Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod mortirolo08 » Str 18. Mar 2015 15:41:26

ifčopifčo píše:Vyhodnotenie súťaže Tirreno - Adriatico na Velogames, liga cycling-info
1. mortirolo08 2611
2. eres 1829
3. ifcopifco 1828
víťazovi gratulujem k výraznému víťazstvu :geek:


tento rok 2 z 3 :) len na PN to trochu nevyslo. Skoda ze nas bolo iba 5, na tento server chodi tolko akoze odbornikov, ale ak maju moznost sa zapojit do takejto hry a trochu sa aspon porovnat tak oni nie...
mortirolo08
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod eres » Str 18. Mar 2015 16:00:57

mortirolo08 píše:
ifčopifčo píše:Vyhodnotenie súťaže Tirreno - Adriatico na Velogames, liga cycling-info
1. mortirolo08 2611
2. eres 1829
3. ifcopifco 1828
víťazovi gratulujem k výraznému víťazstvu :geek:


tento rok 2 z 3 :) len na PN to trochu nevyslo. Skoda ze nas bolo iba 5, na tento server chodi tolko akoze odbornikov, ale ak maju moznost sa zapojit do takejto hry a trochu sa aspon porovnat tak oni nie...


Ku gratulácii sa pridávam aj ja.
Moje druhé miesto bolo tak o pol galusky - sorry ifčo :D
Ale aj napriek druhému miesto si môžem tak búchať hlavu o stenu, keď som na poslednú chvíľu zmenil vybratú a rozhodnutú zostavu - preč som dal napr. Naira či Bodnara, a zaradil Urána a Keldermana :roll:
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod sportovec » Str 18. Mar 2015 16:04:05

sportovec píše:Viď napríklad zaujímavá 14. etapa na Tour de France 2012:
Keď SÁNCHEZ Luis León nastúpil, tak nikto zo skupiny (teda okrem Sagana) nesťahoval - vyzeralo celé ako pekne dohodnuté alebo zaplatené. Veď vieme ako by to dopadlo, keby všetci prišli spolu pred cieľovú pásku.


Na túto etapu som si spomenul, lebo som tu očakával ešte čerešničku zábavy - nakoniec z toho nič ale nebolo.

Keď sa dalo všetkých 5 cyklistov dokopy pod kopcom, tak bolo jasné že víťazom bude jeden z nich - a každý tým víťazom samozrejme chcel byť. Dojazd skupiny nevyhovoval nikomu okrem Sagana. Tak som čakal na ten chaos a vymýšľačky, každý proti každému a všetci proti Saganovi. Nakoniec to bolo tak, že Sanchéz si v pohodičke odišiel a ostaní sa ako ovce na porážke nechali poslušne predbehnúť vo finiši.

Je možné, že už všetci boli "mŕtvy" okrem Sanchéza - ale ako vravím tieto informácie asi nikdy nedostaneme :ugeek:
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod sportovec » Str 18. Mar 2015 16:11:38

MichalJ píše:
sportovec píše:4. etapa na Tour de France 2012:

Alebo jednoducho nikto po 4 kopcoch 1.kategórie už nemal dosť síl sťahovať?


A boli tam len 2x I. kategória a 1x kopec II. kategória:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/29/Tour_de_France_2012_-_Etappe_14.png

Ale je to možné, že boli všetci bez síl okrem Sanchéza.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 18. Mar 2015 16:23:36

eres píše:Ku gratulácii sa pridávam aj ja.
Moje druhé miesto bolo tak o pol galusky - sorry ifčo :D
Ale aj napriek druhému miesto si môžem tak búchať hlavu o stenu, keď som na poslednú chvíľu zmenil vybratú a rozhodnutú zostavu - preč som dal napr. Naira či Bodnara, a zaradil Urána a Keldermana :roll:


Ono je to sranda a zároveň aj trochu dôkaz že niekdy ani najväčšie špekulovanie nepomôže. Ja to vždy robím tak, že prvý krát si zostavu nabúcham len tak od oka, potom založím ligu s tým že si zostavu neskôr vylepším. Teraz som termín prešvihol a napriek tomu som neskončil až tak najhoršie 8-) Keby som možno špekuloval bol som horší. Už sa teším na klasiky, dúfam že to bude ako minulý rok a bude môžnosť si zostavu niekoľkokrát obmeniť z množiny vybratých cyklistov.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod lukas » Str 18. Mar 2015 16:25:01

Chlapi, vytvoríme novú tému, aby ste sa tam mohli baviť o Velogames alebo ďalších online tipovačkách, prípadne hrách. Vymyslite si názov témy - dáme to do sekcie "Rôzne ďalšie témy".

mortirolo08 píše:
ifčopifčo píše:Vyhodnotenie súťaže Tirreno - Adriatico na Velogames, liga cycling-info
1. mortirolo08 2611
2. eres 1829
3. ifcopifco 1828
víťazovi gratulujem k výraznému víťazstvu :geek:

tento rok 2 z 3 :) len na PN to trochu nevyslo. Skoda ze nas bolo iba 5, na tento server chodi tolko akoze odbornikov, ale ak maju moznost sa zapojit do takejto hry a trochu sa aspon porovnat tak oni nie...
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 18. Mar 2015 16:40:10

@sportovec - ja príliš nemám rád tieto konšpirácie. Na jednej strane som dosť starý na to aby som bol naivný a veril že všetko je čisté a všetci sú poctiví, na druhej ak existuje normálne športové logické vysvetlenie tak ho jednoducho beriem a nemám príliš chuť konšpirovať. LL Sanchez je jednoducho výborný cyklista ako zrodený na také úniky aký predviedol, nebolo to prvý krát, ostatným po jeho úniku bolo jasné že ak by aj makali a dotiahli ho a s ním aj Petra tak by ich Peter porazil. Sanchez využil Petrove občerstvovanie, ušiel a ostatní buď nemali sily ho prenasledovať alebo to považovali za zbytočné. Ámen. Inak obtiažnosť etapy a stupeň únavy nezávisí len od počtu a kategórie stúpani ktoré musia cyklisti prekonať ale od viacerých faktorov. LL Sanchez získal v tom roku 7. víťazstiev, najviac v jeho kariere, pričom 5 z nich s nejakým náskokom a teda nie v šprinte balíka.

Naopak, nikto ma nepresvedčí že M. Iglinský bol v roku 2012 na L-B-L čistý. Nikdy predtým a ani nikdy potom nepodal taký famózny výkon ako vtedy, minuloročné odhalenie jeho dopingu ma vôbec neprekvapilo.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Str 18. Mar 2015 16:42:27

Vďaka Lukáš - "Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie" ? :idea:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Str 18. Mar 2015 17:12:14

ifčopifčo píše:Vyhodnotenie súťaže Tirreno - Adriatico na Velogames, liga cycling-info
1. mortirolo08 2611
2. eres 1829
3. ifcopifco 1828
víťazovi gratulujem k výraznému víťazstvu :geek:


Sakra musim si spomenut na moje prihlasovacie udaje. Pamatam sa ze som hral na Velogames vlanajsie klasiky. Alebo potom prekonat moju lenivost a zaregistrovat sa nanovo :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod lukas » Str 18. Mar 2015 17:41:16

ifčopifčo píše:Vďaka Lukáš - "Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie" ? :idea:

Máte to tam.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

T-A

Poslaťod berloq » Štv 19. Mar 2015 22:38:12

Ešte spätne k T-A.

Tak Quintana ako jediný z favoritov vyzeral byť už teraz vo veľmi dobrej forme. A pravda je taká, že z ostatných spravil "rešeto"! Quintana zrejme zareagoval na Contadorove nepochopiteľné stiahnutie sa späť na zadnejšie pozície a naozaj neváhal. Nástup to bol ako za starých čias, pozrel na súperov, nasadil a neotáčal sa, nečakal na pomocníka, ale išiel čo to dalo. A nakoniec sa ukázalo, že na neho nikto nemal. Contador ešte formu musí ladiť, ale písal som to už pred Andalúziou, bolo by divné keby bol už teraz na nejakej top úrovni a teda zatiaľ vidíme, že ani nie je... Ostatných jazdcov GC musí tešiť, že sú v tejto časti sezóny na úrovni Contadora. Potešil Kreuziger, prekvapil Mollema a Cummings.

