Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod pmts » Pon 15. Feb 2021 19:21:45

simko píše:tak Peto nepojde otvaraci vikend v Belgicku. dufam ze je to len opatrnost zo strany Bory. musia asi urobit vsetky mozne testy, co je urcite spravne.

Vyzerá to tak že išlo o jeho vlastné rozhodnutie radšej zostať v teple na Kanároch a dobehnúť zameškané. Začne asi na Strade. Za mňa vpohode, otvárací víkend je dobrý tak akurát na prechladnutie a kedže nejdú ani cyklocrossári tak to zrejme vyhrá nejaký únik z diaľky ako minulý rok.
pmts
 
Príspevky: 417
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Uto 16. Feb 2021 10:58:35

Škoda nevydareného úvodu sezóny, snáď sa dočkáme sezóny keď bude mať Peter prípravu bez problémov. Alaphilippe ukázal, že má na už od začiatku sezóny skvelú formu, krosári sú dobre rozbehnutí a Petra čakajú vyšetrenia a špekuluje sa kedy začne pretekať. Tak snáď korona nenechala nejaké stopy v tele, ale aj bez toho je tréningový výpadok v tomto období škrt cez rozpočet. Dúfajme, že začne na Strade aj keď nič svetoborné sa očakávať nedá.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35


Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Str 17. Feb 2021 13:16:03

elviska píše:https://kolarsko.pl/2021/02/16/sylwester-szmyd-ciezko-myslec-o-planach-startowych-petera-sagana/ :|

hmm tie prvotne spravy boli ze vlastne Peter s Jurajom nemali takmer ziadne priznaky. Ale tuto Szmyd spomina ze 3-4 sa Peto citil horsie. dufajme ze testy dopadnu na vybornu. este by som chcel vidiet silneho Petra na jar. no ale neviem ci toto je ten rok. videli sme jar 2019 ako sa to s nim tiahlo.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Str 17. Feb 2021 22:25:25

Budem musieť vymyslieť niečo iné, aby nám to mohli potom zakázať :lol: Spomenul aj Covid atd. 04:51 https://videoarchiv.markiza.sk/video/sp ... ove-noviny
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 27. Feb 2021 10:58:30

Tak Bora nezačala sezónu v dobrom rytme, Ackermann stratený, Buchmann a Konrad ďaleko od formy a zatiaľ čakajú na víťazstvo. Nerozumiem, včera som zaregistroval nejaký rozhovor s Petrom a ostal som prekvapený, on ešte stále nebol na vyšetreniach? A neviem či so dobre počul, vraj už mesiac a pol poriadne netrénoval, opravte ma, keď som sa prepočul. Ak je to pravda, tak s klasikárskou časťou sezóny to nevyzerá dobre a môže sa zopkovať rok 2019. :shock:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Sob 27. Feb 2021 11:51:54

Ja si myslím že rozhovor bol nahratý skôr, ked ešte boli v karentene a nie tento týžden. A možno už maju vysetrenia za sebou.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Sob 27. Feb 2021 13:16:27

hlavne to netreba urychlovat aby nedopadol ako fialky...radsej slabu jar ako slabu celu sezonu ci?
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 27. Feb 2021 13:34:31

majo píše:hlavne to netreba urychlovat aby nedopadol ako fialky...radsej slabu jar ako slabu celu sezonu ci?

To máš pravdu, ale očakával som, že vyšetrenia už bude mat za sebou, ale neviem kedy bol rozhovor nahrávaný a ani neviem, či som to dobre zachytil, takže možno zbytočne zmätkujem. Každopádne by bola smola keby prišiel o ďalšiu klasikársku jar, to by už bol tretí rok za sebou a pri vyjednávaniach o ďalšej zmluve by mu to nepomohlo.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Sob 27. Feb 2021 15:27:49

Ja som sa tiez divil ze preco by este nebol po vysetreniach. Moze byt ze to bolo predhrate.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Sob 27. Feb 2021 16:58:23

Ja som podobné video co bolo vo štvrtok na SZC a v rôznych médiách, som videla už minulý týždeň v športových správach na markíze. A vyzerá to tak ze chalani sú na Kanaroch, už po karantene a asi trénujú. Ale či majú vyšetrenia za sebou, to nevieme. Troska sledujem zahraničné médiá, ale stále dajak iné informácie. Skôr by tím mohol viacej informovať o nich. Aspoň troska.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Sob 27. Feb 2021 19:08:02

je to slabe informovanie zo strany Bory. ak nema vysetrenia za sebou tak neviem naco sa caka. a ak ma tak neviem preco nepovedia ze vsetko je ok a Peto moze naplno trenovat. a ak nie je ok tak nech to povedia, nicomu neprospeje ak budu zatlkat.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Sob 27. Feb 2021 21:10:58

simko píše:je to slabe informovanie zo strany Bory. ak nema vysetrenia za sebou tak neviem naco sa caka. a ak ma tak neviem preco nepovedia ze vsetko je ok a Peto moze naplno trenovat. a ak nie je ok tak nech to povedia, nicomu neprospeje ak budu zatlkat.

Tiež si myslím, že slabo informujú, aj fanušíkovia sa už pýtali, a napísali len stroho pod komentár, že je v pohode po karantene a už nemá žiadne príznaky, ale ku vyšetreniam sa zatial nevyjadrili. Viem že trener Szmydt sa vyjadril pre polské medium a Uboldi pre talianske médium , tam sa písalo že sa má Peter rozhodnut po 28 februári,či ostane na Kanaroch trenovať alebo pojde do Monaka, lebo chce byt aj zo synom a popritom trénovať. Takže vyzerá to tak že už začali s trénovaním. A hovorí sa že pozitívny test možeš mat aj po 14 dnoch, aj ked už nemáš príznaky, a do lietadla puštaju ludí len s negatívnym testom tuším. Peter sa vyjadril pre SZC, cez videohovor a prebrali to asi aj dalšie slovenské média. Ale ja som podobné video s Petrom videla aj minulý týžden, takže vyzerá to tak že to bolo nahraté už týždeň skôr.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Ned 28. Feb 2021 14:40:02

Informovať by mohol aj Peter, na fejsbúčku píše kadečo, ale takú dôležitú informáciu ako je na tom zdravotne nenapíše, aj keď je možnosť, že mu to zakazuje tím.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Ned 28. Feb 2021 17:44:11

ifčopifčo píše:Informovať by mohol aj Peter, na fejsbúčku píše kadečo, ale takú dôležitú informáciu ako je na tom zdravotne nenapíše, aj keď je možnosť, že mu to zakazuje tím.

No momentálne,l veľa vecí na fejsbucku nemá. A možno musí mať súhlas od tímu. Pre SZC (videohovor) sa troška vyjadril.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pon 01. Mar 2021 12:18:49

SMEcko ma clanok kde pisu ze Sagan sa vrati do pretekania na Strade. ale to asi netreba brat vazne. naozaj by sa patrilo nieco povedat. ved ak je Peter uz v plnom treningovom zatazeni tak nie je dovod to nepovedat. a to iste plati aj naopak. zas nas caka jar plna mlzenia?
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pon 01. Mar 2021 13:13:21

sorry ale preco by mal Peto cokolvek kdekolvek komukolvek hovorit? on je profesionalny sportovec a nie spravca siete...ano je to teraz moderne si odfotit a okomentovat aj riedsu stolicu ako je bezna alebo pisat k kazdom dalsom dni dopredu ale ja mam pocit z niektorych sportovcov ze cim su viac internetovo aktivny tym horsie im to ide v pretekoch...viem je to nedokazatelna blbost ale mne to tak osobne casto pripada...kazdopadne chcel som tym len povedat ze ja mu stale verim a stale ho povazujem za profesionala a mne uplne staci ak sa par sni dopredu dozviem kde bude startovat a mozem fandit
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pon 01. Mar 2021 13:18:51

@majo
no ale toto nie je smerovane na Peta ale na jeho tim. a podla mna informovanie fanusikov je dolezite kedze o fanusikoch to cele je. bez fanusikov by nebol ziadny profesionalny sport.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Uto 02. Mar 2021 10:42:56

simko píše:@majo
no ale toto nie je smerovane na Peta ale na jeho tim. a podla mna informovanie fanusikov je dolezite kedze o fanusikoch to cele je. bez fanusikov by nebol ziadny profesionalny sport.

Presne tak, bez fanúšikov a ich záujmu by profesionálna cyklistika nemohla existovať, nikto od Petra a Bory nechce aby komentoval svoju stolicu, ale informovať o tom, ako je na tom po korone a kedy je predpokladaný jeho štart do sezóny by mohli.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Uto 02. Mar 2021 13:58:56

Na Strade Bianche Peter nebude štartovať.
https://www.velonews.com/news/road/no-s ... ter-sagan/
@majo
Súhlasím aj s tebou, ale dajaké info v krátkosti by mohli dat, čo sa týka vyšetrení alebo tréningu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia