Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod eres » Štv 19. Júl 2018 7:35:17

simko píše: ...mozno tam Gregovi ostane tak Roelandts. ale niekoho budu musiet potom dotiahnut.


Roelandts ide údajne do Movistaru....
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 19. Júl 2018 7:43:08

A Greipel ostáva v Lotte. Naopak Boasson Hagen by mal nabrať smer Quick step.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod lukas » Štv 19. Júl 2018 9:31:42

Prepáč dexterko, keď to sem už všetci písali, hoci sa to ani mne nepáči, pretože to patrí tam, kam píšeš, prípadne do témy o Saganovi (vieme, že Tímy a cyklisti je téma pre zahraničných cyklistov), tak napíšem aj ja.
Nie je to určite fake, o rozchode sa v kuloároch vedelo dlhšie, vraj to sú už mesiace, ale dôvod publikovania je veľmi jednoduchý, hrozilo, že v týchto dňoch s tým bulvár vyjde ako prvý. Ale napíšem ešte tak, že dôvod rozchodu sa ku mne ani dobre informovaným ľuďom nedostal, takže ak sa píšu nejaké zaručené dôvody (absolútne to nesledujem, takže neviem), netreba tomu veriť. Pravdu vedia len oni.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Svätopluk » Štv 19. Júl 2018 12:07:39

lukas píše:Prepáč dexterko, keď to sem už všetci písali, hoci sa to ani mne nepáči, pretože to patrí tam, kam píšeš, prípadne do témy o Saganovi (vieme, že Tímy a cyklisti je téma pre zahraničných cyklistov), tak napíšem aj ja.
Nie je to určite fake, o rozchode sa v kuloároch vedelo dlhšie, vraj to sú už mesiace, ale dôvod publikovania je veľmi jednoduchý, hrozilo, že v týchto dňoch s tým bulvár vyjde ako prvý. Ale napíšem ešte tak, že dôvod rozchodu sa ku mne ani dobre informovaným ľuďom nedostal, takže ak sa píšu nejaké zaručené dôvody (absolútne to nesledujem, takže neviem), netreba tomu veriť. Pravdu vedia len oni.


Po Tvojej správe som zostal smutný.... Je jedno o aké dôvody ide ak je to skutočne tak, ako Peter píše.
Peter je verejne známa osoba, ešte viacej sledovaná ako ktokoľvek iný, dúfam že urobí všetko preto aby aj naďalej miloval matku svojho syna, tak ako to pred časom v Dolnom Kubíne sľúbil, lebo viacej ako toto Marlonovi dať nemôže.
Všetko ostatné je pre dieťa menej. Alebo je cyklistika novodobé zlaté teľa?
...prepáčte mi že som to tu napísal.
Svätopluk
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon 26. Feb 2018 16:43:39

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Cyclingman » Štv 19. Júl 2018 21:12:06

Neviete ako natom je Erik Baška momentálne ? Kedy bude najbližšie preťekať alebo aspom či už je v plnom tréningu ?
Cyclingman
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Str 16. Aug 2017 12:36:33

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 19. Júl 2018 21:26:31

Inak čo je s Leom Konigom? Kedy vlastne závodil naposledy?
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod menovatel » Pia 20. Júl 2018 11:00:24

Focus-Shimano píše:Inak čo je s Leom Konigom? Kedy vlastne závodil naposledy?

