Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod nat » Sob 10. Sep 2022 0:40:17

ifčopifčo píše:Možno keby to dal na horskáči a bolo by to dole kopcom ..... Ale nič také hrozné sa nedeje, elviska mu pošle srdiečko a ide sa ďalej ;) A Montreal ukáže..... :arrow:

Pozram Ifco, ze si vo flustrovanej pasiv-agressive mode.
nat
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 10. Sep 2022 1:17:06

Chalani trosku to prehanate…Peto na to proste nema ale to ste viacmenej vedeli a hlavne to neznamena ze mame hejtovat…zivot ide dalej ci uz so sagan alebo bez neho
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Sob 10. Sep 2022 7:11:17

Ja som zabudol ze je to vcera. Toto sa mi uz 10 rokov nestalo aby som uplne vypustil z hlavy ze Sagan ide nejake preteky. Teda pokial som mal cas. Boli casy ked som sa na Quebec a Montreal tesil uz dni dopredu kvoli tomu ze som sa tesil co Peter ukaze.Uz je to fakt minulost. Tie pocity ked som sa tesil co Peter predvedie su uz definitivne prec.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 10. Sep 2022 7:43:06

zakliata.panna píše:Lebo taketo hazardovanie so znackou Peter Sagan som uz dlho nevidel...


Presne si pomenoval, čo sa posledné roky deje. Lepšie sa to vyjadriť ani nedá. Toto je skutočne obrovský hazard so značkou Peter Sagan. Cyklista, ktorý mal našliapnuté k tomu, aby sa zaradil medzi legendárne postavy svetovej cyklistiky, bude na sklonku kariéry považovaný za táraja, ktorého už nikto nebude brať vážne (pracovne si to môžeme nazvať syndróm Golonka, lebo presne takou postavičkou, akou je Golonka, sa môže stať aj Sagan...).

majo píše:Chalani trosku to prehanate…Peto na to proste nema ale to ste viacmenej vedeli a hlavne to neznamena ze mame hejtovat…zivot ide dalej ci uz so sagan alebo bez neho


majo, Peťo na to nemá. Problém je, že ten istý Peťo a celý jeho tím (Valach, Hlad, Uboldi...) sa tvária, že na to má, a že je všetko v úplnom poriadku. Totálna neúcta k fanúšikom, súperom, organizátorom pretekov... Čuduješ sa, že sme frustrovaní? Čuduješ sa, že fanúšikovia sú nespokojní?
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Sob 10. Sep 2022 8:24:39

@za slusny svet
Nie vobec sa necudujem lebo rovnako ako vy som sklamany a frustrovany aj ja…len ja to beriem asi trosku viac “sportovo”
A tie vyhlasenia? Ano v konecnom dosledku teraz vyznievaju smiesne ale co by ste chceli aby vraveli pred pretekom? Ze Sagan ide na pretek len preto ze musi a je uplne mimo formu vlastne uz ani poriadne netrenuje len sa zabava s priatelmi ved uz nema ani ziadnu motivaciu atd atd…neznicilo by to znacku sagan uplne?
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 10:07:13

Za Slušný Svet píše:
zakliata.panna píše:Lebo taketo hazardovanie so znackou Peter Sagan som uz dlho nevidel...


Presne si pomenoval, čo sa posledné roky deje. Lepšie sa to vyjadriť ani nedá. Toto je skutočne obrovský hazard so značkou Peter Sagan. Cyklista, ktorý mal našliapnuté k tomu, aby sa zaradil medzi legendárne postavy svetovej cyklistiky, bude na sklonku kariéry považovaný za táraja, ktorého už nikto nebude brať vážne (pracovne si to môžeme nazvať syndróm Golonka, lebo presne takou postavičkou, akou je Golonka, sa môže stať aj Sagan...).

majo píše:Chalani trosku to prehanate…Peto na to proste nema ale to ste viacmenej vedeli a hlavne to neznamena ze mame hejtovat…zivot ide dalej ci uz so sagan alebo bez neho


majo, Peťo na to nemá. Problém je, že ten istý Peťo a celý jeho tím (Valach, Hlad, Uboldi...) sa tvária, že na to má, a že je všetko v úplnom poriadku. Totálna neúcta k fanúšikom, súperom, organizátorom pretekov... Čuduješ sa, že sme frustrovaní? Čuduješ sa, že fanúšikovia sú nespokojní?

Aká neucta k fanušikom, superom organizatorom? Momenátálne to nejde. Ale nespokojná nie som, troška smutná, ale ideme ďalej. A určíte Sagan nebude jak Golonka. Ale špekulujte, kritizujte, hejtujte dalej, ked to tak pomáha.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 10:08:54

nat píše:
ifčopifčo píše:Možno keby to dal na horskáči a bolo by to dole kopcom ..... Ale nič také hrozné sa nedeje, elviska mu pošle srdiečko a ide sa ďalej ;) A Montreal ukáže..... :arrow:

Pozram Ifco, ze si vo flustrovanej pasiv-agressive mode.

Nepošlem žiadne srdiečko, už si s tým s prepáčením úbohý.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 10:15:35

zakliata.panna píše:To je fakt taky problem, aby Peter ukoncil tento rok sezonu mozno uz po dnesku? A povie, ako sa citi, resp. neciti, ci ma motivaciu? Lebo taketo hazardovanie so znackou Peter Sagan som uz dlho nevidel...

Dakedy mám taký pocit, žeby ste podaktorí hned za neho rozhodovali , už vo všetkom. Aj ked mu to nejde. Možno čudné, ale tentoraz troška súhlasím s koynyk87, s majo a nat.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 10:19:33

Gaučový profesionál píše:Sadol na bike a zistil, že bez motora treba makať tak sa na to vykadil. Kecy o motivácii niečo zajazdiť na MS už určite brať vážne nebudem.

Ubohý komentár, aspon vidno akí sú aj akože fanušikovia. Čo dávnejšie fandili ked vyhrával a ked nevýhráva, tak tiež blbé keci v komentároch ako , tak sa na to vykadil atd. Tak neber jeho vyjadrenie vážne. Ani teraz nikde nepovedal že ide vyhrať, tak neviem , čo riešiš, určite chcel zajazdit nejaký vysledok, nevyšlo.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Sob 10. Sep 2022 10:38:29

Peter je legenda a legendou ostane, či už do konca kariéry niečo zajazdí alebo nie. Môj ironický post nemal hejtovať Petra, ale jeho okolie, ktoré nemusí hovoriť úplnú pravdu, ale nemusí ani otvorene klamať a robiť z nás hlupákov a samozrejme som chcel trochu vyprovokovať elvisku ;) aby mi to zase nandala.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Sob 10. Sep 2022 11:06:15

ifčopifčo píše:Peter je legenda a legendou ostane, či už do konca kariéry niečo zajazdí alebo nie. Môj ironický post nemal hejtovať Petra, ale jeho okolie, ktoré nemusí hovoriť úplnú pravdu, ale nemusí ani otvorene klamať a robiť z nás hlupákov a samozrejme som chcel trochu vyprovokovať elvisku ;) aby mi to zase nandala.

S tým vyprokovaním, si už s prepáčením, skor otravný a napísala by som to aj neslušnejšie, ale radšej nie...... A najľahšie je hejtovat aj okolie, čo povedia je ich vec, ale ked to zoberiete hned k srdcu, čo povedia, a vyberiete len to čo Vás zaujme a potom samozrejme pokritizujete.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Ned 11. Sep 2022 20:42:45

Smutný pohľad ako Peter odpadáva medzi prvými 70km pred cieľom a v stúpaní okolo neho prefrčí domestik naložený bidónmi, ale tím Sagan nás bude presvedčovať, že všetko je v pohode a Peter má výkonnosť ako za starých časov :cry:
Prílohy
Sagan1.jpg
Sagan1.jpg (348.34 KiB) Zobrazené 3422 krát
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Ned 11. Sep 2022 20:53:20

Takze uz je von? :( :(
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Ned 11. Sep 2022 20:59:15

tak ale toto nemoze byt realna vykonnost. tak zle to byt nemoze, to zas musim Petovi drzat stranu. na druhej strane tie choroby ho absolutne nesetria v poslednych rokoch. Girmay takisto DNF a to este v piatok super vykon od neho. cize zjavne tam sarapati nejaka crevna zalezitost. zas nemusime tu Petrovi hned nakladat ked ocividne si nieco nanho zasadlo...
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Ned 11. Sep 2022 21:12:14

simko píše:tak ale toto nemoze byt realna vykonnost. tak zle to byt nemoze, to zas musim Petovi drzat stranu. na druhej strane tie choroby ho absolutne nesetria v poslednych rokoch. Girmay takisto DNF a to este v piatok super vykon od neho. cize zjavne tam sarapati nejaka crevna zalezitost. zas nemusime tu Petrovi hned nakladat ked ocividne si nieco nanho zasadlo...


Ja mu nenakladám, len ak má skutočne stále zdravotné problémy tak mi prosím vysvetli, NAČO v takom stave štartuje? Čomu, alebo komu to pomôže? TE? Ťažko, to mohol radšej stáť v cieli a rozdávať autogramy a efekt by bol lepší. Pomôže to jeho výkonnosti? Dovolím si pochybovať, pretekať v stave, keď má niekto problémy je nezmysel, to by možno dávalo aký taký zmysel keby to bolo na TdF ktorú by chcel dokončiť. Celé zle.
Doplním, od začiatku pretekov bol v zadnej časti peletónu, aj v čase keď išli tempom s priemerom 36km/h, od začiatku pretekov sa trápil, to ten Valach nevidel?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Ned 11. Sep 2022 21:20:57

@ifcopifco
tak aj Girmay nastupil a musel uz nieco pocitovat nejaky diskomfort. mozno je to u Petra momentalne o tom nabrat kilometre kym sa ide primerane tempo, fakt neviem v akom stave je ta jeho choroba.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Ned 11. Sep 2022 21:41:39

@Simko, bohuzial, naberat kilometre v akejkolvek chorobe, ktora oslabuje tvoje telo, je kontraproduktivne - kto sportuje a ma co-to odsledovane fyzio-medicinsky, tak to vie - preto som aj ja prekvapeny, preco dnes Peter vobec nastupil... Skoda, od TdF ma toho v nohach skutocne malo, aj z toho niekolko desiatok kilometrov v chorobe. Ako pisal Lukas, mohol radsej v drese reprezentacie nastupit na Okolo Slovenska...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Ned 11. Sep 2022 22:19:43

Nie, nie. Nebude to mat WVA na MS vobec lahke. Pogacar pekne smeruje top formu na MS.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Ned 11. Sep 2022 22:24:54

Sialene, Pogi prespurtoval Aerta. MS bude fakt parada. A len ci Aert naschval nenechal Pogacara vyhrat nech ukaze ze aj on nemusi vyhrat z malej skupiny :D
Dnes sa nastupalo 4840 metrov. Ak by nesiel na zachod, ani by som nepovedal ze to je chorobou. Na TdF si bezne odstupoval s prvymi jazdcami.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Ned 11. Sep 2022 22:26:10

zakliata.panna píše:Nie, nie. Nebude to mat WVA na MS vobec lahke. Pogacar pekne smeruje top formu na MS.

tak na MS nikto nedostane nic zadarmo. ano Tadej dnes paradne a na MS patri k top favoritom. ale ak si Remco udrzi formu tak podla mna to bude v belgickom time opat velmi dusna atmosfera. dnes mal WvA na male uz na tom poslednom prechode tym najdlhsim stupanim. zatial nevyzera v top forme. a velkym otaznikom je MvdP...
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 69 hostia