Sagan späť na dobrej ceste? Dúfajme, tu na T-A vyzeral už konečne v pohode, dúfajme, že tie dlhé etapy sa v ňom odzrkadlia a v nedeľu nebude mať po 300 km problém. To čo sa mu stalo v časovke je trapas...

A ešte k článku: "PO TIRRENE MÔŽU SAGAN A TINKOFF DOKÁZAŤ VEĽKÉ VECI". Neviem ako je táto veta myslená.... ale áno môžu. Ale že by ma zrovna T-A malo dohnať k tejto myšlienke? Ja som videl jediné, ten tím sa musí zodrať na všetkých frontoch, pretože Contador a pretože Sagan. A videl som, že to v takomto zložení na veľké veci nevyzerá. Ťahať špicu celý týždeň? Dobre... Robiť toto na GT? Neverím, že to je možne... Práve Sagan je ten faktor, že musia oddrieť jednoducho každú etapu, pretože aj v hladkom šprinte "čo ak...". A to je pre ten tím devastujúce. A môže sa to prejaviť len dvomi možnými spôsobmi. Buď Sagan dostane špičkovú podporu a tím ho prevedie etapami a nachystá mu skvelú pozíciu, a naopak, ľudia pre Contadora nebudú schopní vydržať v žiadnych ťažších úsekoch. Alebo naopak, Sagan si bude musieť vystačiť so sebou a Contador sa bude môcť oprieť aspoň o trošku dlhšie o svojich ľudí v horách. Pretože T-A, nebol zrovna pretek, kde sa Tinkoff prezentovali, že by to dokázali inak zvládnuť. Áno, Contador a celý tím Saganovi pomohol v jednej etape, lenže to nebola taká typická pomoc. Bennati, Tosatto budú musieť ťahať dlhé roviny, neverím, že im zostane sily do koncovky (vyzeralo, že nezostali), aby Saganovi pripravili pozíciu. Ale toto zrejme už rozprávam o TdF. Ale vidím to jednoducho tak, že je to stred záujmov v tíme, a na TdF ten Saganov asi ten hlavný nebude. Takže na etapákoch nečakám oveľa väčšiu podporu ako mal v Cannondale, nebojím sa povedať, že to môže byť aj naopak... a hovoril som to už po podpise zmluvy. Ale rád by som sa mýlil...

Ale na klasikách to môže byť úplne o niečom inom.
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod MichalJ » Štv 19. Mar 2015 22:53:12

Tak rovinaté etapy na TdF neťahal nejak veľmi ani "kanóni", pochybujem že by začali ťahať Tinkoffáci. Otázka je ako to bude vyzerať v stredne ťažkých etapách hlavne v prípade ak bude v žltom niekto iný ako Alberto. Každopádne myslím že o moc väčšiu podporu by Sagan na TdF mal len v prípade že sa Contík zraní tesne pred ňou. Ale ono v podstate stačí ak mu tam ostane niekto kto ho dotiahne dopredu, a ideálne nie štýlu že odpadne 3km pred cieľom. Dotiahnúť ho km pred pásku na 10. miesto a myslím že viac Peťo nepotrebuje (nie že by aj s plnou podporou mal aktuálne na to porážať Kittela a spol na čistej rovine).

K T-A, Contador sa sťažoval na pár tesne pred pretekmi. Tým vysvetľoval aj ten zlý prológ. Otázka ale je či by aj bez toho mal na Quintanu, myslím že skôr nie. Ale tak do júla času a času, všetci si myslím pamätáme ako minulý rok jazdil Nibali.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Štv 19. Mar 2015 23:12:58

@berloq - o tie klasiky ide v prvom rade. Peter sa v etapách nestratí, oni musia aj v rovinatej etape dopraviť Pistoléra v do 3km ochranného pásma aby sa vyhli nepríjemnostiam a Peter sa na tom priživí, potom to bude len a len na ňom, ale prakticky bude na tom rovnako ako minulý rok, Ossa nemal a nemá. Jedine ak budú úniky neohrozujúce GC tak sa na to môžu na rozdiel od Cannonov vykašľať, predpoklad je že budú ťahať iné tímy ktoré budú mať šprintérov a nebudú mať v úniku cyklistov. Mne sa videlo že Cannoni niekedy úplne zbytočne ťahali tempo dlhý čas, budú a boli tímy ktoré nebudú mať záujem o GC ale o čiastkové úspechy. V klasikárskych etapách kde je predpoklad nejakého delenia budú musieť tiež Contíka udržať vpredu. V roku 2012 išiel Nibali na GC a napriek tomu to Petrovi neprekážalo v tom presadiť sa.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Reakcia

Poslaťod berloq » Štv 19. Mar 2015 23:55:48

Dík za okamžité reakcie, to som nečakal. :mrgreen:

@Michal
Asi to beriem príliš v globále, pri tom sa to možno bude týkať len pár závodných dní. Ale dobre si spomenul tie zvlnené etapy. No etapy ako tej do Alby (2013) sa určite nedočkáme. Teda ak, z toho nebude niečo kukať pre Contadora, inak to nie je reálne. Contador bude zrejme absolútnou prioritou, teda nejaké rozdrvenie sa na zvlnenej etape čakať nemôžme. A to s tým strážením vedúceho dresu... to je ešte o niečom inom. Tinkoff v minulej sezóne nevyzerali ako tím, ktorý by nebol ohroziteľný. V starosti a podpore lídra sa so Sky nemôžu rovnať. Na Vuelte si reputáciu trošku napravili.

@Ifčo
Áno tie klasiky sú podstatné... ostatné možno len bonus.
Ty však stále vychádzaš, že Sagan sa tam s Contadorom dovezie. V určitých etapách pokojne môže dojsť k tomu, že to bude Sagan, kto ho tam bude strážiť, pretože Contador bude jednoducho priorita. Keď už to porovnávame, s minulým rokom, Bennati alebo Tosatto dotlačili Contadora všetkým úsilím, akonáhle boli v ochrannej zóne povolili. Nemali sily rozbiehať alebo pomáhať špurtérovi. A potom zase ľudia povedia, že mu tam nikto nezostal. Nezostane... a je to logické.
Takisto som si všimol, že často argumentuješ Liquigas-Nibali-2012. Nemyslím si, že je to zrovna nepriestrelný argument. Cyklistika sa od vtedy asi zase o niečo posunula, Sagan sa zmenil... už nie je zelená strela, ktorá desila súperov. Teraz to tak samo nejde a treba podporu. Lenže v dnešnej cyklistike je každý člen tímu strašne dôležitý. Contador ak chce konkurovať tímu Froomemu a spol. bude potrebovať absolútne maximálnu podporu, pretože nestačí, že Sagan mu nezoberie domestika ale zoberie miesto, ktoré by obsadil domestik. Z toho vyplýva, že bude musieť plniť aj úlohy. Sky, Astana, Movistar ťažko privezú špurtéra z ambíciami. A ťažko povedať či by sa Sagan zmieril s tým čo robil EBH v Sky...
Po rovine neviem, do kopca nevládzem, z kopca sa bojím.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod sportovec » Pia 20. Mar 2015 10:01:22

berloq píše: Sagan späť na dobrej ceste? Dúfajme, tu na T-A vyzeral už konečne v pohode, dúfajme, že tie dlhé etapy sa v ňom odzrkadlia a v nedeľu nebude mať po 300 km problém. To čo sa mu stalo v časovke je trapas...


http://www.gazzetta.it/Speciali/TirrenoAdriatico/it/download/tirreno_adriatico_2015.pdf

Podľa pravidiel sa limit zaokrúhľuje na najbližšie celé minúty - takže Sagan mal do diskvalifikácie ešte viac ako pol minúty času. Vyzerá to tak, že Saxovci v tomto vedia chodiť. Keď sa rozhodli ho nechať oddychovať, tak už asi na 100%.

Aj keď ja by som uvítal, radšej tvrdé pretekanie - lebo tieto krátke časovky mu niekedy parádne išli. MSR bude zase asi lotéria.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: T-A

Poslaťod sportovec » Pia 20. Mar 2015 10:16:39

berloq píše: A ešte k článku: "PO TIRRENE MÔŽU SAGAN A TINKOFF DOKÁZAŤ VEĽKÉ VECI". Neviem ako je táto veta myslená.... ale áno môžu. Ale že by ma zrovna T-A malo dohnať k tejto myšlienke? Ja som videl jediné, ten tím sa musí zodrať na všetkých frontoch, pretože Contador a pretože Sagan. A videl som, že to v takomto zložení na veľké veci nevyzerá. Ťahať špicu celý týždeň?


