Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Štv 07. Dec 2017 19:48:36

no ludkovia co poviete na buducorocne dresy podlaharov a bory?...mne sa celomodre dresy QS fakt pacia...su tak trosku vintage ale su fakt ok...no a BORA?...za mna super...nevelke zmeny oproti tohtorocnym ale mne padli do oka hned...s duhacom sa toho vela navymyslat neda co je len dobre kedze je to ten najcennejsi v cyklistike no a tie 3 narodne tiez ok
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Štv 07. Dec 2017 22:11:10

Tuto sú priebežne dopĺňané dresy na novú sezónu
http://www.velonews.com/2017/12/gallery ... its_452939
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2424
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod MichalJ » Pia 08. Dec 2017 23:23:25

Bora krasny dres ... Mam velku chut si ho kupit :D

QS mi prave naopak pridu ako jedny z najhorsich od nich za posledne roky. Mne prave cierne gate sedeli ovela viac. Celkovo ta farba za mna nic moc.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 09. Dec 2017 10:41:19

Peter Sagan už v ankete dostáva na frak od Gelleho a Botteka, som zvedavý ako to skonší :o
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2424
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 09. Dec 2017 10:47:01

Hirtovi sa v Astane asi páči, dúfam, že sa nesklame :D
https://www.instagram.com/p/Bcc4wQiBWZK/
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2424
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Sob 09. Dec 2017 11:54:18

ifčopifčo píše:Peter Sagan už v ankete dostáva na frak od Gelleho a Botteka, som zvedavý ako to skonší :o
Ešte musíme viackrát zahlasovat, cez sms.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Sob 09. Dec 2017 12:08:20

Michalj55 - Peter už tuším Kristálové krídlo nemôže získat, v roku 2013 tuším získal tú cenu.
Mne sa dresy Bory určite viacej páčia, ako minuloročné. Tá tyrkysová farba sa mi páči. Ešte pridám video z prezentácie dúfam že podaktorých to poteší. https://www.facebook.com/naszosiepl/vid ... 170116604/
Včera som ešte zazrela na twitteri, to že čo bude pre Petra dôležité v novej sezone. Povedal že chce byt dobrý otec a že malý cez den spí, cez noc plače.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Sob 09. Dec 2017 15:58:39

@elviska
ty mi chodis na moje stranky? :D :D :D
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Milanj55 » Sob 09. Dec 2017 16:08:00

elviska píše:Michalj55 - Peter už tuším Kristálové krídlo nemôže získat, v roku 2013 tuším získal tú cenu.
Mne sa dresy Bory určite viacej páčia, ako minuloročné. Tá tyrkysová farba sa mi páči. Ešte pridám video z prezentácie dúfam že podaktorých to poteší. https://www.facebook.com/naszosiepl/vid ... 170116604/
Včera som ešte zazrela na twitteri, to že čo bude pre Petra dôležité v novej sezone. Povedal že chce byt dobrý otec a že malý cez den spí, cez noc plače.

Zdravím Ťa"elviska", áno máš pravdu Peter získal Krištáľové krídlo už v 2013 roku, vtedy mal tých 22 víťazstiev a já som si ti neuvedomil pri jeho nominovaní. Tá prezentácia bola nádherná a Peter v nej bol najväčšou hviezdou a opäť bol uvoľnený a zábavný vo svojom prejave. Veľmi Ti ďakujem , že si to sem zavesila a dresy BOH sú perfektné , ako aj celé zloženie tímu. Posilnený tím , bude určite ešte lepšie konkurovať celej svetovej špičke , veď je zložený zo samých skvelých cyklistov a hlavne z ľudí ktorý budú vedieť odovzdať zo seba všetko pre svojho lídra.Prajem Vám všetko dobré priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Ned 10. Dec 2017 12:25:59

majo píše:@elviska
ty mi chodis na moje stranky? :D :D :D

No ja tú polskú stránku mám lajknutú na FB, tak chodím na tvoje stránky. :D
http://naszosie.pl/2017/12/09/peter-sag ... rym-ojcem/
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pon 11. Dec 2017 12:00:40

rozhovor s bodym...samozrejme v polstine :D :D

http://naszosie.pl/2017/12/10/maciej-bo ... w-klasyki/
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Santini » Pon 11. Dec 2017 12:38:31

Bora zmenila aj dodávateľa oblečenia. Prešla z craft na sportful. Myslím si že to bol dobrý krok ohľadom dizajnu a je to ešte aj Petrova značka oblečenia v CyS - Akadémia Petra Sagana. Tak asi aj on mal na tej zmene niejaký podiel.
Santini
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 07. Aug 2017 7:36:29

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Pon 11. Dec 2017 22:43:19

tak poliakom sa podarilo spravit niekolko zaujimavych rozhovorov s borakmi a tu je dalsi z nich...pan Daniel Oss:

http://naszosie.pl/2017/12/11/daniel-os ... szczescie/
majo
 
Príspevky: 2224
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Pon 11. Dec 2017 23:03:34

majo píše:tak poliakom sa podarilo spravit niekolko zaujimavych rozhovorov s borakmi a tu je dalsi z nich...pan Daniel Oss:

http://naszosie.pl/2017/12/11/daniel-os ... szczescie/

@majo
Predbehol si ma, ja tiež som chcela zdielat článok s Ossom, ešte dostaneme po zadku, že tu dávame linky. Ja tiež niečo pridám G-B-S. 11.12.2017 - 03:11 https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11581/143391#186
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ostrihaneofce » Uto 12. Dec 2017 0:02:58

Zaujímavé, že Oss už jazdí v prilbe, tretrách a na biku od Spešlu ako vidno na videu od Elvisky. Nemusia prezentovať okrem dresu aj ostatnú výbavu?
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Uto 12. Dec 2017 16:07:30

ostrihaneofce píše:Zaujímavé, že Oss už jazdí v prilbe, tretrách a na biku od Spešlu ako vidno na videu od Elvisky. Nemusia prezentovať okrem dresu aj ostatnú výbavu?

Bicykel isto nemusia mať z predchádzajúcej stajne - je to aj logické, nebudú predsa odborníci zo Specialized riešiť dáta z biku od BMC. Tým nechcem povedať, že nevedia pracovať s bicyklami iných značiek. ;) Čo sa týka prilby a tretier, tak tie asi mal mať pôvodné, ale myslím si, že to nie je až taký veľký prehrešok - BMC to asi nebude riešiť. :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ostrihaneofce » Str 13. Dec 2017 15:42:47

Čo hovoríte na Froomov pozitívný test?

Už fakt neviem čo si mám o tom myslieť.
Na jednej strane by som bol najradšej, keby sa to vysvetlilo, lebo naozaj nemám chuť, aby sa zasa rozoberal celú novú sezónu doping Frooma (čo už asi aj tak bude, nech to skončí akokoľvek). Tiež chcem vidieť pokus Giro-Tour.
Na druhej strane tie ich astmy, to je nekonečný príbeh. Asi je každému jasné, z veľkej časti sú tie terapeutické výnimky zneužívané. Nielen cyklistami, ale aj v ostatných športoch. Navyše Froomovi namerali namiesto povolených 1000 nanogramov až 2000, takže to budú ťažko vysvetlovať. Aj tak nechápem ako si tím ako Sky nedokázal postrážiť takúto vec :? ...

No škoda, to vybojované double týmto stráca dosť cveng. Ak toto nakoniec skončí aj odobratím titulu a nejakým banom na určité obdobie, tak cyklistika všeobecne zasa utrpí poriadnu ranu v očiach verejnosti.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Zutu » Str 13. Dec 2017 17:54:44

ostrihaneofce píše:Čo hovoríte na Froomov pozitívný test?



Som nahnevanych z pristupu zodpovednych. Ked sa objavili nezrovnalosti v biopase Mata Totha a Romana Kriziaka, tak im bola automaticky pozastavena cinnost. A to boli iba nezrovnalosti. Vo Froomovom pripade ide o dvojnasobne prekrocenie VYNIMKY, to zdoraznujem vynimky. Zaujimalo by ma aka je povolena hranica Salbutamolu pre "zdravych" sportovcov. Pritom Froomeovi ani nepozastavili cinnost. Ked pred par rokmi bola Contadorovi zistena hranicna hodnota clenbuterolu, tak mu boli odobrate dva tituly na GT a to bola HRANICNA hodnota (preprocena o 50 pikogramov) ak by to skumali v inom labaku, kde by neboli najmodernejsie pristoje, tak by ten rozdiel ani nezaznamenali.
A to sa este Froomeov pripad snazili ututlat. V pripade inych sportovcov, ked sa zisti, ze boli prekrocene hranice pri A vzorke, hned je pripad medializovany s tym, ze sa caka na vysledky B vzorky. Vo Froomeovom pripade su uz zname oba vysledky a tim Sky bol s tymto vysledkom oboznameny uz pocas MS a vsetko sa to prevali az dnes aj to iba preto, ze to vypatrali media. Mam pocit, ze historia so slavnym niekolkonasobnym vitazom TDF sa opakuje.

Tym nechem povedat, ze by Froomea mali distancovat a odobrat mu tituly. Ale tie vynimky by mali bud vsetky zrusit, alebo ich nechat, ale s tym, ze aj zdravi sportovci mozu mat namerane rovanke hodnoty ako "astmatici" a podobne pripady. V suvislosti s tmyto pripadom sa aj Nibali priznal, ze je astmatik. Tieto terapeuticke vynimky su iba komedia a diskriminuju sportovcov, co si take nieco nevedia vybavit. Osobne si myslim, ze cely doping by mali povolit, lebo je vidiet ze WADA jednoznacne taha za kratsi koniec.
Zutu
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod menovatel » Str 13. Dec 2017 18:27:34

Podľa mňa by mali Froomovi odobrať Vueltu (ergo Nibaliho piata GT) a dať mu kratší ban. V analogických prípadoch dávali 3/4 roka až rok. Má trochu vyššie prekročenie, ale zas vedel, že ako "žlťák" bude testovaný a zjavne aj s doktorom verili, že do konca etapy to klesne pod limit. Rozhodne to nebol pokus typu "snáď ma nečapnú".
Ale meno cyklistiky utrpí v každom prípade. Známy navrhol novú extra kategóriu - tričko "najlepší astmatik" :). Žarty nabok, spolu s chorobou sponzora BMC samé zlé správy.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti-Doping

Poslaťod Miki » Str 13. Dec 2017 18:39:43

Zutu. Súhlasím so všetkým, čo si tu napísal.Aj s tým ,že doping by mali žrušiť.Už som tu to nedávno napísal.Rozpustiť tie nepotrebné aparaty,ktoré žerú nenosné finančné prostriedky v boji, akože proti dopingu a nasmerovať ušetrené financie do starostlivosti o športovcov. Každý športovec,je predovšetkým sám zodpovený za svoje zdravie,tak ako každý jeden z nás.V tejto dobe už v postate nie je nikdy jasné,kto vyhral.Či za pár rokov nebude víťaz spochybnený ponížený,resp.aj súdený.Tvrdím jedno.Že aj v dopingovej ere ,by vyhrával talen a poctivá drina.V súčastej dobe to však nie je jasné.Lebo, jeden môže,druhý nemôže,jedneho exemplárne potrestáme,dalšiemu niečo povolíme a další nám prejde cez rozum atd.Doping povolený.Každému merať stejne.Na záver otázka.Ak teda Frooma potrestajú,ako nahradia Nibalimu tie stratené emocie a dalším a dalším a dalším......
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 56 hostia

cron