Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod paula@sile » Pon 21. Feb 2022 22:25:49

majo píše:@paula
Nechcete si ma adoptovat? Malo papam vyvencim sa sam a spat dokazem kdekolvek 8-) len si ma zoberte :D
Musel to byt super zazitok…zavidim a zelam este vela podobnych krasnych vyletov


o tej adopcii este porozmyslam :P
zivot je taky kratky, tak neodkladame veci na neskor, ale zijeme teraz...
dnes bol na plane cote du mai, ktory petovi narobil take problemy. hore sa naskytne cloveku fakt nadherny pohlad, ale ten zjazd dole, za silneho bocneho vetra, bol dost krkolomny
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 23. Feb 2022 14:41:26

Nadherna cyklistika dnes v emiratoch…radost pozerat na taketo bitky…skoda ze Hirtakove utoky neboli dlhsie…silne celkom ano ale kratke…kazdopadne skvelych poslednych 20km a majstrovstvo tadeja a celeho uae zas zalo uspech…ale klobuk dole aj pred draharmi z ineosu…pekne vykony aj od borakov a paradny hirt…super
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Štv 24. Feb 2022 16:08:41

Nechcete sa náhodou viacerí pridať k Aertovi?
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Štv 24. Feb 2022 16:23:18

elviska píše:Nechcete sa náhodou viacerí pridať k Aertovi?

myslim si ze nikto si tu z Petra posmech nerobi na rozdiel od Van Aerta. vzhladom nato ze informovanost z jeho tabora je biedna tak vobec netusime co si mysliet o jeho vykonoch. pritom by stacilo komunikovat. najlepsou odpovedou na posmech bude ak Peter nieco velke vyhra a necha trulov za sebou. cize ak nato ma, nech to ukaze v pretekoch. ak nato nema tak potom posmech bude z roznych stran a treba sa nato pripravit. ale tu na tomto fore sa urcite posmievat nikto nebude...
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Štv 24. Feb 2022 18:05:08

simko píše:
elviska píše:Nechcete sa náhodou viacerí pridať k Aertovi?

myslim si ze nikto si tu z Petra posmech nerobi na rozdiel od Van Aerta. vzhladom nato ze informovanost z jeho tabora je biedna tak vobec netusime co si mysliet o jeho vykonoch. pritom by stacilo komunikovat. najlepsou odpovedou na posmech bude ak Peter nieco velke vyhra a necha trulov za sebou. cize ak nato ma, nech to ukaze v pretekoch. ak nato nema tak potom posmech bude z roznych stran a treba sa nato pripravit. ale tu na tomto fore sa urcite posmievat nikto nebude...

Ale už hned po prvej etape ste ho odpisovali, ja som tiež troška čakala že bude vpredu, ale ako bude dalej , uvidíme. Môže aj prekvapit potichu. A ked sa to nepodarí, tak sa to nepodarí. Ano informácie až také nemáme od jeho tábora, ale aj keby sa vyjadril, alebo niekto z tímu. Tak hned sa začnu vyjadrovat aj akože fanušikovia, aj hejteri. Posmech je už dlhodobejšie vidno kade tade po internete, aj od podaktorých médii, novinárov, a teraz už aj Aert. Takého Frooma alebo Matthewsa až tak neodpisuju. A pesimizmus vidím aj tu na tejto stránke. Doteraz som bola ticho, ale dneska som sa už vyjadrila.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Štv 24. Feb 2022 18:11:53

elviska píše:Nechcete sa náhodou viacerí pridať k Aertovi?

