hlavne na fotkach z PR riadne baculaty.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 13. Mar 2019 22:39:20

No možno bol pochudnutý už v Sierra Nevade, ale nevšimla som si. Prednedávnom tiež mala moja kamoška črevnú virózu, a tiež schudla. Schudnúť môžeš aj ked máš problémy zo žalúdkom.
Goly -body - sekundy- 05:39, 06:35
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 13. Mar 2019 22:51:05

elviska píše:No možno bol pochudnutý už v Sierra Nevade, ale nevšimla som si. Prednedávnom tiež mala moja kamoška črevnú virózu, a tiež schudla. Schudnúť môžeš aj ked máš problémy zo žalúdkom.
Goly -body - sekundy- 05:39, 06:35

http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13983/182048
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 13. Mar 2019 22:53:03

@Keram
tak ono je otazne ze co by znamenalo ohrozit RvV a P-R. Tu sa nebavime o nejakej brutal premene na GT jazdca. Dumoulin minuly rok spominal ze v kopcoch medzi Girom a TdF citil uz dokonca aj jeden kilogram ktory zhodil pocas Gira. Citil v pozitívnom smere, cize nie ze by stratil na sile. Patxi Villa podla mna je v tomto smere velky odbornik. Este v rozhovoroch pocas minulej sezony tvrdil ze ano Sagan moze raz ist na LBL ale nie s vtedajsou vahou. A teraz uz tam moze ist s vahou ktoru ma posledne sezony? Ok beriem ze sa zmenil zaver, ale k tomu zaveru sa treba aj dostat. Cize ak to myslia smerom k LBL aspon trochu vazne tak nejaky trening tymto smerom museli uz v Sierra Nevade riesit.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod motyliLET » Štv 14. Mar 2019 2:37:00

Konspiratori by napisali : “ utok na sagana” :)
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 14. Mar 2019 11:14:59

Peter neschudol ,ale na tvári je oholený ,takže to budí dojem ,že je chudší .
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 14. Mar 2019 13:11:22

Focus-Shimano píše:Peter neschudol ,ale na tvári je oholený ,takže to budí dojem ,že je chudší .


ahoj focus...vitaj spat...vsetko dobre v novom roku zelam :D :D ale Demarovy nie :lol:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Milanj55 » Štv 14. Mar 2019 16:15:56

Zdravím Vás priatelia. K tomu Petrovi a jeho váhe odznela informácia na Eurosporte, že schudol 4 kg. A K tomu incidentu včera pri TTT, tak to je už trochu veľa. Raz mu tam prebehne pes, inokedy babka s vnúčatami a naposledy ten muž ktorý bol myslením asi úplne inde. Ešte šťastie, že to nedopadlo tragickejšie, lebo v takej rýchlosti ľahko mohlo dôjsť k ťažkým zraneniam a odstavení pretekárov na dlhší čas z aktívnej cyklistiky. Na všetko tam majú dohliadať usporidateľské zložky spolu s políciou, ale bohužiaľ všetci sú len ľudia a pri strate pozornosti dochádza k takýmto prípadom. Nechcem tým nikoho viniť, ale stratený čas hneď po TTT, berie chlapcom z BOH akúkoľvek šancu na dobré umiestnenie v celkovom poradí. Dúfam, že Peter sa po tej nepríjemnej chorobe čím skôr zotaví a v etapách pre šprintérov aspoň vyskúša svoju výkonnosť. Naser Bouhani vraj bol vylúčený pre nesplnený limit a tým si ešte viac skomplikoval svoje pôsobenie v Cofidis. Tento rok mu asi končí zmluva a bude veľmi otázne , ako sa k jeho pôsobeniu v tíme postaví vedenie.
Pekný deň Vám prajem a príjemné zážitky pri sledovaní TA.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod paula@sile » Štv 14. Mar 2019 22:49:15

