Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Str 01. Aug 2018 14:40:27

@pmts
no ale najnovsie informacie hovoria ze Thomas na Vueltu nepojde. a neverim ze by isli iba s jednym lidrom De la Cruzom lebo to by mohli skoncit ako napríklad MS s Yatesom na Tour. musi tam byt niekto v zalohe. a vzhladom nato ze Kwiato si podla mna nemieni dat pokoj s GC na GT tak ja si myslim ze pojde ako spolulider aj ked mozno nie priamo s takouto nálepkou. pre Harta to bude len o skúsenostiach kedze este GT nikdy neabsolvoval. a Kwiatovi to mozu dat ako podakovanie ze oddane domestikovanie na Tour.
https://talksport.com/sport/cycling/405 ... de-france/
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Str 01. Aug 2018 16:33:21

Alebo dostanu Poels a Bernal odmenu a pojdu to na vueltu skusit na seba...plus ako pisete je tu kwiato je tu diego je aj david ci nesmrtelny vasil...viem nikto z nich by nebol favoritom ale sky uz ma obe tohtorocne gt tak preco neskusit ponat vueltu trosku inac a ppslat tam bandu vrcharov ktory by mohli ist pekne spolu ale pri tom kazdy sam na seba kym situacia nevyfarby? Fantazmagoria? Mozno ale co uz sky moze stratit?
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Str 01. Aug 2018 17:33:46

@majo
no ale pre Bernala ist 2 GT v jednom roku v tomto veku by bol nezmysel zo strany Sky. No a Poels isiel Giro aj Tour takze odpada aj ten. Cize nech počítam ako počítam tak mi to vychádza na toho Kwiatkowskeho:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Štv 02. Aug 2018 12:17:54

Gorila podpisal s Fortuneo – Samsic...waau
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Za Slušný Svet » Štv 02. Aug 2018 12:57:50

O. K., poviem si... Greipel do Fortuneo - Samsic... To je v poriadku ;) Andre už pomaličky vyhasína, vo Fortuneo sa ešte trošku zabaví, trošku si zarobí a dôstojne sa rozlúči s kariérou... :)
Ale Wout Van Aert do Aqua Blue Sport :?: :!: Prečo :?: Veď už týždne počúvam, že má ísť do tímu LottoNL - Jumbo, prečo nakoniec Aqua Blue :?:
Som z toho sklamaný. Už som si ho predstavoval v LottoNL. Bolo by to skvelé... Mal by tam všetko, čo taký klasikár potrebuje... Výborné zázemie, takmer domáce prostredie, skvelú podporu a dokonca mu vraj umožnili pokračovať v cyklokrose. Nechápem... Prečo si nakoniec vybral iný tím? Vysvetlí mi to niekto?
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Štv 02. Aug 2018 13:01:28

no ak sa nemylim tak LottoNL sa spominalo ale az od roku 2020. 2019 mal tak ci tak stravit vo Verande. ale ak pride k tej fuzii tak neviem co urobi, urcite s tym nebude spokojny.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Štv 02. Aug 2018 13:08:12

Za Slušný Svet píše:O. K., poviem si... Greipel do Fortuneo - Samsic... To je v poriadku ;) Andre už pomaličky vyhasína, vo Fortuneo sa ešte trošku zabaví, trošku si zarobí a dôstojne sa rozlúči s kariérou... :)
Ale Wout Van Aert do Aqua Blue Sport :?: :!: Prečo :?: Veď už týždne počúvam, že má ísť do tímu LottoNL - Jumbo, prečo nakoniec Aqua Blue :?:
Som z toho sklamaný. Už som si ho predstavoval v LottoNL. Bolo by to skvelé... Mal by tam všetko, čo taký klasikár potrebuje... Výborné zázemie, takmer domáce prostredie, skvelú podporu a dokonca mu vraj umožnili pokračovať v cyklokrose. Nechápem... Prečo si nakoniec vybral iný tím? Vysvetlí mi to niekto?

On už má zmluvu s Jumbom, ale až od roku 2020, pretože do konca roku 2019 má zmluvu s Verandas. Za ABS bude v roku 2019 jazdiť iba vtedy, ak ABS kúpia Verandas a teda jeho zmluva prejde k nim, ešte to vraj nie je isté.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Za Slušný Svet » Štv 02. Aug 2018 15:45:20

Ďakujem za vysvetlenie, chlapci, a veľmi si to vážim ;) Už v tom mám vďaka vám jasnejšie :) Takže sa stále môžem tešiť na Wouta Van Aerta v Jumbo :D Paráda! ten tím má pred sebou podľa všetkého veľkú budúcnosť...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Ned 05. Aug 2018 13:04:55

Až teraz som si všimol jednu vec. V Taliansku nemali tento rok šampionát v časovke? Moscon je písaný ešte za rok 2017, potom tam nie je žiaden údaj - ani na PCS, ani na Wiki nie je evidovaný rok 2018. Alebo to automaticky dali Mosconovi, pretože by ostatným nadelil niekoľko minút? :D Ak viete dajaké informácie, tak vopred ďakujem.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Alex » Ned 05. Aug 2018 13:14:40

Niekde som čítal že bude časovka niekedy v septembri.
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pia 10. Aug 2018 9:14:56

inac Bahrajn-Merida pekne posiluje ci?
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pia 10. Aug 2018 10:33:41

majo píše:inac Bahrajn-Merida pekne posiluje ci?

ti veru posiluju. na druhej strane CCC? ved tam bude iba Greg. takmer vsetci jeho doleziti domestici uz podpisali inde (Kung najnovsie) a Thomas neverim ze akceptuje ich ponuku. navyse Gregova vykonnost v roku 2019 je velmi otazna. ak nechcu byt iba fackovacim panákom na vsetkych frontoch tak musia niekoho dotiahnut este.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pia 10. Aug 2018 11:49:52

simko píše:
majo píše:inac Bahrajn-Merida pekne posiluje ci?

ti veru posiluju. na druhej strane CCC? ved tam bude iba Greg. takmer vsetci jeho doleziti domestici uz podpisali inde (Kung najnovsie) a Thomas neverim ze akceptuje ich ponuku. navyse Gregova vykonnost v roku 2019 je velmi otazna. ak nechcu byt iba fackovacim panákom na vsetkych frontoch tak musia niekoho dotiahnut este.


Otazkou je kolko maju Cckari ppdpisanych ludi...urcite si nebudu moct dovolit mat 40-50 pretekarov...davam tomu sezonu-2 kym budu naozaj konkurencie schopny na vsetkych frontoch...kazdopadne ja som rad ze poliaci vstupuju do prvej ligy a takisto ze team okolo horowitza nezanikne uplne...budem rad ak im to bude fungovat
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Zutu » Pia 10. Aug 2018 15:39:42

majo píše:
Otazkou je kolko maju Cckari ppdpisanych ludi...urcite si nebudu moct dovolit mat 40-50 pretekarov...davam tomu sezonu-2 kym budu naozaj konkurencie schopny na vsetkych frontoch...kazdopadne ja som rad ze poliaci vstupuju do prvej ligy a takisto ze team okolo horowitza nezanikne uplne...budem rad ak im to bude fungovat


Ja som to pochopil tak, ze CCC ostava tak ako je na prokonti urovni a WT tim CCC bude iba to co ostalo z BMC plus nove posily. Cize v buducej sezone budu dva timi CCC, takze urcite teraz nemaju podpisanych 40 ludi.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pia 10. Aug 2018 21:00:16

Zutu píše:
majo píše:
Otazkou je kolko maju Cckari ppdpisanych ludi...urcite si nebudu moct dovolit mat 40-50 pretekarov...davam tomu sezonu-2 kym budu naozaj konkurencie schopny na vsetkych frontoch...kazdopadne ja som rad ze poliaci vstupuju do prvej ligy a takisto ze team okolo horowitza nezanikne uplne...budem rad ak im to bude fungovat


Ja som to pochopil tak, ze CCC ostava tak ako je na prokonti urovni a WT tim CCC bude iba to co ostalo z BMC plus nove posily. Cize v buducej sezone budu dva timi CCC, takze urcite teraz nemaju podpisanych 40 ludi.


to vazne?...toto som nezachytil...kazdopadne skusim si to prezistit...no ak by to tak bolo tak pan Milek musi byt este vacsi blazon do cyklistiky ako som si myslel :D
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod pmts » Sob 11. Aug 2018 8:42:56

Je to normálne zlúčenie dvoch tímov, nebudte smiešni... ostávajú zbytky BMC, nové posily plus asi 5 alebo 10 naj ľudí z CCC.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Zutu » Sob 11. Aug 2018 8:57:17

pmts píše:Je to normálne zlúčenie dvoch tímov, nebudte smiešni... ostávajú zbytky BMC, nové posily plus asi 5 alebo 10 naj ľudí z CCC.


S tymto sa da suhlasit, ale to automaticky neznamena zanik prokontinentalneho timu. Castokrat sa stava, ze jeden sponzor ma aj WT aj PCT/CT tim. Ja netvrdim, ze mam 100% pravdu tuto info som zachytil mozno pred dvomi tyzdnami, od tedy mohli zmenit rozhodnutie.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod MichalJ » Sob 11. Aug 2018 9:27:59

Ono to ani nie je zlúčenie ... Tímu BMC sa len jednoducho mení hlavný sponzor ... Ktorý so sebou možno dotiahne nejakých jazdcov, ale inak to je len "nové" BMC, žiadne spojenie tímov ani nič. Nikto kto má zmluvu s CCC nemá zaručený prechod.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Sob 11. Aug 2018 13:17:50

No tak kopa roznych tvrdeni len si musim zistit ktore je nakoniec pravdive...zajtra budem mat viacej casu tak precesem polske weby
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod pmts » Sob 11. Aug 2018 14:38:46

Podľa mňa to bude to isté ako keď Garmin naberá krachujúce tímy. Keď zobrali Cannondale tak prešli len Villela s Formolom a ešte niekto, keď zobrali Drapac tak prešiel William Clarke a tuším Tom Scully. Skrátka vyberú z rozpadnutého CCC asi 5 ľudí čo sa im hodia do tímu a CCC ako také zanikne lebo ak aj by ešte ostali peniaze (čo je úplná blbosť) tak jednoducho by nemohli chodiť na Wt kedže CCC by tam malo kvázi 2 tímy a 14 jazdcov. Už s RusVelom to bol problém kvôli ich nadviazaniu na Kaťušu, tunak to je ešte väčšie do očí bijúce spojenie
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 73 hostia