Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Pon 22. Apr 2019 15:28:19

Ja si stale myslim ze ten FW je kacica. V momentalnej forme v tom nevidim ziadny zmysel. To LBL este okej aby si pre buducnost tento monument osahal ale mozno by bolo dobre vykaslat sa na to a dat si poriadny oddych. Ja sa priznam ze radsej diskusie na roznych sportkach a sme radsej ani necitam dokonca necitam ani diskusie pod tunajsimi clankami tak neviem ale myslim ze tu na fore nehodnotime jeho formu nejak hystericky alebo hejtami ale skor tak vecne. Samozrejme ze nas to mrzi ze forma momentalne nie je tam kde by asi mala byt. Sagana ale nezatracujem skor som z toho smutny. Chcel by som aby nas este tesil vykonmi.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Pon 22. Apr 2019 15:53:59

@Keram
Možno tu na fore ho nehejtujete, ale podaktorí ho už odpisujete jak keby končil úplne. Ja dakedy si prečítam aj diskusiu na sme, alebo napr včera aj tvoj koment na cyclingnews forum, teda ak si to písal ty, ked nie tak sa ospravedlňujem.: He should rest now. His peak was Roubaix it seems and it was way bellow his usual peak. They should do something with him becuase this seems more than fkd up prep. Almost seems like the end of an era. Hope he will bounce back.
Ano prichádza Van der Poel, podobne jazdí jak Peter za mlada, ale Peter má aj charizmu a šoumenstvo. Aj ked sa mu teraz nedarí. Plus rýchlo zabúdame na jeho víťazstva. Skoro každá veta dakde v diskusii je konči sa éra Sagana, už je za zenitom, nejde mu to atď. Ano raz to skončí, ale písat to len kvôli tomu ze sa mu teraz nedarí, je smutné a aj čudné. Ja tiež chcem aby tešil vykonmi, ale stáva sa, že forma nie je stále najlepšia. V roku 2014, 2015 tu podaktorí riešili Monako, reklamy, priatelku (teraz rozvod), tiež sa mu nedarilo vtedy.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Pon 22. Apr 2019 17:34:12

@elviska
Ano som to ja obcas napisem aj na cyclingnews. Ano vcera som to tak citil. Sem by som to asi nenapisal lebo tu ma Sagan logicky vacsiu fan base ako na medzinarodnom fore, kde je velka cast diskuterov ktori maju inych oblubenych cyklistov a Sagan ich nejako extra nezaujima tak obcas som mozno tam trochu tvrdsi. Ale ver ze mu fandim a budem kym neskonci len mam z tejto jari trochu pocit zaciatku konca. Dufam ze sa mylim co som tam aj napisal. Skutocne si myslim ze Peter pripravu urcite nepodcenil ale nieco tam je a je skoda to teraz silit. Mal by si poriadne odychnut a cely jeho tim okolo by sa mal snazit prist na pricinu a skusit to zvratit. Myslim ze je dost rozdiel oproti hlupym slovam hejterov ktori ho posielaju do dochodku alebo sa mu doslova smeju alebo inak riesia jeho sukromie pripadne im vadi kazda drobnost. Napriklad aj to ze Sagan byva v Monaku. To je ako s hokejom. Fandim nasim vzdy viem ze nas hokej ma vela problemov, viem byt aj kriticky, ale nekonecne reci typu kedy uz vypadneme do becka aby sme dostali facku neznasam.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Pon 22. Apr 2019 17:55:45

@Keram
Prepáč, ale aj začiatok konca sa dá hocijako pochopiť.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 22. Apr 2019 19:04:41

Keram , veď keď ide o konštruktívnu kritiku , tak prečo ju nenapíšeš aj sem ? To , že ma tu Sagan väčšiu základnú je jasne , ale tu na fóre je dosť ľudí , ktorý sa cyklistike rozumejú a konštruktívna kritika je OK .
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pon 22. Apr 2019 19:11:09

@elviska
predpokladam ze tu na fore slomyname koniec len v suvislosti s tym ze peto x-krat povedal ze bude bicyklovat len pokial ho to bude bavit a naplnat a nebolo by nic divne ak by ten cas nastal...peto sam povedal ze miluje vitazstva ze preteka preto aby vyhraval a to sa nedeje a dokonca ani nebyva druhy ale daleko za podiom a tak by som sa necudoval ak by ho to prestalo bavit...ja som posledny ktory by si to zelal ale ak by to prislo aztak by ma to neprekvapilo...a predpokladam xe podobne to vidia aj iny tuto na fore
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod motyliLET » Pon 22. Apr 2019 19:23:08

Majo ja s tebou suhlasim , tiez si myslim ze peto nato aby sa cyklistikou bavil a jazdil to naco ma potrebuje zazemie a ten rozchod ho rozhodil velmi to mi nikto nevyvrati , verim vsak ze najde zmysel zivota teda okrem cyklistiky a zese to bude ten dobry peter, ifco pise ze peto uz dosiahol svoj vrchol s tym nesuhlasim vobec este ma najlepsie roky pred sebou a vsetci velki klasikari mali nejaku sezonu dva vypadky ani tomeke ci spartakus nedrtili konkurenciu rok co rok proste je to tak vykonostne peto este nemoze byt za vrcholom potrebuje len vycistit hlavu nech ho nic netazi, pozri ako po richmode alebo doha sa s katkou obijmal to je proste faktor , lebo sediet na bajku 6 hodin kde sa vacsinou casu nic zasadne nedeje len ides a si sam so svojou hlavou a ked v nej mas chaos tak aky budes v tom zlomku casu ked uz treba ist naplno sustredit sa a podobne, proste tato sezona je zla , viroza, zmena kalendara a pretokov zmena pripravy, osobne problemy, mozno fyzicke ako pozostatok padu ale on je profik musi jazdit aj ked to nejde na fw nemusi ist vobec na win proste to pojde aby preteka lebo lbl je ciel ktory si dali a tam musi ist ked uz koli nicomu tak skusenostiam ake to su preteky , proste pre buducnost, a ked naozaj nato nie je az tak zle fyzicky nikdy nevies aky impulz dostane na konkretne preteky, som presvdceny ze nam este v buducnosti urobi velku radost,

K MvDP jeho doterajsie vykony su impozantne ale silne porovnavania by som nechal ozaj aspon po troch rokoch, taky gwa mal za celu karieru fantasticku len jednu sezonu napriklad a to uz cosi odjazdil aj na gt
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pon 22. Apr 2019 19:40:32

@motyliLET
absolutny suhlas...zdielam tvoj nazor na 100%
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Pon 22. Apr 2019 19:50:49

Focus-Shimano píše:Keram , veď keď ide o konštruktívnu kritiku , tak prečo ju nenapíšeš aj sem ? To , že ma tu Sagan väčšiu základnú je jasne , ale tu na fóre je dosť ľudí , ktorý sa cyklistike rozumejú a konštruktívna kritika je OK .


Nemyslim si ze by som nepouzil konstruktivnu kritiku. Ked Sagan prehral San Remo myslel som si ze spravil chybu a napisal som to aj sem. Ale nechcem to uz rozoberat. Povodna myslienka bola ze na tomto fore Sagana nehejtime lebo stale si myslim, a to radsej zaklopem, ze toto forum je na slusnej diskusnej urovni a rad sem chodim.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pon 22. Apr 2019 20:07:24

ale tak snad by to Peto nevzdal po po par pretekoch. pritom tri predchadzajuce roky bol na jar vzdy silny. netreba zas toto vsetko hrotit podla mna. ved si to zoberme. TDU a Argentina boli uplne v pohode. T-A rovinate etapy boli taktiez uplne v poriadku nedalo by sa povedat ze nemal formu. mozno tam len chybal nejaky kusok v zaveroch. kopcovite etapy vypustal, ved bol po viroze ale mozno uz tam bol taky prvotny zdvihnuty prst ze Peto v kopcoch nie je ok. avsak potom prislo MSR a tam opat vykon ktory ukazoval ze forma prichadza. v podstate E3 rovnako slabe ako minuly rok. G-W tazko hodnotitelny ale opat uz bolo citit akesi problemy na hellingenoch. RvV potvrdenie toho co sme tusili ale stale mohlo ist iba o hellingeny. P-R to bol vcelku dobry vykon ale opat bolo citit ze Petovi na konci dlhych tazkych pretekov nieco chyba, uz nemal kam siahnut po energiu, co by sa mu na P-R 2018 pri takomto vyvoji urcite nestalo. no a v podstate nase nadeje uplne rozprasilo AGR. a vysledok je ze Peto ma problem s kopcami. v podtate vyzera akoby sa jeho forma v kopcoch ani nezmenila oproti tej co mal na Vuelte 2018. a to je celkom problem pretoze na Vuelte 2018 bol v kopcoch celkom slaby ale to sme mysleli ze teda iba trenuje na MS a nechce to zbytocne silit po zraneni na TdF. cize treba zanalyzovat preco je Petova vykonnost v kopcoch na takejto urovni musi to mat logicke zdovodnenie, ale to musia vediet v jeho time. moj osobny tip je ze ucast na Vuelte bola kontraproduktivna s ohladom na tento rok. ak Petov uraz na TdF nebol karieru ohrozujuci (co podla mna nebol lebo iba idiot by s tym dalej jazdil a dovolil jazdit a teda nemyslim si ze by Peto hazardoval so svojimi dalsimi rokmi, a Denk rovnako) tak mi ako jedine vysvetlenie vychadza ze to nemali silit dvomi GT za sezonu. a ani dva etapaky v januari podla mna nepomohli...
ale zatial nemam ziaden dovod si mysiet ze Peto sa nevrati do svojej top formy. urcite nie na zaklade jednej jari ked je mnoho faktorov ktore to mohli ovplyvnit.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Pon 22. Apr 2019 20:23:56

@majo
Ja viem co povedal Peter, že bicyklovať sa bude dovtedy, kým ho to bude baviť. Ale ja narážam najmä na to, že práve fanúšikovia ho odpisujú, posielajú ho do dôchodku, už je za zenitom atď . Smutné a čudné je najmä to, že práve fanúšikovia to spomínajú teraz a nie Peter.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod martyn26 » Pon 22. Apr 2019 20:59:05

simko píše:ale tak snad by to Peto nevzdal po po par pretekoch. pritom tri predchadzajuce roky bol na jar vzdy silny. netreba zas toto vsetko hrotit podla mna. ved si to zoberme. TDU a Argentina boli uplne v pohode. T-A rovinate etapy boli taktiez uplne v poriadku nedalo by sa povedat ze nemal formu. mozno tam len chybal nejaky kusok v zaveroch. kopcovite etapy vypustal, ved bol po viroze ale mozno uz tam bol taky prvotny zdvihnuty prst ze Peto v kopcoch nie je ok. avsak potom prislo MSR a tam opat vykon ktory ukazoval ze forma prichadza. v podstate E3 rovnako slabe ako minuly rok. G-W tazko hodnotitelny ale opat uz bolo citit akesi problemy na hellingenoch. RvV potvrdenie toho co sme tusili ale stale mohlo ist iba o hellingeny. P-R to bol vcelku dobry vykon ale opat bolo citit ze Petovi na konci dlhych tazkych pretekov nieco chyba, uz nemal kam siahnut po energiu, co by sa mu na P-R 2018 pri takomto vyvoji urcite nestalo. no a v podstate nase nadeje uplne rozprasilo AGR. a vysledok je ze Peto ma problem s kopcami. v podtate vyzera akoby sa jeho forma v kopcoch ani nezmenila oproti tej co mal na Vuelte 2018. a to je celkom problem pretoze na Vuelte 2018 bol v kopcoch celkom slaby ale to sme mysleli ze teda iba trenuje na MS a nechce to zbytocne silit po zraneni na TdF. cize treba zanalyzovat preco je Petova vykonnost v kopcoch na takejto urovni musi to mat logicke zdovodnenie, ale to musia vediet v jeho time. moj osobny tip je ze ucast na Vuelte bola kontraproduktivna s ohladom na tento rok. ak Petov uraz na TdF nebol karieru ohrozujuci (co podla mna nebol lebo iba idiot by s tym dalej jazdil a dovolil jazdit a teda nemyslim si ze by Peto hazardoval so svojimi dalsimi rokmi, a Denk rovnako) tak mi ako jedine vysvetlenie vychadza ze to nemali silit dvomi GT za sezonu. a ani dva etapaky v januari podla mna nepomohli...
ale zatial nemam ziaden dovod si mysiet ze Peto sa nevrati do svojej top formy. urcite nie na zaklade jednej jari ked je mnoho faktorov ktore to mohli ovplyvnit.


Dobrý príspevok, teraz to asi vidím rovnako. Na TdF spadol aj Gilbert, dokonca sa mi zdalo, že o dosť horšie a teraz na P-R bol extrémne silný. Takisto bol chorý a ešte bližšie pri P-R ako Sagan. A to už bude mať 37 rokov, čiže logicky by sa mal z pádov a chorôb zotavovať dlhšie ako Peter. Tuším, že tu niekto písal, že sa Gilbert tiež rozviedol. Úplne to nesledujem a neviem čo je na tom pravdy, ale ak áno, nezanechalo to v jeho kariére žiadnu stopu. Všetci čo píšete o psychických problémoch by ste to určite videli inak, ak by tu nebolo to video po MSR 2017. (asi každý vie na čo myslím) Áno, aj ja to po tom vidím inak, ale teraz ho berieme úplne odlišne ako iných cyklistov, pritom toto robia asi skoro všetci, keď sú rozrušený po pretekoch. (nemám na to žiadne dôkazy, len je to v športe v celku normálne) Ja tiež športujem a vždy, keď tesne prehrám tak nezvyknem hovoriť o súperoch veľmi pekne. Po porovnaní s Gilbertom som vylúčil v podstate všetky možnosti Saganovej formy okrem jednej. A to je Vuelta. Gilbert po Tour skoro 3 mesiace oddychoval práve aby bol silný v jari a hlavne na P-R, zatiaľ čo Peter sa snažil aj po páde udržať sa vo forme do MS a absolvoval aj náročnú Vueltu. Koniec koncov písal to simko, tak to tu nebudem rozpisovať. Momentálne sa tak isto najviac prikláňam k tejto možnosti a časom možno uvidíme, čo bolo príčinou tejto jari. Ja len dúfam, že na TdF bude opäť silný a keď nie, tak že sa ešte vráti k tomu čo predvádzal posledné 3 roky.
Obrázok užívateľa
martyn26
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 18:57:53

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod vladiminator » Pon 22. Apr 2019 21:19:04

Veru veru aka je len velmi tenka hranica medzi Petrovou uspesnou a „katastrofalnou“ klasikarskou castou sezony...

Ved stacilo, aby sa na MSR v spravny moment pozrel dolava (a pravdepodobne by vyhral) a v takom pripade by aj s tymi ostatnymi (pre mnohych „otrasnymi“) vysledkami z dalsich klasik to bola pre neho dalsia uspesna sezona... Aj DNF na Amstli by bol len logickym vyustenim unavy po P-R.

Takto to pre mnohych fanusikov (myslim mimo tohto cyklofora) vyzera ze uz nikdy nic nevyhra ba ze by mozno bolo na case aby zacal rozmyslat nad koncom kariery.

Ja teda osobne verim, ze vsetko je tak ako ma byt a od Petra sa este dockame viacero krasnych vitaztiev ( a to este aj v tejto sezone) !!!
vladiminator
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Sob 24. Mar 2018 13:03:32

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Pon 22. Apr 2019 21:25:27

Možno sa o príčinách súčasnej Petrovej formy dozvieme v nejakej jeho ďalšej knihe ktorú napíšu po skončení jeho kariéry. Ja si na rozdiel od vás nemyslím, že by práve Vuelta mala byť ten problém, naopak sa hovorí, že absolvovať Vueltu alebo jej časť je skvelý základ na ďalšiu sezónu a podobne aj absolvovanie dvoch GT je výborné na kondíciu do ďalšej sezóny. Porovnávať Saganove s Gilbertom je trochu mimo, on musel na lôžko a mal zničené koleno, Peter mal pomliaždeniny a odreniny. Zaujímavé je aj to, že podobne ako Peter tak Oss a aj Burghardt majú ďaleko k tomu, čo predvádzali v minulej sezóne.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Pon 22. Apr 2019 22:01:47

@martyn26
Nerada sa vyjadrujem k bulvárnym veciam, neviem naisto či sa Gilbert rozvádza, ale má novú priatelku, počula som to najprv od madarských komentátorov eurosportu, Ale po víťazstve na P-R, to spomínali aj v iných mediach. Na Slovensku samozrejme riešime, len Petrove súkromie, lebo je náš. Gilbert má tuším 2 deti. https://www.wielerkrant.be/nieuws/2019- ... 9BkyrJzEMo
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pon 22. Apr 2019 22:02:45

@ifcopifco
to je podla mna velmi individualne. ano hovori sa to ale netreba generalizovat. ak by to bola pravda tak by sa kopu cyklistov hrnulo absolvovat 2 GT a cakali by nasledujucu sezonu zazraky. pamatam si ako Bardet isiel na Vueltu v 2017 a zdovodnil to tym ze je to uz priprava pre dalsi rok na TdF. nemyslim si ze by mu to az tak pomohlo. skoncil na 6-tom mieste na TdF v 2018 kdezto v rokoch 2017-treti a 2016-druhy. takze prave v rokoch kedy sa predtým nehrnul absolvovat 2 GT za rok zaznamenal najlepsie umiestnenia na Tour. samozrejme je to mala vzorka ale skor sa mi zda ze cyklisti sa nehrnu do kombinacie Tour - Vuelta. Quintana by bol dalsi pripad ktorého podla mna 4 GT za sebou v rokoch 2016/2017 uplne odrovnali. takemu Valverdemu to mozno vyhovuje. on vzdy mal sezony s mnoho pretekovymi dnami. ale u Petra? vôbec nie. praveze jemu vyhovovali sezony s cca 70 pretekovými dnami. nikdy nesiel dve plne GT za rok. minuly rok to urobil prvýkrát navyse po zraneni a hned je tu zla forma na jar? to nemoze byt nahoda. musi to byt jeden z faktorov a podla mna zrovna ten s najvacsim podielom.
ked som si tak zbezne pozrel klasikarov tak GVA nikdy nesiel 2 GT za rok a Gilbert isiel plne TdF a Vueltu iba v roku 2012 a vieme ako vyzerali jeho dalsie sezony. Cancellara ten maval DNS aj na Tour aj na Vuelte, on nebojoval v tolkych etapách ako Peto, ale celych 21 dni na oboch GT tiez nesiel ani raz.
podla mna je to mytus. a ak to plati tak len pre uzku skupinu cyklistov medzi ktorych Peto podla mna nepatri.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod martyn26 » Pon 22. Apr 2019 22:07:06

ifčopifčo píše:Možno sa o príčinách súčasnej Petrovej formy dozvieme v nejakej jeho ďalšej knihe ktorú napíšu po skončení jeho kariéry. Ja si na rozdiel od vás nemyslím, že by práve Vuelta mala byť ten problém, naopak sa hovorí, že absolvovať Vueltu alebo jej časť je skvelý základ na ďalšiu sezónu a podobne aj absolvovanie dvoch GT je výborné na kondíciu do ďalšej sezóny. Porovnávať Saganove s Gilbertom je trochu mimo, on musel na lôžko a mal zničené koleno, Peter mal pomliaždeniny a odreniny. Zaujímavé je aj to, že podobne ako Peter tak Oss a aj Burghardt majú ďaleko k tomu, čo predvádzali v minulej sezóne.


Ok, uznávam, že Petrove a Gilbertove zranenia boli odlišné a Gilbert musel odstúpiť, zatiaľ čo Sagan mohol pokračovať. Porovnal som ich len kvôli tomu, že spolu súperili na P-R a mali podobné problémy za posledný čas. Pád, choroba a rozchod. Nemali ich úplne rovnaké, ale podobné boli. Gilbertova sezóna zatiaľ tiež nieje až taká dobrá. V podstate okrem víťazstva na Roubaix nikde nevyhral a ani sa nikde vysoko neumiestnil, aj keď predvádzal dobré výkony. Ale zasa vyhral to o čo mu išlo a splnil si cieľ. Určite by to za nič nevymenil, keďže chce vyhrať všetkých 5 monumentov. Ak by Peter vyhral monument považovali za úspešnú sezónu.
Obrázok užívateľa
martyn26
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 18:57:53

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Gaučový profesionál » Uto 23. Apr 2019 19:02:31

Vyzerá to, že v Bore si z klasikárskeho prepadáku ťažkú hlavu nerobia :)
https://www.mojevideo.sk/video/2f764/sa ... legov.html
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Mino » Uto 23. Apr 2019 21:13:31

Gaučový profesionál píše:Vyzerá to, že v Bore si z klasikárskeho prepadáku


prepadák je to hlavne pre niektorých prispievateľov na CI

6.omloop. 4.MSR, 4.DVV 11.RVV, 5.Amstel 5. PR 1.BKC 1.GP I&P2.DNK 8.GW, keď odmyslíme toto tak ešte má BORA cca 17 víťazstiev z etapákov. Nevidím dôvod prečo by mali "vešať hlavy" keď to jednému chalanovi nejde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Gaučový profesionál » Uto 23. Apr 2019 21:20:59

Mino píše:
Gaučový profesionál píše:Vyzerá to, že v Bore si z klasikárskeho prepadáku


prepadák je to hlavne pre niektorých prispievateľov na CI

6.omloop. 4.MSR, 4.DVV 11.RVV, 5.Amstel 5. PR 1.BKC 1.GP I&P2.DNK 8.GW, keď odmyslíme toto tak ešte má BORA cca 17 víťazstiev z etapákov. Nevidím dôvod prečo by mali "vešať hlavy" keď to jednému chalanovi nejde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mal som skôr na mysli mančaft okolo Sagana. Keď tvoj líder, okolo ktorého je poskladaný tím a berie 50% tímovho budgetu neskončí ani na pódiu v pretekoch, ktoré sú jeho vrcholom tak to pekný výsledok nie je. Dúfam, že Peter zachráni sezónu v Yorkshire, mne osobne by to úplne stačilo. Dúhový dres mu sedí a dáva mu víťaznú auru.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia