Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Str 09. Jún 2021 0:56:46

ifco- pravda, je v poriadku vynechavat napr. Katalansko kde ma Peter len jednu etapu prenho. Ale na Tour su vzdy tak 3 etapy co mu velmi vyhovuju, potom dalsie 3 co mu vyhovuju trocha, vzdy je tak stavana Tour, nech si pridu na chut vsetci. Neist na pretek preto, ze mi nesedi profil je ok. Ale neist na pretek (aj ked mi sedi profil) preto ze su tam silni superi je podla mna proti sportovemu duchu. Mne to pride v niecom podobne, ako keby Velka Britania nesla na MS v hokeji lebo mala male sance na vysledok. Ja si myslim ze pretekar s vitaznou mentalitou Sagana si nemoze dovolit priznat ze je slabsi ako Al., MvdP alebo WvA. Ved to prave kvoli nim musi prelievat pot na treningu a musi si verit ze ich zdola. Cize neist na TdF lebo neveri ze moze vyhrat je podla mna nesportove. Ale neist na TdF lebo mal covid, nemal vysokohorske sustredenie a poriadnu pripravu na sezonu, je ok. Ak Peter veri ze je pripraveny, tak nech tu Tour ide. Snad mi je rozumiet co myslim.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod nat » Str 09. Jún 2021 2:54:22

Nech ide urcite , a v polke sa uvidi. Peto ma vzdy sancu.

Ja hlavne dufam, ze urve nejake skarede vitaztva, ako prisavka. Je cas si vybrat spat pozicane :!: :twisted:
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 09. Jún 2021 6:13:14

@hujhe
Dobre napisane…pod toto sa podpisujem
@nat
:lol: :lol: :lol: Aj ked si to nedokazem anilen predstavit ale bola by to pomsta ako z cias talianskej mafie :lol: :lol: :lol:
@elviska
Toto je DISKUSNE forum a v diskusii maju svoje oprávnene miesto bohuzial aj spekulacie…chalani su trosku pesimistickejši a skeptickejsi ako napr. my dvaja ale to neznamena ze robia nieco zle
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 09. Jún 2021 9:28:52

elviska píše:Zase už spekulujete dopredu ( najmä sim.. , ifc...)
:roll:

ale elviska:) a ved naco je forum? toto nie je literatura faktu aby sme preberali len ex post to co sa udialo. vsetci budeme radi ked nas Peto niecim potesi, ci uz je to vitazstvo alebo nejaky dobry vykon. nikto ho neodpisuje. a aj ked sa ti spekulovanie bridi, tak sa ta spytam:) je podla mna teba v poriadku ak Peto bude v polke Tour na mile vzdialeny zelenemu dresu aby sa tam krvacil az do Pariza a ohrozil tym hlavne ciele sezony? jednoducho ak po covide a Gire nato bude mat tak nech sa tam zabava a nech zabava aj nas a ak nato mat nebude z objektivnych pricin tak to jednoducho treba zabalit a poriadne zregenerovat.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Bubo » Str 09. Jún 2021 9:39:47

elviska píše:Zase už spekulujete dopredu ( najmä sim.. , ifc...)
:roll:


ahoj,
skor povedali len svoj nazor..ono potom by si spekulaciami musela oznacit aj hocijake obycajne nazory, kto ako skonci na pretekoch, kto vyhra etapu, alebo rozoberanie vysledkov po pretekoch, kto aku chybu urobil a podobne..Proste drviva vacsina diskusie by potom spadala do kategorie "spekulovanie"..
Ja na to nic zle nevidim, rovnako mozeme spekulovat ci Julian Ala. pri istej zhode okolnosti bude do spiky kosti branit znovu zlty dres na TDF (a z drvivou pravdepodobnostou by neubranil) ale nad tym by sa asi nik nepohorsoval...

A co sa tyka Petra a TDF, tak ja ho uvidim rad na takych pretekoch, kde bude aktivne jazdit a bude bojovat (aj ked nevyhra).. Ked to bude TDF tak TDF, ked by mu prestavka pomohla, tak nech sa radsej sustredi na jesen...
Bubo
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Ned 04. Mar 2018 23:06:31

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 09. Jún 2021 10:06:51

@elviska - ja som si rád prečítal názory na moje špekulácie a celkom ma presvedčili nech Peter ide na Tour a zabojuje :P Akurát to prípadné odstúpenie mi nesedí, z Tour sa len tak neodstupuje, Tour sa končí aj so zlomeninami :) Najskôr som si myslel, nech skúsi zabojovať na Champs Elysees, a až teraz som si uvedomil, že Tour končí časovkou.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 09. Jún 2021 10:11:53

