Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Pia 25. Mar 2022 23:56:05

Zda sa ze sa v cyklistike od roku 2020 toho zmenilo vela. Teraz som si pozrel vacsinu klasikarov ktori bojovali so Saganom o vitazstva. A skoro vsetci zacali podla PCS bodov od roku 2020 rapidne stracat. Sanca ze vacsina zo Saganovho rocnika bude prirodzene vyrazne zaostavat je no, mala. Rovnako na TdF sa jazdia rychlosti vacsie ako za cias Armstronga. Co za to moze? Kratsie etapy? Prirodzeny vyvoj techniky a treningovych procesov? Mlada krv? Chcel by som to nejak podlozit aj wattmi, rekordnymi casmi na kopcoch a tak. No dnes sa mi uz nechce googlit tieto udaje. Co je fakt je, ze od 2020 sa preteky zrychlili, preteka sa skor, jazdia sa sialene tempa. Otazka je, jazdi Peter rovnake watty co predtym, len vsetci sa tak zlepsili ze Petrovi to staci na 60te miesto? Preco sa ostatni tak zlepsili? Mozno nejake timy prisli na efektivne treningove procesy a ostatne tak zaostavaju. Disclaimer: Nesnazim sa tu naznacit ze sa v pelotone dopuje. Skor sa priklanam k nejakym prirodzenejsim dovodom preco su vsetci lepsi
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: Usa

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod water202 » Sob 26. Mar 2022 0:48:51

Moj osobny a vedecky nepodlozeny nazor je ze diabol sa skryva v sedej zone.

To znamena ze sa nepouzivaju "zakazane" prostriedky, ale ze sa pouziva vsetko co "zakazane" nie je.

Vid v minulosti potvrdene a zverejnene: QST- Tramadol, Jumbo- Ketony a pod. (nie som investigativny novinar. kto chce vygugli si)

Rekordne casy na stupaniach z cias Pantaniho a LA su uz tiez prekonane. (nie som investigativny novinar. kto chce vygugli si)

Z MSR vidis ako jedna vychytavka spravi v zjazde jedneho kopca +10s, takze aj technologia od cias LA musi byt uplne inde.

Ked uz nas Peter sa stazuje na zmeny pomerov v pelotone len pocas jeho kariery tak asi na tom nieco bude. (aj Kreuziger to spominal btw)
Neplatia uz ziadne nepisane pravidla, ako pred 10+ rokmi.

Pre mna ako fanusika je mierne schizofrenicke vnimat sucasne dianie a nepredpokladat odpalenie dekla ako v 2013 ked zrazu zacali vsetci opisovat ako to bolo a fungovalo.
Cyklistika je proste komunita kde sa nebonzuje.

Keby cyklistika samotna mala zaujem o transparentnost, tak v sucastnosti by boli celebritami: Christophe Bassons, Tyler Hamilton, Floyd Landis.

To ze nimi nielen ze nie su, ale su totalne mimo ti musi indikovat vo co go.

Ja som len amatersky fanusik z technickym vzdelanim a intuitivne chapem suvislosti.
A prave pre toto vsetko som z polovice rad ze nas Peter je tam kde je.
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 26. Mar 2022 7:16:26

mortirolo08 píše:. Lebo podla mna ideme do zlatej ery cyklistiky...

Ach, zlatú éru si predstavujem teda úplne inak.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Sob 26. Mar 2022 9:36:00

@mortirolo08 - to, že "nariekam" nad Saganom mi nebráni v tom užívať si cyklistiku. Zlatá éra cyklistiky? Ako sa to prejavuje?
@water202 - áno, čo nie je zakázané je dovolené, o Bahrajne sa hovorí v súvislosti s tizanidínom a áno, keď nejaký tím, či jednotliví cyklisti sa zrazu výrazne zlepšia vyvoláva to pochybnosti, ale platí to, čo som napísal na začiatku, naozaj nechcem nikoho obviňovať. Na druhej strane je podľa mňa Peter ďaleko za svojimi wattmi z minulosti, či sa celý peletón zrýchlil alebo nie.

Včera vraj MvdP zašiel výborne Coppi e Bartali, unikal, dobiehal a vyhral v šprinte väčšej skupiny, tak dúfajme, že to WvA nebude mať na Ronde také ľahké ako to naznačujú Omloop a E3. Zajtra G-W, zopakujú sloníci svoju dominanciu?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Sob 26. Mar 2022 9:43:28

ifčopifčo píše:
elviska píše:@ifcopifco
A kde mal Peter fanfarovsku tlačovku? Lebo neviem odkiaľ si na ti prišiel ani neviem kedy mal tlačovku, takže asi tak, že po M-S povedal ze sa cítil dobre, tak zrazu ste hneď čakali ze dneska bude v predu? A ešte neodišiel aj keď nevyhrava a nemá až také výsledky , možno prekvapí dakedy neskôr. A na smiech ty si už potom aj ty, aj keď rozumieš cyklistike, z nás možno najviac, tak začínaš skôr byť......

https://sport.pravda.sk/cyklistika/clan ... le-som-tu/
https://www.biker.sk/64559/peter-sagan- ... a-ostatni/

Povedal to minulý rok po preteku, ked vyhral, a nie pred pretekmi.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Sob 26. Mar 2022 9:46:36

zakliata.panna píše:Elviska, ty vážne nerozumieš, o čom píšeme? Pozri si výsledkovú listinu! Peter skončil horšie ako domestici iných tímov, horší bol už len Politt, ale ten chalan je tradične nemastný-neslaný posledné klasiky. Porazili ho mená, ktoré si donedávna nestihli na klasikách všimnúť ani jeho číslo, keď ich trhal na bergoch a kockových úsekoch... Ak má Peter zase chorobu, tak ok, beriem to. Ale momentálne má formu priemerného domestika, myslím si, že po dnešku je Turgis jasnou jednotkou na Ronde, Van Gestel ako dvojka a Peter maximálne ako superdomestik, aj to ,,super" by tam asi nemalo byť, skôr len hviezdny, niečo ako Froome. Kto športuje, tak vie, že v iných kolektívnych sa ,,neforma" dá skryť za mužstvo (napr. futbal, hokej), ale v cyklistike nie - ak nemáš formu a výkon, jednoducho odpadneš pri prvom väčšom delení a koniec...

Rorumiem, ale nebudem sa ďalej hadať. Ako tak ešte súhlasím s majom a water202
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 26. Mar 2022 9:52:23

Ja suhlasim z vacsej casti s mortilorom ved napisal v podstate to co ja pretym len kvela zrozumitelnejsie
Ja som Petovy vdacny za vsetko co mi ako fanusikovy cyklistiky doprial a nebol by som proti ak by to pokracovalo dalsich niekolko rokov ale ked to nejde tam nejde nech su uz priciny akekolvek. Je pravda tiez ze momentalne sa mi lepsie pozeraju preteky bez neho ako s nim ale nie kvoli mojim potrebam ale skor mi je luto ze za neho ze sa trapi a ze nieje tam kde by urcite chcel byt…a viete s tymi vyhlaseniami ci tlacovkami to tiez nieje take jednoduche ako si my myslime…Peto je stale velka persona cyklistiky a stale velky milacik fanusikov a magnet na zaujem a ked je zaujem tak je reklama a ked je reklama tak su sponzori spokojni…samozrejme vitazstva by to vsetko niekolkokrat znasobili ale aj bez nich vie Peto pre svojich chlebodarcov ponuknut stale dost…myslim si ze on si jednoducho nemoze dovolit povedat ze je na tom zle ze nema formu ze bude asi uzatvarat len koniec vysledkovej listiny…takto to proste v profisporte nefunguje
No prave priklad z poslednej doby(vacsinou z nas nenavideny Cav) nam dava nadej ze este mozeme od neho vidiet velke vitazstva ak bude do treningu davat vsetko verim ze stale to v sebe ma…ved ked to dokazal Mark ktory plakal zo zufalstva rovno pred kamerami tak preco nie Peto a ked nie tak co uz.
@ifco
Ja si myslim ze GW bude vyzerat uplne inac…vsetci videli coho su zltaci schopny a tak ocakavam velmi kontrolovanu takticku bitku so sprintom cca 50 clennej skupiny…ale ak je wout naozaj tak dominantny ako to ukazal vcera tak to znova roztrha a pride na pasku sam…nemusi to tak byt ale to nesmu superi vaht ani sekundu a v momente ked sa jeho rit odlepi od sedadla tak musia byt vsetci na jejo zadnej galuske…nesmu mu dopriat priestor lebo ho uz neuvidia
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 26. Mar 2022 11:27:18

