Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod hujhe » Ned 25. Apr 2021 22:10:10

Myslim ze Peter pojde naplno, ved prave teraz sa rozhoduje o jeho zmluve. V prologu by som cakal tak top 10. Vitazstvo by pre mna bolo velmi prekvapive lebo podla mna Peter casovku vobec netrenuje, hlavne ked ten rok nie je TTT ani na Tour ani na Gire.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Pon 26. Apr 2021 11:03:47

hujhe píše:Myslim ze Peter pojde naplno, ved prave teraz sa rozhoduje o jeho zmluve. V prologu by som cakal tak top 10. Vitazstvo by pre mna bolo velmi prekvapive lebo podla mna Peter casovku vobec netrenuje, hlavne ked ten rok nie je TTT ani na Tour ani na Gire.


Tiež očakávam top 10 ak pôjde na výsledok, favorizujem Gannu, je to držiteľ WR v stíhačke ktorá sa ide na 4 kilometre a nemyslím, že ho to stúpanie v závere zabrzdí.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Pon 26. Apr 2021 20:14:29

Malý Sagi sa už pripravuje aby prekonal tatka :lol:
https://www.facebook.com/PeterSagan/vid ... 4576328555
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod cekin » Pon 26. Apr 2021 21:23:08

ifčopifčo píše:Malý Sagi sa už pripravuje aby prekonal tatka :lol:
https://www.facebook.com/PeterSagan/vid ... 4576328555


super video, maly ma vyoperovany strach po ocovi a mama pri natacani asi nebola :D
cekin
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 9:39:54

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Pon 26. Apr 2021 21:47:10

ifčopifčo píše:Malý Sagi sa už pripravuje aby prekonal tatka :lol:
https://www.facebook.com/PeterSagan/vid ... 4576328555

Talent tam je :D Nie kazde dieta pod 4 roky by zislo tie schody bez padu :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Ned 02. Máj 2021 11:30:55

pred 1-2 rokmi sme tu tusim diskutovali ze aka mlad vyrasta a ze kto by mohol mat na WT a tusim sme sa zhodli na mene Martin Svrcek a som rad ze je na titulke uz clanok o jeho tohtorocnych uspechoch v talianskom time. dufajme ze bude napredovat a naozaj nam vyrastie solidny cyklista ktory bude mat nielen na ucast vo WT time ale aj nato byt lidrom/spolulidrom na niektorych pretekoch.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Pon 03. Máj 2021 20:14:38

Čo hovoríte na slová Heynderickxa, že po Gire si všetci s Peťom sadnú a rozhodnú sa, či pôjde na Tour... ;) Žeby pokukával po olympijských XCO pretekoch ako v Riu? :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Pon 03. Máj 2021 20:26:16

zakliata.panna píše:Čo hovoríte na slová Heynderickxa, že po Gire si všetci s Peťom sadnú a rozhodnú sa, či pôjde na Tour... ;) Žeby pokukával po olympijských XCO pretekoch ako v Riu? :)

Peter už dávnejšie povedal že pôjde cestné preteky. Teda že chce štartovať na OH.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Pon 03. Máj 2021 20:38:46

elviska píše:
zakliata.panna píše:Čo hovoríte na slová Heynderickxa, že po Gire si všetci s Peťom sadnú a rozhodnú sa, či pôjde na Tour... ;) Žeby pokukával po olympijských XCO pretekoch ako v Riu? :)

Peter už dávnejšie povedal že pôjde cestné preteky. Teda že chce štartovať na OH.


Elviska, ty vždy vieš dať takú ,,trefnú" odpoveď, nič v zlom. ;) Ja viem, že má v pláne cestné preteky (24. júla), len uvažujem o možnosti, že Peťo skúsi aj horské (XCO je 26. júla), keďže na cestu sa nemusí pripravovať, tak možno chce dačo najazdiť na horskom počas júna a júla, aby zase dostal terén do nôh... :) ;)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Pon 03. Máj 2021 20:48:36

zakliata.panna píše:Čo hovoríte na slová Heynderickxa, že po Gire si všetci s Peťom sadnú a rozhodnú sa, či pôjde na Tour... ;) Žeby pokukával po olympijských XCO pretekoch ako v Riu? :)


To neviem a dúfam, že nie, hádam sa poučil z Ria. Keďže na jeseň bude Roubaix a MS na Petrovom profile, tak by som bol radšej, keby Tour vynechal. Načo sa tak vyšťavovať, po Gire treba dobre zregenerovať, ísť na nejaké VH sústredenie a potom nejaké týždňové etapáky (Poľsko, BinckBank), nejaké jesenné jednorázovky. OH na ceste považujem vzhľadom k profilu za zbytočné, aj keď pochopím ak tam Peter pôjde pre atmosféru( hoci ktovie, ako to bude).
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod hujhe » Pon 03. Máj 2021 21:09:10

zakliata.panna píše:Čo hovoríte na slová Heynderickxa, že po Gire si všetci s Peťom sadnú a rozhodnú sa, či pôjde na Tour... ;) Žeby pokukával po olympijských XCO pretekoch ako v Riu? :)

Ja v tom nevidim ziadnu suvislost. Podla mna ide len o to, ze po Gire sa uvidi ci ma ist na Tour Pascal alebo Peter. Mam tusenie ze istejsia volba bude Peter lebo podla mna Giro bude dobre. Zase 2 cele GT a pretekat az do jesene vyzera narocne. Na druhu stranu tato jar bola o 2 pretekoch. Na T-A len trenoval, v Katalansku myslim ze siel len jednu etapu naplno, Australiu nesiel, E3, G-W, Omloop, Kuurne, S-B, P-R tiez nic. Aj ked by som radsej Petra videl ako si to dava na P-R a MS ako keby mal vyhrat dalsi zeleny dres. No podla mna marketing nepusti a Bora nakoniec bude chciet Petra na Tour.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pon 03. Máj 2021 21:23:32

ja absolutne nepochybujem o tom ze peto pojde na tour...BH su mozno bohaty team ale bez Sagana budu ich farby o polovicu(ak nie viac) menej na obrazovkach ako s nim a to si ich manazeri urcite velmi dobre uvedomuju a kedze v cyklistike sa nikdy tak dobre nepredava znacka ako pocas TdF tak naozaj neverim ze by ho len tak dobrovolne nechali doma...mozno by nemusel ist na zeleny ale len na nejaku etapu a popritom nosit vodu lidrom ale ja som jednoducho presvedceny ze tam bude
a ak by nahodou nezavazil marketingovy aspekt tak rozhodnut moze ten sportovy...zatial to fakt nevyzera na to ze by pascal s mannym mohli byt na tour konkurencieschopny(dufam ze sa mylim) a tak peto moze byt vysledkovo najvacsia istota pre boru
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Pon 03. Máj 2021 21:33:09

ifčopifčo píše:
zakliata.panna píše:Čo hovoríte na slová Heynderickxa, že po Gire si všetci s Peťom sadnú a rozhodnú sa, či pôjde na Tour... ;) Žeby pokukával po olympijských XCO pretekoch ako v Riu? :)


To neviem a dúfam, že nie, hádam sa poučil z Ria. Keďže na jeseň bude Roubaix a MS na Petrovom profile, tak by som bol radšej, keby Tour vynechal. Načo sa tak vyšťavovať, po Gire treba dobre zregenerovať, ísť na nejaké VH sústredenie a potom nejaké týždňové etapáky (Poľsko, BinckBank), nejaké jesenné jednorázovky. OH na ceste považujem vzhľadom k profilu za zbytočné, aj keď pochopím ak tam Peter pôjde pre atmosféru( hoci ktovie, ako to bude).


Toto už je odpoveď, na ktorej sa dá stavať. :D Peťo je niekedy ,,blázon", takže preto som nadhodil myšlienku MTB, ale áno, radšej nech zvyšok sezóny po Gire smeruje na MS a Roubaix - keď nie dúha, tak aspoň kocka. :D ;) Aj keď asi všetci mu radšej doprajeme štvrtú dúhu. :) Tvoj plán je skutočne dobrý - takmer celý jún a dačo v júli oddych so synom, na jachte s kamošmi; potom počas júla a začiatku augusta týždne v horách na sústredení; na ľahučký rozbeh na Okolo Poľska (9. až 15. augusta), predsa len etapák u susedov 7 týždňom pred MS, čo je dosť na prepálenie top formy; potom BinckBank Tour (30. augusta až 5. septembra), ďalej radšej Okolo Slovenska (14. až 18. septembra) ;) :) , následne príprava v Belgicku s chalanmi z reprezentácie a 26. septembra MS + doraziť rok na P-R 3. októbra. :D (Resp. namiesto Okolo Poľska a BBT ísť tréningovo Vueltu od 14. augusta do 5. septembra so zameraním na nejakú klasikársku etapu a leadout pre Meeusa, resp. Ackermanna, ak bude chcieť zachraňovať výsledkovo sezónu). Ale keď sa pozriem na to ako sponzor tímu, tak Peter na Tour musí ísť... :lol:
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pon 03. Máj 2021 22:54:44

@zakliata.panna

:lol: :D :lol: :D :lol:
tak toto si zabil riadne
:lol: :D :lol: :D :lol:
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Štv 06. Máj 2021 20:28:36

citali ste reakciu jacobsena na dylanov slova? skoda ale asi nsivne som si myslel ze to moze medzi nimy byt nakoniec v pohode :cry:
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Pia 07. Máj 2021 8:44:57

majo píše:citali ste reakciu jacobsena na dylanov slova? skoda ale asi nsivne som si myslel ze to moze medzi nimy byt nakoniec v pohode :cry:

Asi takto ako to napísal jeden diskuteri na cyclingnews : I miss the days when cycling was for hard men.
Alebo prečo netrestali aj davnejsie často. Zdravie je dôležité,, ale robiť z toho ďalej telenovelu., robiť z Groenwegena najväčšieho vinníka. :roll: Mňa Jakobsen sklamal, čo som prečítala včera . A viacmenej som na strane Groenwegena, najmä aj preto co zažil za jeden rok, vyhrážky atď...
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pia 07. Máj 2021 9:52:25

na obhajobu Dylana, on v podstate vobec nic nepovedal. povedal len ze sa stretli ale ze obsah si necha pre seba. neviem co na tom Jakobsenovi vadi ale zda sa mi to ako zbytocne jatrenie ran. neviem ci ho z timu nejaki pravnici nehuckaju ale je to divne.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Pia 07. Máj 2021 10:27:56

simko píše:na obhajobu Dylana, on v podstate vobec nic nepovedal. povedal len ze sa stretli ale ze obsah si necha pre seba. neviem co na tom Jakobsenovi vadi ale zda sa mi to ako zbytocne jatrenie ran. neviem ci ho z timu nejaki pravnici nehuckaju ale je to divne.

Tiež to tak vidím alebo skor si myslím.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pia 07. Máj 2021 11:00:52

dakujem vam lebo ja mam na to presne takito nazor ako vy a bal som sa ci niesom divny
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pia 07. Máj 2021 19:35:41

no ten Ackermann hmm. som zvedavy ci ak nebude mat vitazstvo do konca Dauphine, ci ho zoberu na TdF. lebo na Algarve uz o moznosti prisiel uz ostava len Dauphine.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 76 hostia