Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Rôzne preteky - World Tour aj iné

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Štv 11. Mar 2021 19:56:56

@ifcopifco
na druhej strane, nevieme ci tam nie je zasah aj od timovych lekarov. jednoducho aby sa Peto do zataze dostal postupne. ale je pravda ze neda sa z toho vela vykuzlit ak stratis cely zaklad co si v zime budoval. som na chalanov trochu nahnevany. viem ze niekedy je to aj o stasti ale kopu spickovych cyklistov sa tomu dokazalo vyhnut. Gaviria mal uz aj dvakrat ale on je podla mna kapitola sama o sebe. potom Ganna mal koronavirus ale inak z top cyklistov nemal nikto, aspon som nepostrehol. neviem ci to Peter v poslednych rokoch tak pritahuje alebo chalani nieco na tych kanarskych zanedbali.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Štv 11. Mar 2021 20:19:41

simko píše:@ifcopifco
na druhej strane, nevieme ci tam nie je zasah aj od timovych lekarov. jednoducho aby sa Peto do zataze dostal postupne. ale je pravda ze neda sa z toho vela vykuzlit ak stratis cely zaklad co si v zime budoval. som na chalanov trochu nahnevany. viem ze niekedy je to aj o stasti ale kopu spickovych cyklistov sa tomu dokazalo vyhnut. Gaviria mal uz aj dvakrat ale on je podla mna kapitola sama o sebe. potom Ganna mal koronavirus ale inak z top cyklistov nemal nikto, aspon som nepostrehol. neviem ci to Peter v poslednych rokoch tak pritahuje alebo chalani nieco na tych kanarskych zanedbali.


K tomu sa radšej nevyjadrujem, pretože by som príliš špekuloval a radšej pripustím, že mali jednoducho smolu, aj teraz a aj v roku 2019. Jediné v čo ostáva veriť je to, že tá hnusoba nezanechala na jeho organizme stopy a tak je len otázkou času, kedy sa do formy dostane, otázka je, do akej formy. Mám nepríjemné tušenie, že víťazstvo na Roubaix bude posledným Petrovym viťazstvom nielen na Monumente, ale aj na klasike, čo keby mi niekto povedal pred tromi rokmi, tak ho vysmejem. Už sa teším na Valachove ubezpečenia ako je všetko na správnej ceste. Ešte niečo, nemal ísť Peter radšej na nejaké VH sústredenie a naberať tam kondičku ako ísť na Tirreno v takomto stave, keďže je bez nejakej reálnej šance na výsledok?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Hrosik255 » Štv 11. Mar 2021 20:51:14

ifčopifčo píše:
simko píše:@ifcopifco
na druhej strane, nevieme ci tam nie je zasah aj od timovych lekarov. jednoducho aby sa Peto do zataze dostal postupne. ale je pravda ze neda sa z toho vela vykuzlit ak stratis cely zaklad co si v zime budoval. som na chalanov trochu nahnevany. viem ze niekedy je to aj o stasti ale kopu spickovych cyklistov sa tomu dokazalo vyhnut. Gaviria mal uz aj dvakrat ale on je podla mna kapitola sama o sebe. potom Ganna mal koronavirus ale inak z top cyklistov nemal nikto, aspon som nepostrehol. neviem ci to Peter v poslednych rokoch tak pritahuje alebo chalani nieco na tych kanarskych zanedbali.


K tomu sa radšej nevyjadrujem, pretože by som príliš špekuloval a radšej pripustím, že mali jednoducho smolu, aj teraz a aj v roku 2019. Jediné v čo ostáva veriť je to, že tá hnusoba nezanechala na jeho organizme stopy a tak je len otázkou času, kedy sa do formy dostane, otázka je, do akej formy. Mám nepríjemné tušenie, že víťazstvo na Roubaix bude posledným Petrovym viťazstvom nielen na Monumente, ale aj na klasike, čo keby mi niekto povedal pred tromi rokmi, tak ho vysmejem. Už sa teším na Valachove ubezpečenia ako je všetko na správnej ceste. Ešte niečo, nemal ísť Peter radšej na nejaké VH sústredenie a naberať tam kondičku ako ísť na Tirreno v takomto stave, keďže je bez nejakej reálnej šance na výsledok?


Pred troma rokmi by toto nikto nepovedal, ale ja sa s tým už pomaly zmierujem. Čím menšie očakávania, tým väčšie prekvapenie. Dosť dobre sa pozerá na cyklokrosarov a držím im palce (MVDP možno trošku viac) a hoci to nie je tá emócia ako pri Saganovi, stále verím že ešte jeden monument od jeho uvidíme. Gilbert už bol tiež odpisovany a dokázal vyhrať Ronde aj Roubaix. Veľmi som dúfal že to bude tento rok, no budeme radi ak ho uvidíme aspoň na pave v rozhodujúcom úniku, niečo ako pred dvomi rokmi. Možno mu prospeje zmena tímu, možno príde veľká forma o rok či dva. A možno sme jeho vrchol videli v roku 2016.
Hrosik255
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon 10. Aug 2020 12:15:45

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Štv 11. Mar 2021 21:47:20

Samozrejme nevieme ci je Peter na tom fakt tak slabo alebo to bol zamer od doktorov. Faktom je ze vynechal vysokohorske sustredenie. A Covid je svina clovek sa moze citit dobre a ide do zataze a nejde to. A pri spickovych sportovcoch staci dole 5 percent a z boja o vitazstva sa zrazu Peter nedostane cez kopec co by sa v minulosti dostal. Podla mna toto bude horsie ako rok 2019. Co sa tyka jari. Najskor formu bude mat tak na Gire. Odpisujem ho ale nehejtujem bohuzial toto bola tak trochu vyssia moc. Covid chytili aj poctivci o tom nejdem spekulovat. Skoda uz tretia jar za sebou. Chcel by som vidiet Petra vo forme proti dnesnej top trojke. Aj na klasikach ale aj dnes by to bol pekny suboj podla mna. Zajtra by sa Perer moze zapojit do suboja na konci. Ale radsej nic necakam.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Štv 11. Mar 2021 21:59:21

tak ja si myslim ze este netreba byt uplny pesimista. su tu objektivne skutocnosti. aj minula sezona bola pre Peta taka vseljaka. ale v ten jeden den na Gire bol velmi silny. to su zablesky ktore davaju nadej, takisto Yorkshire 2019. je stale relativne mlady resp. je v dobrom veku nato aby este trafil nejaku silnu sezonu alebo cast sezony. ani tato aktualna trojica tu nebude sezonu co sezonu v absolutnej forme. nebojim sa ze by covid nanom nechal nejake dlhodobe nasledky, ale na tuto jar ho asi ovplyvni.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Štv 11. Mar 2021 22:22:23

Viac myšlienok, ktoré budú nadväzovať na vaše.
1.) Tiež si myslím, že všetci traja ,,trošku viac" bezpečnosť podcenili. Stalo sa, chalani sa azda poučili, aj keď to znamená stratenú klasikársku jar - teda hlavne pre Petra. Juro a Erik by aj tak jazdili len jednotkové a Pro preteky v úlohe domestikov.

2.) Bora je momentálne taká mizerná, že nevidím v tíme nikoho, kto by dačo vyhral - Ackermann ide preteky, kde ho bije (nielen jeho) o celé dĺžky bicykla Bennett; jazdci na celkové tiež bieda (od zranení až po ,,neformu"); Politt je kvalitný, ale ťažko od neho čakať niečo prekvapivé; k Petrovi netreba slová... Pripájam sa k Ifčopifčovým slovám, že takú slabú Boru som ešte nevidel - to už jazdci z Intermarché-Wanty sú viac nebezpečnejší ako bezzúbí (ne)Boráci. 8-)

3. Spomínali sme to už viacerí počas minulej sezóny, že Peter by asi mal skúsiť dačo ,,iné", čo by ho dajako nakoplo - t. j. zmena tímu alebo výber nových pretekov, možno aj nižšej kategórie (Pro a jednotkové). Ak si pamätáte, tak dve sezóny nešiel P-R, skúsil Brabantský šíp a Amstel v top forme. Áno, bol vtedy ešte mladý, ale aj tak... Čiže niečo podobné by ho mohlo nakopnúť, ak by si ešte zobral aj svojich ľudí, tak azda by sme videli ,,starého" dobrého Petra. :)