@ifcopifco
pockat akou casovkou, nieco mi uslo?:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 09. Jún 2021 10:18:20

to odstupenie z Tour netreba podla mna velmi precenovat. tento rok bude zrejme odstupeni az az. navyse ak to naozaj nepojde a Peto bude v etapach daleko od nejakeho vitazstva tak treba urcite odstupit a zregenerovat.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 09. Jún 2021 10:39:46

Dobre, nebudem sa s Vami zase tu ......, ale pre mna je to špekulácia riešit jeseň (MS,P-R) už teraz, pochopím ked to riešite napr v auguste, ešte ani TDF nezačalo. Ja som sa chcela ozvat už predvčerom,ale radšej som bola ticho,, včera som len napísala krátku vetu. Ja tiež nevidím na tom nič zlé, ale špekulujete až moc dopredu, podaktorí. Viem že z TDF sa moc neodstupuje, jedine ked maju pretekári zdravotné problemy, ale nebudem prekvapená ked viacerí budu odstupovat z TDF, kvoli OH. A v poslednom čase ma dajak neohuruje TDF, ale nebudem o tom písat stokrát, a najradšej by som bola keby Peter neštartoval na TDF, ale asi to chce najma tím aby štartoval(aj keď už Peter bude asi buduci rok v inom tíme). A ešte uvidíme či pôjde Ackermann TDF. Ja som si to chcela nechať pre seba a počas TDF, by som tu napísala, že Peter možno počas TDF odstupi v niektorej etape, ale uvidíme. Na OH uvidíme či pojde, viem že sa písalo, že keby bola dvojtýždňová karanténa pred OH, tak uprednostní Peter TDF, ale potom zase písali že chce štartovat, aj ked profil je skor vrchárov. V auguste by mohol mat Peter potom volnejšie (vysokohorské sustredenie), menej pretekov ku koncu, cez jesen Okolo Slovenska možno, MS, Paris Roubaix, ale už mi to špekulovanie lezie na nervy, na rozne témy okolo Petra, ale už ste ma vtiahli.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 09. Jún 2021 12:37:04

simko píše:to odstupenie z Tour netreba podla mna velmi precenovat. tento rok bude zrejme odstupeni az az. navyse ak to naozaj nepojde a Peto bude v etapach daleko od nejakeho vitazstva tak treba urcite odstupit a zregenerovat.


Som voľajaký zmätený ako major Terazký, pozeral som 20. a myslel, že pozerám 21. :lol: Asi budem prepracovaný, aj dnes ma čaká fuška, poobede si budem prepínať medzi Okolo Švajčiarska a prohlídkou Slovinska a večer si pozriem zo záznamu prohlídku Belgie, nečudo, že "pak se chybička vloudí" :)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 09. Jún 2021 12:39:39

elviska píše:Dobre, nebudem sa s Vami zase tu ......, ale pre mna je to špekulácia riešit jeseň (MS,P-R) už teraz, pochopím ked to riešite napr v auguste, ešte ani TDF nezačalo. Ja som sa chcela ozvat už predvčerom,ale radšej som bola ticho,, včera som len napísala krátku vetu. Ja tiež nevidím na tom nič zlé, ale špekulujete až moc dopredu, podaktorí. Viem že z TDF sa moc neodstupuje, jedine ked maju pretekári zdravotné problemy, ale nebudem prekvapená ked viacerí budu odstupovat z TDF, kvoli OH. A v poslednom čase ma dajak neohuruje TDF, ale nebudem o tom písat stokrát, a najradšej by som bola keby Peter neštartoval na TDF, ale asi to chce najma tím aby štartoval(aj keď už Peter bude asi buduci rok v inom tíme). A ešte uvidíme či pôjde Ackermann TDF. Ja som si to chcela nechať pre seba a počas TDF, by som tu napísala, že Peter možno počas TDF odstupi v niektorej etape, ale uvidíme. Na OH uvidíme či pojde, viem že sa písalo, že keby bola dvojtýždňová karanténa pred OH, tak uprednostní Peter TDF, ale potom zase písali že chce štartovat, aj ked profil je skor vrchárov. V auguste by mohol mat Peter potom volnejšie (vysokohorské sustredenie), menej pretekov ku koncu, cez jesen Okolo Slovenska možno, MS, Paris Roubaix, ale už mi to špekulovanie lezie na nervy, na rozne témy okolo Petra, ale už ste ma vtiahli.