Aert si urobil nejaku srandu? aku?
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: Usa

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 24. Feb 2022 18:12:38

Ano to je pravda…v zivote tu nikto by peta neponizoval ci zosmiesnoval…vsetci si tu zelame jeho vitazstva a uspechy rovnako ako aj ostatnych nasich cyklistov nech uz ide o kohokolvek na akejkolvek urovni…to ze mu to posledne roky nejde je bohuzial fakt a nikoho to urcite netesi…wva som obdivoval ale ukazuje ze je to obycajny nevychovany a rozmaznany pracek ktory je na koni lebo sportovo mu to ide ale nikdy nedorastie na Petovu uroven co sa tyka sily a velkosti osobnosti a to nehovorim o jeho oblubebosti medzi davmi po celom svete…osobne si myslim ze jeho najviac serie ze peto je slavnejsi a oblubenejsi ako on aj v jeho vlastnej krajine…a ked sa bude dalej takto spravat tak ani 20 dalsich titulov msr v cx mu nepomoze…velmi sklamal uz davnejsie teraz to len zaklincoval a uz definitivne som vacsin fanusikom mvdp ci pidcocka ak maju byt prave oni jeho najvacsimy superamy alebo aj kazdeho ineho kto ho bude schopny porazit…nic ho neponizi viac ako pohlad na chrbat ruky zdvihajuceho pretekara

@elviska
Vies ze ja som ti vzdy podrzal stranu ked som to uznal za potrebne ale prosim ta nehladaj nepriatelov tam kde niesu a ver mi tu na tomto fore niesu nepriatelia ani tvoji a uz vobec nie Petra Sagana
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35


Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Štv 24. Feb 2022 18:26:49

Diky, tak Aert je riadny pracek. Som zvedavy ako dlho vydrzi jemu takato forma.
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: Usa

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Štv 24. Feb 2022 18:27:03

elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Štv 24. Feb 2022 18:33:37

majo píše:Ano to je pravda…v zivote tu nikto by peta neponizoval ci zosmiesnoval…vsetci si tu zelame jeho vitazstva a uspechy rovnako ako aj ostatnych nasich cyklistov nech uz ide o kohokolvek na akejkolvek urovni…to ze mu to posledne roky nejde je bohuzial fakt a nikoho to urcite netesi…wva som obdivoval ale ukazuje ze je to obycajny nevychovany a rozmaznany pracek ktory je na koni lebo sportovo mu to ide ale nikdy nedorastie na Petovu uroven co sa tyka sily a velkosti osobnosti a to nehovorim o jeho oblubebosti medzi davmi po celom svete…osobne si myslim ze jeho najviac serie ze peto je slavnejsi a oblubenejsi ako on aj v jeho vlastnej krajine…a ked sa bude dalej takto spravat tak ani 20 dalsich titulov msr v cx mu nepomoze…velmi sklamal uz davnejsie teraz to len zaklincoval a uz definitivne som vacsin fanusikom mvdp ci pidcocka ak maju byt prave oni jeho najvacsimy superamy alebo aj kazdeho ineho kto ho bude schopny porazit…nic ho neponizi viac ako pohlad na chrbat ruky zdvihajuceho pretekara

@elviska
Vies ze ja som ti vzdy podrzal stranu ked som to uznal za potrebne ale prosim ta nehladaj nepriatelov tam kde niesu a ver mi tu na tomto fore niesu nepriatelia ani tvoji a uz vobec nie Petra Sagana

Ano nemá až tolko vítazstiev ale bez vitazstiev nie je, ale opakujem, prečo sa napr nerieši napr Matthews, čo tuším nemal minulý rok tuším žiadne vitazstvo. Sagana odpisuju už aj fanušikovia podaktorí, či ešte vyhraje. Ja si nehladám nepriatelov, ale dakedy už mám blbý pocit aj na tomto fore.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Štv 24. Feb 2022 18:47:15

elviska píše:Ano nemá až tolko vítazstiev ale bez vitazstiev nie je, ale opakujem, prečo sa napr nerieši napr Matthews, čo tuším nemal minulý rok tuším žiadne vitazstvo. Sagana odpisuju už aj fanušikovia podaktorí, či ešte vyhraje. Ja si nehladám nepriatelov, ale dakedy už mám blbý pocit aj na tomto fore.

elviska ale preco by sa mal riesit Matthews? je to Slovak? ja osobne mam k nemu indiferentny vztah. je mi jedno aky kopec preleze alebo nepreleze. ja som Petrov fanusik. a rad by som mal informacie ze co sa deje. lebo na tom stupani isiel hlboko hlboko pod svoj standard. neodpadol pod vrcholom ale v zaciatku. co sa teda deje? nevystrabil sa este z covidu? zacal pripravu o nieco neskor nez inokedy? aj Pogacar mal covid a vyhral etapu vcera. mas trochu problem rozoznat ci Petra niekto hejtuje alebo ma uprimnu starost o jeho vykony a karieru. jednoducho ho chceme vidiet v inych poziciach a preto to tu riesime. ja osobne ho nechcem vidiet ako cisteho sprintera typu Kittel ci Merlier. aby ho odparali na kazdom stupani na akych v minulosti on a jeho tim odparali inych. ty ano? viem ze je to jeho kariera a moze si jazdit dokedy bude mat chut ale pohlad na takehoto Petra ma az tak netesi. dobre, boli to prve preteky, akceptujem, ale bol to lahky kopec a on odpadol v zaciatku. ak sa bude zlepsovat a ak vytre kocura nejakym premudrenym belgicanom, alebo jednemu konkretnemu, tak ja budem len a len stastny...
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Štv 24. Feb 2022 18:48:25

ja Matthewsa neriesim lebo ma nejak nezaujima, nie som ani fanusik a ani opak fanusika.
Presne to zhrnul simko ktory poslal v rovnakom case prispevok :D
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: Usa

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 24. Feb 2022 20:00:11

Ano aj ja sa podpisujem pod simkov prispevok
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Štv 24. Feb 2022 21:03:14

@simko
Napr preto že manželku má Slovensku a má pár fanušikov aj na Slovensku. Ja tiež nemám ku nemu až taký vzťah, ale napadol ma on, kedže minulý rok tuším nevyhral, plus má tolko rokov jak Peter. Chceš všetkko vediet. Pogacar mal raz covid. Dobre ja mám tiež starosť troška že prečo mu to nejde, ale neodpisujem ho hned dopredu počas prvej etapy, že to najlepšie už má za sebou atd. Ako to bude na klasikách , uvidíme. Posledná etapa tuším bola horská, a nebol až tak uplne vzadu. Teda nebol medzi poslednými.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pia 25. Feb 2022 14:03:34

elviska píše:@simko
Napr preto že manželku má Slovensku a má pár fanušikov aj na Slovensku. Ja tiež nemám ku nemu až taký vzťah, ale napadol ma on, kedže minulý rok tuším nevyhral, plus má tolko rokov jak Peter. Chceš všetkko vediet. Pogacar mal raz covid. Dobre ja mám tiež starosť troška že prečo mu to nejde, ale neodpisujem ho hned dopredu počas prvej etapy, že to najlepšie už má za sebou atd. Ako to bude na klasikách , uvidíme. Posledná etapa tuším bola horská, a nebol až tak uplne vzadu. Teda nebol medzi poslednými.


Bling? Áno bez víťazstva, ale v rebríčkoch UCI a PCS skončil pred Saganom, 4. na Amsteli, 5. na G-W, ale hlavne, prečo by sme mali špekulovať o ňom? Má niekto od neho nejaké veľké očakávania? Vždy bol v Petrovom tieni, zatiaľ nič veľké nevyhral, má 37. profi víťazstiev a teraz je na tom +- ako Peter.
Zajtra uvidíme ako na tom Peter je a ja mu budem držať palce aj keď tuším, že nič veľké nepredvedie.
K Aertovi, je to fantastický cyklista ale hlupák. Pochybujem, že by sa takto vyjadrovali Spartakus či Tommeke.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pia 25. Feb 2022 18:21:50

ifčopifčo píše:K Aertovi, je to fantastický cyklista ale hlupák. Pochybujem, že by sa takto vyjadrovali Spartakus či Tommeke.