4. Ak by skutočne už bol Peter ,,opotrebovaný", že vrchol mal netradične pred tridsiatkou - samozrejme, opäť podotknem, že Peter ,,za zenitom" je lepší ako 98 % jazdcov v pelotóne :D , tak osobne by som sa sústredil na méty, ktoré môže ešte dosiahnuť: bodovačky na Gire a Vuelte s vynechaním Tour; Amstel so zameraním naň; klasikárske etapáky (napr. Okolo Valónska, Tour of Denmark, Okolo Slovenska ;) atď.) . Toto všetko by ho tiež mohlo nakopnúť.

5. Verím, že to potiahne aj do 37 alebo 38 rokov, pričom by posledné dve sezóny mohol ,,vychovávať" mladého klasikára. To už je jedno, či v Ineose alebo ICN... :D
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Štv 11. Mar 2021 22:39:00

Tie suboje Alaphilippea, MvdP a WvA su velmi zabavne. Celkom zavidim fanusikom cyklistiky z Francuzska, Belgicla a Holandska, ti si musia tie suboje velmi uzivat.

Ak si chlapci davali poriadny pozor a aj tak chytili covid, tak to je dost smola no. Petrovi by sa hodila dobra jar aj z pohladu novej zmluvy, takto ho mozno covid pripravil o nejaky ten milion. Ja som bol zo zaciatku optimista ze ta jar nemusi byt stratena, no po dnesku :cry: . Mne by sa pozdavala moznost ze Peter aj vynecha klasiky a pripravi sa na dalsiu cast sezony, no v Bore nezvyknu robit taketo drasticke zmeny a skor Petra tahaju po pretekoch aj bez formy. Teorii ze ho lekari setria neverim. To by povedal rovno pred pretekmi nech poriadne schladi vsetky ocakavania. Mozno sa zajtra ukaze ze sa velmi mylim, a Peter pojde dobre, no ja by som si vsadil skor na tu zlu formu.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod pmts » Štv 11. Mar 2021 22:46:47

zakliata.panna píše:Viac myšlienok, ktoré budú nadväzovať na vaše.
1.) Tiež si myslím, že všetci traja ,,trošku viac" bezpečnosť podcenili. Stalo sa, chalani sa azda poučili, aj keď to znamená stratenú klasikársku jar - teda hlavne pre Petra. Juro a Erik by aj tak jazdili len jednotkové a Pro preteky v úlohe domestikov.

2.) Bora je momentálne taká mizerná, že nevidím v tíme nikoho, kto by dačo vyhral - Ackermann ide preteky, kde ho bije (nielen jeho) o celé dĺžky bicykla Bennett; jazdci na celkové tiež bieda (od zranení až po ,,neformu"); Politt je kvalitný, ale ťažko od neho čakať niečo prekvapivé; k Petrovi netreba slová... Pripájam sa k Ifčopifčovým slovám, že takú slabú Boru som ešte nevidel - to už jazdci z Intermarché-Wanty sú viac nebezpečnejší ako bezzúbí (ne)Boráci. 8-)

3. Spomínali sme to už viacerí počas minulej sezóny, že Peter by asi mal skúsiť dačo ,,iné", čo by ho dajako nakoplo - t. j. zmena tímu alebo výber nových pretekov, možno aj nižšej kategórie (Pro a jednotkové). Ak si pamätáte, tak dve sezóny nešiel P-R, skúsil Brabantský šíp a Amstel v top forme. Áno, bol vtedy ešte mladý, ale aj tak... Čiže niečo podobné by ho mohlo nakopnúť, ak by si ešte zobral aj svojich ľudí, tak azda by sme videli ,,starého" dobrého Petra. :)

4. Ak by skutočne už bol Peter ,,opotrebovaný", že vrchol mal netradične pred tridsiatkou - samozrejme, opäť podotknem, že Peter ,,za zenitom" je lepší ako 98 % jazdcov v pelotóne :D , tak osobne by som sa sústredil na méty, ktoré môže ešte dosiahnuť: bodovačky na Gire a Vuelte s vynechaním Tour; Amstel so zameraním naň; klasikárske etapáky (napr. Okolo Valónska, Tour of Denmark, Okolo Slovenska ;) atď.) . Toto všetko by ho tiež mohlo nakopnúť.

5. Verím, že to potiahne aj do 37 alebo 38 rokov, pričom by posledné dve sezóny mohol ,,vychovávať" mladého klasikára. To už je jedno, či v Ineose alebo ICN... :D


Silno pochybujem žeby ho vedelo nakopnúť Okolo Dánska, Okolo Valónska alebo Brabantský šíp :lol: . A Amstel... To už má väčšiu šancu vyhrať Flámsko proti cyklocrossárom a Alaphilippovi. Tie bodovačky na Vuelte a na Gire znejú fajn, zvlášť keď najmä na Vuelte o ne je prakticky nulový záujem aj bez Sagana - keby sa má niekto naháňať so Saganom tak to sa nato už vykašle úplne :lol: . Neviem aký má Sagan postoj k Okolo Slovenska, ale ja byť na jeho mieste tak tam chodím každý rok vyhrať ako psiu povinnosť, navyše mu to ešte aj perfektne sedí do kalendára ako generálka na MS. Navyše nehovoriac aká prestíž by to pre našu národnú Tour bola... Pevne verím že v týchto posledných rokoch jeho kariéry tam bude pravidelne chodiť.

Add 2, k tomu sťažovaniu na formu Borákov... Na základe čoho to hovoríte? Ackermann bol slabý už vlani po prestávke, pandémia ho evidentne negatívne ovplyvnila, ani zďaleka nemá 2019 úroveň a navyše je teraz bez Seliga... Ale ten zvyšok? Schachmann je momentálne Rogličov najväčší súper na P-N, Politt je solídny a ťahá klasikársky tím, Meeus sa postupne rozbieha a myslím že zanedlho začne víťaziť, Buchmann nebol vôbec zlý v Emirátoch. Aj Konrada som už zachytil dakde vpredu, tuším Provensálsko? Podľa mňa zatiaľ pohoda, jedine teda Sagan s Keldermanom sú out samozrejme.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Štv 11. Mar 2021 22:58:07

@pmts - veď tu ide o formu, Ronde je o tri týždne a Amstel o 5 týždňov a to je rozdiel, nebolo by lepšie ísť niekde na sústredenie, začať Brabantským šípom a ísť na Amstel ? Na Amstli skončil v roku 2018 4. už na zmenenej trati , nemyslím si, že by to pre Sagana vo forme boli preteky kde by nemohol uspieť.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod pmts » Štv 11. Mar 2021 23:04:20

ifčopifčo píše:@pmts - veď tu ide o formu, Ronde je o tri týždne a Amstel o 5 týždňov a to je rozdiel, nebolo by lepšie ísť niekde na sústredenie, začať Brabantským šípom a ísť na Amstel ? Na Amstli skončil v roku 2018 4. už na zmenenej trati , nemyslím si, že by to pre Sagana vo forme boli preteky kde by nemohol uspieť.


Ak ide len o túto sezónu, tak áno môže byť. Som to pochopil už akože na tie zvyšné sezóny v jeho kariére. A s tým Amstlom 2018... To bolo pred tromi rokmi. To je kopa času, myslím že doba sa zmenila, vrchári budú útočiť ďaleko pred cieľom a Van Der Poel bude chcieť urvať domácu klasiku útokom z diaľky, Alaphilippe tiež nebude čakať na šprint, to isté aj Fuglsang alebo Hirschi... Neviem si moc predstaviť Sagana naťahovať sa s nimi 50km v Ardénskych kopcoch.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod zakliata.panna » Štv 11. Mar 2021 23:18:16

Zhodneme sa všetci, že túto jar to mali šéfovia Bory po konzultácii s Petrom poňať trochu inak... Pmts, jasné, možno by na Amstli ukázal ,,veľký prd", ale taktiež by pokojne mohol milo prekvapiť. Na Brabantskom šípe sa tento rok pravdepodobne nepredstavia tie najväčšie hviezdy - momentálne sú z kvalitných jazdcov prihlásení Matthews, Gilbert, Wellens, Pidcock a Cort Nielsen - čiže ,,hrateľní súperi" pre Petra, ak sa dá fyzicky do poriadku. ;)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Štv 11. Mar 2021 23:28:16

pmts píše:
ifčopifčo píše:@pmts - veď tu ide o formu, Ronde je o tri týždne a Amstel o 5 týždňov a to je rozdiel, nebolo by lepšie ísť niekde na sústredenie, začať Brabantským šípom a ísť na Amstel ? Na Amstli skončil v roku 2018 4. už na zmenenej trati , nemyslím si, že by to pre Sagana vo forme boli preteky kde by nemohol uspieť.


Ak ide len o túto sezónu, tak áno môže byť. Som to pochopil už akože na tie zvyšné sezóny v jeho kariére. A s tým Amstlom 2018... To bolo pred tromi rokmi. To je kopa času, myslím že doba sa zmenila, vrchári budú útočiť ďaleko pred cieľom a Van Der Poel bude chcieť urvať domácu klasiku útokom z diaľky, Alaphilippe tiež nebude čakať na šprint, to isté aj Fuglsang alebo Hirschi... Neviem si moc predstaviť Sagana naťahovať sa s nimi 50km v Ardénskych kopcoch.


Tak ja si myslím, že aj MvdP je tiež len človek a po absolvovaní flámskych klasík nemusí byť až taký čerstvý aby si dovolil 80 km sóličko. Nemyslím si, že kopce na tejto klasike sú pre Sagana vo forme nezdolateľné, tie stúpania nie sú také dlhé. Ak už počítame, že sa do formy nedostane tak pre neho ostane len majstrák ;) Okolo Slovenska, zase budem špekulovať, pozdvihol ich Privara a Valach sa s ním moc nemusí, tím môže tlačiť Petra do Kanady ...... a ktovie, bude vôbec Okolo Slovenska?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod Keram » Pia 12. Mar 2021 0:00:39

simko píše:tak ja si myslim ze este netreba byt uplny pesimista. su tu objektivne skutocnosti. aj minula sezona bola pre Peta taka vseljaka. ale v ten jeden den na Gire bol velmi silny. to su zablesky ktore davaju nadej, takisto Yorkshire 2019. je stale relativne mlady resp. je v dobrom veku nato aby este trafil nejaku silnu sezonu alebo cast sezony. ani tato aktualna trojica tu nebude sezonu co sezonu v absolutnej forme. nebojim sa ze by covid nanom nechal nejake dlhodobe nasledky, ale na tuto jar ho asi ovplyvni.


Tak to je jasne. Vobec by som nevylucoval ze Peter este bude mat niekedy spickovu formu a vysledky. Tato jar je ale asi stratena.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod majo » Pia 12. Mar 2021 7:58:26

hahhahahhaaha ma z vas je.ne...na zaklade dvoch etap ste si uz spravili zavery nieln pre jar ale aj celu sezonu a dokonca aj nasledujuce sezony a vlastne celu karieru...ano minulost nam dava nejake data podla ktorych sa da slaba jar ocakavat ale asi vsetci zabudate ze ludske telo nieje stroj ktory proste naprogramujes a ono ide alebo ak ho presne v stanovenom case nenaproramujes tak nejde...ale aspon mam co citat a zabavam sa ;) ano je dost mozne ze mi to o par tyzdnov spocitate a zabavat sa budete vy ale nevadi ja si rad pockam :D
btw k tej Bore ano suhlasim ako team su totalne slaby...co tam po nejakych podiach ci top 10 taky team ako B-H potrebuje vitazstva a tie este nema ziadne...taky DQS uz 10 ak sa nemylim...ja byt sefom kuchynkarov ci sprcharov by som nebol asi najstastnejsi
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod konyk87 » Pia 12. Mar 2021 8:41:55

pmts píše:A s tým Amstlom 2018... To bolo pred tromi rokmi. To je kopa času, myslím že doba sa zmenila, vrchári budú útočiť ďaleko pred cieľom a Van Der Poel bude chcieť urvať domácu klasiku útokom z diaľky, Alaphilippe tiež nebude čakať na šprint, to isté aj Fuglsang alebo Hirschi... Neviem si moc predstaviť Sagana naťahovať sa s nimi 50km v Ardénskych kopcoch.


Preco by mal MvdP utocit z dialky, ked sa moze 250 km setrit a potom poslednych 10 km napalit tak, ze vsetky uniky predtym budu zbytocne? :lol:
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod ifčopifčo » Pia 12. Mar 2021 10:23:16

majo píše:hahhahahhaaha ma z vas je.ne...na zaklade dvoch etap ste si uz spravili zavery nieln pre jar ale aj celu sezonu a dokonca aj nasledujuce sezony a vlastne celu karieru...ano minulost nam dava nejake data podla ktorych sa da slaba jar ocakavat ale asi vsetci zabudate ze ludske telo nieje stroj ktory proste naprogramujes a ono ide alebo ak ho presne v stanovenom case nenaproramujes tak nejde...ale aspon mam co citat a zabavam sa ;) ano je dost mozne ze mi to o par tyzdnov spocitate a zabavat sa budete vy ale nevadi ja si rad pockam :D
btw k tej Bore ano suhlasim ako team su totalne slaby...co tam po nejakych podiach ci top 10 taky team ako B-H potrebuje vitazstva a tie este nema ziadne...taky DQS uz 10 ak sa nemylim...ja byt sefom kuchynkarov ci sprcharov by som nebol asi najstastnejsi


Upokoj sa, bola by ťa škoda a ja rád ľudí zabávam, určite radšej ako ich rozplakavam :D Ak sa pesimistické predpovede ukážu ako jalové, budeme všetci, dovolím si to povedať za všetkých, radi a pokojne nám to daj vyžrať. Ak sa pesimistické predpovede stanú realitou, asi nikto ti nič nebude spočítavať, pretože o to tu podľa mňa vôbec nejde.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Pia 12. Mar 2021 13:33:42

@majo
No ja sa na tom nesmejem, ale tiež som čítala, a radšej som sa nevyjadrovala, ale teraz sa už vyjadrím aj ja troška. ;)
Viacerí ste pred pretekmi písali ze netreba mať veľké očakávania atď , ale počas dvoch etáp ste tu už popísali toľko pesimistickych špekulácií. Ano bude to ťažšie, keďže je po Covide, aj sam Peter nemá veľké očakávania teraz počas Tirrena, aj vyjadrenia má také momentálne. Napr ja som myslela ze v prvej etape nebude 11ty a vynechá úplne sprint. Mňa aj troska prekvapil aj tým 11 miestom, keďže som myslela ze bude viacej vzadu.
@ifcopifco
Vieme ze Valach s Privarom sa nemusia, ale aj tak je tu s chalanmi s Jurajom a Erikom na Okolo Slovenska skoro každý rok . A ci bude Peter štartovať na Okolo Slovenska, uvidíme. Raz určite.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod hujhe » Pia 12. Mar 2021 16:13:56

Vsadila by si si 20eur ze Sagan bude aspon na jednom monumente v top 10 tuto sezonu?
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod simko » Pia 12. Mar 2021 16:42:50

hujhe píše:Vsadila by si si 20eur ze Sagan bude aspon na jednom monumente v top 10 tuto sezonu?

tak ja asi nie:) cital som rozhovor s nasou basketbalistkou Balintovou ktora mala mierny priebeh ale povedala ze pocas nasledujucich 2 mesiacov bola zadychana len co trochu pobehla. ale ze kolegyne ktore mali o dost tazsi priebeh sa do formy dostali ovela skor. cize je to velmi individualne. obavam sa ze od Petra nemozme cakat absolutne nic. dnes zaostal za pelotonom na tom stupani kde bol este v podstate cely peloton. odpadlo par mien no a medzi nimi Peter, a na cele si to uzival Marcus Burghardt:) cize to len dokumentuje ako velmi pozadu Peto je. obavam sa ze jeho sa presne tyka to ze mierny priebeh ale ovela tazsi navrat do formy.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Rôzne preteky - World Tour aj iné

Poslaťod elviska » Pia 12. Mar 2021 16:54:59

@simko
Kde odpadol dneska Peter z pelotónu? Bol vzadu, ale neodpadol. Teraz ho vidím v strede pelotónu,, alebo vidím zle?
Dneska veľa tukanic v pelotóne.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 54 hostia