Leo naposledy pretekal v marci na Tirrene a nedokončil pre bolesť kolena. Kým jazdí voľne, zdá sa to byť v poriadku ale keď pritvrdí, rozbolí ho to. Zatiaľ nič nepomohlo. Zmluvu má ešte na budúci rok, ale ak sa to t. r. nevyrieši, asi by mohol končiť. On je so zdravím smoliar, predtým mal čosi s chrbticou.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pia 20. Júl 2018 12:35:30

Tak to by bola naozaj skoda...Leo mi je velmi sympaticky a myslim ze mal na to aby dosiahal v GC velke vysledky...snad sa da este dokopy

A co sa tyka Rafala...mam z neho pocit ze on asi na GT predsalen nieje...mozno by sa mal zamerat na tyzdnove etapaky a na GT sa zacat orirntovat na vrcharske dresy...tie by mohol zbierat kazdy rok na vsetkycb trosch GT...mam ho rad a vzdy som mu fandil ale 3 tyzdne asi niesu prenho...skoda...a mozno sa mylim a on nakoniec predsalen raz vyhra napr. aj tour
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 21. Júl 2018 8:12:57

Podľa mňa je to Leov koniec. Ako som pozrel jeho Facebook a Instagram tak od Marca vôbec nič nepridal a ani neodpovedá na otázky fanúšikov. Smutný koniec.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod martyn26 » Sob 21. Júl 2018 12:32:39

Neviem či ste si všimli, ale v roku 1990 sa narodilo veľké množstvo skvelých cyklistov. Ja som tých cyklistov začal vnímať niekedy okolo roku 2014/15, tak som sa to rozhodol len tak pre zaujímavosť napísať. Veľa z nich je lídrami svojich tímov, alebo patrí medzi hlavných ťahúňov. Tu sú:
Peter Sagan
Thibaut Pinot
Romain Bardet
Fabio Aru
Michal Kwiatkowski
Nairo Quintana
Rohan Dennis
Esteban Cháves
Nacer Bouhanni
Tom Dumoulin
Michael Matthews
Sony Colbrelli
Fabio Felline
Oliver Naesen
Sam Bennet
George Bennet
Obrázok užívateľa
martyn26
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 18:57:53

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod pmts » Pon 23. Júl 2018 11:21:35

To sú presne tie roky kedy bola súťaž o biely dres paralelná vpodstate so súbojmi o pódiá a tak. Giro 2014 si pamatätám, myslím že 5 ľudí z top 10 boli do 25 a samotný Quintana bral ružový aj biely. Trz ani všetci čo sú v tejto kategórií spolu nemajú takú kvalitu ako ten rok 1990. Ďalšie roky bude súboj o biely dres furt o tom istom, Bernal proti všetkým. A pod tým všetkým myslím hlavne ďalších kolumbijcov Sosu, Lopeza alebo Martineza. Soler, Carapaz, Oomen a ďalší z toho zachvíľu vypadnú.
pmts
 
Príspevky: 418
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 23. Júl 2018 22:32:05

Inak ta Katusha asi nebude najharmonickejsi tím . Minulú sezónu vedenie kritizovalo Kristoffa že je pritazky a teraz sa zasa pustili do Marcela s Tonym Martinom. Ja byt jazdcom tak by som sa do takého tímu moc nehrnul.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pia 27. Júl 2018 19:44:00

Kennaugh vyhral klasiku v belgicku...chvalabohu chlapec sa pozbieral
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pon 30. Júl 2018 23:04:47

https://www.velonews.com/2018/07/tour-d ... tle_473585
rozhovor s Patxim aj o Petovom dalsom programe. cize jedina istota je Innsbruck, Vuelta nie je uplne definitivna, moze asi prist k nejakej zmene, zalezi aj ako sa bude Peto citit.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Miki » Uto 31. Júl 2018 7:56:31

Ja si myslím,že Wueltu nepôjde v žiadnom prípade.Do Wuelty je málo času,aby dostatočne zregeneroval a aj potrénoval.Pobyt v Amerike mu vždy vyhovoval.Pôjde znova do vysokohorského tábora a kedže mu asi veľmi záleží na víťazstve WORL Tour tak klasiky v Kanade musia byť samozrejmosťou.Ináč by sa s víťazstvom vo World tour musel rozlúčiť.Po návrate do europy znova sústredenie v horách a možno nejaké menšie vrchárske preteky.
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Uto 31. Júl 2018 8:58:12

@Miki
no ja si prave myslim ze on by neprisiel na tu Vueltu v nejakej extra forme. cize zregenerovat by stihnut mohol ale potrenovat nie. cize tréningom by bola samotna Vuelta. ale zmysel dava aj program ktory si popisal. v septembri sa idu tradicne talianske jesenne klasiky takze je kde sa rozjazdit. aj ked mozno trochu minusom by bolo ze vlastne od TdF by uz Peto nemal ziadny mensi etapovy pretek v nohách ak by siel na kanadske klasiky + vysokohorske sustredenie v tradicnom Utahu:)

inak velmi som prekvapeny ze Kwiatkowski ide na TdP a ak sa nemylim tak este na jar bol s nim rozhovor kde potvrdil ucast aj na Vuelte. tak to sa mi zda dost nabity program ak chce pomyslat na MS v Innsbrucku. jedine ze by bol prenho primarny ciel spoluliderstvo na Vuelte ale aj v tom pripade sa mi zda TdP nadbytocne.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Str 01. Aug 2018 8:13:58

pre poliakov TdP znamena velmi vela a Kwiato je pretekarom ktory ma na to aby svoju narodnu tour vyhral...co sa tyka MS tak tam tipujem na jednoznacneho lidra Majku a bolo by od Kwiata maximalne mudre a vyhodne ak by to v plnej miere akceptoval a pomohol Rafalovy maximalne ako bude moct pretoze tie dalsie roky bude zase jednoznacnym lidrom on kedze asi tazko budu tak skoro dalsie vrcharske MS a takymto tahom tento rok by si mohol zabezpecit lojalitu a podporu na dalsie roky tak od Majky a jeho vernych
majo
 
Príspevky: 2225
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Str 01. Aug 2018 9:29:30

no Kwiato nato ma aby vyhral TdP to je jasne ale je po TdF a navyse ma ist na Vueltu. vzhladom nato ze Thomas vyhral TdF tak si nie som isty ci pojde aj na Vueltu, na ktoru mal ist ako lider. otazka potom je kto teda pojde na Vueltu ako lider a kto ako spolulider? cize stale mi vychadza toto ako idealna situacia pre Kwiata byt minimalne spolulidrom a ist na GC na GT. lebo v Sky tak skoro dalsiu prilezitost urcite nedostane. cize podla mna s najvacsou pravdepodobnostou bude TdP prenho iba trening a mozno dokonca aj odstupi v priebehu.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Phobos » Str 01. Aug 2018 9:52:40

Ešte pred Girom som niekde čítal že na Vuelte bude lídrom De la Cruz, tak uvidíme
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod pmts » Str 01. Aug 2018 14:25:43

Thomas s De la Cruzom mali byť lídri od začiatku a podľa mňa aj budú. Geraint si trz vychutnáva žltý dres s ktorým nepočítal ale tak bolo by hlúpe ešte neísť Vueltu skúsiť. TdF dokončil pomerne čerstvý, má nepochopiteľne ešte lepšiu formu jak vlani a to už vlani lietal takže mal by vyskúšať tú Vueltu. Ani tak nejde o ten double ale trz si vyskúšal že dokáže 3 týždne ísť na gc, a trz nebude pod výsledkovým tlakom takže je čas skúsiť bez stresu či to nevydá aj na 2 gt v sezóne. Ohromne mu stúpne cena a aj dve gt naplno na gc ho posunú ako jazdca... okrem toho mám pocit v zálohe je De la Cruz ktorý sa zlepšuje každú sezónu a na Vueltu sa pripravuje od začiatku sezóny takže G naozaj nemusí stresovať sa o výsledok a ísť to skrátka len vyskúšať. Kwiato nepôjde na GC, ani Hart s Rosom nie. Bude to na tých dvoch alebo len De la Cruz.
pmts
 
Príspevky: 418
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 86 hostia