Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

T - A

Poslaťod berloq » Pon 09. Mar 2015 20:16:36

Tak na na preteku dvoch morí bude tímová časovka nahradená prológom. Contador sa už skôr vyjadril, že vyhrať na T - A, pri hentakej skladbe trati bude pre neho dosť ťažké. Zrejme by mu oveľa viac sedela trať do Nice. V posledných rokoch tie najväčšie hviezdy uprednostňujú T-A najmä z dôvodov minimálne jednej tvrdej horskej etapy ale aj obidvoch časoviek. Tímová ako jedna z mála v kalendári a porovnanie s konkurenciou v normálnej časovke je potrebné stále. Lenže tímová nebude a horský finiš je aj na P-N, navyše časovka tam je horská, takže Contador môže trošku ľutovať. Na druhú stranu Froome na T-A nepôjde, Quintana po zranení akoby začína od znova a Nibali sa zatiaľ nezdal v potrebnej kondícií (ale on na T-A vždy vie vyletieť), takže Contador bude najväčším favoritom.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod MichalJ » Pon 09. Mar 2015 22:20:56

Kvôli prológu som ale veľmi zvedavý na Sagana, trasa síce nie je moc technická, ale aj tak čakám že skončí niekde vpredu. Teda v prípade že sa bude snažiť, v čo teda dúfam.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Roman » Uto 10. Mar 2015 10:07:27

neviem mne sa zda, ze ta zmena posedu mu nevyhovuje...v omane alebo katare neviem presne na tej kratkej casovke isiel velmi "nepekne" , stale len napraval posed, bicykel sa pod nim hybal hore dole a nakoniec aj to umiestnenie bolo horsie
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Uto 10. Mar 2015 15:10:04

Ked uz sa spomina zuajtrajsi prolog na T-A miesto timovej casovky nasiel som podrobnejsiu mapku http://www.gazzetta.it/Speciali/TirrenoAdriatico/it/download/info_tappe/1/T01_plan.jpg Malo by to byt 5,4 km. Ako som spravne pochopil z toho co som cital na stranke cycling-info tak by to malo byt z tej istej trate ten zaciatok ako mala byt TTT. Cize je to rovina a je to malo technicke. Ale zase je to dost kratke. Peter by mohol miesat karty.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod bloy » Uto 10. Mar 2015 15:57:10

Bude chýbať Froomie aj Kittel, celkom výrazné straty pre závod. :(
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Dojmy...

Poslaťod berloq » Str 11. Mar 2015 20:20:44

Keďže momentálne som "pohybu-neschopný" vychutnávam si cyklistiku aspoň v televízii :roll: . Opäť teda pridám dojmy z posledných dní pretekov WT a možno sa niekto aj pripojí.

Boonen:
Nedá mi to znova o tom nepísať. Boonen jednoznačne najlepší klasikár jeho generácie, veľký muž, šprintér s dokonalou technikou. A potom príde hentaká chyba... pelotón sa "plahočí" rýchlosťou, ktorú dosahujú hobíci keď majú chuť a cyklista Boonenovho formátu padne v takejto situácií... Je to také trošku na zakrútenie hlavou, ako sa niečo také môže stať, že veterán, ktorý prešiel všetkým spraví takúto chybu, ktorá ho bude stáť jar. Neskrývam sklamanie a zároveň smútok (alebo ako to nazvať), že bude na klasikách chýbať. Klasiky bez Boonena je ako Tour bez Contadora... Bez pochyby to tak cítim a teraz keď tam nebude, budú tie klasiky pre mňa o ten bod menej atraktívne. Neskrývam ani želanie, že som chcel, aby z velodrómu z Roubaix ešte raz bral tú slávnu kocku. Snáď sa to niekedy podarí... Keď ho Cancellara v roku 2010 na oboch monumentoch doslova rozdrvil, tak nejak veľa ľudí počítalo s tým, že je načase striedanie na tróne. A ani rok 2011 na tom veľa nemenil. Lenže to čo Boonen predviedol nasledujúci rok, to je výkon, ktorý pôjde ťažko zopakovať. Na Roubaix predviedol možno najväčší výkon všetkých čias. A posledné tri roky? Rok 2013 - infekcia v prste (hrozila amputácia) + pády, pokazená sezóna. Rok 2014, dobre pripravený Boonen, ťažko odskúšaný znova, tentokrát v rodine problémy. Rok 2015 chyba a klasiky sú fuč. Už po minulej klasikárskej jari som písal, že v tomto roku možno dôjde na striedanie generácií. Boonen otvoril cestu... Prajem mu nech sa dá hlavne dokopy a keby sa ešte na jeden rok vrátil vo veľkej forme a ešte raz opanoval Roubaix! Pre mňa najväčší severský klasikár všetkých čias!

