Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Uto 02. Mar 2021 14:18:10

elviska píše:Na Strade Bianche Peter nebude štartovať.
https://www.velonews.com/news/road/no-s ... ter-sagan/

ale stale chyba info ci vysetrenia prebehli a ci je vsetko v poriadku a Peto je zapojeny naplno do treningu. Lebo sa tam pise ze ak jeho zotavovanie sa z covidu pojde podla planu tak pravdepodobne zacne sezonu na Tirrene. to je ale vagna informacia.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Uto 02. Mar 2021 15:09:49

simko píše:
elviska píše:Na Strade Bianche Peter nebude štartovať.
https://www.velonews.com/news/road/no-s ... ter-sagan/

ale stale chyba info ci vysetrenia prebehli a ci je vsetko v poriadku a Peto je zapojeny naplno do treningu. Lebo sa tam pise ze ak jeho zotavovanie sa z covidu pojde podla planu tak pravdepodobne zacne sezonu na Tirrene. to je ale vagna informacia.


Tá lepšia správa je to, že keďže počítajú s Tirrenom, tak vyšetrenia boli v poriadku, veď začína za 8 dní. Nechcem maľovať čerta na stenu, ale mám nepríjemný pocit, že Peter v klasikách zopakuje rok 2019. Začne to tréningom na Tirrene kde si bude vystupovať z tempa, bude pokračovať a to som optimista nejakým pekným 5-10 miestom na Primavere, pretože bez formy na dravcov ako je Alaphilippe, WvA a MvdP nemá šancu, už dávno neplatí, že ju môže vyhrať aj bez formy blížiacej sa k svojmu maximu. Klasiky pred Ronde, to bude zase príprava, veď sa nemusí pechoriť na pretekoch ktoré nie sú monumentami a potom na Ronde a Roubaix budeme radi za top 10. Neviem či nás bude Peter na jar cyklistikou baviť, takže vďaka za Alaphilippa a cyklokrosárov, tí, pre ktorých cyklistika znamená Sagan budú asi trpieť. Rád sa budem mýliť. Posledné víťazstvo Petra na klasikách je z Roubaix 2018 a teda už je dosť bradaté a pre mňa je Peter v prvom rade klasikár, tam ho najradšej vidím.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Uto 02. Mar 2021 15:24:42

@ifcopifco
tak dufajme ze to tak je, aj ked by som chcel explicitne vyjadrenie ze vysetrenia prebehli a vsetko je ok:)
je dost mozne ze si to opisal presne. kadzopadne je sanca ze covid ho zasiahol menej a v lepsej faze ako ta viroza v 2019. lebo vtedy ho to riadne vystavilo navyse nemal dokonceny treningovy kemp. treba dufat ze to bude lepsie. ale urcite je to komplikacia, no ale tie posledne sezony sa uz bohuzial nesu v znameni smoly pre Petra. a pritom teraz su naozaj podla mna prajne casy, keby Peter mal top formu. WvA, MvdP a Alaf to su partaci do unikov jak vysiti. uz by to vobec nebolo nestriedani. navyse niekedy sa z toho da aj vytazit, ako Pedersen na G-W.
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod hujhe » Uto 02. Mar 2021 17:51:31

Ja vnesiem optimizmus. Djokovic prekonal koronavirus a o 2 mesiace na to uz sutazil a vyhraval. Myslim ze vyhral rovno hned prvy turnaj. Sagan 2 mesiace po prekonani bude sutazit na Flandrach a PR.
hujhe
 
Príspevky: 459
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Uto 02. Mar 2021 22:17:19

Škoda s tým Petrom. :( A tak som si pred sezónou vravel, že tento rok by stačili výhry z Omloopu, Strade a M-SR... :D Teda klasiky, z ktorých ešte trofej nemá a sú veľmi cenné - samozrejme, M-SR je kapitola sama o sebe. ;) A zoberme si, že je marec, Peter nemá v nohách ani jeden súťažný kilometer, to je isto už aj preňho ťažké.
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23


Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Pia 05. Mar 2021 0:33:29

Ifco trafil klinec po hlavicke. Ono dufajme ze Petra nezasiahol Covid ako Fialky. No ked ma narusenu pripravu nebyva to dobre. Takisto nema ziadne sutazne kilometre. Fandit budeme ale preventivne necakajme vela. Nebudeme aspon sklamani.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35


Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod konyk87 » Uto 09. Mar 2021 21:11:15

Mohli by sme prosim pri postovani liniek pridavat aspon 1-2 vety o com clanok pojednava? Hlavne pri exotickych jazykoch by nam to mohlo pomoct usetrit cas pri zistovani, ci nas to vobec zaujima...
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Uto 09. Mar 2021 21:56:44

konyk87 píše:Mohli by sme prosim pri postovani liniek pridavat aspon 1-2 vety o com clanok pojednava? Hlavne pri exotickych jazykoch by nam to mohlo pomoct usetrit cas pri zistovani, ci nas to vobec zaujima...

Radšej som nenapísala nič k linku, prekladač aj exotické články preloží, aj keď chybne. A maďarčina exotický jazyk moc nie je. A koho to zaujíma, tak si preloží. Ja to zvyčajne tak robím. Aj keď musím sa priznať, maďarčinu ovládam najmä hovorovo.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod konyk87 » Uto 09. Mar 2021 22:32:46

ako mam vediet, ci ma ten clanok zaujima a mam si ho prelozit, ked si k tomu linku nenapisala jedine slovo?
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Uto 09. Mar 2021 22:45:18

konyk87 píše:ako mam vediet, ci ma ten clanok zaujima a mam si ho prelozit, ked si k tomu linku nenapisala jedine slovo?

A čom som mala napísať? Aj keby som napisala, tak nic. Dala som len link, a nechám si to radšej pre seba, že prečo som dala len link.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod konyk87 » Str 10. Mar 2021 0:28:23

Ty si zle naprogramovany spam bot, ktory len bez rozmyslu postuje linky, ktore obsahuju klucove slovo "sagan", alebo co?
Uz 2 prispevky sa ti snazim vysvetlit, ze ked postnes link, aby si napisala aspon jednou vetou, o com je clanok. Z poslednych 3 prispevkov boli 2 od teba, v ktorych bola len linka na belgicky a madarsky clanok bez akehokolvek popisu.
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Str 10. Mar 2021 8:45:58

konyk87 píše:Ty si zle naprogramovany spam bot, ktory len bez rozmyslu postuje linky, ktore obsahuju klucove slovo "sagan", alebo co?
Uz 2 prispevky sa ti snazim vysvetlit, ze ked postnes link, aby si napisala aspon jednou vetou, o com je clanok. Z poslednych 3 prispevkov boli 2 od teba, v ktorych bola len linka na belgicky a madarsky clanok bez akehokolvek popisu.

Tak neotvor ten link, alebo to nečítaj, ďalej sa tu kvôli tejto veci tu hádať nebudem.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod konyk87 » Str 10. Mar 2021 8:55:04

Slusne som poprosil, ci by sa nedal k linkom davat strucny popis, ale tvoje reakcie su (ako vzdy) hodne 5 rocneho decka, takze dakujem za ochotu. :roll:
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Str 10. Mar 2021 11:11:43

konyk87 píše:Slusne som poprosil, ci by sa nedal k linkom davat strucny popis, ale tvoje reakcie su (ako vzdy) hodne 5 rocneho decka, takze dakujem za ochotu. :roll:

Zvykla som dávať dakedy aj popis, ale nie stále, lebo dakedy viem jak zareaguju podaktorí, tebe vadí že nedám popis, davnejsie inému vadilo že dávam aj popis atď . A končím už pri tejto téme popis k linku.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Str 10. Mar 2021 12:38:37

konyk87 píše:ako mam vediet, ci ma ten clanok zaujima a mam si ho prelozit, ked si k tomu linku nenapisala jedine slovo?


Áno, prelož si ho, to predsa v súčasnosti nie je žiadny problém, vyrieši to Google translate a zistíš, či ťa zaujíma. Ja som za tie linky vďačný a nemusím mať k tomu popis. Viem, že keď je to od Elvisky, tak to bude s vysokou pravdepodobnosťou o Petrovi ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod konyk87 » Str 10. Mar 2021 12:55:00

jasne, chapem. preco robit veci jednoducho (kedy jeden clovek, ktory uz ma clanok precitany a postuje ho do fora, napise jednou jednoduchou vetou o com je), ked s tym moze 10 ludi stracat cas len aby zistilo, ze clanok bol o tom, aku mal peter sagan rano stolicu (ked to prezeniem), co ich vlastne ani nezaujima...
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Str 10. Mar 2021 13:38:23

konyk87 píše:jasne, chapem. preco robit veci jednoducho (kedy jeden clovek, ktory uz ma clanok precitany a postuje ho do fora, napise jednou jednoduchou vetou o com je), ked s tym moze 10 ludi stracat cas len aby zistilo, ze clanok bol o tom, aku mal peter sagan rano stolicu (ked to prezeniem), co ich vlastne ani nezaujima...

Co sa certis až tak a nie je to bulvárny článok, tak neviem načo riešiš stolicu. Nasla som to na maďarskej stránke Eurosportu, ale tiež to asi preložili z procycling. Keď chceš tak si kúp v angličtine ten časopis.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Gaučový profesionál » Str 10. Mar 2021 14:19:28

Konyk má pravdu. Keď sa tu hádžu články v inom ako slovenskom, českom a anglickom jazyku (maďarský je exotický, hovorí ním mizivé percento populácie) tak by bolo pekné povedať jednou vetou o čo v tom článku ide a ak to čitateľa zaujme tak si to preloží. Ja až taký zanietený Saganom nie som aby som si prekladal článok v hocijakom jazyku. Na informácie o ňom mi stačia portály v angličtine.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 66 hostia