Ja očakávam solo dojazd odvážlivca keďže sa úplne prestali chytať. Všetci len kalkuluju a to nahráva do kariet tým, ktorí to skúsia. V kľude to môže byť WvA a hneď za ním záhadný top klasikár Lapiere vyhrá špurt skupiny o druhé miesto.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 26. Mar 2022 12:06:34

majo píše:Ja si myslim ze GW bude vyzerat uplne inac…vsetci videli coho su zltaci schopny a tak ocakavam velmi kontrolovanu takticku bitku so sprintom cca 50 clennej skupiny…ale ak je wout naozaj tak dominantny ako to ukazal vcera tak to znova roztrha a pride na pasku sam…nemusi to tak byt ale to nesmu superi vaht ani sekundu a v momente ked sa jeho rit odlepi od sedadla tak musia byt vsetci na jejo zadnej galuske…nesmu mu dopriat priestor lebo ho uz neuvidia


Ak sa Wout van Aert rozhodne zaútočiť na Kemmelbergu (čo sa aj rozhodne, veď prečo by to neskúsil? 34 km je pre neho nič), ťažko ho budú šprintéri strážiť...
Ja, podobne ako Gaučový profesionál, očakávam útok z diaľky. Na rozdiel od neho však neupodozrievam Jumbo z nekalých praktík. Christophe Laporte (ak tým skomoleným menom myslel jeho), už v minulosti ukázal na klasikách pekné výkony a očividne sa na túto sezónu poctivo pripravil, takže určite to nie je "záhadný top klasikár".
Ono je to podľa mňa všetko o príprave. Niekto maká, niekto dovolenkuje. Výsledky sa dostavia. Jumbo má jasne definované ciele a na ich realizácii začína poctivo pracovať už v predsezónnom období... To je celé, nie je za tým žiadna veda.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod mortirolo08 » Sob 26. Mar 2022 15:00:56

@ifčopifčo: Zlata era sa prejavuje asi takto podla mna. Ze tu mame Pogacara, ktory moze prepisovat historiu GT a k tomu este klasik. Kedy tu bol taky jazdec, naposledy Bernard Hinault. A nie je sam Bernal bol skvely na klasickach, ukazuje sa Rodriguez, Vingegaard, Ayuso, Evenepoel atd. Casy typov ako Armstrong, Froome, Contador ktory boli skveli GT ale nic viac su prec. A to samozrejme ovplyvnuje aj to ako sa jazdia GT. Kedy naposledy bol prvy tyzden TdF tak brutalny ako minuly rok a stacili na to traja cyklisti Pogacar, MVDP a WVA. Vsetka cest k minulym hviezdam TdF, ale dnes uz nestaci byt len dobry vrchar a solidny casovkar lebo ta Pogacar po prvom tyzdni posle bojovat o 2 miesto. Rovnako je to v pripade klasik, kde za naj klasikarov sa pokladaju Cancellara, Boonen a v pripade arden Valverde. Ked sa pozriem na 3 cyklokrosarov plus Pogacara tak tieto statistiky mozu byt velmi rychlo minulostou. Taktiez dnes uz neexistuju priprave zavody kde sa ladi forma, ale zavodi sa naplno od februara do oktobra co len zatraktivnuje kazdy jeden zavod v roku. Taktiez dnes uz neexistuje postupna vychova cyklistu, ktory dosahuje svoj vrchol okolo 30. Ale mame prilev novych a novych talentov ktory si len tak v prvej sezone pridu na GT a su tam dominantny a v druhej sezone uz tu GT aj vyhraju. To su faktory ktore sposobuju ze celkova uroven pelotonu a cyklistiky ako takej ide raketovo nahor. To co pred 5 rokmi stacilo na dominanciu je dnes uz len obycajny priemer.
mortirolo08
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod pmts » Sob 26. Mar 2022 15:40:00

mortirolo08 píše:@ifčopifčo: Zlata era sa prejavuje asi takto podla mna. Ze tu mame Pogacara, ktory moze prepisovat historiu GT a k tomu este klasik. Kedy tu bol taky jazdec, naposledy Bernard Hinault. A nie je sam Bernal bol skvely na klasickach, ukazuje sa Rodriguez, Vingegaard, Ayuso, Evenepoel atd. Casy typov ako Armstrong, Froome, Contador ktory boli skveli GT ale nic viac su prec. A to samozrejme ovplyvnuje aj to ako sa jazdia GT. Kedy naposledy bol prvy tyzden TdF tak brutalny ako minuly rok a stacili na to traja cyklisti Pogacar, MVDP a WVA. Vsetka cest k minulym hviezdam TdF, ale dnes uz nestaci byt len dobry vrchar a solidny casovkar lebo ta Pogacar po prvom tyzdni posle bojovat o 2 miesto. Rovnako je to v pripade klasik, kde za naj klasikarov sa pokladaju Cancellara, Boonen a v pripade arden Valverde. Ked sa pozriem na 3 cyklokrosarov plus Pogacara tak tieto statistiky mozu byt velmi rychlo minulostou. Taktiez dnes uz neexistuju priprave zavody kde sa ladi forma, ale zavodi sa naplno od februara do oktobra co len zatraktivnuje kazdy jeden zavod v roku. Taktiez dnes uz neexistuje postupna vychova cyklistu, ktory dosahuje svoj vrchol okolo 30. Ale mame prilev novych a novych talentov ktory si len tak v prvej sezone pridu na GT a su tam dominantny a v druhej sezone uz tu GT aj vyhraju. To su faktory ktore sposobuju ze celkova uroven pelotonu a cyklistiky ako takej ide raketovo nahor. To co pred 5 rokmi stacilo na dominanciu je dnes uz len obycajny priemer.


Podpisujem sa pod všetko a vidím to podobne :D . Zažívame cyklisticky neskutočné časy, no a s prísunom mladého talentu (ktorý absolútne nekončí a každý rok tu máme nové mladé bomby...) nás čakajú ešte dlhé roky tejto cyklistiky... Keď si porovnám konkurenciu v pelotóne teraz a v roku 2015...
pmts
 
Príspevky: 418
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Sob 26. Mar 2022 20:32:37

Za Slušný Svet píše:
majo píše:Ja si myslim ze GW bude vyzerat uplne inac…vsetci videli coho su zltaci schopny a tak ocakavam velmi kontrolovanu takticku bitku so sprintom cca 50 clennej skupiny…ale ak je wout naozaj tak dominantny ako to ukazal vcera tak to znova roztrha a pride na pasku sam…nemusi to tak byt ale to nesmu superi vaht ani sekundu a v momente ked sa jeho rit odlepi od sedadla tak musia byt vsetci na jejo zadnej galuske…nesmu mu dopriat priestor lebo ho uz neuvidia


Ak sa Wout van Aert rozhodne zaútočiť na Kemmelbergu (čo sa aj rozhodne, veď prečo by to neskúsil? 34 km je pre neho nič), ťažko ho budú šprintéri strážiť...
Ja, podobne ako Gaučový profesionál, očakávam útok z diaľky. Na rozdiel od neho však neupodozrievam Jumbo z nekalých praktík. Christophe Laporte (ak tým skomoleným menom myslel jeho), už v minulosti ukázal na klasikách pekné výkony a očividne sa na túto sezónu poctivo pripravil, takže určite to nie je "záhadný top klasikár".
Ono je to podľa mňa všetko o príprave. Niekto maká, niekto dovolenkuje. Výsledky sa dostavia. Jumbo má jasne definované ciele a na ich realizácii začína poctivo pracovať už v predsezónnom období... To je celé, nie je za tým žiadna veda.

Jasne niekto maká a niekto dovolenkuje, myslím si že cez Vianoce a Silvestrom môže mať sportovec aj mini dovolenku, plus s tréningom.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Sob 26. Mar 2022 21:19:31

mortirolo08 píše:@ifčopifčo: Zlata era sa prejavuje asi takto podla mna. Ze tu mame Pogacara, ktory moze prepisovat historiu GT a k tomu este klasik. Kedy tu bol taky jazdec, naposledy Bernard Hinault. A nie je sam Bernal bol skvely na klasickach, ukazuje sa Rodriguez, Vingegaard, Ayuso, Evenepoel atd. Casy typov ako Armstrong, Froome, Contador ktory boli skveli GT ale nic viac su prec. A to samozrejme ovplyvnuje aj to ako sa jazdia GT. Kedy naposledy bol prvy tyzden TdF tak brutalny ako minuly rok a stacili na to traja cyklisti Pogacar, MVDP a WVA. Vsetka cest k minulym hviezdam TdF, ale dnes uz nestaci byt len dobry vrchar a solidny casovkar lebo ta Pogacar po prvom tyzdni posle bojovat o 2 miesto. Rovnako je to v pripade klasik, kde za naj klasikarov sa pokladaju Cancellara, Boonen a v pripade arden Valverde. Ked sa pozriem na 3 cyklokrosarov plus Pogacara tak tieto statistiky mozu byt velmi rychlo minulostou. Taktiez dnes uz neexistuju priprave zavody kde sa ladi forma, ale zavodi sa naplno od februara do oktobra co len zatraktivnuje kazdy jeden zavod v roku. Taktiez dnes uz neexistuje postupna vychova cyklistu, ktory dosahuje svoj vrchol okolo 30. Ale mame prilev novych a novych talentov ktory si len tak v prvej sezone pridu na GT a su tam dominantny a v druhej sezone uz tu GT aj vyhraju. To su faktory ktore sposobuju ze celkova uroven pelotonu a cyklistiky ako takej ide raketovo nahor. To co pred 5 rokmi stacilo na dominanciu je dnes uz len obycajny priemer.


Z väčšej časti súhlasím, ale čo sa týka porovnávania klasikárov, tam by som bol zdržanlivejší. MvdP a WVA majú (už) 27 rokov, zatiaľ obaja jeden monument, pričom Belgičan ešte nemá svoj vysnívaný. A videli sme vlani, ako sa môže sen o kockových monumentoch rýchlo rozplynúť - ani jeden ho nezískal, WVA bol vyfučaný, MvdP našiel silnejšieho protivníka. Toto sa pokojne môže stať aj tento rok a nasledujúce sezóny, dominancia v úvode jarných klasík nemusí stačiť. Áno, sú na najlepšej ceste, aby prekonali rekordy oboch legiend, ale je to ešte dlhá cesta. A navyše nikto nevie, v akom stave bude ich telo po 3 alebo 4 rokoch, keď budú mať tesne po tridsiatke, lebo sami vidíme, aké bomby idú posledné roky. Najlepším príkladom je aj náš Peter, mimochodom v 27 rokoch mal 1 monument a 3 tituly z MS, ktoré počítam zarovno, takže bol v palmarés jasne pred nimi, ktorý na Ronde 2016 všetkých roztrhal a mysleli sme si, že aj ďalšie sezóny si od Kwaremontu spraví vlastné preteky a ešte do tridsiatky prekoná Boonena, Cancellaru alebo Museeuwa. A vidíme, čo sa stalo - bunda, silnejší tím s viacerými jazdcami, doznievajúce zranenie... Osobne si myslím, že WVA tento rok Ronde ani P-R nevyhrá. :) ;)
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Sob 26. Mar 2022 22:08:37

@mortirolo, pmts - napíšem na Tímy a cyklisti, asi to patrí tam.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Sob 26. Mar 2022 22:49:18

K G-W, na Kemmelbergu sa dá zdrhnúť, ale potom sa dôležité dva faktory, prvý, aké bude mať odtrhnutá skupina zloženie a druhý, ako sa zvyšok spamätá, to znamená ako rýchlo sa dá dohromady, koľko to bude cyklistov a ako rýchlo sa začne stíhanie. Nemyslím si, že by samotný WvA, alebo nejaká dvojica či trojica by odolali skupine 30-40 cyklistov kde by tímy mali viacnásobné zastúpenie. Okrem toho WvA má už G-W v palmare a tak ktovie, či bude mať vôbec snahu ísť nejaké sólo, keď vyhrať dokáže aj zo šprintu menšej či väčšej skupiny, aj keď tam je to vždy otáznejšie, alebo by to na oplátku neorozbehol Laportovi.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Ned 27. Mar 2022 15:04:59

Utrpenie a športová tragédia...
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Gaučový profesionál » Ned 27. Mar 2022 15:05:52

Nič som neočakával a aj tak som sklamaný.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Za Slušný Svet » Ned 27. Mar 2022 15:08:01

zakliata.panna píše:Utrpenie a športová tragédia...


Akurát sem idem napísať, že prvý prejazd Kemmelbergu a Sagan si už ide tabáček v jednej zo zadných skupín... :lol:
Nevadí, tragédia to určite nie je... Vychutnávaj si preteky, sú to jedny z najkrajších v sezóne. Veľmi sa teším na tretí Kemmelberg, bude to paráda! ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Ned 27. Mar 2022 15:11:31

Za Slušný Svet píše:
zakliata.panna píše:Utrpenie a športová tragédia...


Akurát sem idem napísať, že prvý prejazd Kemmelbergu a Sagan si už ide tabáček v jednej zo zadných skupín... :lol:
Nevadí, tragédia to určite nie je... Vychutnávaj si preteky, sú to jedny z najkrajších v sezóne. Veľmi sa teším na tretí Kemmelberg, bude to paráda! ;)


V pohodičke. :) Len nespoznávam Petra, aj keby bol 2 týždne pozadu s časovaním formy, tak toto musí dať. Poviem to natvrdo - neoplatí sa mu ísť ani Ronde, radšej nech zoberú nejakého domestika pre Turgisa. Nemyslím to v zlom. :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Ned 27. Mar 2022 15:17:46

Ano bohuzial momentalne je Peto slaby jak caj…nemyslel som si ze to kedykolvek napisem ale asi je to tak…skoda…tragicky to neberiem ale tazko sa mi pozera ako sa trapi
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 258 hostia