Vývoj pretekárov:
Dnešnú etapu z Parížu do Nice vyhral Matthwes. Pretekár, ktorému je prisúdený prívlastok "odolný špurtér". Ja toto delenie týchto typov pretekárov príliš nemám rád, hlavne keď niekto delí belgických pretekárov na "kockárov" a "ardeňákov". Jedno je isté cyklsitika nestojí na mieste, ale minimálne za tých 5 rokov spraví vždy zmenu na nepoznanie. Dnes ako som už písal som mal možnosť pozrieť celú etapu, a pri zapnutí pozerám a Gilbert v úniku. Bolo avízované, že cieľ je na vyvýšenine po krátkom výšlape. Nemám najmenší dôvod pochybovať o tom, že do roku 2011 by bol Gilbert megafavorit a verím, že by nezaváhal. Lenže dnes? Gilbert nemá šancu... ani pretekári jemu podobní. Dnes tu sú cyklisti, ktorí stúpanie pred cieľom nevyužijú ako svoju výhodu na selekciu, ale naopak snažia sa ho prežiť v čo najlepšej pozícií a následne drvivým finišom všetkých poraziť. Pre tými piatimi rokmi, nechcem povedať, že neexistovali. Ale jednoducho mi pripadá, že "ten štýl na mieru" takýchto etáp nebol tak vytriebený. Dnes tu máme týchto jazdcov kopu: Matthews, Degenkolb, asi aj Kristoff, Swift a možno tam patrí aj Sagan. Ja by som sem skôr použil označenie klasikár "druhého rádu". Ale možno len príliš teoretizujem, no nemôžem sa ubrániť dojmu, že to takto nejak vyzerá.

T-A:
Sagan zašiel veľmi dobrý prológ, ten ťah na pár kilometrov nemá o nič menší ako konkurenti. Môžeme len dúfať, že to Montepaschi bol len naozaj veľmi zlý deň (niektorí dokonca hovoria o blafe) a na Sanréme to po nudnom 250 kilometrovom výletnom pretočení sa dostane do najvyšších otáčok. Po tom čo časovkárska elita zamierila do Francúzska som čakal, že modrý dres zoberie Cancellara ako to mal vo zvyku, lenže nie. Cancellaru už dokážu poraziť aj na krátkych tratiach. Škoda, vedúci dres by veľkému mentorovi pelotónu snáď naposledy zapasoval. Najhoršie medzi veľkými favoritmi skončil Contador, čo by mohlo byť pre neho veľmi znepokojujúce. Áno, Giro je strašne ďaleko, ale Contador časovky vždy vedel aj krátke aj dlhé, aj keď si uvedomujem, že tie doby sú dávno preč. Ten súboj s Froomem v Andalúzii na úvod sezóny odkryl karty... Contador ho mal ešte z minulej sezóny na lopate, lenže tá jedna etapa, kde ho Froome dokázal opäť urvať z háku, možno zase obráti misku váh na inú stranu.

P-N:
Tak isto sa nedalo nevšimnúť na negatívne ohlasy na konštatovanie Velitsovho výkonu v prológu. Niektoré boli riadne ale riadne mimo :!: . Ja som z toho výkonu tiež sklamaný. Dres majstra Slovenska hlboko v poli porazených. "Domestik musí šetriť"... čo to má byť? Veď to je prológ, tam ide o vedenie, nikto nevie ako to komu sadne a keď sadne môže byť zadarmo na jeden deň líder pretekov. Tam išiel naplno každý, o to viac tí, ktorí sú národnými majstrami, tí sa chcú predsa vždy predviesť. Velits bol pred tromi sezónami považovaný za excelentného časovkára... tá doba je preč. V minulej sezóne sa mu snáď ani jedna časovka v seriály WT nepodarila. A argument, že mu prológy nesedia, tiež nie je príliš podarený. Pretože mu v minulosti sedeli (viz. P-N 2 roky spať?).

Sezóna:
Zimná prestávka resp. doba medzi starou a novou sezónou sa stále skracuje. Alebo aspoň mne to tak pripadá... Paríž - Nice štartuje tú pravú sezónu. Ale keď to zoberieme, niektorí austrálski cyklisti (keď to trošku preženiem) začali pred dvomi mesiacmi!!! To je neuveriteľné, ako dokážu udržať akú takú formu do októbra.

Sorry za dlhý výgrc. Možno táranie o ničom. :?
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod bloy » Str 11. Mar 2015 23:11:03

Berloq, minimálne ja čítam tie tvoje zhrnutia, prípadne zamyslenia na aktuálnu cyklistickú tému, veľmi rád. Pridám aj ja svoju trošku do mlyna, snáď nikoho moc neotrávim.

Dnes ma celkom na P-N zaujal ten útok silného dua Bardet-Bakelants; na jednej strane takéto aktivity sú korením cyklistiky a vždy potešia, na druhej strane, nie celkom som pochopil prečo sa pre ten útok rozhodli, keďže veľký prísľub pre víťazstvo v etape tam zrejme nebol. Ale mohla to byť aj nejaká "tréningová" aktvitia, kde chceli niečo skúsiť smerom do budúcnosti, pre ďalšie preteky.
Inak asi aj ten najlepší cyklista v rovinatej etape má spravidla šancu z pôvodného úniku len ak mu to pelotón z rôznych dôvodov dovolí. V tej prvej riadnej etape to napríklad mohlo ísť, lebo pelotón sa prispôsobil nie príliš veľkej rýchlosti Voeclera s Hivertom a tí im z našetrených síl pekne zavarili. Gilberta si v takomto dojazde nikto nedovolí pustiť príliš ďaleko; aj preto tam dnes Etixx opäť odviedol kus roboty.

Prológ na T-A bol veľmi krátky. Rozhodovali sekundičky. Zrejme sa odrazila každá maličká chybička. Aj vzhľadom na minimálne rozdiely by som z toho nerobil ďalekosiahle závery, zvlášť nie pre rozsiahlejšie časovky. Teší ma, že vyhral Malori, on sám určite potrebuje takéto výsledky, ale v tomto prípade to bolo asi trochu aj o šťastí. Ťažko inak povedať, či dnes môže byť viac znepokojený Pistolero, alebo Froomie; ja mám dlhodobo pocit, že tie tréningové praktiky SKY síce prinášajú svoje výsledky, na druhej strane si často berú aj svoju daň skrze ochorenia a zranenia. Ale tak to je len taký môj pocit, bez nejakej hlbšej analýzy. I v samotnom SKY by to mali mať lepšie zmapované, ale možno by pre Froomieho bolo i trošku lepšie keby namiesto vyhrávania všetkých etapákov na ktoré nastúpi jazdil trošku na spôsob Nibaliho minulý rok.
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Štv 12. Mar 2015 23:51:41

@berloq, bloy - len píšte páni, chodia sem ľudia ktorých cyklistika skutočne baví a tí si radi prečítajú rôzne názory a tie vaše majú výbornú úroveň, našťastie trolom sa sem nechce (aby som to nezakríkol) a tak je to tu celkom fajn 8-)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Tireno - Stage 2 Cavendish - Viviani

Poslaťod miakee » Pia 13. Mar 2015 8:26:53

Čo si myslíte o včerajšom páde, ktorý spôsobil "opticky" Mark. nie že bi som ho chcel zastávať.
Mark a Etix to zdôvodňuje spadnutím reťaze z veľkého prevodníka - na pravú stranu !. čo malo zapríčiniť ten nečakaný Markov
pohyv, vraj sa spadla tak nejak reťaz a Boonenovi, (neviem kedy). A Etix má zisťovať prečo?

(Zle nastavený prešmykovač) používajú kombináciu prešli z SRAM na kombináciu shimano riadenia s FSA klukami s power2max snímačom.

podla mna medzi tých dvoch jazdcov pred ních mal aj tak málo miesta a mal sa ťahať v ľavo. Peťo tam v jeden moment tiež šiel tesne do prava (bolo to po tom páde 2-3 sec), ale pekne to stopol. Ináč si myslím že mohlo dôsť tiež ku kolízii.
A myslím že neriskoval, keď sa nedalo a ani to nakoniec naplno nerozbalil.
miakee
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tireno - Stage 2 Cavendish - Viviani

Poslaťod eres » Pia 13. Mar 2015 10:30:40

miakee píše:Čo si myslíte o včerajšom páde, ktorý spôsobil "opticky" Mark...