@elviska, tak nám prosím pekne napíš, kedy môžeme o čom špekulovať ;) A neber to prosím osobne, ani proti Petrovi a ani proti tebe :ugeek:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 09. Jún 2021 13:09:52

@ifcopifco
Nebudem písať, že kedy o com máte špekulovať. Len je priskoro riešiť MS a PR. Jednoducho nespekulujem až tak dopredu. Žijem najmä pre prítomnosť. Teda nechcem, plus to nechám pre seba a vyjadrím sa skôr tesne pred MS,, PR , napr v auguste. Ale keď tu vidím ze spekulujete, tak aj ja napíšem svoj názor a tak ako som písala davnejsie, beriem život inak, citlivejšie, netýka sa to len športu, cyklistiky.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 09. Jún 2021 13:15:46

elviska píše:@ifcopifco
Nebudem písať, že kedy o com máte špekulovať. Len je priskoro riešiť MS a PR. Jednoducho nespekulujem až tak dopredu. Žijem najmä pre prítomnosť. Teda nechcem, plus to nechám pre seba a vyjadrím sa skôr tesne pred MS,, PR , napr v auguste. Ale keď tu vidím ze spekulujete, tak aj ja napíšem svoj názor a tak ako som písala davnejsie, beriem život inak, citlivejšie, netýka sa to len športu, cyklistiky.

Plus viem z vlastnej skúsenosti, že keď myslím až moc dopredu a mam zle myšlienky , tak zvyčajne to dopadne zle. Preto už nemám rada ani špekulácie dopredu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 09. Jún 2021 13:30:38

@elviska
tak mysli dopredu, maj dobre myslienky a dopadne to dobre :) nemozme sa predsa obmedzovat ze teraz sa nebudeme bavit o MS alebo o buducej sezone ze v akom bude Peter time lebo je to daleko. a spekulacie ohladom toho tu z roznych periodik pridas obcas aj ty:) a ved natom nic nie je samozrejme. jasne ze sa moze stat milion veci a Peto kludne na tie MS a P-R ani nemusi nastupit ale je to jeho sezonny ciel cize treba vychadzat z predpokladu ze vsetko pojde uz konecne bez problemov a nastupi a bude vo forme. a teda debata je o tom ze ci je s ohladom na tento ciel dobre absolvovat celu TdF alebo nie. cize pomerne aktualna debata, ano nepozname Petovu formu po Gire, to uvidime pocas prvych etap na TdF. ale TdF je za dverami cize treba to riesit a diskutovat teraz:)
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Str 09. Jún 2021 14:19:58

simko píše:@elviska
tak mysli dopredu, maj dobre myslienky a dopadne to dobre :) nemozme sa predsa obmedzovat ze teraz sa nebudeme bavit o MS alebo o buducej sezone ze v akom bude Peter time lebo je to daleko. a spekulacie ohladom toho tu z roznych periodik pridas obcas aj ty:) a ved natom nic nie je samozrejme. jasne ze sa moze stat milion veci a Peto kludne na tie MS a P-R ani nemusi nastupit ale je to jeho sezonny ciel cize treba vychadzat z predpokladu ze vsetko pojde uz konecne bez problemov a nastupi a bude vo forme. a teda debata je o tom ze ci je s ohladom na tento ciel dobre absolvovat celu TdF alebo nie. cize pomerne aktualna debata, ano nepozname Petovu formu po Gire, to uvidime pocas prvych etap na TdF. ale TdF je za dverami cize treba to riesit a diskutovat teraz:)

Nebudem radšej myslieť dopredu, lebo mne to škodí a nemyslím teraz len na šport. Dobre myšlienky je mať dobré ale tiež nie prehnane. , Vy tiež spekulujete aj pesimisticky. A vidíš už si napísal, že Peter kľudne nemusí ísť na MS, PR, áno ked sa dačo stane ale načo o tom písať, špekulovať, keď zatiaľ to tak vyzerá ze je to jeho hlavný cieľ. Ano, dakedy pridam sem rôzne linky, ale už pomenej, nerobím okolo toho príbeh.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 09. Jún 2021 14:51:44

Lukas kubis na prvej šprintérskej premii v Slovinsku druhy…skoda ze nakoniec nedostali duklaci nikoho do uniku
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 09. Jún 2021 16:59:17

Ak sa nemylim tśak niekto z duklakov asi Lukas okolo 15ky…paradny vykon
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Gaučový profesionál » Štv 10. Jún 2021 15:04:57

Elviska, predstav si to ticho na fóre keby ľudia mali písať len to, čo vedia.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Štv 10. Jún 2021 15:56:37

Gaučový profesionál píše:Elviska, predstav si to ticho na fóre keby ľudia mali písať len to, čo vedia.

No dakedy to ticho je aj dobre, aspoň človek nepremysla nad iným názormi, že čo tým myslel a tak . ;)
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Štv 10. Jún 2021 16:27:06

Septembrové kanadské jednorazovky sú zrušené, účasť Petra a možno aj iných hviezd na Okolo Slovenska takmer istá. Paráda.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 70 hostia