presne tak. podla mna jeho skrie, ze napriek tomu ze je najvsestrannejsim cyklistom, tak ani v samotnom Belgicku nie je extra uznavany ako bol Boonen atd. aj jeho vztah s Remcom je trochu na bode mrazu po domacich MS. takze vyuziva ten jeho jediny konflikt s Petom aby si donho opakovane rypol. mne osobne sa Van Aert znepacil uz vyjadreniami tusim v roku 2019 kedy Peto na Ronde nebol v optimalnej forme a on si z tej skupiny bral do huby iba jeho, ze narusal rytmus a nechcel striedat atd. pritom ta skupina bola taka velka ze tam ziadne striedanie nehrozilo a Peter sa ju len snazil okresat. navyse Peto bol rad ze vobec bol v tej skupine kedze vieme ze uz jar 2019 nebola prenho optimalna.
cize Van Aertova vyjadrenia su trochu ako vyjadrenia ohrdnutej zeny. Peto prisiel do cyklistiky v jedinecny cas, a svojou povahou si ziskal masy. ale take casy uz nie su a Van Aert nema ani len sancu sa o take masy uchadzat. cize moze kludne ukoncit karieru s lepsimi vysledkami ako Peter, ale to ostatne co bolo okolo Peta, tak to nebude mat nikdy.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pia 25. Feb 2022 20:13:34

@simko
To ze Peta miluje svet nieje len o jeho sportovych vykonoch a vysledkoch ale je to o nom samom…existuju ludia ktori maju obrovsku silu osobnosti a dokazu si podmanovat davy aj ked nechcu a Peto je prave jeden z nich…WVA taky nieje a zosmiesnovanim svojich superov si sympatizantov urcite neziska…Peter by nikdy na nikoho nic podobne nepovedal aj ked si to o mnohych urcite mysli(pamatne video po san reme) Petra miluju aj belgani a teraz maju aj Remca ktory z nicohonic je tiez mozno doma oblubenejsi a woutik to asi nezvlada…a ja ho mam na haku somara :lol:
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pia 25. Feb 2022 22:35:11

Na feltet.dk už druhý krát píšu, že údajne bol kovid u Petra dosť tvrdý, neviem, ja som nikde nezachytil nejaké konkrétne informácie ako u neho choroba prebiehala. Dám sem google preklad z dánštiny.

"Na záver musím spomenúť Petra Sagana, ale to len kvôli počasiu. Nesmierne slabý výkon vo Varoch opäť dokázal, že „novému Saganovi“ musí trvať 180 pretekárskych dní, kým nájde formu. Jeho údajne dosť tvrdá choroba covid to zjavne nezlepšila, a preto bude veľkým prekvapením, ak ho nezaradia skôr, ako to urobil vo Varoch. Naopak, minulý rok ma totálne podviedol v Sanreme, kde z najhoršieho možného štartu skončil na 4. mieste, a preto sa môže ľahko stať, že sa zlepšil. Tentoraz má však v nohách len tri pretekárske dni a považujem za takmer nemožné, aby mohol hrať rolu v tvrdej verzii pretekov. Možnosť šprintu však existuje a aj taký slabomyseľný Sagan môže pokojne vyhrať v pretekoch, kde chýbajú superšprintéri – v neposlednom rade v takomto technickom finále. " ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Sob 26. Feb 2022 1:40:55

Teraz mi prislo ze Peter zacal omnoho skor trenovat po tom covide. Ale to sa tazko urcuje len z nejakych statusov... No to je jedno. Zajtra neviem ci budem pozerat kedze situacia vo svete je aka je a neviem ci na nejaku zabavu budem mat chut. Drzim Petrovi palce, ked skonci pred Aertom tak budem mat obrovsku radost. Aert by si mal uvedomit ze forma v cyklistike je velmi labilna vec. Aj mu trocha prajem nech padne na hubu. Za tie reci si to snad aj zasluzi.
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: Usa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 245 hostia