Tiež si myslím, že to bola vlastne "len" smola, Cav za poslednú sezónu - dve bol určite "vinnejší" v iných kolíziách...
A keď som videl, s akým výrazom tváre dochádzal do cieľa Viviani, tak som skoro aj ja cítil tú jeho bolesť, chlapec toho v noci asi moc nenaspal.

Inak podľa mňa išiel včerajší záver Peter perfektne, len som si ešte nepozrel komenty "expertov" pod článkom, tak vlastne neviem :?:

Už sa teším na dnešnú etapu, zmenil som svoje plány tak, aby som záver videl live, budem držať palce nech sa zopakuje vlaňajšok :-)

http://www.imgup.cz/image/34P
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tireno - Stage 2 Cavendish - Viviani

Poslaťod Keram » Pia 13. Mar 2015 13:24:31

eres píše:
Už sa teším na dnešnú etapu, zmenil som svoje plány tak, aby som záver videl live, budem držať palce nech sa zopakuje vlaňajšok :-)

http://www.imgup.cz/image/34P
Ked nie dnes tak uz skutocne neviem kedy :D Ale dnesok je zradny. Hadam bude spurt. Potom by to mohlo prist. Jedine co by ma dnes skutocne mrzelo ak ho tam predbehne nejaky klasikar. Mimochodom ak som spravne pocital, tak od posledneho vitazstva bol Peter vcera uz 8.krat druhy. To by rozhodilo aj silnejsie povahy :?
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod bloy » Pia 13. Mar 2015 22:50:32

Keram, mam pocit akoby si ten vysledok tak nepriamo predvidal.
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod MichalJ » Pia 13. Mar 2015 23:20:30

Neviem či som jediný, ale dnes som bol po dlhej dobe prvýkrát vážne nadšený z Peťovho výsledku. Trošku mrzí že nevyhral, ale vidieť ho opäť pri poriadnej sile a bolo vidno že bol dnes jasne najlepší, to ma vážne potešilo. A už sa nebojím jeho formy na klasiky, stačí že si nechá výhry na tie :D
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Pia 13. Mar 2015 23:27:04

bloy píše:Keram, mam pocit akoby si ten vysledok tak nepriamo predvidal.

No bohuzial. Ale neprehral preto ze bol slabsi ale preto ze mal nanic poziciu. Tak ked mi to tak ide tak zajtra by mohlo prist prekvapko :shock: Len sa zase bojim ze sa utrhnu s Contadorom a Peto ho bude musiet pustit po sekundy a skonci zase druhy :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod West » Sob 14. Mar 2015 11:56:14

Keram píše:No bohuzial. Ale neprehral preto ze bol slabsi ale preto ze mal nanic poziciu. Tak ked mi to tak ide tak zajtra by mohlo prist prekvapko :shock: Len sa zase bojim ze sa utrhnu s Contadorom a Peto ho bude musiet pustit po sekundy a skonci zase druhy :D

Tá etapa má zaujímavý profil. Ťažko dopredu odhadovať ako to dopadne. Ak sa tam bude tvrdo bojovať o GC, tak pre klasikárov bude možno ťažké sa tam udržať. Ak by sa tam Peťo udržal aj v tom poslednom stúpaní, tak mu možno nedovolia útočiť, ale bude musieť ostať pri Contadorovi a pomôcť mu, ak to Nibali bude chcieť skúsiť v zjazde. Ja len dúfam, že pre to nevznikne medzi nimi dusno ako svojho času s Nibalim.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pon 16. Mar 2015 13:41:04

Vyhodnotenie súťaže Paris-Nice na Velogames, ligy cycling-info
1. flesh 3036
2. ifcopifco 2819
3. slovakpro 2726
víťazovi gratulujem a teším na súťaž ku klasikám ktorá býva najzaujímavejšia.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod bloy » Pon 16. Mar 2015 23:08:59

Gratulujem úspešným tipérom na VeloGames a najmä teda Petrovi k dnešnému zaslúženému víťazstvu na T-A. Jen houšť a větší kapky. 8-)
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod berloq » Pon 16. Mar 2015 23:25:06

V posledných dvoch rokoch som viac sledoval Tirreno. Tento rok som viac sledoval Preteky za slnkom... a neľutujem! Na cestu z Paríža do Nice ale akoby počasie podľahlo "inverzii". Úvodné etapy sa mohli ísť v pokoji, no namiesto vytúženého slnka v závere, na nich čakal nepekný švih v strašných podmienkach.

V tých úvodných etapách bohužiaľ dopadlo všetko "podľa plánu", teda šprintom. Píšem bohužiaľ preto, lebo vždy uvítam nejakú akciu pred cieľom alebo nezdolný únik. A keďže nejakí traja alebo štyria odvážlivci, ktorí sa rozhodli prevetrať, nemôžu premôcť čerstvý pelotón, boli to hlavne útočníci, ktorí to skúšali po dopadnutí úniku, tí dávali nádej, že šprintéri odídu na prázdno. A v druhej etape k tomu mohlo dojsť Martin, Boom, Thommas... A čo z toho? Nič, pretože každý bol v tom úniku s inými záujmami. Ale jednu etapu by som vymenil za všetky ostatné. A nemôže to byť nijaká iná ako tá vedúca na Anglickú promenádu. QuickStep môžte nenávidieť kvôli trápnemu Lefeverovi, možno kvôli Bakalovi, niektorí možno kvôli Cavendishovi, ale čo im uprieť nejde, že sú to borci, ktorí vedia a čo je podstatnejšie chcú pretekať! Kwiatkowski sa snažil, robil čo mohol, vedel, že Skyborgovci nie sú žiadni technici, a možno keby im fakt ušiel spanikárili, doľahlo na nich a bolo by vymaľované. Ale jednoducho to nestačilo... Ale najviac z toho vykúzlil Gallopin, ktorému to snáď musí priať každý, po takom útoku. Francúzi možno našli nového hrdinu.

Sky is the limit! Again(?)
Pravda je taká, že v kopci konkurenta Sky nemali. Porte je dobrý ako nikdy pred tým. Disponuje akceleráciou akú nikdy nemal, dokáže držať tempo nástupu až nečakane dlho. Takže keď sa za neho aj niekto pri nástupe zachytí, jednoducho nevydrží tak dlho. Ak bude mať takúto fazónu (alebo naozaj môže byť ešte lepší?) aj na Gire, Sky v ňom budú mať silného lídra. To, že Sky svojho lídra dokážu podporiť ako nikto iný, o tom žiadna... Z toho tímu ide strach, veď zatiaľ čo ostatní jazdci sa ako tak dávajú dokopy, Sky sú prakticky na maxime (alebo nie a budú lepší?).
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pon 16. Mar 2015 23:40:45

@berloq - tiež som to sledoval, Kwiatek je bojovník ale Tony Martin neskutočný pomocník schopný ísť pre lídra až na dno svojich síl a to teda ohromných síl. (neviem zabudnúť Etixxu ako ho nechali na Tour de Suisse "na holičkách", strašne mi ho bolo ľúto). Zdá sa mi ako keby mnohí cyklisti Sky mali problémy s dažďom, už Wiggo bol dosť neistý na mokrých cestách, ktovie čím to je. Inak v tej etape som celkom nechápal ako si Sky a Etixx nechali zdrhnúť takú početnú skupinu.
Richie vyzerá fantasticky, možno sa ale natíska otázka či mu to vydrží, začínal tento rok skoro už 8.1 národným šampionátom, ak vydrží s formou až do konca Gira tak klobúk dole, len aby na neho v treťom týždni neprišla kríza. Nechajme sa prekvapiť.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod bloy » Uto 17. Mar 2015 0:01:51

Jemu ta kríza v 3.týždňových etapákoch ale zvykne prísť. Spravidla ho to minimálne v jednej etape chytí a naberie poriadnu stratu. Čo samozrejme nemusí byť tohtoročný prípad. To s dažďom zrejme platí, hoci je to možno prekvapivé na britský tím.
Keď sa spomenú mokré cesty a Giro, tak si hneď predstavím nehodu, ktorá možno stále Rodrigueza minulú sezónu. Tuším Caruso tam vtedy po tom páde vyzeral poriadne zle.
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 81 hostia