Focus-Shimano píše:Peter neschudol ,ale na tvári je oholený ,takže to budí dojem ,že je chudší .


peto sam potvrdil, ze schudol 4 kila…

https://www.radsport-news.com/sport/spo ... 114111.htm
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pia 15. Mar 2019 21:58:37

tak co ludkovia nikto nic? ved nam peto preteka...ok tak dam nieco ja...perfektna praca borakov ked sa prirutili 3km pred cielom do najvyhodnejsich pozicii...bohuzial mam pocit ze im tam jeden clovek vypadol skor ako cakali...oss koukal jak pouk ked si pytal prestriedat a tam nebol borak ale super ktory samozrejme odmietol petovy rozbiehat...daniel paradne zareagoval a esste oddane vytiahol posledne sily a pomahal kolko sa mu dalo...nasledne peto bol na prvej pozicii priskoro a uz mu neostavalo nic ine len ist a zanim sa nadherne vyviezol elia a vytiahol nadherny a silny spurt...mal som ale pocit ze peto tam predsalen na sekundu zavahal a tak uz nedokazal sa vyrovnat talianovy v rychlosti...mozno ak by siel hned naplno tak by to bolo tesnejsie aj ked ja si myslim ze by elia vyhral aj tak...taktiez sa mi velmi pacili to ich dotahovanie v cieli...vidno ze su kamarati...este poznamka k marcusovy...mozno je to tym ze este nepretekal ale zatial nemam z neho najlepsi pocit...a na videach na instagrame mi pride tiez nejaky pochudnuty a strhany...dufam ze v belgicku to uz bude stary dobry burgy
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod menovatel » Pia 15. Mar 2019 22:03:22

Hlavne sa radujeme, že Peťo znovu preteká naplno, prvé dva dni nás zneistili ohľadom jeho formy. Tie kilá dolu mu zo šprintérskej rýchlosti neubrali a mohol by ešte viac vydržať v kopcoch. Možno už zajtra uvidíme.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pia 15. Mar 2019 22:26:45

@menovatel
to je pravda aj ked urcite este tie sily chybaju ale naozaj som zvedavy na zajtrajsi zaver. Inak ja si stale kladiem otazku ci nejake to kilo neslo dolu aj normalnym sposobom smerom k LBL. beriem ze nieco prispela viroza ale naozaj cele 4kg? Inak este aj piata etapa nam nieco moze napovedat.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 16. Mar 2019 17:15:36

TA...tak tomuto vravim etape...jazdci ako Lutsenko a Roglic to je nieco pre mna...parada
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 16. Mar 2019 18:26:29

Neviem čo si o dnešku myslieť. Odpadol ako prvý, ešte pred Gaviriom ale nebola to vôbec klasikárska etapa. Možno to odhadol a nechcel sa zbytočne vyčerpávať. Ale je to varovný signál ak proste nevládal. Sanremo o týždeň a ja dúfam, že nebude domestikovať pre Bennetta.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Sob 16. Mar 2019 19:01:22

Gaučový profesionál píše:Neviem čo si o dnešku myslieť. Odpadol ako prvý, ešte pred Gaviriom ale nebola to vôbec klasikárska etapa. Možno to odhadol a nechcel sa zbytočne vyčerpávať. Ale je to varovný signál ak proste nevládal. Sanremo o týždeň a ja dúfam, že nebude domestikovať pre Bennetta.

tak ono je tazko nieco hodnotit ak nepozname cisla. ak to Peto tak odhadol uz dopredu tak to urobil brilantne. ak vsak bol uz vtedy na limite tak to nie je ktovie co. ale treba povedat ze den predtym bola 220km etapa, dnes takisto 220km ale omnoho tazsia takze je pochopitelne kedze mu chyba trening ze to nechcel silit. skoda toho defektu v tej druhej etape. ta by nam povedala omnoho viac. ak by Peto sa tam udrzal a spurtoval o podium tak vieme zeto nie je take zle.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia