Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pia 11. Feb 2022 18:19:41

Dnes Cav a Elia s vitazstvami…ale sa nam to pekne spravodlivo zatisl rozbieha tento rok :D
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pia 11. Feb 2022 22:31:04

majo píše:Dnes Cav a Elia s vitazstvami…ale sa nam to pekne spravodlivo zatisl rozbieha tento rok :D


tak, tak, páči sa mi, ako si to pekne delia :lol:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Sob 12. Feb 2022 15:20:46

Uno-X má nábeh na čierneho koňa tejto sezóny. Nórski jazdci môžu byť o pár rokov ťahúňmi v najlepších tímoch sveta. Takto sa to robí, do psej matere...
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 12. Feb 2022 16:25:19

zakliata.panna píše:Uno-X má nábeh na čierneho koňa tejto sezóny. Nórski jazdci môžu byť o pár rokov ťahúňmi v najlepších tímoch sveta. Takto sa to robí, do psej matere...


:D :D Presne taaaak :lol: :lol:
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Ned 13. Feb 2022 19:28:11

Nairo dnes pekne uťahal majstra sveta, Kristoff prvé víťazstvo v sezóne, pekne sa rozbieha aj Honza Hirt, zatiaľ spokojnosť so sezónou :)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Uto 15. Feb 2022 8:08:27

Pozerali ste niekto niekde to spanielske strade co vyhral lutsenko? Z toho co som cital tak to bol asi madherny pretek na super profile…
…a Hirt vitazne na Jabbale…parada…velmi dobre dni pre Wanty
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Uto 15. Feb 2022 11:03:49

majo píše:Pozerali ste niekto niekde to spanielske strade co vyhral lutsenko? Z toho co som cital tak to bol asi madherny pretek na super profile…
…a Hirt vitazne na Jabbale…parada…velmi dobre dni pre Wanty


Nenašiel som, kde by to dávali, Oman a Hirťáka sledujem na tiz-cycling a je to paráda, ako sa po dvoch mizerných sezónach zobudil, aj keď samozrejme konkurencia tam nie je špičková, včera im to v kráľovskej etape dobre naložil. Dúfam, že si víťazstvo v GC udrží.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Uto 15. Feb 2022 14:27:44

@ifco
Ja len tak ze ci nahodou niekde niekto nepozeral nejaky stream lebo RAI SPORTS zvyknu robit tv prenosi pretekov o ktorych ani netusime ze su…ja bohuzial momentalne vobec nemam cas na TV a cyklistiku v nej
Hirtak paradicka…toto by ho mohlo pekne nakopnut do sezony
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod water202 » Uto 15. Feb 2022 17:14:27

@majo

pozeral som zaznam, kedze pretek som kvoli OH prespal
stale to je na ES/GCN

uz aj na ytb
https://www.youtube.com/watch?v=zBDdUbFZQsw
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Uto 15. Feb 2022 20:31:16

Podľa aktualizovanej štartovej listiny, aj keď nie ešte kompletnej, pôjde etapák Tour des Alpes Maritimes et du Var aj Caleb Ewan. Takže môj tip na minimálne jednu víťaznú etapu v podaní Petra asi nevyjde... :D :? Takisto Lotto Soudal má v zálohe okrem Ewana aj mladučkého Arnauda De Lieho, ktorý vyhral malorskú jednorazovku Trofeo Playa de Palma.
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Štv 17. Feb 2022 15:52:02

zakliata.panna píše:Podľa aktualizovanej štartovej listiny, aj keď nie ešte kompletnej, pôjde etapák Tour des Alpes Maritimes et du Var aj Caleb Ewan. Takže môj tip na minimálne jednu víťaznú etapu v podaní Petra asi nevyjde... :D :? Takisto Lotto Soudal má v zálohe okrem Ewana aj mladučkého Arnauda De Lieho, ktorý vyhral malorskú jednorazovku Trofeo Playa de Palma.


Teším sa, že uvidím? Petra konečne pretekať, ale smerom k tomuto víkendovému etapáku očakávania nemám, o to väčšie mám k 26.2 a k Omloopu. Ten by podľa mňa mal výrazne naznačiť aké budu jeho šance na klasikách. Nesmierne rád by som ho videl bojovať v popredí, pretože ak nebude stíhať, tak vzhľadom k dlhoročným skúsenostiam s jeho formou a výkonmi to smerom ku klasikárskej sezóne bude zlé znamenie. Naposledy Peter reálne bojoval o víťazstvo na nejakej klasike v roku 2019 v Quebecu a to je už veľmi dávna spomienka. Na kockových klasikách to bolo ešte dávnejšie, v podstate od víťazného Roubaix sa v záverečných bojoch ani nezúčastňoval.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod paula@sile » Štv 17. Feb 2022 16:31:59

ifčopifčo píše:
zakliata.panna píše:Podľa aktualizovanej štartovej listiny, aj keď nie ešte kompletnej, pôjde etapák Tour des Alpes Maritimes et du Var aj Caleb Ewan. Takže môj tip na minimálne jednu víťaznú etapu v podaní Petra asi nevyjde... :D :? Takisto Lotto Soudal má v zálohe okrem Ewana aj mladučkého Arnauda De Lieho, ktorý vyhral malorskú jednorazovku Trofeo Playa de Palma.


Teším sa, že uvidím? Petra konečne pretekať, ale smerom k tomuto víkendovému etapáku očakávania nemám, o to väčšie mám k 26.2 a k Omloopu. Ten by podľa mňa mal výrazne naznačiť aké budu jeho šance na klasikách. Nesmierne rád by som ho videl bojovať v popredí, pretože ak nebude stíhať, tak vzhľadom k dlhoročným skúsenostiam s jeho formou a výkonmi to smerom ku klasikárskej sezóne bude zlé znamenie. Naposledy Peter reálne bojoval o víťazstvo na nejakej klasike v roku 2019 v Quebecu a to je už veľmi dávna spomienka. Na kockových klasikách to bolo ešte dávnejšie, v podstate od víťazného Roubaix sa v záverečných bojoch ani nezúčastňoval.


my akurat balime a vyrazame do fr. 8-) dufam, ze sa peter bude pohybovat niekde v popredi, v la seyne si ten dojazd chceme zajtra pozriet live :D :)
pri tej prilezitosti, konecne za lepsieho pocasia, ako u nas, naslapeme aj nejake kilometre
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Štv 17. Feb 2022 20:17:20

@paula, tak to v dobrom závidím a dúfam, že sem napíšeš nejaké dojmy.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pia 18. Feb 2022 10:40:13

@ifco
Klikam na forum reku hodim tu moje myslienky dnesku a kukam…niekto ich uz zverejnil takmer v 100%nom zneni…kto asi ze strylo ifco? ;) 8-) naozaj som nastaveny presne ako ty
@paula
Paaaane boze ako ti zavidim…ja mamna dvore este 20cm snehu a na masich cestach je suvisla vrstva asi 2cm cestarskych kamienkov…okrem toho uvidis borcov live…bomba…ja si musim pockat do augusta na TdP…zelam krasny zazitok a super pocasie na bike
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pia 18. Feb 2022 15:15:35

Peter pekný plembák, dobre rozpoznateľný :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pia 18. Feb 2022 16:30:33

Peter si z toho vystúpil na začiatku stúpania akonáhle sa zrýchlilo, tak dúfajme, že dobre potrénuje. Pripomína to však predchádzajúce sezóny.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pia 18. Feb 2022 16:32:23

ja viem, prve preteky v sezone. ale toto by mal byt Peto schopny prejst v pelotone aj ked su to prve preteky. toto je dost zly znak:( Peter odpadava medzi prvymi ako keby bol nejaky Kittel alebo Merlier.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pia 18. Feb 2022 16:33:45

ifčopifčo píše:Peter si z toho vystúpil na začiatku stúpania akonáhle sa zrýchlilo, tak dúfajme, že dobre potrénuje. Pripomína to však predchádzajúce sezóny.

no neviem, aby v zaciatku stupania vyzeral na odpis?:) chapem keby to bolo niekde v druhej polovici, ale nevyzeral vobec dobre...
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Pia 18. Feb 2022 17:02:10

Ja som si ho pomylil s Turgisom :D Takze najskor som bol spokojny potom som uvidel vysledky a potom aj plandajuceho sa Petra do ciela. No co ja viem. Uvod sezony ale nejake znamky formy by ukazat mohol.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Pia 18. Feb 2022 17:07:41

Myslim ze na Omploope nebude jednickou timu.
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: Usa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 262 hostia

cron