Mne sa páčili tie sezóny, keď jazdil s Nibalim v Liquigas. Väčšinou sa tam hralo na GC a Peter si tam robil dosť často čo sám uznal za vhodné. Na nikoho sa nespoliehal. Takmer sám si vyhral zelené tričko na Tour. Dosť riskoval a dosť sa mu aj darilo - bola zábava a sranda pre divákov. Neriešil proste nič a jazdil ako mu to chutilo a ako to cítil. Sám si našiel pozíciu v preteku a medzi ostanými. Prípadne dostal niekoho k ruke, ale v žiadnom prípade nie celý team - ten bol pre väčšinou pre Nibaliho.

Ale v Cannondale bol jediná hviezda pod veľkým tlakom - chalani mu to ťahali celú etapu a potom posledné kilometre počúval sluchátko v uchu - namiesto toho aby žil závodom. Všetko hrali na neho.
Nie aby hodili v kľúčovej zvlnenej etape trebárs Alessandra De Marchiho do úniku a Sagan sa viezol v pelotóne - alebo trošku nejakej inej kreativity.

Ja sa teším na túto sezónu - a aj na závody s Contadorom.

Situácia sa síce trochu pomenila, ale Peťo sa vie hádam adaptovať a pochopiť všetko okolo, tak aby vyhrával.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod sportovec » Pia 20. Mar 2015 10:28:49

ifčopifčo píše:Mne sa videlo že Cannoni niekedy úplne zbytočne ťahali tempo dlhý čas, budú a boli tímy ktoré nebudú mať záujem o GC ale o čiastkové úspechy. V klasikárskych etapách kde je predpoklad nejakého delenia budú musieť tiež Contíka udržať vpredu. V roku 2012 išiel Nibali na GC a napriek tomu to Petrovi neprekážalo v tom presadiť sa.


Tak, tak.

Cannondale (2013, 2014) niekedy chýbala kreativita alebo lepšie nervy.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Reakcia

Poslaťod sportovec » Pia 20. Mar 2015 12:53:05

berloq píše: Teraz to tak samo nejde a treba podporu. Lenže v dnešnej cyklistike je každý člen tímu strašne dôležitý. Contador ak chce konkurovať tímu Froomemu a spol. bude potrebovať absolútne maximálnu podporu, pretože nestačí, že Sagan mu nezoberie domestika ale zoberie miesto, ktoré by obsadil domestik. Z toho vyplýva, že bude musieť plniť aj úlohy. Sky, Astana, Movistar ťažko privezú špurtéra z ambíciami. A ťažko povedať či by sa Sagan zmieril s tým čo robil EBH v Sky...


Ideálne si spoluprácu Contador+Sagan predstavujem ako Nibali+Sagan predviedli trebárs na Tirreno–Adriatico 2013.

Oslabený team neznamená ešte koniec sveta. Napríklad Dauphiné 2014 si Alberto prehral podľa mňa úplne sám, pretože zbytočne zobral žlté tričko príliš skoro. Mal tam slabý team a vedel o tom. Pekne to mal nechať celé na mohutnej palebnej sile SKY, nech si to so žltým Froomeom - odpracujú až po posledný kopec a potom to rozbaliť. Talansky pekne využil pokrové hry a aktuálnu situáciu.
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod bloy » Ned 22. Mar 2015 23:12:32

Akurát pozerám, že Valverde je napísaný na súpiske Movistaru aj pre Okolo Katalánska. Celkom slušný výkon potom, čo dnes celkom slušne odjazdil MSR. Je to nezničiteľný chlapík. :)
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod bloy » Uto 24. Mar 2015 10:31:08

Tak to Katalánsko pekne začalo, WT pretek a podobne ako na TDU pustili úniku uzdu a to teda poriadne. Rolland má príležitosť života získať veľké víťazstvo; navyše aspoň dnes možno budú ťahať srandy Polkowice. Ale aj tak prekvapujúce, že ich na preteku najvyššej kategórie takto pustili. Len škoda, že to nedávajú od začiatku, lebo tie úvody etáp môžu byť celkom napínavé. Kto vie, ako sa teraz k tomu závodu postavia favoriti?
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 126 hostia

cron