Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Pon 28. Mar 2022 19:06:43

Dobra sprava je, ze konecne vidime aj nejaku reakciu na zlu formu. Teda sa nieco urcite zacne menit.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Pon 28. Mar 2022 19:46:40

@ifcopifco
Už by stačilo, skor ma štve momentálne tvoj skepticizmus , (že prečo toto, prečo tak atd )a nie Petrova forma/neforma.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pon 28. Mar 2022 19:55:58

@simko@ifco
Presne takto som to mal aj…pret kemmelom peto voredu vyzera iplne v poho sleduje si poziciu keca s kolegamy dokonca sa tam nieco rozculuje na jazdcov pred nim potom chvilu strih na veducu skupinu po niekolkych desiatkach sekund strih naspet na peloton kde sa zacne ist tempo ale nevyzera to na az taky smrtak ako na E3 od WVA had jazdcov prechadza okolo kamery a peto nikde a nikde…hovorim si nemozne…alebo som ho prehlidol alebo musel mat nejaky problem lebo nieje mozne aby sa behom takej kratkej chvile prepadol tak dozadu…pretacam naspet podobne ako ifco hladam ho ale zase nikde…v tom strih na skupinu so swiftom a tam peto totalne vyfucany a rezignovany…hrozny pohlad…bol som prekvapeny? Neviem. Bol som nastvany? Nie. Bolo mi ho proste luto. Musi to byt tazke pre borca ako pn sa takto trapit. Ale budem sko vzdy(takmer) pozitivny a budme verit v napravu. Nie kvoli mne alebo ludom na tomto fore ale kvoli nemu samemu. Mam ho prilis rad na to aby som ho chcel vidiet takehoto
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 30. Mar 2022 17:22:41

Pozerali ste niekto ddv?
Vyzera to ze to bola celkom slusna bitka
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 30. Mar 2022 17:39:15

majo píše:Pozerali ste niekto ddv?
Vyzera to ze to bola celkom slusna bitka

pozeral som. celkom zaujimave preteky. skoda ale ze sprint zaujimavy nebol:) Pidcock urobil velku chybu ze sa nezavesil za MvdP. zrejme cakal ze to urobi niekto iny. sprint MvdP vs Pidcock mohol byt pomerne tesny. Pidcock sa dostava do formy, na ardeny bude prirpaveny, co sa tyka Ronde nie som si isty.
co sa tyka Pogacara ten myslim urobil pozicnu chybu a tym padom uz to nedotiahol na celo. inak toto sa s Ronde porovnavat neda cize nevieme ako bude natom Pogacar v nedelu. obavam sa ze Kwaremont mu bude robit problemy.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 30. Mar 2022 18:19:42

Skvelá správa pred Ronde, MvdP a aj Pidcock sú zdá sa späť a tak to sloníci nebudú mať také ľahké. Pogačar si to odskúšal a pochopil, že cyklistovi ako MvdP nesmie nechať ani meter skoro v žiadnej fáze pretekov, že ak nastúpi niekto z favoritov musí reagovať, pretože "pozde býcha honiti". Otázka je, či to bude stíhať, zostava UAE na kocky nie je špičková, zdá sa, že v neskorších fázach pretekov bude mu môcť pomôcť iba Trentin, prípadne sa musia posnažiť dostať do denného úniku niekoho ako Berg či Laengen. Opäť veľmi dobre sympaťák Kung, tomu sa podarilo to, o čo sa pokúšal Tony Martin, zo skvelého časovkára sa stať veľmi dobrým klasikárom. GvA ide postupne forma hore, na top 10 na Ronde pri vyhovujúcom scenári to možno stačiť bude, ale na nejaký výraznejší prienik to asi stačiť nebude.
Podlahárov nepoznávam, Asgreen to bude mať na Ronde ťažké, pretože Štyby a Lampaert sú ďaleko za svojou top formou, ak teda nehrajú nejaké taktické hry.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 30. Mar 2022 18:35:55

@ifcopifco
no chcel by som vidiet Patricka:) zda sa ze DQS cakaju tazsie casy co sa tyka kockovych monumentov. najblizsie roky asi nebudu tvrdit muziku. predsalen Styby ma 36 rokov. Lampaert ktovie, mozno top sezony vycerpal pracou pre inych. bude to len na Asgreenovi a Alaphilippovi. a mozno Remco ale ten si stale mysli ze jeho cesta su GT a nie klasiky.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 30. Mar 2022 18:45:47

simko píše:@ifcopifco
no chcel by som vidiet Patricka:) zda sa ze DQS cakaju tazsie casy co sa tyka kockovych monumentov. najblizsie roky asi nebudu tvrdit muziku. predsalen Styby ma 36 rokov. Lampaert ktovie, mozno top sezony vycerpal pracou pre inych. bude to len na Asgreenovi a Alaphilippovi. a mozno Remco ale ten si stale mysli ze jeho cesta su GT a nie klasiky.


Remco neznáša kocky, ale zabudol si na nášho Svrča, možno sa zapáčia jemu ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Str 30. Mar 2022 18:50:58

ifčopifčo píše:Remco neznáša kocky, ale zabudol si na nášho Svrča, možno sa zapáčia jemu ;)

6. miesto na P-R juniorov by mohlo znacit ze s nimi nema problem:) podla mna ma motor aj na Oude Kwaremont a Paterberg cize aj na Ronde. takze dufam ze ho raz budeme sledovat ale podla mna to je este hudba tak 3 roky minimalne.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 31. Mar 2022 6:23:09

simko píše:
ifčopifčo píše:Remco neznáša kocky, ale zabudol si na nášho Svrča, možno sa zapáčia jemu ;)

6. miesto na P-R juniorov by mohlo znacit ze s nimi nema problem:) podla mna ma motor aj na Oude Kwaremont a Paterberg cize aj na Ronde. takze dufam ze ho raz budeme sledovat ale podla mna to je este hudba tak 3 roky minimalne.


Uch to by bolo ak by sa Martin zaradil do klasikarskej zostavy…kludne zatial aj ako domestik ved tak zacinali vsetci a neskor…juuuj to hy bola parada 8-) ale suhlas tento rok ich sefko asi velmi nepochvali za klasiky aj ked este stale to mozu zachranit ved tie 2 najdolezitejsiesu stale prednamy

No s ja este dufam ze v nedelu paterberg bude zas raz ohraniceny barieramy a nepojde sa po kanaliku ako na E3 lebo to potom nieje pravi paterberg…ano viem co sposobila bunda prehodeba cez tu barieru noc to ale nemeni na to ze prave vdaka tomu pojdu borci po kockach a nie po priatelnejsom betone
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Štv 31. Mar 2022 6:25:16

Ci ta bunda bola na kwaremonte? Uz nepamatam…ale to je jedno proste aj tak chcem pterberg s barieramy
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Uto 05. Apr 2022 15:35:52

no Peto uz tam plapolal na konci pri tom prejazde cielom:) 30 km do konca. dnes sa ide slusne tempo kedze dalsie dni uz pre klasikarov nehraju rolu.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Uto 05. Apr 2022 15:50:58

simko píše:no Peto uz tam plapolal na konci pri tom prejazde cielom:) 30 km do konca. dnes sa ide slusne tempo kedze dalsie dni uz pre klasikarov nehraju rolu.


Aj ty pozeras ten hrozny prenos? Tempo sa asi ide slusne co je ale dost pochopitelne vzhladom k menoslovu v tej veducej skupine…a ani netusim aky tam je odstup

Edit:
16km do ciele necele 2min…hratelna vec ale peta som tak uz nevidel kym takeho cavendisha ano
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Uto 05. Apr 2022 15:55:29

@majo
pozeram:) prenos bieda veru. Peto sa tam s tazkymi nohami vozi na chvoste pelotonu...
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Uto 05. Apr 2022 16:02:44

simko píše:@majo
pozeram:) prenos bieda veru. Peto sa tam s tazkymi nohami vozi na chvoste pelotonu...


Ja len na mobile v praci a tak ho len podla prilby lokalizujem a nezbadal som ho tam ;)
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod water202 » Uto 05. Apr 2022 16:47:29

videl som poslednych 16km.
prenos ako z amaterskeho zavodu Filakovo-Lucenec a spat.
prilbu som videl na konci tej Cavovej skupiny, cca 50s za vitazom
uvidime dalsie etapy
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Uto 05. Apr 2022 16:53:42

Testy nic ,,nenasli", ale aj dnes som videl, ze toto nie je tradicny Peter. Aj keby bol sprint pelotonu, bol by asi bez sance na podium. Ako pisal Simko - tazke nohy a viditelna ,,unava" - a to prave v klasikarskej etape. Co cakat na od neho na dlhsom a tazsom AGR, toboz na zabijackom P-R?!? :(
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Uto 05. Apr 2022 17:07:29

zakliata.panna píše:Testy nic ,,nenasli", ale aj dnes som videl, ze toto nie je tradicny Peter. Aj keby bol sprint pelotonu, bol by asi bez sance na podium. Ako pisal Simko - tazke nohy a viditelna ,,unava" - a to prave v klasikarskej etape. Co cakat na od neho na dlhsom a tazsom AGR, toboz na zabijackom P-R?!? :(

je to tak. aj ked som pozeral potom po etape nejaky zostrih tak Peto aj v priebehu byval v druhej casti pelotonu. nevieme sice kolko toho najazdil od G-W ale standardny Peter na takejto etape, aj keby 2 tyzdne predtym neodjazdil ani kilometer tak by nemal mat ziadne problemy.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Uto 05. Apr 2022 18:45:45

Ked som videl vo vysledkovej listine Cavendisha tak som dufal ze v tej skupine bude aj Peter. A bol :D. Tak som spokojny. Ocakavania sa zmensili :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Str 06. Apr 2022 15:54:41

Booooze z tych stien v baskicku ma bolia nohy a to ich len pozeram v TV :lol:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia